Schneider

Schneider

شرکت اتوماسیون صنعتی اشنایدر

شرکت اتوماسیون صنعتی اشنایدر در میان برند‌های معتبر جهان در زمینه تولید محصولات اتوماسیون صنعتی بسیار شناخته شده است. کمپانی اشنایدر محصولات متعددی مانند سافت استارتر، اینورتر، خازن، لیمیت سوئیچ، کنتاکت و موارد دیگر را تولید و عرضه می‌‌کند در ادامه بیشتر با این کمپانی و محصولات تولیدی آن آشنا خواهید شد.

تاریخچه کمپانی اشنایدر

شرکت اتوماسیون صنعتی اشنایدر  با این شعار خدمات ارائه می‌دهد :

«ماموریت ما شریک دیجیتالی شما برای پایداری و کارایی است»

شرکت اتوماسیون صنعتی اشنایدر با یکپارچه‌سازی فناوری‌های فرآیند و انرژی پیشرو در جهان، محصولات، کنترل‌ها، نرم‌افزارها و خدمات متصل به فضای ابری، در کل چرخه عمر، امکان مدیریت یکپارچه شرکت را برای خانه‌ها، ساختمان‌ها، مراکز داده، زیرساخت‌ها و صنایع فراهم می‌کنید. این کمپانی د راستای استاندارهای باز ا و اکوسیستم‌های مشارکتی فعالیت می‌کند. شرکت اشنایدر در بیش از 100 کشور جهان و با نیروی بالغ بر 135000 در حال فعالیت است.

هدف اشنایدر این است که همه را توانمند سازد تا از انرژی و منابع خود حداکثر استفاده را ببرند و برای همه پیشرفت و پایداری ایجاد کنند که از آن به زندگی روشن یاد می‌کنند. شرکت اتوماسیون صنعتی اشنایدر معتقد است، دسترسی به انرژی و دیجیتال یکی از حقوق اساسی بشر است. نسل ما با یک تغییر تکتونیکی در انتقال انرژی و انقلاب صنعتی مواجه است که توسط دیجیتالی شدن شتابان در دنیای برقی تر کاتالیز شده است. الکتریسیته کارآمدترین و بهترین بردار برای کربن زدایی است.

محصولات کمپانی اشنایدر

در این بخش به بررسی برخی از محصولات تولید شده توسط این کمپانی می‌پردازیم و ویژگی هر یک را شرح می‌دهیم:

حفاظت اشنایدر

محصولات حفاظت اشنایدر دارای کاربردهای متعددی بوده و برای مصارف خانگی و صنعتی ساخته شده است. شرکت اتوماسیون صنعتی اشنایدر از اولیه تا پیشرفته‌ترین نیازهای حفاظتی را رفع می‌کند.از جمله سری‌های این محصول می‌توان به سری 9 اشنایدر الکتریک اشاره کرد که سطح نهایی انطباق، عملکرد و قابلیت اطمینان را ارائه می‌دهد. همچنین سری‌های Resi9 و Easy9 برای توزیع برق در خانه‌ها و سری Multi9 طراحی شده برای کاربردهای صنعتی. این محصولات با طیف گسترده‌ای از محفظه‌ها، قطع کننده‌های مدار مینیاتوری (MCB)، دستگاه‌های جریان باقیمانده (RCD)، دستگاه‌های حفاظت از نوسانات (SPD)، دستگاه‌های تشخیص خطای قوس الکتریکی (AFDD) و همچنین راه حل‌های هوشمند لوازم جانبی، مزایا و آرامش خاطر را به همراه دارد.

حفاظت اشنایدر

بیمتال اشنایدر

یکی دیگر از محصولات تولید شده توسط این کمپانی بیمتال یا بی متال است. در ادامه به بررسی بیشتر بیمتال اشنایدر خواهیم پرداخت:

تنظیم مجدد دستی یا خودکار

فلپ قابل آب بندی

کیت پیش سیم کشی

نصب مستقیم بر روی کنتاکتورهای TeSys Deca

بلوک ترمینال برای نصب جداگانه

تنظیم مجدد برق از راه دور به عنوان یک گزینه موجود است

اتصال دهنده ها: ترمینال فنری، گیره پیچ، بلوک ترمینال EverLink (LRD3)

کلاس 10 A و 20

حفاظت ایمن و موثر

نصب ساده

تنظیم مجدد دستی خودکار یکپارچه

می توان آن را با کنتاکتورهای TeSys Deca ترکیب کرد تا یک استارت بسیار بهینه را تشکیل دهد

محافظت در برابر اضافه بار موتور و از دست دادن فاز.

مکمل کامل قطع کننده‌های مدار مغناطیسی برای مدیریت حفاظت حرارتی موتورها.

گزینه‌های بازنشانی دستی، راه‌دور یا خودکار قابل انتخاب برای مدیریت بهتر فرآیند.

بیمتال اشنایدر

پوش باتن اشنایدر

پوش باتن اشتایدر دارای سری‌های مختلفی بوده که هر کدام کارکرد خواص خود را دارند. پوش باتن اشنایدر همه مدل‌های شستی را تولید کرده و در این راه پیشتاز است. از ویژگی بارز این محصول می‌توان به کاربری راحت و راحتی در مونتاژ اشاره کرد. برای خرید پوش باتن اشنایدر می‌توانید به آزندکنترل نمایندگی پوش باتن اشنایدر مراجعه کنید.

پوشن باتن اشنایدر

کلید حرارتی اشنایدر

کلید حرارتی اشنایدر امکان حفاظت از موتور در برابر  اتصال کوتاه و اضافه بار را فراهم می‌کند. این محصول دارای بازه جریان یا آمپر مختلف هستند و در اصطلاح تخصصی به کلید‌های  MPCB هم شناخته می‌شوند.

کلید حرارتی

این محصول دارای ویژگی‌های مانند:

طیف گسترده‌ای از GV، مغناطیسی، مغناطیسی حرارتی، اندازه‌های مختلف (GV2، GV3، GV4)

نصب و کار با پیچ های چند استاندارد آسان تر است

اتصال برق ایمن و طولانی مدت با پایانه‌های EverLink

تجربه مشتری دیجیتال برای اسناد فنی

عملکرد زیست محیطی محصول

کلید اتوماتیک اشنایدر

یکی از محصولات اتوماسیون صنعتی تولید شده توسط کمپانی اشنایدر کلید اتوماتیک اشنایدر است که داری ویژگی‌های زیر است:

کلید اتوماتیک اشنایدر

جریان نامی 16 تا 630 A

9 ظرفیت قطع برای 2 اندازه قطع کننده مدار تا 250 A: 25، 36، 50، 70، 100، 150، 200 کیلو آمپر در 415 ولت و تا 630 A: 36، 50، 70، 100، 150، 200 کیلو آمپر در 415 ولت

هر دو قطع کننده مدار با 75 و 100 کیلو آمپر در 690 ولت

نسخه‌های 1، 2، 3 و 4 قطبی موجود است

طیف وسیعی از حفاظت‌های الکترونیکی و حرارتی مغناطیسی

واحد سفر پیشرفته با اندازه‌گیری توان یکپارچه: I، U، P، E، THD، f، CosPhi

واحدهای سفری قابل تعویض برای ارتقاء پنل خود با عملکردهای هوشمندتر

سیستم سیم کشی دوشاخه و آماده و لوازم جانبی ارتباطی

تعداد زیادی گزینه برای لوازم جانبی و لوازم جانبی (قابل نصب در میدان)

حفاظت نشت زمین یکپارچه از طریق MicroLogic Vigi (شکن مدار نشتی زمین - ELCB)

آسان و کارآمد

دو اندازه قاب استاندارد برای راحتی 

صرفه جویی در فضا، زمان و تلاش با حفاظت نشت زمین یکپارچه (ELCB)، در اندازه قاب قطع کننده مدار قالبی (MCCB)

تعویض آسان واحدهای سفر و لوازم جانبی استاندارد در طول زمان

کلید مینیاتوری اشنایدر

کلید مینیاتوری اشنایدر این کلید در برابر جریان عیر مجاز از مدار التریکی محافظت می‌کند. این کلیدهای مینیاتوری داری بازه جریان متعددی داشته و برای کاربردهای متفاوت مناسب هستند.

کلید مینیاتوری

خازن اشنایدر

علاوه بر محصولاتی که تا کنون نام برده شد، محصول دیگری که شرکت اتوماسیون صنعتی تولید می‌کند، خازن اشنایدر است. خازن‌های تولید شده توسط کمپانی اشنایدر دارای رنج توانی متفاوتی است که کاربرهای متفاوتی داشته و صنایه مختلف را پشتیبانی می‌کند.

خازن اشنایدر

سوئیچ اشنایدر

سوییچ اشنایدر دارای مدل‌های مختلفی مانند لیمیت سوییچ، غلطکی دو طرفه، غلطکی یک طرفه، فلزی با سرس میله‌ای، قرقره‌ای و... است. از جمله ویژگی این محصول کمپانی اشنایدر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

سوییچ اشنایدر

برای کاربردهای بالابر و جابه‌جایی مکانیکی

برای نصب و نگهداری آسان طراحی شده است

فیوز کارتریج 10A، محافظ اتصال کوتاه نوع gG

دوام مکانیکی 2 میلیون سیکل

درجه حفاظت IP66 و IK07

کنتاکتور اشنایدر

کنتاکتور اشنایدر با توان‌های مختلف تولید و عرضه شده است. این محصول محدوده کامل برای کاربردهای مختلف را ارائه می‌دهد. کنتاکتورهای استاندارد یا معکوس، ستاره- مثلث، توسط ترانسفورماتور خودکار، و غیره کنترل شده از طریق AC، DC، مدار کنترل DC کم مصرف از جمله ویژگی‌های این  محصول است.

کنتاکتور اشنایدر

همچنین اتصال دهنده‌های مانند پیچ‌های چند استاندارد، بلوک ترمینال EverLink، ترمینال فنری، اتصال حلقه‌ای

با دیگر استاندارهای جهانی برای محیط‌های سخت مناسب است. این محصول نصب مستقیم آسان و ایمن بین کنتاکتور و قطع کننده مدار، به لطف بلوک ترمینال EverLink (از 40 تا 65 A) را فراهم کرده است.

سافت استارتر اشنایدر

سافت استارتر اشنایدر  یا دستگاه‌های حفاظت از نوسانات (SPD) می‌توانند سنبله را تا حدود 15 کیلو ولت کاهش دهند که این مقداری است که اکثر وسایل متصل می‌توانند تحمل کنند. 

سافت استارتر اشنایدر

اینورتر اشنایدر

اخرین محصولی که به معرفی آن خواهیم پرداخت اینورتر اشنایدر است. اینورتز اشنایدر دارای سری‌های متعدد با کاری و ویژگی‌های منحصر به فرد است. از جمله مدل‌های این اینورتر می‌توان به اینورتر اشنایدر سری ATV11، کنترل دور  اشنایدر سری ATV31، اینورتر اشنایدر سری ATV312، اینورتر اشنایدر سری ATV12، اینورتر اشنایدر سری ATV71، اینورتر اشنایدر سری ATV212، اینورتر اشنایدر سری ATV61، اینورتر اشنایدر سری ATV310، اینورتر اشنایدر سری ATV340، اینورتر اشنایدر سری ATV930  اشاره کرد.

اینورتر اشنایدر

از ویژگی‌های این محصول می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

دارای 4 ورودی دیجیتال و یک ورودی آنالوگ

قابلیت افزایش گشتاور 150 تا 170 درصد

امکان فرکانس سوئیچینگ تا 16 کیلو هرتز

دارای یک خروجی رله، یک خروجی آنالوگ و یک خروجی دیجیتال

دارای فرکانس خروجی 0.1 تا 400 هرتز

دارای مدهای کنترلی ولتاژ- فرکانس، کنترل برداری بدون سنسور، کنترل فن و پمپ

قابلیت حفاظت در برابر اضافه جریان، افزایش و کاهش ولتاژ، در برابر اضافه بار، افزایش بیش از حد دما

دارای کنترلر PID داخلی

مدل‌های ATV12H018M2 تا ATV12H075M3 دارای محدوده دمای عملکرد 10- تا 40+ درجه سانتی‌گراد بدون کاهش جریان دهی و مدل‌های ATV12HU15M2 تا  ATV12HU40M3 دارای محدوده دمای عملکرد 10- تا 50+ بدون کاهش جریان دهی هستند.

دارای ولتاژ 200 تا 240 ولت

دارای سیستم خنک کننده هیت سینک و فن

دارای استاندارد NOM، GOST، IEC 61800-5-1، CE، UL، IEC 61800-3، C-Tick، CSA

دارای درجه حفاظتی IP20

خرید محصولات اتوماسیون صنعتی اشنایدر

همان طور که گفته شد کمپانی اشنایدر یکی از برندهای به نام تولید کننده محصولات اتوماسیون صنعتی است و تاکنون محصولات زیادی را تولید و عرضه کرده است. محصولات این کمپانی شامل: بیمتال اشنایدر، کلید جرارتی اشنایدر، اینورتر اشنایدر، سافت استارت اشنایدر و... است. این محصولات با توجه به کیفیت بالایی که دارند از قیمت مناسبی برخوردار هستند. برای خرید این محصولات می‌توانید به آزندکنترل نمایندگی محصولات اشنایدر مراجعه کنید.

فیلتر توسط
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه اینورتر 0.18 کیلووات تکفاز اشنایدر سری ATV11 مدل ATV11HU05M2 کد فنی: ATV11HU05M2 ورودی: تک فاز 220 ولت توان: 0/18  کیلووات کاربرد: دستگاه‌های تهويه و فن ، پمپ‌ها ، نوار نقاله‌ها ، نانوايی ،...
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه اینورتر 0.55 کیلووات تکفاز اشنایدر سری ATV11 مدل ATV11HU12M2 کد فنی: ATV11HU12M2 ورودی: تک فاز 220 ولت توان: 0/55  کیلووات کاربرد: دستگاه‌های تهويه و فن ، پمپ‌ها ، نوار نقاله‌ها ، نانوايی ،...
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه اینورتر 0.75 کیلووات تکفاز اشنایدر سری ATV11 مدل ATV11HU18M2 کد فنی: ATV11HU18M2 ورودی: تک فاز 220 ولت توان: 0/75  کیلووات کاربرد: دستگاه‌های تهويه و فن ، پمپ‌ها ، نوار نقاله‌ها ، نانوايی ،...
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه اینورتر 1.5 کیلووات تکفاز اشنایدر سری ATV11 مدل ATV11HU29M2 کد فنی: ATV11HU29M2 ورودی: تک فاز 220 ولت توان: 1.5  کیلووات کاربرد: دستگاه‌های تهويه و فن ، پمپ‌ها ، نوار نقاله‌ها ، نانوايی ، درب‌های...
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه اینورتر 2.2 کیلووات تکفاز اشنایدر سری ATV11 مدل ATV11HU41M2 کد فنی: ATV11HU41M2 ورودی: تک فاز 220 ولت توان: 2.2 کیلووات کاربرد: دستگاه‌های تهويه و فن ، پمپ‌ها ، نوار نقاله‌ها ، نانوايی ، درب‌های...
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه اینورتر 0.18 کیلووات تک فاز اشنایدر سری ATV31 مدل ATV31H018M2 کد فنی: ATV31H018M2 ورودی: تک فاز 220  ولت توان: 0.18 کیلووات کاربرد: دستگاه‌های تهويه و فن ، پمپ‌ها ، نوار نقاله‌ها ، نانوايی ،...
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه اینورتر 0.4 کیلووات تک فاز اشنایدر سری ATV31 مدل ATV31H037M2 کد فنی: ATV31H037M2 ورودی: تک فاز 220  ولت توان: 0.4 کیلووات کاربرد: دستگاه‌های تهويه و فن ، پمپ‌ها ، نوار نقاله‌ها ، نانوايی ، درب‌های...
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه اینورتر 0.55 کیلووات تک فاز اشنایدر سری ATV31 مدل ATV31H037M2 کد فنی: ATV31H037M2 ورودی: تک فاز 220  ولت توان: 0.55 کیلووات کاربرد: دستگاه‌های تهويه و فن ، پمپ‌ها ، نوار نقاله‌ها ، نانوايی ،...

فهرست

کارشناس فروش : ۰۹۱۲۴۷۴۴۸۵۷

حساب کاربری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم