فیلتر توسط
فیلتر توسط
برندها
مدل PLC:
وضعیت I/O:
تعداد ورودی :
تعداد خروجی:

کارت PLC I/O

 • ماژول توسعه پی ال سی دلتا

  بررسی و معرفی ماژول توسعه پی ال سی دلتا

  ماژول‌های توسعه دلتا برای کمک به ارتقا پی ال سی‌های دلتا توسط برند دلتا تولید و عرضه شده است. برای بررسی قیمت ماژول  توسعه ورودی و خروجی دیجیتال و آنالوگ پی ال سی های  دلتا و خرید ماژول توسعه ورودی و خروجی دیجیتال و آنالوگ پی ال سی های  دلتا  از نماینده محصولات دلتا آزند کنترل می توانید اقدام کنید.

  ماژول های توسعه دلتا بسیار متنوع هستند چرا که پی ال سی های دلتا به سری های مختلف تقسیم می شوند و هر سری از  مینی پی ال سی  یا پی ال سی های دلتا صاحب زیر مجموعه ای هستند که هر کدام از این زیر مجموعه ها دارای کارت های توسعه مختص خود می باشند. کارت توسعه دلتا سری S، کارت های توسعه دلتا سری ES، ماژول های توسعه دلتا سری AS، ماژول های توسعه دلتا سری AH  و... می توان گفت جز ماژول های اکسپنشن دلتا موجود در کشور هستند. 

  ماژول توسعه دلتا که در مورد آن صحبت می کنیم در هر سری شامل کارت توسعه  وروردی و خروجی دیجیتال پی ال سی دلتا  ،ماژول اکسپنشن ورودی پی ال سی دلتا ،کارت توسعه خروجی دلتا،ماژول لودسل پی ال سی های دلتا،کارت توسعه آنالوگ ورودی دلتا،ماژول توسعه آنالوگ خروجی دلتا ،ماژول اکسپنشن ورودی و خروجی آنالوگ دلتا  و... می باشد.

  تحلیل و بررسی کارت های  توسعه ورودی دیجیتال انواع پی ال سی دلتا 

  کارت های توسعه پی ال سی های دلتا با توجه به نوع آن پی ال سی و با توجه به تعداد ورودی تعریف شده است به طول مثال در مورد ماژول توسعه ورودی سری DVP  از پی ال سی های سری S مطرح ترین ها را خواسته باشیم نام ببریم ماژول توسعه 8 و 16 ورودی دیجیتال  سری DVP میتوان نام برد که به ترتیب ماژول  DVP08SM11N،DVP016SM11N نام برد. برای بررسی قیمت انواع کارت توسعه ورودی دیجیتال دلتا و خرید کارت توسعه ورودی دیجیتال  آن از انواع پی ال سی دلتا آزندکنترل بهترین مرجع می باشد. انواع کارت های توسعه ورودی دیجیتال دلتا در نوع و سری های مختلف در سایت فروشگاهی آزندکنترل موجود میباشد.

  انواع ماژول توسعه پی ال سی دلتا

  همان طور که در ابتدای مطلب اشاره شد ماژول توسعه پی ال سی دلتا دارای سری‌های متعدد است که در یان بخش به بررسی کامل هر یک خواهیم پرداخت:

  • ماژول پی ال سی دلتا سری AS 

  ماژول توسعه دلتا سری As که به کارت دیجیتال پی ال سی دلتا سری AS نیز شناخته می‌شوددارای سری‌های مختلف بوده که هر کدام کارکرد و ویژ‌گی مختص به خود را دارند که در ادامه نگاه اجمالی به نقاط ضعف و قوت هر یک از سری‌های آن خواهیم داشت:

  • کارت دیجیتال پی ال سی دلتا سری AS دارای 15 سریع مختلف است که هر سری دارای ورودی و خروجی‌های متفاوت هستند و تنها قابلیت اتصال از سمت راست را دارند.  
  • امکان اتصال ورودی و خروجی تعداد بالا در این مدل وجود دارد.
  • به راحتی امکان اتصال به پی ال سی دلتا سری AS را دارد
  • از نظر ابعاد و اندازه کوچک بوده و شکل ظاهری زیبایی نیز دارد
  • این نوع ماژول‌های توسعه پی ال سی دلتا دارای قیمت بسیار مناسبی هستند
  • ماژول پی ال سی دلتا امکان کار با ولتاژ 24 ولت DC را دارد

  اگر بخواهیم به سری ‌های متفاوت این ماژول نیز اشاره‌ای داشته باشیم باید موارد زیر را نام ببریم:

  1. ماژول توسعه دلتا AS08AM10N-A: قابل اتصال از سمت راست و دارای 8 ورودی دیجیتال و فاقد خروجی دیجیتال، بدون ورودی و خروجی آنالوگ.
  2. ماژول توسعه دلتا AS16AM10N-A: قابل اتصال از سمت راست و دارای 16 ورودی دیجیتال و فاقد خروجی دیجیتال، بدون ورودی و خروجی آنالوگ.
  3. ماژول توسعه دلتا AS32AM10N-A: قابل اتصال از سمت راست و دارای 32 ورودی دیجیتال و فاقد خروجی دیجیتال، بدون ورودی و خروجی آنالوگ.
  4. ماژول توسعه دلتا AS64AM10N-A: قابل اتصال از سمت راست و دارای 64 ورودی دیجیتال و فاقد خروجی دیجیتال، بدون ورودی و خروجی آنالوگ.
  5. ماژول توسعه دلتا AS16AP11P-A: قابل اتصال از سمت راست و دارای 8 ورودی دیجیتال و 8 خروجی دیجیتال، بدون ورودی و خروجی آنالوگ.
  6. ماژول توسعه دلتا AS16AP11T-A: قابل اتصال از سمت راست و دارای 8 ورودی دیجیتال و 8 خروجی دیجیتال ترانزیستوری، بدون ورودی و خروجی آنالوگ.
  7. ماژول توسعه دلتا AS16AP11R-A: قابل اتصال از سمت راست و دارای 8 ورودی دیجیتال و 8 خروجی دیجیتال رله ای، بدون ورودی و خروجی آنالوگ.
  8. ماژول توسعه دلتا AS08AN01P-A: قابل اتصال از سمت راست و دارای 8 خروجی دیجیتال ترانزیستوری و فاقد ورودی دیجیتال، بدون ورودی و خروجی آنالوگ.
  9. ماژول توسعه دلتا AS08AN01T-A: قابل اتصال از سمت راست و دارای 8 خروجی دیجیتال ترانزیستوری و فاقد ورودی دیجیتال، بدون ورودی و خروجی آنالوگ.
  10. ماژول توسعه دلتا DAS08AN01R-A: قابل اتصال از سمت راست و دارای 8 خروجی دیجیتال رله ای و فاقد ورودی دیجیتال، بدون ورودی و خروجی آنالوگ.
  11. ماژول توسعه دلتا AS16AN01R-A: قابل اتصال از سمت راست و دارای 16 خروجی دیجیتال رله ای و فاقد ورودی دیجیتال، بدون ورودی و خروجی آنالوگ.
  12. ماژول توسعه دلتا AS16AN01P-A: قابل اتصال از سمت راست و دارای 16 خروجی دیجیتال ترانزیستوری و فاقد ورودی دیجیتال، بدون ورودی و خروجی آنالوگ.
  13. ماژول توسعه دلتا AS16AN01T-A: قابل اتصال از سمت راست و دارای 16 خروجی دیجیتال ترانزیستوری و فاقد ورودی دیجیتال، بدون ورودی و خروجی آنالوگ.
  14. ماژول توسعه دلتا AS32AN02T-A: قابل اتصال از سمت راست و دارای 32 خروجی دیجیتال ترانزیستوری و فاقد ورودی دیجیتال، بدون ورودی و خروجی آنالوگ.
  15. ماژول توسعه دلتا AS64AN02T-A: قابل اتصال از سمت راست و دارای 64 خروجی دیجیتال ترانزیستوری و فاقد ورودی دیجیتال، بدون ورودی و خروجی آنالوگ.

  همان طور که ملاحظه می‌کنید تعداد ورودی و خروجی‌های این مدل از ماژطول توسعه دلتا بسیار بالا بوده و حتی شما 64 ورودی و خروجی را نیز مشاهده می‌کنید.

  • ماژول پی ال سی دلتا سری ES 

  یکی دیگر از سری‌های ماژول توسعه پی ال سی دلتا ماژول پی ال سی دلتا سری ES  است که خود به دو دسته دیجیتال و آنالوگ تقسم می‌شود که در ادامه به بررسی هر یک خواهیم پرداخت:

  • کارت آنالوگ پی ال سی استاندارد دلتا سری DVP

  کارت آنالوگ پی ال سی استاندارد دلتا سری DVP یا همان ماژول توسعه ES تنها دارای ورودی و خروجی آنالوگ است و قابلیت اتصال تنها از سمت راست را دارد. این مدل ماژول توسعه پی ال سی دلتا با ویژگی‌هایی مانند: قیمت مناسب، ابعاد کوچک، دارای ورودی و خروجی مورد توجه صنعتگران قرار  گرفته است. نکته قابل توجه در مورد این سری از ماژول‌های توسعه پی ال سی دلت این است که تنها برای پی ال سی‌ سری DVP دلتا مناسب هستند.

  در ادامه به بررسی بیشتر سری‌های این ماژول خواهیم ورداخت:

  1. ماژول توسعه دلتا DVP04AD-E2: قابل اتصال از سمت راست و دارای 4 ورودی آنالوگ و فاقد خروجی آنالوگ بدون ورودی و خروجی دیجیتال.
  2. ماژول توسعه دلتا DVP04DA-E2: قابل اتصال از سمت راست و دارای 4 خروجی آنالوگ و فاقد ورودی آنالوگ بدون ورودی و خروجی دیجیتال.
  3. ماژول توسعه دلتا DVP04PT-E2: قابل اتصال از سمت راست و دارای 4 ورودی آنالوگ (دما) و فاقد خروجی آنالوگ بدون ورودی و خروجی دیجیتال.
  4. ماژول توسعه دلتا DVP04TC-E2: قابل اتصال از سمت راست و دارای 4 ورودی آنالوگ (ترموکوپل) و فاقد خروجی آنالوگ بدون ورودی و خروجی دیجیتال.
  5. ماژول توسعه دلتا DVP06XA-E2: قابل اتصال از سمت راست و دارای 4 ورودی آنالوگ و 2 خروجی آنالوگ بدون ورودی و خروجی دیجیتال.
  • کارت دیجیتال پی ال سی استاندارد دلتا سری DVP

  همان طور که اشاره شد ماژول پی ال سی دلتا سری ES  دارای دو دسته آنالوگ و دیجیتال است ما در مبحث قبلی به بررسی سری آنالوگ پرداخته و در این بخش کارت دیجیتال پی ال سی استاندارد دلتا سری DVP را مورد بررسی قرار می‌دهیم. این سری از کارت توسعه دلتا تنها تفاوتی که با سری قبلی دارد در نوع ورودی و خروجی است. همان طور که از نام این ماژول مشخص است ورودی و خروجی این ماژول از نوع دجیتا و رله‌ای و ترانزیستوری است. از جمله ویژگی‌های بارز این سری عبارت است از:

  • دارای وزنی سبک
  • کوچک و خوش قالب
  • دارای قیمت مناسب به نسبت کارایی که دارد
  • امکان اتصال از سمت راست
  • قابل اتصال به تمام پی ال سی‌های استاندارد سری DVP
  • دارای ورودی و خروجی دیجیتال
  • قفل چفت شدن کارت دیجیتال پی ال سی استاندارد دلتا سری DVPبه PLC
  • دارای خروجی رله‌ای و ترانزیستوری

  در ادامه به بررسی مدل‌های این سری خواهیم پرداخت:

  1. ماژول توسعه دلتا DVP08XM211N: قابل اتصال از سمت راست و دارای 8 ورودی دیجیتال و فاقد خروجی دیجیتال بدون ورودی و خروجی آنالوگ.
  2. ماژول توسعه دلتا DVP08XN211R: قابل اتصال از سمت راست و دارای 8 خروجی دیجیتال رله‌ای و فاقد ورودی دیجیتال بدون ورودی و خروجی آنالوگ.
  3. ماژول توسعه دلتا DVP16XM211N: قابل اتصال از سمت راست و دارای 16 ورودی دیجیتال و فاقد خروجی دیجیتال بدون ورودی و خروجی آنالوگ.
  4. ماژول توسعه دلتا DVP16XN211R: قابل اتصال از سمت راست و دارای 16 خروجی دیجیتال رله‌ای و فاقد ورودی دیجیتال بدون ورودی و خروجی آنالوگ.
  5. ماژول توسعه دلتا DVP16XP211R: قابل اتصال از سمت راست و دارای 8 خروجی دیجیتال رله‌ای و 8 ورودی دیجیتال بدون ورودی و خروجی آنالوگ.
  6. ماژول توسعه دلتا DVP08XN211T: قابل اتصال از سمت راست و دارای 8 خروجی دیجیتال ترانزیستوری و فاقد ورودی دیجیتال بدون ورودی و خروجی آنالوگ.
  7. ماژول توسعه دلتا DVP16XN211T: قابل اتصال از سمت راست و دارای 16 خروجی دیجیتال ترانزیستوری و فاقد ورودی دیجیتال بدون ورودی و خروجی آنالوگ.
  8. ماژول توسعه دلتا DVP16XP211T: قابل اتصال از سمت راست و دارای 8 خروجی دیجیتال ترانزیستوری و 8 ورودی دیجیتال بدون ورودی و خروجی آنالوگ.
  • ماژول پی ال سی دلتا سری  SS2

  یکی دیگر  از سری‎‌های ماژول توسعه دلتا، ماژول پی ال سی دلتا سری  SS2 است. کارت دیجیتال پی ال سی اسلیم دلتا به گونه‌‎ای طراحی شده است که فضایی را اشغال نکند و برای استفاده در کنار پی ال سی‌های سری DVP مناسب هستند. از جمله مدل‌های این سری می‌توان موارد زیر را نام برد؛

  1. ماژول توسعه دلتا DVP16SP11R: قابل اتصال از سمت راست و دارای 8 ورودی و 8 خروجی دیجیتال رله‌ای بدون ورودی و خروجی آنالوگ.
  2. ماژول توسعه دلتا DVP08SM11N: قابل اتصال از سمت راست و دارای 8 ورودی دیجیتال، بدون خروجی دیجیتال و آنالوگ و ورودی آنالوگ
  3. ماژول توسعه دلتا DVP08SN11R: قابل اتصال از سمت راست و دارای 8 خروجی دیجیتال رله‌ای، بدون ورودی دیجیتال و آنالوگ و خروجی آنالوگ
  4. ماژول توسعه دلتا DVP16SN11T: قابل اتصال از سمت راست و دارای 16 خروجی دیجیتال ترانزیستوری، بدون ورودی دیجیتال و آنالوگ و خروجی آنالوگ
  5. ماژول توسعه دلتا DVP16SM11N: قابل اتصال از سمت راست و دارای 16 ورودی دیجیتال، بدون خروجی دیجیتال و آنالوگ و ورودی آنالوگ
  6. ماژول توسعه دلتا DVP08SN11T: قابل اتصال از سمت راست و دارای 8 خروجی دیجیتال ترانزیستوری، بدون ورودی دیجیتال و آنالوگ و خروجی آنالوگ
  7. ماژول توسعه دلتا DVP32SM11N: قابل اتصال از سمت راست و دارای 32 ورودی دیجیتال، بدون خروجی دیجیتال و آنالوگ و ورودی آنالوگ
  8. ماژول توسعه دلتا DVP32SN11TN: قابل اتصال از سمت راست و دارای 32 خروجی دیجیتال ترانزیستوری، بدون ورودی دیجیتال و آنالوگ و خروجی آنالوگ
  9. ماژول توسعه دلتا DVP16SP11T: قابل اتصال از سمت راست و دارای 8 ورودی و 8 خروجی دیجیتال ترانزیستوری بدون ورودی و خروجی آنالوگ.
  10. ماژول توسعه دلتا DVP16SP11TS: قابل اتصال از سمت راست و دارای 8 ورودی و 8 خروجی دیجیتال ترانزیستوری بدون ورودی و خروجی آنالوگ.

  آزند کنترل؛نمایندگی انواع ماژول  توسعه دلتا(DELTA EXPANSION MODULE) در تهران

  صنعتگران گرامی که به دنبال ارتقا اتوماسیون صنعتی سازمان خود هستند ماژول توسعه دلتا می‌تواند در این امر به آنان کمک کند. این مدل از ماژول توسعه دلتا دارای سری‌های متعددی مانند  کارت آنالوگ استاندارد دلتا، ماژول پی ال سیدلتا سری AS، ماژول توسعه دلتا سری AS  و سری ESاشاره کرد. آزندکنترل، نمایندگی ماژول توسعه دلتا  در لاله زار تهران و نمایندگی محصولات اتوماسیون صنعتی دلتا در مشهد میباشد. برای خرید انواع ماژول های اکپنشن دلتا و بررسی قیمت ماژول های افزایشی دلتا آزندکنترل بهترین مرجع میباشد. برای استعلام جهت خرید کلیه ماژول های افزایشی دلتا و یررسی  قیمت ماژول های توسعه های دلتا با خط واتساپی 09124744857 جهت دریافت پیش فاکتور ارتباط بگیرید.

 • ماژول توسعه پی ال سی ایتک

 • ماژول توسعه پی ال سی زیمنس

 • ماژول توسعه دما فتک

فیلتر توسط
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل وبررسی کوتاه  ماژول توسعه 08SNR ماژول افزایشی 08SNR دلتا ایرانی ماژول 8 خروجی دلتا ایرانی  محسوب می شود و از نظر فنی مشابه ماژول DVP8SNR  دلتا تایوانی می باشد و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر محسوب می شود و  در...
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه  کارت زیمنس Digital input SM 1221 16 DI ماژول ورودی دیجیتال SM 1221 16 DI زیمنس یکی از کارت های توسعه پر استفاده زیمنس میباشد.کد فنی این ماژول توسعه زیمنس 6ES7221-1BH32-0XB0 می باشد.
3,050,000 تومان (بدون مالیات)
تحلیل وبررسی کوتاه  ماژول توسعه B1-8YR ماژول توسعه B1-8YR  ماژول 8 خروجی رله ای فتک محسوب می شود ویکی از پر استفاده ترین ماژول های دیجیتال در صنعت، بویژه برای مهندسان فتک کار محسوب می شود.
6,700,000 تومان (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه ماژول توسعه دلتا DVP04AD-E2 کد فنی: DVP04AD-E2 ورودی: 4 ورودی آنالوگ، فاقد ورودی دیجیتال خروجی: فاقد خروجی  منبع تغذیه: ولتاژ 24 ولت  DC نحوه اتصال: اتصال از سمت راست
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل وبررسی کوتاه  ماژول توسعه 14SP ماژول افزایشی 14SP دلتا ایرانی ماژول 8 ورودی و 6 خروجی دلتا ایرانی  محسوب می شود و از نظر فنی مشابه ماژول DVP16SP11R  دلتا تایوانی می باشد و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر محسوب...
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه  کارت زیمنس خروجی رله ای Digital output SM 1222 8 DO ماژول خروجی رله ای دیجیتال SM 1222 8 DO زیمنس یکی از کارت های توسعه پر استفاده زیمنس میباشد.کد فنی این ماژول توسعه زیمنس 6ES7222-1HF32-0XB0 می...
3,050,000 تومان (بدون مالیات)
تحلیل وبررسی کوتاه  ماژول توسعه B1-8YT ماژول توسعه B1-8YR  ماژول 8 خروجی ترانزیستوری فتک محسوب می شود ویکی از پر استفاده ترین ماژول های دیجیتال در صنعت، بویژه برای مهندسان فتک کار محسوب می شود.
7,500,000 تومان (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه ماژول توسعه دلتا DVP04DA-E2 کد فنی: DVP04DA-E2 ورودی: فاقد ورودی   خروجی: 4 خروجی آنالوگ، فاقدخروجی دیجیتال منبع تغذیه: ولتاژ 24 ولت  DC نحوه اتصال: اتصال از سمت راست

ماژول های توسعه PLC و یا کارت های PLC در واقع سخت افزار هایی هستند که بر روی پی ال سی قرار میگیرند، در بسیار از مواقع تمام نیاز های یک سسیستم از طریق PLC مرتفع نمی شود و آنجاست که ماژول PLC به کمک صنعتگران می آید.

کارت توسعه پی ال سی را میتوان در سه دسته قرار داد:

ماژول ورودی - ماژول خروجی - ماژول ارتباطی

ادامه مطلب

فهرست

کارشناس فروش : ۰۹۱۲۴۷۴۴۸۵۷

حساب کاربری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم