Inovance

Inovance

شرکت اتوماسیون صنعتی اینوونس

یکی از شرکت‌های به نام در زمینه تولید محصولات اتوماسیون صنعتی شرکت اتوماسیون صنعتی اینوونس است. برند اینوونس تاکنون توانسته است محصولات زیادی را به بازار جهانی عرضه کند. از جمله محصولات کمپانی اینوونس که می‌توان به آن اشاره کرد پی ال سی اینوونس، سرو اینوونس، اینورتر اینوونس، اچ ام آی اینوونس و سنسور اینوونس است. آزند کنترل نمایندگی اینوونس در این مطلب قصد دارد به بررسی این کمپانی و محصولات آن بپردازیم.

تاریخچه کمپانی اینوونس

گروه Innovance چین ارائه‌دهنده جهانی راه‌حل‌های اتوماسیون صنعتی است که در سال 2003 تأسیس شد. تکنیک‌های تولید منعطف و درک تخصصی اینوونس از تمام بخش‌های صنعت - از آسانسور گرفته تا پلاستیک و وسایل نقلیه الکتریکی و روباتیک - به این شرکت این امکان را داده است که در سطح جهانی پیشرو در صنعت شود. واحدهای تجاری به عنوان مثال، واحد تجاری آسانسور و پله برقی Innovance - Monarch - یکی از بزرگ‌ترین تامین کنندگان راه حل‌های کنترل آسانسور و پله برقی در جهان است.

نوآوری و مشارکت‌های بلند مدت بین این کمپانی و مشتریان وجود دارد که برای دستیابی به این هدف، این گروه چیزی فراتر از محصولات را ارائه می‌دهد. همکاری با Innovance به مشتریان امکان دسترسی به تجهیزات تولید و تحقیق و توسعه در سطح جهانی و همچنین متخصصان مهندسی و صنعت بسیار ماهر را می‌دهد. این شرکت با دفاتر و امکانات تحقیق و توسعه در سراسر آسیا و اروپا، حضور بین المللی قوی دارد.

اینوونس پیشرو در تحقیق و توسعه در جهان

مرکز تولید جهانی فوق مدرن اینوونس دارای گواهینامه ISO 9001 است و از اصول بهبود مستمر برای دستیابی به استانداردهای کلاس جهانی پیروی می‌کند. تکنیک‌های بازرسی دقیق، مانند بازرسی خمیر لحیم کاری، بازرسی نوری خودکار، بازرسی دمای کوره، آزمایش در مدار و آزمایش عملکردی مونتاژ نهایی، تولید در سطح جهانی را تضمین می‌کند. در همین حال، کنترل فرآیند آماری برای نظارت بر سازگاری فرآیند استفاده می‌شود.

اینوونس 10 درصد از درآمد خود را در تحقیق و توسعه سرمایه گذاری می‌کند و 800 مهندس را در سه زمینه متمرکز کرده است که عبارت‌اند از: فناوری‌های اصلی، توسعه محصول و کاربردهای صنعتی. این گروه از یک فرآیند مهندسی منحصر به فرد دقیق استفاده می‌کند که شامل مدل سازی طراحی پیشرفته، تجزیه و تحلیل عملکرد و تکنیک‌های تضمین کیفیت است. تیم‌های تحقیق و توسعه آزمایش‌های یکپارچگی قابل‌توجهی را از تمام فناوری‌ها در داخل انجام می‌دهند.

فناوری‌های به روز اینوونس

برند اینوونس تاکنون فناوری‌های جدیدی را عرضه کرده است که در ادامه به بررسی آن می‌پردازیم:

فناوری نوآوری شنژن

فناوری نوآوری شنژن مرکز اصلی تحقیق و توسعه اینوونس است. تیم بزرگ مهندسین تحقیق و توسعه Innovance تلاش می‌کنند تا برند اینوونس را در خط مقدم نوآوری در اتوماسیون صنعتی نگه دارد و با مشتریان این کمپانی همکاری نزدیکی دارد تا با آخرین روندهای فناوری همراه باشد.

فناوری نوآوری سوژو

Suzhou Innovance در سال 2008 به عنوان یک تجارت نرم افزار و سخت افزار کنترل اتوماسیون صنعتی تاسیس شد. اکنون مرکز اصلی تولید برند اینوونس است و همچنین امکانات R&D خود را نیز حفظ می‌کند. مرکز تولید جهانی فوق مدرن اینوونس دارای گواهینامه ISO 9001 است و از اصول بهبود مستمر برای دستیابی به استانداردهای کلاس جهانی پیروی می‌کند.

محصولات اتوماسیون صنعتی اینوونی

همان طور که اشاره شد کمپانی اینوونس محصولات زیادی را برای بهبود کیفیت زندگی تولید کرده است که در این بخش به بررسی آن به صورت اجمالی می‌پردازیم:

پی ال سی اینوونس

اولین محصول شرکت اتوماسیون صنعتی که به معرفی آن می‌پردازیم پی ال سی است. پی ال سی اینوونس به طور کل در دو سایز کوچک (AM600 کنترل کننده حرکت، AM400 کنترل کننده حرکت اقتصادی) و بزرگ (H0U-XP   نمایشگر و کنترل یکپارچه، H2U-XP - PLC  عمومی، H1U-XP - PLC  اقتصادی، H3U - PLC  با کارایی بالا) تولید می‌شود که هر کدام از آن‌ها خود دارای ویژگی‌های خاص خود هستند که در ادامه به بررسی آن می‌پردازیم:

پی ال سی اینوونس

CPU ترکیبی و منبع تغذیه از I/O 

آموزش پایه 100ns/instruction

ظرفیت برنامه 64000 

حافظه دستگاه رله های کمکی – 9216 ، تایمر – 512، شمارنده – 256، ثبت داده ها – 9552، ثبت فایل – 32768

ورودی‌های پرسرعت تا 200 کیلوهرتز

خروجی‌های پرسرعت تا 500 کیلوهرتز

بادامک الکترونیکی سه محوره (فقط مدل حرکتی پیشرفته)

مدل استاندارد حرکت دایره‌ای و نقطه‌ای دو محوره را ارائه می‌دهد

مدل سطح بالا، درون یابی نقطه به نقطه سه محور و حرکت منحنی مارپیچی را ارائه می‌دهد

دارای گزینه‌های ارتباطات اترنت (MODBUS-TCP)، مدوباس  RS485 MODBUS-RTU

موارد ذکر شده در بالا تنها برخی از ویژگی‌های پی ال سی برند اینوونس است.

سرو اینوونس

سرو درایوهای نوآورانه طیف گسترده‌ای از مشخصات را همراه با قابلیت اطمینان، عملکرد بالا، عملکرد قدرتمند، راه اندازی آسان و محدوده توان وسیع 0.05-132 کیلو وات ارائه می‌دهد. سرو اینوونس دارای مدل‌ها و سری‌های مختلف است که عبارتند از:

سرو درایوهای نوآورانه  اینوونس

مدل استاندارد که دارای سری‌های: سری IS810N – پلت فرم درایو سروو چند محوره، سری SV820N – درایو سروو، سری IS810N-INT – سروو درایو چند محوره، سری IS620M – درایو سروو، سری IS620N – درایو سروو، سری IS620P – سیستم سروو با کارایی بالا، سری IS650P – درایو سروو و سری MS1 – سروو موتور.

سروو موتور چرخشی درایو مستقیم: سروو موتور چرخشی درایو مستقیم سری ISMT یک واحد با دقت بالا است که برای موقعیت یابی دقیق و استحکام، بدون نیاز به هیچ وسیله کندکننده طراحی شده است. ساختار شفت توخالی با اجازه دادن به کابل‌ها و لوله‌های هوا برای عبور مستقیم از موتور باعث صرفه جویی در فضا می شود. وقتی موتور ISMT با سروو درایو با کارایی بالا سری IS620 همراه شود، می‌تواند کنترل موقعیت، سرعت و گشتاور بسیار سریع و دقیق را اجرا کند. ترکیب سروو درایو و موتور عملکردهای بی‌صدا و روان را با دقت موقعیت یابی مکرر ± 3 ثانیه قوس تضمین می‌کند. این آن را به گزینه‌ای عالی برای برنامه‌های LCD، LEW، OGS، IC، ربات و مراکز پردازش ترکیبی تبدیل می‌کند. 

از ویژگی‌های سروو اینوونس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

برای حداکثر کارایی در سخت‌ترین برنامه‌ها

ماژول منبع تغذیه مشترک 22-355 کیلو وات

ماژول‌های تک و دو محوره 850 وات - 75 کیلووات

ولتاژ تغذیه سه فاز 400 ولت

حلقه جریان فوق سریع 4.5 کیلوهرتز

گشتاور ایمن خاموش SIL 3

اینورتر اینوونس

یکی از محصولات بسیار پرکاربرد و بسیار معروف اینوونس، اینورتر اینوونس است که دارای مدل‎‌های مختلفی است که عبارتند از: اینورتر اینوونس سری MD500، اینورتر اینوونس سری MD200، داریو اینوونس سری MD310. از ویژگی‌های بارز این اینورترها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

اینورتر اینوونس

فرکانس خروجی 500 هرتز

واحد ترمز دینامیکی داخلی

فرکانس ورودی Hz  50

ولتاژ ورودی: سه فاز 380 ولت

حلقه باز و بسته، سه فاز، 400 ولت، 0.4-450 کیلو وات

گزینه های ارتباطی: Modbus-RTU، Profibus-DP، CANopen، CANlink

افزایش خودکار گشتاور

جبران لغزش

پارامتر ساده شده برای راه اندازی آسان

4-رمپ S مستقل

کنترل V/f و SVC حلقه باز

کنترل FVC حلقه بسته

گشتاور راه اندازی

150% در 0.25 هرتز برای SVC (به مدت 1 دقیقه)

180% در 0 هرتز برای FVC (به مدت 2 ثانیه)

اتصال I/O با امکان برنامه ریزی انعطاف پذیر

عملکرد قابل برنامه ریزی توسط کاربر

ترمز تزریق DC متغیر

موارد ذکر شده تنها بخشی از ویژگی‌های این محصول است.

اچ ام آی اینوونس

یکی دیگر از تولیدات کمپانی اینوونس اچ ام آی است. HMI های Innovance نمایشگرهای شفاف و قالبی با کاربری آسان را ارائه می‌دهند. HMI های Innovance را می توان با تجهیزات هر ارائه دهنده‌ای ادغام کرد، اما برای بهره مندی از عملکرد بهینه و تنظیمات و عملیات ساده شده سیستم، می‌توان از آن‌ها به عنوان یک بسته با سایر محصولات Innovance مانند PLC ها و AC و درایوها و موتورهای سروو استفاده کرد. اچ ام ای اینوونس سری IT6000 از محصولات این کمپانی ات که در ادامه به بررسی ویژگی آن می‌پردازیم:

اچ ام آی اینوونس

HMI هوشمند با کارایی بالا

در سه اندازه موجود است 4.3، 7.0 و 10.1 اینچ

صفحه نمایش وفاداری رنگ واقعی 24 بیتی

نوار زنگ هشدار - لیست زنگ و لیست رویداد

ماکرو برای اجرای انعطاف پذیر توابع پیچیده

واردات و صادرات داده‌های دستور غذا

نمونه گیری داده‌ها

نمایش نمودار روند

حداکثر هشت زبان مختلف در کتابخانه متن (از جمله چینی، انگلیسی، کره‌ای، روسی و تایلندی)

سه پورت سریال و 1 پورت اترنت

پورت دستگاه USB به سیستم عامل و برنامه یا داده‌های تاریخچه اجازه دانلود/آپلود از کامپیوتر را می‌دهد

پورت میزبان USB برای دسترسی به UDISK یا استفاده از ماوس، صفحه کلید یا چاپگر

عملکرد عبور به HMI اجازه می‌دهد تا به عنوان واسطه‌ای برای اتصال رایانه شخصی به PLC عمل کند تا اشکال زدایی را تسهیل کند.

دارای گزینه‌های ارتباطات اترنت (MODBUS-TCP)، مدباس  RS485/RS422/RS232 MODBUS-RTU

پروتکل‌های ارتباطی داخلی از PLC های شخص ثالث پشتیبانی می‌کنند

امنیت بالا 12 رمز عبور، 12 کاربر، 6 سطح قدرت

توابع ویرایشگر InoTouch گالری، آیکون‌های گسترده شبیه سازی آفلاین و آنلاین

سنسور اینوونس

برند اینوونس طیف گسترده‌ای از سنسورهای صنعتی را ارائه می‌دهد که تمام استانداردهای اصلی بین المللی از جمله CE، UL، CSA و گواهینامه‌های ضد انفجار را برآورده می‌کند. رمزگذارها و سوئیچ‌های Innovance در صنایع مختلف، از وسایل نقلیه الکتریکی گرفته تا آسانسور، تولید لوازم الکترونیکی و استخراج زغال‌سنگ استفاده می‌شوند.

سنسنور اینوونس

از جمله سنورهای اینوونس می‌‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

رمزگذارهای اپتوالکترونیکی افزایشی

رمزگذارهای نوری مطلق

رمزگذارهای اتوبوس

رمزگذارهای مغناطیسی مطلق

رمزگذارهای سروو

کلیدهای اپتوالکترونیک

کلیدهای القایی مغناطیسی

سوئیچ‌های مجاورت اندوکتانسی

سوئیچ‌های سالن

ترمز و استارت ترمز

سنسورهای پله برقی

خرید محصولات شرکت اتوماسیون صنعتی اینوونس

در این مطلب به بررسی اجمالی در مورد برند اینوونس پرداختیم و محصولات اتوماسیون صنعتی اینوونس را شرح دادیم. از جمله محصولات این شرکت می‌توان به اینورتر اینوونس، سرو اینوونس، پی ال سی اینوونس و... اشاره کرد. برای خرید محصولات اتوماسیون صنعتی کمپانی اینوونس می‌توانید به آزندکنترل نمایندگی اینورتر اینوونس مراجعه کنید.

فیلتر توسط
5,565,000 تومان (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه درایو 400 وات (نیم اسب) تکفاز اینوونس سری MD200: -          درایوی با ابعاد کوچک و شکیل برای کاربری جنرال و سبک برای استفاده در نوار نقاله، میکسر، فن و پمپ، صنایع نساجی و شیمیایی، اکسترودر و... -...
6,520,000 تومان (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه درایو 700 وات (یک اسب) تکفاز اینوونس سری MD200: -          درایوی با ابعاد کوچک و شکیل برای کاربری جنرال و سبک برای استفاده در نوار نقاله، میکسر، فن و پمپ، صنایع نساجی و شیمیایی، اکسترودر و... -...
7,155,000 تومان (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه درایو 1.5 کیلووات (دو اسب) تکفاز اینوونس سری MD200: -          درایوی با ابعاد کوچک و شکیل برای کاربری جنرال و سبک برای استفاده در نوار نقاله، میکسر، فن و پمپ، صنایع نساجی و شیمیایی، اکسترودر و......
9,063,000 تومان (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه درایو 2.2 کیلووات (سه اسب) تکفاز اینوونس سری MD200: -          درایوی با ابعاد کوچک و شکیل برای کاربری جنرال و سبک برای استفاده در نوار نقاله، میکسر، فن و پمپ، صنایع نساجی و شیمیایی، اکسترودر و......
8,904,000 تومان (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه درایو 0.75 کیلووات سه فاز اینوونس سری  مدل MD310T0.7B - درایوی با کاربری جنرال(عمومی) و یا نیمه سنگین برای استفاده در صنایع نساجی، بسته بندی، صنایع غذایی، تهویه، ماشین ابزار ، دستگاه فرز، بالابرهای...
10,400,000 تومان (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه درایو 1.5 کیلووات سه فاز اینوونس سری  مدل MD310T1.5B - درایوی با کاربری جنرال(عمومی) و یا نیمه سنگین برای استفاده در صنایع نساجی، بسته بندی، صنایع غذایی، تهویه، ماشین ابزار ، دستگاه فرز، بالابرهای...
11,320,000 تومان (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه درایو 2.2 کیلووات سه فاز اینوونس سری  مدل MD310T2.2B - درایوی با کاربری جنرال(عمومی) و یا نیمه سنگین برای استفاده در صنایع نساجی، بسته بندی، صنایع غذایی، تهویه، ماشین ابزار ، دستگاه فرز، بالابرهای...
13,356,000 تومان (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه درایو 3.7 کیلووات سه فاز اینوونس سری  مدل MD310T3.7B - درایوی با کاربری جنرال(عمومی) و یا نیمه سنگین برای استفاده در صنایع نساجی، بسته بندی، صنایع غذایی، تهویه، ماشین ابزار ، دستگاه فرز، بالابرهای...

فهرست

کارشناس فروش : ۰۹۱۲۴۷۴۴۸۵۷

حساب کاربری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم