فیلتر توسط
فیلتر توسط
شاخه‌ها
برند
سری اینورتر:
ولتاژ ورودی:
ولتاژ خروجی:
محدوده توان اینورتر (KW):

اینورتر

فیلتر توسط
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه خرید xima G 0.37 kw | اینورتر زیما مدل G سازگاری با انواع کاربردهای صنعتی توابع کنترلی پیشرفته الگوریتم های کنترلی V/F و Sensorless vector تابع Autotune هوشمند قابلیت تغییر نرم افزاری مطابق با...
8,400,000 تومان (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه اینورتر تکفاز 0.4 کیلووات دلتا سری MS300 مدل VFD2A8MS21ANSAA  اینورتر تکفاز 0.4 کیلووات دلتا سری MS300؛درایو کنترل برداری فشرده میباشد که با پارت نامبر  VFD2A8MS21ANSAA در بازار شناخته میشود....
4,000,000 تومان (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه اینورتر 0.4 کیلووات ورودی تکفاز آیمستر سری U1 مدل ADT U1-0040-7 اینورتر 0.4 کیلووات ورودی تکفاز آیمستر سری U1 شرکت ADT کره جنوبی با پارت نامبر ADT U1-0040-7 در بازار ایران خرید و فروش میشود....
5,300,000 تومان (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه درایو 0.75KW (یک اسب) تکفاز انکام سری EDS800 با کد فنی EDS800-2S0007 -   کنترل دور انکام با کاربری جنرال(عمومی)مناسب برای صنایع غذایی، پمپ و بوستر پمپ، دستگاه سیم کشی، دستگاه چاپ و بسته بندی، تهویه...
2,352,000 تومان (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه اینورتر 0.4 کیلووات تکفاز تکو سری s310 مدل S310-2P5-H1D کد فنی: S310-2P5-H1D ورودی: تک فاز 220 وات توان: 0/4  کیلووات کاربرد: نوار نقاله، ماشین بافندگی، اسپیندل موتور، ماشین آلات طلا، فن، بسته...

اینورتر(کنترل دور موتور)

یکی از ابزارهای صنعتی بسیار پر کاربرد که وظیفه بهینه سازی عملکرد موتور را بر عهده دار د اینورتر صنعتی است. این ابزار پر کاربرد اتوماسیون صنعتی دارای کارکردها، مزایا و... گوناگونی است و شرکت‌های بزرگی در دنیا به تولید اینورتر پرداخته‌اند. در ادامه به شرح هر یک می‌پردازیم.

اینورتر چیست؟

اگر بخواهیم اینورتر را به زبان ساده تعریف کنیم باید بگوییم که اینورتر قطعه‌ای از تجهیزات مستقل است که ولتاژ DC را به ولتاژ AC تبدیل می‎کند. اینورتر با تبدیل انرژی ذخیره شده در منابع dc مانند باتری و یکسو کننده‌ها، جریان مستقیم را به ولتاژ متناوب تبدیل می‌کند. باتری‌های موجود در اینورتر انرژی را به صورت جریان مستقیم ذخیره می‌کنند و لوازم خانگی که ما استفاده می‎کنیم نیاز به جریان متناوب دارند و اینورترها اینگونه عمل می‌کنند. 

کار کرد اینورتر در موتور سه فاز

در راه اندازی موتورهای سه فاز یکی از روش‌های پرکاربرد استفاده از اینورترها (درایوهای الکتریی) است. درایو در واقع یک نوع مبدل قابل کنترل است. روش کار درایو به این صورت است که سه فاز یا تک فاز را تحویل می‌دهد. ساختار اصلی تمامی درایوها به این صورت است که ابتدا به کمک یک مبدل کنترل نشده (دیودی) یا تمام کنترل شده (تریستوری) خط سه فاز یا تک فاز تبدیل به dc  می‌شود.

سپس این ولتاژ dc از یک مدار فیلتر جهت حذف نویزهای سطح ولتاژ عبور می کند. مهم‌ترین قسمت درایو پل های igbt برای سوئیچ کردن بر روی این ولتاژ dc  است. گیت این igbt ها توسط یک برد با خروجی شکل موج pwm یا spwm سوئیچ و کنترل می شود.

دلیل استفاده از این نوع پالس های سوئیچ هم این است که کل موج خروجی درایو با این روش سوئیچ دارای هارمونیک اصلی (فرکانس اصلی که قرار است موتور راه اندازی شود ) با دامنه بالا هستند و هارمونیک های دیگر شکل موج با فرکانسهای بالاتر دارای دامنه خیلی کم بوده و اختلالی در عملکرد موتور ایجاد نمی کنند و به راحتی هم با فیلتر قابل حذف هستند.

استفاده از پالس های سوئیچ

برد کنترلی، تولید سیگنال‌های PWM و قطع و وصل این IGBTها دارد که ما در هنگام تنظیم پارامترهای درایو این برد را برنامه ریزی می کنیم.

کنترل این پارامتر ها و در واقع کنترل سوئیچ این برد در صنعت می تواند به چند صورت باشد:

1- ساده ترین حالت کنترل موتور از طریق خود پنل درایو است که با تنظیم پارامترها و چند دکمه بر روی صفحه پنل درایو این کار امکان پذیر خواهد بود.

2- روش دوم استفاده از یک سری شستی های استاپ یا استارت خارجی به عنوان سیگنال‌های دیجیتال و یا یک ولوم تغییر ولتاژ به عنوان سیگنال‌های آنالوگ است.

نکات نصب اینورتر صنعتی

ابتدا باید بدانیم که اینورترها نسبت به آلودگی حساس هستند به خصوص به این خاطر که گرد و خاک می تواند تبادل حرارتی آن‌ها را به شدت کاهش داده و باعث خراب شدن زودهنگام آن‌ها شود.

در مکان‌هایی که گرد و خاک زیاد است مثل کارخانه سیمان، کارگاه های چوب بری، سرندها، آسیاب‌های صنعتی و .... بایستی اینورتر در تابلویی نصب شود که دارای تبادل حرارتی بالا و درجه حفاظت مناسب جهت ممانعت از ورود گرد و خاک باشد.

مثلا در این تابلوها بایستی از فن های ورود هوا و هم چنین خروج هوا استفاده شده و این فن ها دارای فیلتر نیز باشند. هوا بایستی از پایین تابلو وارد کابین تابلو شده و پس از عبور از تجهیزات توسط فن بالای تابلو، از فضای تابلو خارج شود.

اینورترها نسبت به آلودگی حساس هستند

شکل زیر این فن ها را نشان می دهد.

برای تبادل حرارتی بیشتر تمامی درایوها دارای گرماگیر هستند

برای تبادل حرارتی بیشتر تمامی درایوها دارای گرماگیر هستند. این گرماگیر بهتر است به صورت مستقیم بر روی خود سینی تابلو پیچ شود تا انتقال حرارت حداکثر شود. اگر این گرماگیر در انتها به صورت مسطح باشد و بر روی کار بنشیند می توان از خمیرهای سیلیکونی برای تبادل حرارت بهتر هم استفاده کرد.

معمولا درایوها را نمی توان به شکل عمودی روی یکدیگر نصب کرد زیرا حرارت درایو پایین دستی روی عملکرد درایو بالادستی تاثیر بدی خواهد گذاشت. بهتر است تا آنجا که امکان دارد درایوها در یک سطح به صورت افقی نصب شوند و یا اگر هم به صورت پایین دستی بالا دستی نصب شد حالت پلکانی  داشته باشند یعنی به صورت شکل زیر که البته در زمانی که می خواهید سفارش فوندانسیون تابلو برق را بدهید بایستی این حلت را با طراح در میان بگذارید.

حالت پلکانی مانند شکل زیر

فضایی باید در اطراف درایو برای تبادل حرارت در نظر گرفت

فضایی باید در اطراف درایو برای تبادل حرارت در نظر گرفت. مگر این فضا در نظر گرفته نشود حرارت درایو بر روی سایر تجهیزات تابلو اثر مخرب خواهد گذاشت. در دستورالعم‌های درایوها این فضا ذکر شده است.

نصب درایو ها همیشه در تابلو به صورت عمودی

نکته دیگر اینکه اگر تجهیزات دیگری در تابلوی برق استفاده می شود مثل خازن‌های اصلاح ضریب یا SSRها حتما بایستی از فن هایی که گفته شد در تابلو برق استفاده شود زیرا حرارت تابلو چند برابر می شود.

نصب درایو ها همیشه در تابلو به صورت عمودی است و این مورد هم به خاطر تبادل حرارت بهتری است که توسط فن ها انجام می شود و درایو قطعه ای ندارد که بایستی حتما عمودی باشد و در غیر این صورت خراب خواهد شد! در شکل زیر فضای نسبتا مناسب برای درایو در نظر گرفته شده است.

فضای نسبتا مناسب برای درایو

تاریخچه و علت تولید داریو

در ابتدای کار موتورهای الکتریکی یک سری چالش‌ها وجود داشت که کار را برای کاربر سخت می‌کرد چالش‌هایی مانند: عدم کنترل بر روی دور موتور، نیاز به جریان بالا برای راه اندازی، عدم کنترل بر روی گشتاور و... اشاره کرد تا این که در سال 1980 اینورتر یا درایو برای حل این مشکل توسط دانشمندان ارائه شد. کاربران توانستند با استفاده از اینورتر تمام مشکلات را از پیش رو بردارند. اینورتر یا درایو عموما به همین نام شناخته می‌شود اما دارای نام‌های دیگری مانند درایو فرکانس متغییر (VFD (Variable Frequency Drive) )، کنترل کننده فرکانس (FC (Frequency control) )، درایو سرعت متغییر (VSD (Variable Speed Drive)  )، دریاو ولتاژ و فرکانس متغییر (VVVF (Variable Voltage Variable Frequency)) نیز است.

مزایای استفاده از اینورتر

از جمله مزایای استفاده از اینورتر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

بالا بردن طول عمر موتور به دلیل ایجاد شیب ملایم در راه اندازی که از ایجاد جریان هجومی بالا و لگد زدن موتور جلوگیری می‌کند.

کاهش میزان محسوسی در مصرف برق

امکان اسپیندل و ایجاد تغییر در جریان  و فرکانس نامی موتور

امکان ایجاد گشتاور بالا یا قدرت حرکتی بالا در دورهای پایین به کمک اینورتر، زیرا این محصول گشتاور پایین ندارد.

به کمک اینورتر COS (∅) (توان راکتیو) تقریبا نزدیک به صفر است

استفاده از اینورتر نیاز به کنتاکتور را برای چپ گرد و راست گرد حذف می‌کند.

به عنوان یک محافظ عمل می‌کند.

نیاز به بانک خازنی با وجود اینورتر نیست

معایب اینورتر 

هر وسیله‌ای در کنار مزایا دارای معایبی هم است از جمله معایب این محصول می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

قیمت بالا

اینورتر به دلیل این که خروجی سینوسی کامل ندارد و نوع خروجی آن از نوع PWM است موجب تلفات در موتور می‌شود.

از آنجا که اینورتر باعث سوئیچ قطعات می‌شود در شبکه برق هارمونیک ایجاد می‌کند.

نکات قابل توجه در هنگام خرید اینورتر

در هنگام خرید اینورتر باید به برخی نکات توجه کنید تا کارایی درستی را برای شما داشته باشد که در زیر به برخی از این نکات اشاره می‌کنیم:

درجه حفاظت: توجه به درجه حفاظت در هنگام خرید اینورتر بسیار مهم است. اینورترها با درجه حفاظت (IP) متفاوتی ساخته می‌شوند که برای محیط‌های مختلف طراحی شده‌اند. در  نتیجه باید متناسب با همان IP خریداری شود. برای مثال اینورتری با درجه حفاظت (IP) 55  برای استفاده در محیط دارای گرد و خاک مناسب است، اما درجه حفاظت (IP) 20  برای استفاده در جای که قطرات آب دارد اصلا مناسب نیست.

در جدول زیر می‌توانید درجه حفاظت را مشاهده کنید:

درجه حفاظت در هنگام خرید اینورتر

میزان برق ورودی: از دیگر موارد مهم و قابل توجه میزان برق ورودی است. ولتاز دریافتی و برق وردی به اینورترها می‌تواند یکی از دو نوع 220 ولت، 380 ولت یا... باشد که باید آن را قبل از خرید مشخص کرد. معمولا از 220 ولت برای تک فار و 380 برای سه فاز استفاده می‌کنند.

ارتفاع از سطح دریا: عموما اینورترها برای نصب به صورت عمود و در ارتفاع هزار متر از سطح دریا مناسب هستند. نوع عملکرد اینورتر بر اساس میزان ارتفاع آن و مکان آن متفاوت است پس در نتیجه توجه به این امر ضروری است. 

نوع بار: در هنگام خرید اینورتر به نوع باری که به موتور متصل می‌شود توجه کنید. به طور کلی دو نوع بار برای اتصال به موتور وجود دارد یکی بار گشتاور ثابت و دیگری بار گشتاور متغییر. در بارهای گشتاور ثابت، سرعت مستقل از گشتاور است، مانند آسانسور و جرثقیل اما در بارهای گشتاور متغیر، گشتاور با سرعت در ارتباط است، مانند پمپ و فن.

ولتاژ موتور: با توجه به این که میزان ولتاژ در خروجی اینورتر برابر است با حداقل صفر ولت در نتیجه توجه به میزان ولتاژ در ورودی اینورتر بسیار مهم است. برای نمونه ولتاژ 220 ولت در ورودی اینورتر تکفاز، در خروجی صفر ولت الی 220 ولت سه فاز خواهد بود.

پلاک اینورتر: یکی از نکات بسیار مهم که باید به آن توجه کنید پلاک اینورتر است. بر روی این پلاک اطلاعات لازم درج شده که به کاربر در خرید مناسب کمک می‌کند.

فرکانس موتور: هر اینورتر برای یک فرکانس خاص طراحی شده است. اگر اینورتر فرکانس 200 را به اینوتر فرکانس 600 متصل کنید، نتیجه‌ای که در پی دارد سوختن موتور است.

برندهای معتبر عرضه کننده اینورتر

همان طور که گفته شد شرکت‌های بی‌شماری به تولید محصولات اتوماسیون صنعتی به ویژه اینورتر مشغول هستند. در این بخش به بررسی برخی از برترین این برندها خواهیم پرداخت.

اینورتر  یا کنترل دور دلتا

یکی از برندهای به نام در زمینه تولید اینورتر ، برند دلتا است. اینورتر دلتا دارای سری‌های مختلف با کارایی متفاوت است که عبارت‌اند از:

اینورتر دلتا

اینورتر دلتا سری C2000، کنترل دور دلتا سری ELW، اینورتر دلتا سری EL، اینورتر صنعتی دلتا سری B، اینورتر دلتا سری M، اینورتر دلتا سری MS300، اینورتر دلتا سری  MH300که دارای ویژگی‌هایی زیر است: 

پشتیبانی از شبکه CANOPEN طبق استاندارد DS402 و شبکه ETHercat f به منظور ارتباط با انواع موشن کنترل‌های اروپایی را نیز دارد.

قابلیت کانفیگ به صورت MASTER در شبکه CAN به منظور برقراری ارتباط سنکرون با دیگر درایوها بدون نیاز به PLC یا موشن کنترل خارجی را دارد.

پشتیبانی از انواع کارت PG یا فیدبک مثل ریزولور به منظور راه اندازی انواع سرو موتورهای اروپایی را دارد.

اینورتر  یا کنترل دور زیمنس

یکی از برندهای به نام دیگر در زمینه تولید اینورتر، برند زیمنس است. اینورتر زیمنس دارای سری‌های مختلف با کارایی متفاوت است که عبارت‌اند از:

Siemens inverters

اینورتر زیمنس سری V20، اینورتر زیمنس سریG120C ، اینورتر زیمنس سری G120، اینورتر میکرومستر زیمنس سری 440، اینورتر میکرومستر زیمنس سری 430، اینورتر میکرومستر زیمنس سری 420 که دارای ویژگی‌هایی زیر است: 

دارای شبکه مدباس RTU 

برخی از مدل ‎ها مانند درایو سینامیکس V20 دارای 4 ورودی دیجیتال، دو ورودی آنالوگ، یک خروجی رله‌ای، یک خروجی ترانزیستوری دیجیتال، یک خروجی آنالوگ و یک پرت سریال RS485 هستند.

امکان تنظیم و ذخیره پارامترها

راه اندازی سریع و آسان

امکان تشخیص سریع خطا

اینورتر  یا کنترل دور آیمستر

یکی از برندهای به نام در زمینه تولید اینورتر، برند آیمستر است. اینورتر آیمستر دارای سری‌های مختلف با کارایی متفاوت است که عبارت‌اند از:

imaster inverter

اینورتر آیمستر سری U1 (سری میکرو)، اینورتر آیمستر سری A1 (سری پریمیوم)، اینورتر آیمستر سری C1 (سری کامپکت)، اینورتر آیمستر سری E1 (سری جنرال) که دارای ویژگی‌هایی زیر است:

دارای کنترلر PID پیشرفته

مدهای کنترلی Sensorless Vector Control و V/F

دارای استانداردهای UL، RoHS و CE

دامنه تغییرات فرکانس خروجی تا 400 هرتز

عمر مفید بالای 40,000 ساعت

دارای چاپر داخلی و قابلیت اتصال مقاومت ترمز بدون نیاز به یونیت ترمز

فرکانس سوئیچینگ تا 16 کیلوهرتز

کی پد جدا شونده

قابلیت افزایش گشتاور تا 150 درصد در سرعت‌های پایین در مد کنترلی   Sensorless Vector

اینورتر  یا کنترل دور اشنایدر

یکی از برندهای به نام در زمینه تولید اینورتر، برند اشتایدر است. اینورتر اشنایدر دارای سری‌های مختلف با کارایی متفاوت است که عبارت‌اند از:

Schneider

اینورتر اشنایدر سری  ATV11، کنترل دور  اشنایدر سری  ATV31، اینورتر اشنایدر سری  ATV312، اینورتر اشنایدر سری  ATV12، اینورتر اشنایدر سری  ATV71، اینورتر اشنایدر سری  ATV212، اینورتر اشنایدر سری  ATV61، اینورتر اشنایدر سری  ATV310، اینورتر اشنایدر سری  ATV340، اینورتر اشنایدر سری  ATV930 که دارای ویژگی‌هایی زیر است:

دامنه تغییر فرکانس از 0 تا 200 هرتز

ولتاژ ورودی 200 تا 240 ولت

دامنه سرعت 1 تا 20

دامنه تغییرات فرکانس حامل بین 2 تا 16 هرتز

درجه حفاظتی IP20 

تحمل اضافی بار 60 ثانیه‎ای تا 150 درصد

دارای ورودی آنالوگ ولتاژ

اینورتر  یا کنترل دور ال اس

یکی از برندهای به نام در زمینه تولید اینورتر، برند ال اس است. اینورتر ال اس دارای سری‌های مختلف با کارایی متفاوت است که عبارت‌اند از:

انواع اینورتر ال اس(LS  INVERTER)

اینورتر ال اس مدل IG5A ، اینورتر ال اس مدل H100 ، اینورترهای ال اس مدل iS7 ، اینورتر ال اس مدل S100، اینورتر ال اس مدل iE5، اینورتر ال اس مدل IC5 ، اینورتر ال اس مدل iP5A ، اینورتر ال اس مدل  IV5، اینورترهای ال اس مدل M100، اینورتر ال اس مدل L100، اینورتر ال اس مدل  G100 که دارای ویژگی‌هایی زیر است:

کااهش اندازه و افزایش عملکرد با تجزیه و تحلیل اتلاف حرارت و فرآیند طراحی سه بعدی د ر برخی از سری‌ها

بهترین عملکرد در کلاس و راه حل‌های بهینه شده 

دارای خروجی رله‌ایی

• دارای منوی سریع

دارای پتانسیومتر

اینورتر  یا کنترل دور انکام

یکی از برندهای به نام در زمینه تولید اینورتر، برند انکام است. اینورتر انکام دارای سری‌های مختلف با کارایی متفاوت است که عبارت‌اند از:

اینورتر انکام سری EN500، اینورتر انکام سری EN600، اینورتر انکام سری EDS800 که دارای ویژگی‌هایی زیر است:

عدم یونیت ترمز داخلی در برخی از مدل‌ها و استفاده از چاپر یا یونیت ترمز خارجی

جلوگیری از ضربه الکتریکی و مکانیکی

•  افزایش طول عمر تجهیزات

پلت‌فرم سخت‌افزاری 32 بیتی DSP (پردازنده سیگنال دیجیتال)

پاسخ سریع گشتاور، بدون کنترل بردار PG ≤20mS و کنترل بردار PG ≤10mS

اینورتر  یا کنترل دور اچ پی مونت

یکی از برندهای به نام در زمینه تولید اینورتر، برند اچ پی مونت است. اینورتر اچ پی مونت دارای سری‌های مختلف با کارایی متفاوت است که عبارت‌اند از:

hpmont

اینورتر اچ پی مونت سری HD09، اینورتر اچ پی مونت سری HD30، اینورتر اچ پی مونت سری HD31 که دارای ویژگی‌هایی زیر است:

قابل استفاده در موتورهای اسپیندل و سیستم‌های سانتریفیوژ با رنج فرکانس خروجی 0 تا 1000

دارای ولوم کی پد برای کنترل سرعت 

گرانتی 18 ماه

سبک و کوچک که فضای کمی را اشغال می‌کند

دارای مد کنترلی وکتور بدون سنسور SVC، مد کنترلی V/F و فرکانس کریر تا 16 کیلوهرتز

اینورتر  یا کنترل دور اینوت

یکی از برندهای به نام در زمینه تولید اینورتر، برند اینوت است. اینورتر اینوت دارای سری‌های مختلف با کارایی متفاوت است که عبارت‌اند از:

اینورتر اینوت سری GD10، اینورتر اینوت مدل  GD20، اینورتر اینوت مدل  GD200A، اینورتر اینوت مدل GD35  و اینورتر اینوت مدل  GD350که دارای ویژگی‌هایی زیر است:

پشتیبانی ورودی دیجیتال و یک ورودی آنالوگ که خود به‌طور معمول همراه با یکی از ورودی‌های دیجیتال استفاده می‌شود

می‌تواند در محدوده دمایی منفی 10 درجه تا مثبت 50 درجه سانتی‌گراد به فعالیت خود ادامه دهد

دارای واحد ترمز اضافی با توان 45 الی 110 کیلو وات در برخی از مدل‌ها

اینورتر  یا کنترل دور اینوونس

یکی از برندهای به نام در زمینه تولید اینورتر، برند اینوونس است. اینورتر اینوونس دارای سری‌های مختلف با کارایی متفاوت است که عبارت‌اند از:

اینورتر اینوونس سری MD500، اینورتر اینوونس سری MD200، داریو اینوونس سری  MD310که دارای ویژگی‌هایی زیر است:

کنترل FVC حلقه بسته

گشتاور راه اندازی

اتصال I/O با امکان برنامه ریزی انعطاف پذیر

عملکرد قابل برنامه ریزی توسط کاربر

قیمت مناسب و رقابتی نسبت به رقبا

نرم افزار و سخت افزار قوی

گارانتی 18 ماهه

اینورتر  یا کنترل دور تکو

یکی از برندهای به نام در زمینه تولید اینورتر، برند تکو است. اینورتر تکو دارای سری‌های مختلف با کارایی متفاوت است که عبارت‌اند از:

teco

اینورتر تکو سری  E310+، اینورتر تکو سری  T310، اینورتر تکو سری  F510، اینورتر تکو سری  S310، اینورتر تکو سری  A510، اینورتر تکو سری  A510که دارای ویژگی‌هایی زیر است:

دارای فرکانس حامل 1 تا 12 کیلو هرتز

امکان قفل پرامتر

دارای فن داخلی

قابلیت کنترل فن

امکان قابلیت نصب مقاومت ترمز

دارای 3 مرجع فرمان فرکانس

دارای ورودی آنالوگ، ورودی ولتاژی 0 تا 10 ولت، ورودی جریانی 0 تا 20 یا 40 تا 20 میلی‌آمپر با امکان تنظیم 22 فانکشن مختلف

اینورتر  یا کنترل دور دگ درایو

یکی از برندهای به نام در زمینه تولید اینورتر، برند دگ درایو است. اینورتر دگ درایو دارای سری‌های مختلف با کارایی متفاوت است که عبارت‌اند از:

DegDrive

اينورتر دگ درايو سری  DGI 300، اينورتر دگ درايو سری  DGI 900، اينورتر دگ درايو سری  DGI600که دارای ویژگی‌هایی زیر است:

جدا شدن صفحه نمايش و امکان نصب آن بر روي درب تابلو 

ولوم روي صفحه نمايش براي تنظيم فرکانس

داراي قابليت آتوتيون موتور و مد وکتور 

داراي قلبليت Auto Tunning

کمه‌هاي رنگي که ظاهري زيبا به درايو مي‌دهد

گارانتي يک ساله

خدمات پس از فروش به مدت 5 سال

اینورتر  یا کنترل دور زیما

یکی از برندهای به نام در زمینه تولید اینورتر، برند زیما است. اینورتر زیما دارای سری‌های مختلف با کارایی متفاوت است که عبارت‌اند از:

xima

اینورتر زیما سری  L، اینورتر زیما سری  P، اینورتر زیما سری  G، اینورتر زیما سری  Wکه دارای ویژگی‌هایی زیر است:

دارای کیپد اکسترنال به منظور جایگزینی  HMI

دارای توان تعریف تعداد دفعات شستشوی یک الگوی خاص

امکان تعریف ۱۰ پله‌ی سرعتی و زمان هر پله

دارای مود تست لباسشویی و امکان خروجی مخصوص شیر تخلیه، تعیین دمای آب شستشو

دارای امکان کنترل سطح آب قبل از انجام عملیات خشک کن

قابلیت تشخیص گرفتگی لوله تخلیه در مرحله خشک کن

امکان تشخیص تشخیص پر شدن مخزن

اینورتر  یا کنترل سانیو

یکی از برندهای به نام در زمینه تولید اینورتر، برند سانیو است. اینورتر سانیو دارای سری‌های مختلف با کارایی متفاوت است که عبارت‌اند از:

Sanyu

اینورتر سانیو سری  SY2000، اینورتر سانیو سری  SY5000، اینورتر سانیو سری  SY8600، اینورتر سانیو سری  SY9000 که دارای ویژگی‌هایی زیر است:

دارای فرکانس خروجی پایین 0 تا 300 هرتز – فرکانس بالا 0 تا 3000 هرتز

این درایو دارای توابع حفاظتی داخلی شامل اضافه ولتاژ، اضافه بار، افت ولتاژ، اضافه جریان آنی، اور هیت و … 

مجهز به ورودی آنالوگ با سطح ولتاژ 10Vdc، 9 ورودی دیجیتال و  خروجی دیجیتال

کاملا بی‌صدا

مناسب برای انواع موتور با گشتاورهای متفاوت

دارای امکانات زیاد و متعدد

قابلیت عکس العمل سریع جهت دستیابی به گشتاور مطلوب

اینورتر  یا کنترل دور لایت آن

یکی از برندهای به نام در زمینه تولید اینورتر، برند لایت آن است. اینورتر لایت آن دارای سری‌های مختلف با کارایی متفاوت است که عبارت‌اند از:

LiteOn0202

اینورتر لایت آن EVO6000، اینورتر لایت آن EVO 6800 ، اینورتر لایت آن EVO8000 که دارای ویژگی‌هایی زیر است:

دارای فن‌های قدرتمند جهت خنک سازی درایو 

ترمز داخلی ترانزیستوری تا رنج 30 کیلو وات

دارای ترمینال  DC

کی پد جدا شونده

دارای پورت RS485 جهت ارتباط آسان و شبکه کردن درایو

CAN OPEN

دارای پورت USB که به کاربر اجازه می دهد راحت به PC متصل شود و به پارامتر دهی بپردازد

حفظ و نگه داری آسان

اینورتر  یا کنترل دور یاسکاوا

یکی از برندهای به نام در زمینه تولید اینورتر، برند یاسکاوا است. اینورتر یاسکاوا دارای سری‌های مختلف با کارایی متفاوت است که عبارت‌اند از:

V1000

اینورتر یاسکاوا سری V1000، اینورتر یاسکاوا سریA1000، اینورتر یاسکاوا سریL1000، اینورتر یاسکاوا سریj1000، اینورتر یاسکاوا سریGA500، اینورتر یاسکاوا سریGA700 ، اینورتر یاسکاوا سری 3G3MV، اینورتر یاسکاوا سری G7، اینورتر یاسکاوا سری T1000، اینورتر یاسکاوا سری E1000که دارای ویژگی‌هایی زیر است:

سازگار با محیط زیست قادر به راه‌اندازی یک موتور سنکرون 

کنترل بردار جریان، گشتاور شروع قدرتمند 200٪ در 0.5 هرتز  و عملیات محدود گشتاور دقیق را ارائه می‌دهد. 

نرم افزار برنامه نویسی بصری اختیاری به شما امکان می‌دهد فورا V1000 را برای برنامه خود سفارشی کنید. 

روش جستجوی سریع

دکمه‌های رنگی که ظاهری زیبا به درایو می‌دهد

گارانتی یک ساله

اینورتر  یا کنترل دور هایتک

یکی از برندهای به نام در زمینه تولید اینورتر، برند هایتک است. اینورتر هایتک دارای سری‌های مختلف با کارایی متفاوت است که عبارت‌اند از:

F100

اینورتر هایتک سری  F100، اینورتر هایتک سری  F200، اینورتر هایتک سری  Fکه دارای ویژگی‌هایی زیر است:

فرکانس خروجی 0Hz  الى 1000Hz

دارای پورت ارتباطی شبکه RS485 با پروتکل  Modbus RTL

دارای ولوم بر روی اینورتر

دارای خروجی رله‌ای و ترانزیستوری (تعداد وردی و خروجی طبق سفارش مشتری قابل تغییر است)

دارای داینامیک داخلی تا 22KW

امکان عملکرد خواب و بیداری هوشمندتحت بار

امکان هشدار کمبود آب و سایر کنترل‌ها

توابع حفاظتی سیم کشی آسان و عملکرد ساده

خرید انواع اینورتر

همان طور که مطالعه کردید اینورتر یکی از محصولات و ابزارهای بسیار مهم و پرکاربرد در اتوماسیون صنعتی است و شرکت‌های بزرگی مانند زیمنس، انکام، اشنایدر و... به تولید این محصول می‌پردازند. برای خرید انواع اینورتر می‌توانید به آزندکنترل نمایندگی انواع اینورتر مراجعه کنید و قیمت را از طریق واتسپ استعلام بگیرید.

ادامه مطلب

فهرست

کارشناس فروش : ۰۹۱۲۴۷۴۴۸۵۷

حساب کاربری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم