اینورتر انکام

فیلتر توسط
4,800,000 تومان (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه درایو 0.75KW (یک اسب) تکفاز انکام سری EDS800 با کد فنی EDS800-2S0007 -   کنترل دور انکام با کاربری جنرال(عمومی)مناسب برای صنایع غذایی، پمپ و بوستر پمپ، دستگاه سیم کشی، دستگاه چاپ و بسته بندی، تهویه...
6,000,000 تومان (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه درایو 1.5KW (دو اسب) تکفاز انکام سری EDS800 با کد فنی EDS800-2S0015 - کنترل دور انکام با کاربری جنرال(عمومی)مناسب برای صنایع غذایی، پمپ و بوستر پمپ، دستگاه سیم کشی، دستگاه چاپ و بسته بندی، تهویه...
6,960,000 تومان (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه درایو 1.5KW (دو اسب) سه فاز انکام سری EDS800 با کد فنی EDS800-4T0015 - کنترل دور انکام با کاربری جنرال(عمومی)مناسب برای صنایع غذایی، پمپ و بوستر پمپ، دستگاه سیم کشی، دستگاه چاپ و بسته بندی، تهویه...
9,600,000 تومان (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه درایو 2.2 کیلووات تکفاز انکام سری EN600 : - کنترل دور(درایو) انکام، با کاربری نیمه سنگین میباشد. این درایو برای ماشین آلات برش فلز، ماشین آلات پلاستیک، چاپ و بسته بندی، چاپ پارچه، صنایع کاغذسازی،...
11,040,000 تومان (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه درایو 3.7 کیلووات تکفاز انکام سری EN600 : - کنترل دور(درایو) انکام، با کاربری نیمه سنگین میباشد. این درایو برای ماشین آلات برش فلز، ماشین آلات پلاستیک، چاپ و بسته بندی، چاپ پارچه، صنایع کاغذسازی،...
8,640,000 تومان (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه درایو 2.2 کیلووات سه فاز انکام سری EN600 : - کنترل دور(درایو) انکام، با کاربری نیمه سنگین میباشد. این درایو برای ماشین آلات برش فلز، ماشین آلات پلاستیک، چاپ و بسته بندی، چاپ پارچه، صنایع کاغذسازی،...
10,800,000 تومان (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه درایو 3.7 کیلووات سه فاز انکام سری EN600 : - کنترل دور(درایو) انکام، با کاربری نیمه سنگین میباشد. این درایو برای ماشین آلات برش فلز، ماشین آلات پلاستیک، چاپ و بسته بندی، چاپ پارچه، صنایع کاغذسازی،...
13,440,000 تومان (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه درایو 5.5 کیلووات سه فاز انکام سری EN600 : - کنترل دور(درایو) انکام، با کاربری نیمه سنگین میباشد. این درایو برای ماشین آلات برش فلز، ماشین آلات پلاستیک، چاپ و بسته بندی، چاپ پارچه، صنایع کاغذسازی،...

خرید و قیمت انواع اینورتر انکام

در دنیای که اینورترها نقش اساسی را در تمام فعالیت‌ها و بخش‌های زندگی ایفا می‌کنند، نبود یک اینورتر با کیفیت کار را برای زندگی با روال عادی سخت می‌کند. به همین دلیل کمپانی‌های متعددی خط تولید اینورتر یا درایو را راه اندازی کرده‌اند، کمپانی‌های به نامی مانند اینورتر انکام، کنترل دور زیمنس، اینورتر اشنایدر و موارد دیگر. آزندکنترل نمایندگی اینورتر انکام در این مقاله قصد دارد شما را با انواع اینورتر انکام مانند: اینورتر انکام سری EN500، اینورتر انکام سری EN600، اینورتر انکام سری EDS800  و اینورتر انکام سری ENA100 آشنا کند؛ در ادامه با ما همراه باشید.

تاریخچه اینورتر انکام

شرکت چینی انکام با نام تجاری ENC که مرکزیت آن در شهر شانگ‌های است از سال 2004 مشغول فعالیت و تولید انواع تجهیزات الکتریکی و الترونیکی، سیستم‌های انرژی‌های تجدید پذیر، اینورترهای فرکانسی کنترل دور، واحد ترمز دینامیکی، کنترل کننده‌های  PLCو غیره است که در حال حاضر پر فروش ترین و کاربردی ترین اینورترها در سه سری EDS800 و EN600 و  EN500 عرضه می‌کند.

این موسسه توسط فردی به نام شن و تعدادی از نخبگان چینی تاسیس شده است و توانسته بعد از 10 سال عنوان شرکت‌های فناوری ملی را به خود اختصاص دهد؛ همچنین این کمپانی تا کنون توانسته است جوایز با کیفیت‌ترین تولید کننده اینورتر فرکانسی ولتاژ پایین را به خود اختصاص دهد. مساحت کارخانه در منطقه صنعتی شانگهای در حدود 37 هزار متر مربع است. 

اینورتر انکام EN500

معرفی کنترل دور انکام

اینورتر یا درایور انکام داری مدل‌های گوناگونی هستند که این مدل‌ها عبارت‌اند از:

اینورتر انکام سری EDS-A200

اینورتر انکام سری EDS1000

داریو انکام سری EN700

اینورتر انکام سری EDS780

اینورتر انکام سری EN700

اینورتر انکام سری EN600PV

کنترل دور انکام سری EDS900

اینورتر انکام سری EN630

اینورتر انکام سری EN500

اینورتر انکام سری EN600

اینورتر انکام سری EN655

اینورتر انکام سری EDS800

که پرکاربرد‌ترین این و پرمصرف‌ترین این درایو انکام در ایران سری‌های EDS800، EN600، EN500 است. در هنگام خرید انواع اینورتر انکام حتما باید به این نکته توجه کنید که سربندی موتور باید با توجه به خروجی اینورتر باشد. 

انواع اینورتر انکام

همان طور که ذکر شد درایو انکام انواع مختلفی دارد که در این بخش به معرفی انواع پر کاربرد‌ترین اینورتر انکام یعنی اینورتر انکام سری EN500، اینورتر انکام سری EN600، اینورتر انکام سری EDS800 می‌پردازیم.

اینورتر اینورتر انکام سری EN500

اینورتر انکام EN500

اینورتر انکام سری EN500 با قدرت توان 75 تا 630 برای وسایل با توان کاری سبک و نیمه سنگین مانند: فلزکاری، ماشین آلات پلاستیک، ماشین آلات CNC، تجهیزات چاپ، صنعت چاپ و رنگرزی، ساخت کاغذ، مهندسی شهری، پروژه تامین آب و تصفیه فاضلاب و سایر صنایع کاربرد دارد. همچنین به طور گسترده‌ای در زمینه‌های نساجی، تبرید، کشتی سازی، سیمان، سرامیک، صنایع شیمیایی، معدن و... نیز کاربرد دارد. از جمله مشخصات فنی این داریو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

اینورتر EN500 دارای راکتور داخلی DC از توان 90 کیلووات به بالا

عدم یونیت ترمز داخلی در برخی از مدل‌ها و استفاده از چاپر یا یونیت ترمز خارجی

درایو 90 کیلووات درایور انکام EN500 دارای قدرت 90 کیلوات سنگین کار است و 110 کیو وات سبک کار است. در واقع این مدل کنترل دور دارای پله سنگین کار و سبک کار است.

مزایای کنترل دور انکام سری EN500

از مزایای این محصول می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

دستیابی به شروع آرام

جلوگیری از ضربه الکتریکی و مکانیکی

افزایش طول عمر تجهیزات

فناوری کنترل بردار شار، گشتاور شروع بالا، دقت عملیاتی بالا

به طور گسترده در بخش‌های مختلف صنعتی قابل استفاده است

عملکردهای حفاظتی چندگانه، از جمله اتصال کوتاه، جریان بیش از حد، ولتاژ بیش از حد، اضافه بار، حفاظت در برابر ولتاژ و غیره.

دارای گارانتی 18 ماهه معتبر 

دارای قیمت مناسب و کیفیت عالی

دارای نرمن افزار و سخت افزار قوی

نصب و راه اندازی آسان

می‌توانید قیمت اینورتر انکام سری EN500 را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل درایور انکام را از فروشگاه آزندکنترل نمایندگی اینورتر انکام خریداری کنید.

برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای فارسی کنترل دور انکام سری EN500 اینجا کلیک کنید.

برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای انگلیسی درایو انکام سری EN500 اینجا کلیک کنید.

اینورتر انکام سری EN600

اینورتر انکام EN600

اینورتر انکام سری EN600 با قدرت توان 2.2 تا 55 برای وسایل با توان کاری سبک و نیمه سنگین مانند: فلزکاری، ماشین آلات پلاستیک، ماشین آلات CNC، تجهیزات چاپ، صنعت چاپ و رنگرزی، ساخت کاغذ، مهندسی شهری، پروژه تامین آب و تصفیه فاضلاب و سایر صنایع کاربرد دارد. همچنین به طور گسترده‌ای در زمینه‌های نساجی، تبرید، کشتی سازی، سیمان، سرامیک، صنایع شیمیایی، معدن و... نیز کاربرد دارد. از جمله مشخصات فنی این داریو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

پلت‌فرم سخت‌افزاری 32 بیتی DSP (پردازنده سیگنال دیجیتال)

الگوریتم کنترل پیشرفته

کنترل بردار حلقه بسته PG و کنترل برداری بدون حسگر، با هر دو روش کار بردار سرعت و کنترل بردار گشتاور.

این سری با دقت کنترل بالا، پاسخ سریع، ویژگی فرکانس پایین برتر، تشخیص و حفاظت هوشمند، دارای طیف گسترده‌ای از عملکرد

دارای 8 عدد ورودی دیجیتال که ورودی هشتم می‌تواند به صورت پالس تا فرکانس 50kHz  را دریافت کند، 4 خروجی دیجیتال ترانزیستوری که خروجی چهارم نیز به عنوان پالس خروجی کار می‌کند، یک خروجی دیجیتال رله‌ای که به عنوان آلارم از آن استفاده شود. 

دارای دو ورودی آنالوگ ولتاژی و جریانی و دو خروجی آنالوگ ولتاژ و جریانی که هرکدام را می توان با دیپسوئیچ در حالت جریانی یا ولتاژی انتخاب کرد.

دارای مدل‌های کنترلی متفاوت vector control(without PG)، torque control(with PG)، open-loop V/F control ، torque control(without PG)، vector control(with PG)

فرکانس خروجی 600Hz

پشتیبانی شبکه‌های CANopen،CANlink ،Profibus ، Modebus

گشتاور راه اندازی از فرکانس 1Hz در اینورتر های انکام 150% در زمان یک دقیقه می باشد و در برخی مدل‌ها  با وجود مد کنترلی وکتور این درصد به 180% می‌رسد.

قابلیت کنترل جدا سازی کی پد و قابلیت نصب بر روی درب تابلو برق 

دارای قابلیت Closeloop شدن در تمامی مدهای کنترلی

مزایای کنترل دور انکام سری EN600

از مزایای این محصول می‌‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

کی پدهای اینورتر انکام قابلیت قفل شدن دارند به این صورت که با نگه داشتن کلید ورود ENTER به مدت 3 ثانیه صفحه کی پد قفل شده و با نگه داشتن کلید خروجی ESC به مدت 3 ثانیه قفل کی پد باز می‌شو

نوسان سرعت کم است و نیازهای کار با دقت بالا را برآورده می‌کند. کنترل بردار PG ± 0.1٪ سرعت سنکرون نامی، بدون کنترل بردار PG ± 0.3٪ سرعت سنکرون نامی.

با هر دو حالت کنترل سرعت و کنترل گشتاور

پاسخ سریع گشتاور، بدون کنترل بردار PG ≤20mS و کنترل بردار PG ≤10mS

عملکردهای مانند: خاموش شدن لحظه‌ای بدون عملکرد خاموش شدن، عملکرد ردیابی سرعت و راه اندازی مجدد، کنترل افتادگی، عملکرد کنترل گشتاور و غیره.

تشخیص خطا، هشدار و عملکردهای حفاظتی هوشمند برای اطمینان از حداکثر قابلیت استفاده از دستگاه

صفحه کلید می‌تواند پارامترها را بارگذاری و بارگیری کند، هم صفحه کلید محلی و هم صفحه کلید کنترل از راه دور می‌توانند از کابل خط شبکه برای اتصال با اینورتر فرکانس استفاده کنند.

برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای فارسی کنترل دور انکام سری EN600 اینجا کلیک کنید.

برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای انگلیسی درایو انکام سری EN600 اینجا کلیک کنید.

می‌توانید قیمت اینورتر انکام سری EN600 را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل کنترل دور انکام را از فروشگاه آزندکنترل نمایندگی درایو انکام خریداری کنید.

شکل ظاهری درایو انکام EN600/EN500

همان طور که متوجه شدید درایور  EN500 و EN600 از نظر کارکرد و ظاهر بسیار شبیه بهم هستند و تفاوت جزئی با هم دارند در این بخش به شرح شکل ظاهری کنترول دور EN500 و EN600می‌پردازیم. اندازه و ابعاد این دو اینورتر متناسب با توانی که دارند متفاوت استو دارای رنگ مشکی متمایل به خاکستری هستند. این اینورترها دارای قاب پایین جدا شونده برای دسترسی به ترمینال‌ها هستند. کی پد این دو مدل اینورتر انکام در بالای درایو قرار گرفته که می‌توانید پارامترهای آن را تنظیم کرد و مقدار آن را نیز مشاهده کرد. بر روی این کی پد چراغ‌هایی وجود دارد که وضعیت‌های مختلف واحد نمایشگرV-F-A، جهت چرخش، آلارم و غیره را نمایش می‌دهد.

اینورتر انکام سری EDS800

اینورتر انکام EDS800

اینورتر انکام سری EDS800 با قدرت توان 0.75 تا 1.5 با دو سری تک فاز (توان 0.2 کیلووات تا توان 1.5 کیلوات  با محدوده ولتاژ 200 تا 260 ولت) و سه فاز (توان 0.75 کیلووات تا توان 1.5Kکیلوات با محدوده ولتاژ 320 تا 460 ولت) مناسب برای دستگاه غذا، دستگاه سیم کشی، دستگاه چاپ، تهویه مطبوع صنعتی، دستگاه نساجی، دستگاه تامین آب و وابسته، پلاستیک، فیبر شیمیایی، کاشی فولادی رنگی، خط تولید سرامیک و غیره. از جمله مشخصات فنی این اینورتر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

ورودی برق 50 و 60 هرتز

محدوده ولتاژ خروجی از 0 تا 100 ورودی

محدوده فرکانس خروجی از صفر تا 400 هرتز

ورودی ترمینال CCI آنالوگ با قابلیت انتخاب نوع ولتاژی یا جریانی

دارای 2 ورودی آنالوگ در دو سطح 0-10 ولت و 0-5 ولت،7 ورودی دیجیتال، یکی از ورودی‌های دیجیتال (X5) را می‌توان به عنوان ورودی پالس تعریف کرد.

ورودی‌های ترمینال X1 تا X5 دیجیتال قابل برنامه ریزی است

دارای یک خروجی open collector، یک خروجی رله با تیغه باز و بسته و یک خروجی آنالوگ با قابلیت انتخاب نوع ولتاژی و جریانی با قابلیت برنامه ریزی (نوع ولتاژی خروجی آنالوگ 0-10 ولت و نوع جریانی 4-20MA  )

مزایای کنترل دور انکام سری EDS800

از مزایای این محصول می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

صفحه کلید دارای پتانسیومتر می‌تواند منجر به قفل شدن کامل یا جزئی دکمه شود (پتانسیومتر قفل نمی شود).

رابط استاندارد RS485 می‌تواند شبکه اینورتر را به طور مستقل تشکیل دهد و اینورتر را می توان به عنوان میزبان تنظیم کرد.

کانال خروجی ورودی ایمپالس/آنالوگ

کنترل سرعت 16 مرحله‌ای با چند فرمان عملیات / فرمان کانال داده شده.

ترمینال خروجی رله ایزوله می‌تواند به بار 220VAC/0.5A ac یا dc متصل شود.

با عملکرد تراورس نساجی به طور گسترده در دستگاه‌های مختلف نساجی 

دارای حجم کم و جاگذاری راحت

برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای فارسی کنترل دور انکام سری EN600 اینجا کلیک کنید.

برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای انگلیسی درایو انکام سری EN600 اینجا کلیک کنید.

می‌توانید قیمت اینورتر انکام سری EDS800 را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل کنترل دور انکام را از فروشگاه آزندکنترل نمایندگی درایو انکام خریداری کنید.

اینورتر انکام سری ENA100

اینورتر انکام سری ENA100 با قدرت توان 0.4 تا 160 کیلووات با دو سری تک فاز (توان 0.4 کیلووات تا توان 3.7 کیلوات  با محدوده ولتاژ ورودی 200 تک فاز و خروجی 200 سه فاز) و سه فاز (توان 0.75 کیلووات تا توان 160 کیلوات با محدوده ولتاژ سه فاز 320) مناسب برای دستگاه غذا، دستگاه سیم کشی، دستگاه چاپ، تهویه مطبوع صنعتی، دستگاه نساجی، دستگاه تامین آب و وابسته، پلاستیک، فیبر شیمیایی، کاشی فولادی رنگی، خط تولید سرامیک و غیره. از جمله مشخصات فنی این اینورتر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نوع موتور،می تواند موتورهای سنکرون و ناهمزمان را هدایت کند
 • سوئیچ یک کلید بین موتور سنکرون و موتور ناهمزمان، مناسب برای اشکال زدایی
 • ENA100 از موتورهای سنکرون و ناهمزمان پشتیبانی می‌کند
 • پشتیبانی از صفحه کلید دوگانه
 • پشتیبانی از استفاده همزمان از صفحه کلید محلی و صفحه کلید کنترل خارجی
 • صفحه کلید کنترل خارجی می تواند عملکرد آپلود و بارگیری پارامتر را کنترل کند
 • امکان استفاده از صفحه کلید محلی و صفحه کلید کنترل خارجی در مدل‌های دیگر به طور همزمان وجود ندارد، صفحه کلید کنترل محلی و خارجی ENA100 به طور همزمان قابل استفاده است.
 • پاسخ گشتاور: <20 میلی ثانیه (بدون کنترل کمیت PG)
 • گشتاور راه اندازی: 1.0 هرتز، 150% گشتاور نامی (کنترل V/F)، 0.5 هرتز تا 180 درصد گشتاور (بدون بردار حلقه باز PG)
 • دقت کنترل: +l درصد سرعت سنکرون نامی (کنترل V/F)،  + 0.3 درصد سرعت سنکرون امتیازی (بدون کنترل کمیت PG)
 • مناسب در محیط داخلی، بدون نور خورشید، بدون گرد و غبار، بدون گاز خورنده، بدون گاز قابل اشتعال، بدون بخار، بدون قطره آب یا نمک و غیره.
 • دمای عمکلرد بین 10- تا 50 درجه سانتی‌گراد
 • رطوبت مجاز 95 درصد
 • عملکرد حفاظتی: تست مدار روشن شدن موتور، حفاظت از افت فاز ورودی و خروجی، حفاظت در برابر جریان بیش از حد، تمام شده است. حفاظت ولتاژ، حفاظت تحت ولتاژ، حفاظت بیش از حد گرما، حفاظت از اضافه بار، حفاظت تحت بار، حفاظت از جذب رله، حفاظت ترمینال و حفاظت بدون توقف در هنگام خاموش شدن برق
 • کنترل مونو پالس: مناسب برای محل کار که در آن به یک دکمه برای کنترل شروع و توقف اینورتر نیاز دارید، ابتدا برای شروع فشار دهید. سپس برای توقف فشار دهید و آن چرخه تکرار می شود. بسیار ساده و قابل اعتماد است
 • ظرفیت بارگذاری بیش از حد: بار سنگین: 150% جریان نامی برای 1 دقیقه. بار سبک: 120 اینچ جریان نامی به مدت 1 دقیقه.
 • امکان کنترل طول ثابت
 • ترمز مصرفی برق: ENA 100 سری سه فاز 22 کیلووات و قسمت پائین ترمز دارای واحد ترمز داخلی است، فقط باید مقاومت ترمز بین (+) و PB اضافه شود. 30 کیلووات و بالاتر می تواند واحد ترمز خارجی را بین (+) و (-) برای دستیابی به ترمز مصرف انرژی متصل کند.

برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای کنترل دور اینورتر انکام سری ENA100 اینجا کلیک کنید.

برای دریافت کاتالوگ یا دفترچه راهنمای انگلیسی درایو اینورتر انکام سری ENA100  اینجا کلیک کنید.

می‌توانید قیمتاینورتر انکام سری ENA100 را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل کنترل دور انکام را از فروشگاه آزندکنترل نمایندگی درایو انکام خریداری کنید.

خرید کنترل دور انکام 

در عصر حاضر اینورتر یکی از پرکاربردترین لوازم الکترونیکی در اتوماسیون صنعتی و بقیه امور زندگی است. یکی از بهترین تولید کنندگان اینورتر در چین انکام است. اگر قصد خرید انواع اینورتر انکام مانند: اینورتر انکام سری EN500، اینورتر انکام سری EN600، اینورتر انکام سری EDS800 را دارید ما به شما آزندکنترل نمایندگی اینورتر انکام را پیشنهاد می‌کنیم.

ادامه مطلب

فهرست

کارشناس فروش : ۰۹۱۲۴۷۴۴۸۵۷

حساب کاربری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم