فیلتر توسط
فیلتر توسط
برندها
سری اینورتر:
ولتاژ ورودی:
ولتاژ خروجی:
محدوده توان اینورتر (KW):

اینورتر

 • اینورتر دلتا

  تحلیل و بررسی انواع اینورترهای دلتا 

  اولین سوال که در مورد اینورترهای دلتا باید به آن جواب دهیم این هست که اینورتر دلتا ساخت کجاست و چه مزایا و ویژگی‌هایی دارد. در پاسخ به ایت سوال باید گفت که، انواع اینورتر دلتا اصالتا تایوانی و ساخت چین بوده و جز اینورترهای با کیفیت و درجه یک آسیایی محسوب می‌شوند که در بسیاری از پروژه‌های خاص صنعتی می‌تواند به عنوان بهترین انتخاب تلقی گردد.

  انواع اینورتر دلتا

  انواع اینورترهای دلتا (سری C2000، سری ELW، سری EL،سری B، سری M، سری MS300، سری MH300) به جرات می توان گفت تا سال 1396 شمسی پرفروش‌ترین اینورترهای آسیایی  بازار صنعت ایران زمین در کنار اینورترهای ال اس محسوب می‌شدند. اما از سال 1398 شمسی با وجود تحریم‌ها و محدودیت واردات و واردات بی رویه  اینورترهای چینی ارزان و بی کیفیت شاید مثل قبل یکه تاز فروش در بین اینورترهای صنعتی نباشند ولی به جرات می توان گفت پرچمدار اینورترهای صنعتی از لحاظ کیفیت است.

  آزندکنترل نماینده فروش و تعمیرات و خدمات پس از فروش اینورترهای دلتا، بر خرید اینورترهای با کیفیت دلتا تاکید دارد و قیمت اینورترهای دلتا در انواع سری‌ها (سری C2000، سری ELW، سری EL، سری B، سری M، سری MS300، سری MH300) را می‌توانید از فروشگاه آنلاین آزند کنترل بررسی کنید و شاید به جرات بتوان گفت آزندکنترل  نماینده  اینورترهای دلتا بهترین مرجع بررسی تخصصی کاتالوگ  اینورترهای دلتا و  بررسی تخصصی دفترچه راهنمای فارسی انواع اینورترهای دلتا است و بهترین مرجع خرید اینورترهای دلتا (سری C2000، سری ELW، سری EL، سری B، سری M، سری MS300، سری MH300) در کشور محسوب می شود.

  بررسی فنی اینورتر دلتا

  در این بخش به بررسی فنی اینورترهای دلتا می‌پردازیم. اینورترهای دلتا را می‌توان به کاربردهای عمومی (شامل درایوهای استاندارد و درایوهای فشرده)، برنامه‌های کاربردی خاص صنعت (شامل لاستیک و پلاستیک، فن و پمپ، کنترل درب و آسانسور، منسوجات) و توقف تولید تقسیم بندی کرد. در ادامه به شرح هر کدام می‌پردازیم.

  اینورتر دلتا با کاربردهای عمومی

  همان طور که ذکر شد اینورترهای دلتا با کاربردهای عمومی به دو دسته استاندارد و فشرده تقسیم می‌شود که هر کدام مدل‌های مختلف با ویژگی‌های فنی متفاوت دارند و عبارت‌اند از:

  اینورتر استاندارد

  اینورترهای استاندارد دلتا شامل:

  اینورتر دلتا سری C2000

  اینورتر دلتا سری C2000 حرفه‌ای ترین اینورتر دلتا محسوب می‌شود، چرا که با داشتن پی ال سی داخلی و همچنین قابلیت کلوز لوپ شدن عملا در خیلی از موارد می‌توان جای سروو از آن استفاده کرد. در بحث هزینه‌ها به شکل قابل ملاحظه‌ای اقتصادی عمل کرده و این قابیلیت‌های  خاص در اینورتر دلتا سری C2000 باعث شده در بازار فروش، اینورتر دلتا شاید به جرات بتوان گفت پرفروش‌ترین نوع اینورتر محسوب می‌شود.

  قیمت اینورتر دلتا C2000 با توجه به قابلیت‌های حرفه‌ای  که دارد در مقایسه رقبای آسیایی چون اینورتر اینوت GD350 و... بسیار اقتصادی محسوب می‌شود. این مدل اینورتر دلتا از نظر کیفیت و قابلیت‌هایی که دارد هم رده اینورترهای اروپایی با قابلیت‌های مشابه قرار می‌گیرد. آزند کنترل نمایندگی اینورتر دلتا C2000 ارائه دهنده کلیه خدمات فروش و پس از فروش اینورتر دلتا بوده و می توانید کاتالوگ یا دفترچه اینورتر دلتا C2000 و راهنمای فارسی اینورتر دلتا C2000 و همچنین خطاهای اینورتر دلتا C2000 از قسمت تک تک محصولات اینورتر دلتا C2000 یا قسمت وبلاگ اینورتر C2000 دلتا دانلود کنید. اگر به دنبال نمایندگی اینورتر دلتا در لاله زار برای خرید اینورتر می گردید شک نکنید آزندکنترل نمایندگی اینورتر دلتا بهترین خدمات فنی و فروش اینورتر C2000 دلتا را می تواند به شما با بهترین قیمت اینورتر دلتا C2000 در بین نمایندگان اینورتر دلتا ارائه دهد.

  اگر قصد خرید اینورتر دلتا C2000 دارید با توجه به موجودی اینورترهای C2000 در کشور که از توان 0.75 کیلووات شروع میشود و تا توان 315 کیلووات در بازار ایران موجود است، می‌توانید قیمت اینورتر دلتا C2000 را از سایت فروشگاهی آزند کنترل نمایندگی اینورتر دلتا در لاله زار  بررسی کنید و بعد اقدام به خرید اینورتر دلتا C2000 کنید.

  اینورتر جدید دلتا C2000PLUS

  اینورتر C2000PLUS، اینورتر فوق العاده قدرتمند دلتا محسوب می‌شود که به تازگی به بازار کشور وارد شده‌اند و عملا با توجه به قدرت فوق العاده آن و IGBT قدرتمند همانند اینورتر دلتا سری B و داشتن تمام قابلیت‌های اینورتر C2000 جایگزین کامل همزمان اینورترهای دلتا B و اینورترهای C2000 محسوب می‌شود. این درایو یونیورسال خاص که سرو درایو +اینورتر محسوب میشود ویژگی های زیر را دارد:

  1- قابلیت راه اندازی موتورهای سنکرون و آسنکرون در مدهای پوزیشن، سرعت و گشتاور را دارد

  2- پشتیبانی از شبکه CANOPEN طبق استاندارد DS402 و شبکه ETHercat f به منظور ارتباط با انواع موشن کنترل‌های اروپایی را نیز دارد.

  3- قابلیت کانفیگ به صورت MASTER در شبکه CAN به منظور برقراری ارتباط سنکرون با دیگر درایوها بدون نیاز به PLC یا موشن کنترل خارجی را دارد.

  4- پشتیبانی از شبکه‌های PROFINET و PROFIBUS زیمنس را دارد .

  5- پشتیبانی از انواع کارت PG یا فیدبک مثل ریزولور به منظور راه اندازی انواع سرو موتورهای اروپایی را دارد.

  6- انتخابی هوشمندانه و اقتصادی برای جایگزینی سرو درایوهای اروپایی  بدون تعویض سرو موتور و کنترلر 

  برای بررسی قیمت اینورتر C2000PLUS و خرید اینورتر فوق حرفه ای C2000PLUS آزندکنترل نمایندگی اینورتر دلتا بهترین مرجع است.

  تحلیل و بررسی اینورتر دلتا سری C200

  اینورتر دلتا سری C200، می‌توانیم بگوییم همانند اینورتر C2000 دلتا با قابلیت های کمتر است. این اینورتر هم همانند C200 پی ال سی داخلی دارد و از نظر قدرت IGBT  همانند اینورتر دلتا B قدرت بالایی دارد. قیمت اینورترهای دلتا C200 با توجه و مقایسه با دیگر اینورترهای دلتا  و قابلیت های آن مقرون به صرفه نیست از این جهت کمتر مورد توجه قرار می‌گیرد.

  اینورتر دلتا سری C200 با پی ال سی داخلی

   اینورتر C200 دلتا در ورودی تکفاز از توان 0.75 کیلووات تا 2.2 کیلووات در بازار ایران و در فروشگاه آزند کنترل موجود است و در ورودی سه فاز از توان 0.75 کیلووات تا توان 7.5 کیلووات نیز در بازار ایران و در فروشگاه اینترنتی آزندکنترل نمایندگی اینورتر دلتا موجود بوده و قیمت اینورتر دلتا C200، کاتالوگ اینورتر دلتا C200 تنظیمات اینورتر دلتا را در این سایت بررسی کنید.

  تحلیل و بررسی اینورتر دلتا سری VFD-VE

  این مدل از انورتر دلتا دارای FOC بوده که یک الگورتیم کنترل برداری بسیار دقیق است. اینورتر دلتا سری VFD-VE دارای قابلیت‌هایی مانند: کنترل سرعت و کنترل موقعیت مشابه درایو موتور سروو استفاده کرد و ترمینال ورودی- خروجی چند منظوره برای پاسخگویی به نیازهای کاربردی مختلف کاربران گسترش یافته است، اشاره کرد. علاوه بر این، با یک برنامه نرم افزار کامپیوتر مبتنی بر ویندوز برای مدیریت پارامترها و نظارت پویا عرضه شده است که این یک راه حل عالی برای تنظیم بار ارائه است. 

  این مدل اینورتر دلتا می‌تواند درصد گشتاور نامی را در سرعت صفر تولید کند و همچنین عملکردهای "نقطه به نقطه" و کنترل فاصله نسبی برای کنترل موقعیت داشته باشد، که آن را به بهترین انتخاب برای برنامه‌های کنترل صنعتی چالش برانگیز تبدیل می‌کند. از این مدل اینورتر می‌توان در تجهیزات انتقال نیرو، آسانسور، جرثقیل، ماشین‌های ابزار CNC، ماشین‌های اکستروژن، ماشین‌های قالب‌گیری تزریقی و سیستم‌های ذخیره‌سازی و بازیابی خودکا استفاده کرد.

  اینورتر دلتا سری VFD-VE دارای کنترل سرعت و کنترل موقعیت

  از مشخصات فنی بارز این مدل می‌توان به فرکانس خروجی: 0 ~ 600 هرتز، منحنی V/F قابل تنظیم 4 نقطه، کنترل میدان گرا حالت کنترل موقعیت، سرعت، گشتاور، کنترل برداری بدون سنسور، کنترل بردار بدون سنسور 150 درصد گشتاور در 0.5 هرتز، اضافه بار 150 درصد برای 1 دقیقه و 200 درصد برای 2 ثانیه، تنظیم خودکار چرخشی- استاتیک برای پارامترهای موتور و تنظیم خودکار برای اینرسی بار و مواردی از این دست اشاره کرد.

  تحلیل و بررسی اینورتر دلتا سری VFD-B

  اینورتر دلتا سری VFD-B دارای وکتور حلقه باز و بسته بوده و نیازی به حسگر ندارد و دارای کنترل بردار حلقه باز و بسته رتبه بندی شده است. دلتا یک خروجی با سرعت بالای 2000 هرتز اختیاری ارائه می دهد که می تواند در کارخانه به درخواست مشتری برنامه ریزی شود.  این مدل برای استفاده در تهویه مطبوع برای ساختمان‌های بزرگ، دستگاه منبت کاری، ماشین لباسشویی، ماشین‌های مهر زنی عمودی، کمپرسور، آسانسور،  پله برقی، بافندگی مدور، دستگاه بافندگی تخت، دستگاه پانچ، سیستم‌های تصفیه فاضلاب، درایو جرثقیل و چرخش، دستگاه پاستا، رنده چهار طرفه نجاری و غیره مناسب است.

  اینورتر دلتا سری VFD-B دارای وکتور حلقه باز و بسته

  این مدل دارای فرکانس خروجی 0.1 ~ 400 هرتز، منبع فرکانس اصلی / کمکی و 1 / 2 قابل انتخاب، ماژول ارتباطی پشتیبانی (DN-02، LN-01، PD-01)، منحنی V/f قابل تنظیم و کنترل برداری، کنترل بازخورد داخلی PID، کنترل سرعت 16 مرحله ای و کنترل فرآیند سرعت از پیش تعیین شده 15 مرحله ای، ارتباطات داخلی MODBUS، نرخ باود تا 38400 bps، افزایش خودکار گشتاور و جبران لغزش و... است.

  تحلیل و بررسی اینورتر دلتا سری REG2000

  به طور کل در برخی از اینورترها یک سیستم محرک سنتی است که برای بار اینرسی استفاده می‌شود. این ویژگی کاهش سرعت، ترمز و موقعیت‌یابی سریع را انجام می‌دهد. اما یک ایراد بزرگ دارد و آن هم این است که، هنگامی که موتور آن در حالت ژنراتور است، مقادیر زیادی انرژی احیا کننده تولید می‌کند که باید برای حفظ ولتاژ باس DC پایدار و عملکرد ایمن مصرف شود. در نتیجه باید این موقعیت را کنترل کرد. روش سنتی برای حل مشکل انرژی احیا کننده، نصب یک مقاومت ترمز است. در حالی که نصب آن آسان و کم هزینه است، فضای زیادی را اشغال می کند و نیاز به نصب دستگاه های اضافی برای دفع گرما دارد. این روش بازده محدودی را فراهم می کند و انرژی احیا کننده را هدر می‌دهد.

  اینورتر دلتا سری REG2000 قادر به جمع آوری و تبدیل انرژی احیا کننده

   اینورتر دلتا سری REG2000 این مشکل را حل کرده و قادر به جمع آوری و تبدیل انرژی احیا کننده سیستم به برق قابل استفاده مجدد برای صرفه جویی نهایی در انرژی است. فرآیند نصب به سادگی نصب یک مقاومت ترمز است، اما تنها با نصف اندازه و کارایی بهتر. این مدل اینورتر دلتا بهترین راه حل انرژی سبز برای بازسازی برق است.

  اینورتر دلتا فشرده

  اینورترهای فشرده دلتا شامل:

  تحلیل و بررسی اینورتر دلتا سری M

  اینورتر دلتا سری M جز اینورترهای سبک کار و کاربری پمپ و فن بازار صنعت و اینورترهای دلتا  محسوب می‌شوند. قیمت اینورترهای دلتا M بسیار اقتصادی است. به نحوی که در اکثر پروژه های ساده خرید اینورتر دلتا سری M  به ماشین سازان کشورمان توصیه می‌شود و از دیگر مزایای اینورترهای دلتا سری M داشتن کی پدی ولوم دار ماست که قابلیت جدا شونده دارد.

  کاتالوگ اینورترهای دلتا سری M، راهنمای فارسی اینورتر دلتا سری M و تنظیمات اینورتر دلتا سری M را می‌توانید از طریق وبلاگ آزند کنترل  و تک تک اینورترهای دلتا M موجود در سایت فروشگاهی آزند کنترل نمایندگی اینورترهای دلتا سری M بررسی کنید و برای خرید اینورتر دلتا سری M اقدام کنید. اینورترهای دلتا سری M موجود در کشور و موجود در فروشگاه آزندکنترل  نماینده اینورترهای دلتا در مدل های تکفاز از توان 0.4 کیلووات تکفاز تا توان 2.2 کیلووات تکفاز موجود است و در مدل های سه فاز از توان 0.75 کیلووات تا توان 7.5 کیلووات موجود است.

  لازم به ذکر هست اینورترهای دلتا سری M به مرور جای خود را به اینورترهای دلتا سری MS300 می دهند چراکه کمپانی دلتا اینورترهای دلتا سری MS300 را به عنوان جایگزین اینورترهای دلتا سری M معرفی کرده است.

  تحلیل و بررسی اینورتر دلتا سری MS300

  اینورتر دلتا سری MS300 اینورتر نیمه حرفه ای دلتا با توجه به اینورتر C2000 محسوب می‌شود و جایگزین اینورتر دلتا سری M شده است و با توجه به داشتن پی ال سی داخلی خیلی زود در بازار داخلی کشورمان جای خود را باز کرد و می توان عملا جایگزینی آپشنال و مطمئن سری M آن  را دانست.

  اینورتر دلتا سری MS300 اینورتر نیمه حرفه ای دلتا محسوب می‌شود

  اینورترهای دلتا سری MS300 در تکفاز از رنج 0.4 کیلووات تا 2.2 کیلووات و در سه فاز از رنج 0.75 کیلووات تا 22 کیلووات در بازار کشور و در فروشگاه آزندکنترل موجود است. برای بررسی کاتالوگ اینورتر دلتا MS300 و دفترچه راهنمای فارسی اینورتر MS300 سایت فروشگاهی و وبلاگ آزندکنترل نماینده اینورترهای دلتا و همچنین بررسی قیمت اینورتر MS300 و خرید اینورترهای دلتا MS300 سایت فروشگاهی آزندکنترل بهترین مرجع است.

  تحلیل و بررسی اینورتر دلتا سری MH300

  اینورتر دلتا سری MH300 با کارایی بالا به صورت کامپکت بوده و جز اینورترهای نسل جدید است که وارث فناوری درایو برتر دلتا است. سری MH300 با مزایای عملکرد برجسته درایو، پشتیبانی قوی از سیستم و انواع عملکردهای ضروری، کلید بهبود رقابت در بازار و تضمین موفقیت است. علاوه بر این، دارای یک پورت USB برای آپلود و دانلود سریع و آسان اطلاعات است که نیاز به سخت افزار اضافی را کاهش می‎دهد و فضای نصب بیشتری را برای کابینت برق فراهم می‌کند.

  اینورتر دلتا سری MH300 با کارایی بالا به صورت کامپکت است

  تحلیل و بررسی اینورتر دلتا سری ME300

  اینورتر دلتا سری ME300 نسل جدید اینورترهای سری B بوده  و قابلیت‌‎های مشابه سری MH300  را دارد اما با کاهش 60 درصدی اندازه. ااین مدل قابلیت پشتیبانی از هر دو موتور IM و PM دارد و بازده و انعطاف پذیری بالاتری را ارائه می‌دهد. همچنین دارای عملکردهای ضروری داخلی مختلف استاندارد است تا نیاز به هزینه‌های اضافی را کاهش دهدو زمان نصب را کوتاه کند. این مدل اینورتر برند دلتا با عملکرد کاربر پسند، اندازه فوق العاده فشرده، نصب سریع، و طراحی انعطاف پذیر و بادوام توانسته جایگاه خود را در بازار پیدا کند.

  اینورتر دلتا سری ME300 دارای عملکردهای ضروری داخلی

  تحلیل و بررسی اینورتر دلتا سری VFD-E

  اینورتر دلتا سری VFD-E دارای ویژگی‌هایی مانند اسب‌بخار کم، گشتاور ثابت، IP20 است. درایو E در طراحی ماژولار با کارت‌های توسعه انعطاف پذیر و عملکرد PLC داخلی، توانایی نوشتن و اجرای برنامه‌های ساده Ladder Logic را ارائه می‌دهد. این سری پیشرفته طیف کاملی از الزامات کاربردی را برآورده می‌کند.

  اینورتر دلتا سری VFD-E دارای گشتاور ثابت است

  تحلیل و بررسی اینورتر دلتا سری VFD-EL

  از ویژگی‌های بارز اینورتر دلتا سری EL می‌توان به مواردی مانند: فرکانس خروجی 0.1 تا 600 هرتز، کنترل بازخورد داخلی PID، منحنی V/f قابل تنظیم 3 نقطه، فیلتر EMI داخلی (برای مدل های 230 ولت 1 فاز و 460 ولت 3 فاز)، سوئیچ RFI برای شبکه IT، فیلتر EMI داخلی (برای مدل های 230 ولت 1 فاز و 460 ولت 3 فاز)، ماژول های ارتباطی اختیاری برای پروتکل های ارتباطی متعدد، مانند Profibus، DeviceNet، LonWorks و CANopen، عملکرد حفاظتی کامل و پروتکل Modbus اشاره کرد.

  اینورتر دلتا سری VFD-EL دارای کنترل بازخورد داخلی PID

  تحلیل و بررسی اینورتر دلتا سری VFD-EL-W

  اینورتر دلتا سری ELW دارای عملکردهای ضروری مختلف به صورت استاندارد از جمله عملیات چند مرحله‌ای، کنترل چند پمپ، تامین آب در فشار ثابت، عملکرد تشخیص نشت جبران گشتاور، کنترل PID و غیره. همچنین دارای مکانیزم حفاظتی داخلی است و کامل از جریان بیش از حد محافظت می‌کند. همچنین در برابر اضافه ولتاژ، ولتاژ پایین، گرمای بیش از حد، اضافه بار، گشتاور بیش از حد، حفاظت از افت فاز و غیره نیز محافظت می‌شود. این مدل در هزینه‌های اضافی نیز صرفه جویی می‌کند.

  اینورتر دلتا سری VFD-EL-W دارای عملکرد تشخیص نشت جبران گشتاور

  برنامه‌های کاربردی خاص صنعت

  همان طور که ذکر شد اینورترهای دلتا برای کاربردهای صنعتی نیز مدل‌های مختلفی دارد که خود به چند دسته تقسیم می‌شود که عبارت‌اند از:

  لاستیک و پلاستیک

  اینورترهای لاستیک و پلاستیک دلتا شامل:

  تحلیل و بررسی اینورتر دلتا سری HES

  از ویژگی بارز این مدل این است که دارای سیستم هیبریدی صرفه جویی در انرژی (HES) بوده و کنترل دقیق فشار و جریان را برای هر فرآیند قالب گیری تزریقی فراهم می‌کند. همچنین اینورتر دلتا سری HES توانسته مشکلات اتلاف انرژی یک ماشین قالب گیری تزریقی سنتی را حل کند. این راه حل به بهبود کیفیت محصول، رقابت در بازار و بهره وری کمک می‌کند.

  اینورتر دلتا سری HES دارای سیستم هیبریدی صرفه جویی در انرژی

  تحلیل و بررسی اینورتر دلتا سری VFD-VJ

  این مدل دارای فناوری سروو AC بوده که برای هدایت سیستم‌های هیدرولیک با کنترل کامل درایو و طراحی شده است و داری ویژگی‎هایی مانند مناسب برای سروو موتورهای سنکرون و هم برای سروو موتورهای ناهمزمان، واحد ترمز داخلی، رابط ارتباطی RS485  و پروتکل استاندارد ارتباطی MODBUS، تشخیص دقیق جریان برای حفاظت از سیستم با تضمین ایمنی نرم افزار جدید برای اتصال به کامپیوتر و مواردی از این دست است.

  اینورتر دلتا سری VFD-VJ دارای فناوری سروو AC است

  تحلیل و بررسی اینورتر دلتا سری MST

  این مدل درایو مناسب برای موتور گشتاور سنکرون سری MST با عملکرد عالی در سرعت‌های پایین طراحی شده و برای کاربردهای گشتاور بالا مناسب است. برای کوتاه کردن زمان پردازش و دستیابی به بهره وری بالا، حرکات سنکرون را با پاسخ با سرعت بالا برای شتاب و کاهش سرعت اجرا می‌کند. سراین مدل با داشتن حالت هدایت مستقیم و سرعت چرخش پایدار، ذوب پلاستیک و کیفیت پلاستیک سازی را به دقت کنترل می‌کند و نرخ بازده تزریق تقویت‌ شده با فیبر را نیز افزایش می‌دهد. این مدل با ساختاری قوی برای نصب و نگهداری آسان ساخته شده است و طول عمر بیشتری را ارائه می‌دهد. این جایگزینی مناسب برای موتورهای هیدرولیک یا موتورهای دنده‌ای است.

  اینورتر دلتا سری MST دارای عملکرد عالی در سرعت‌های پایین

  فن و پمپ

  اینورترهای فن شامل:

  تحلیل و بررسی اینورتر دلتا سری  CP2000

  اینورتر دلتا سری CP2000، دارای PLC داخلی است برای سیستم های HVAC و آتش نشانی و بوستر پمپ کاربرد بالایی دارد. این اینورتر که آپشنال محسوب می‌شود و در موارد خاص کاربرد دارد، جز اینورترهای پرفروش دلتا محسوب شده، اما با داشتن قابلیت های گسترده قابل تامل و بررسی است. برای دانلود راهنمای فارسی اینورتر CP2000 و بررسی قیمت این مدل اینورتر و در نهایت خرید اینورتر CP2000 آزند کنترل نماینده اینورتر دلتا در لاله زار بهترین مرجع است.

  اینورتر دلتا سری CP2000، دارای PLC داخلی است

  تحلیل و بررسی اینورتر دلتا سری CFP2000

  سری CFP2000 دلتا یک درایو موتور AC است که به ویژه برای تهویه مطبوع، فن‌ها و پمپ‌ها و برنامه‌های تصفیه آب طراحی شده است. این دستگاه با محفظه IP55 طراحی شده است تا از گرد و غبار و سایر ذرات محافظت کند و سطح خوبی از محافظت در برابر آب ارائه دهد. علاوه بر این، دارای بسیاری از ویژگی‌های برجسته و عملکردهای داخلی است که زمان تنظیم را در عملیات کاهش می‌دهد و کارایی بالاتری را ارائه می‌دهد.

  اینورتر دلتا سری CFP2000 زمان تنظیم را در عملیات کاهش می‌دهد

  اینورتر دلتا سری CFP2000 مجهز به یک فیلتر EMC داخلی و یک چوک DC است. این طراحی جایگزین نیاز به یک کابینت توزیع برق و صرفه جویی در فضا برای سایر دستگاه‌ها دارد و در عین حال مزایای سرکوب هارمونیک و کیفیت بهتر برق را برای سیستم فراهم می‌کند. سایر ویژگی‌های بارز این مدل عبارت‌اند از پشتیبانی از هر دو موتور IM/PM، کارت های اضافی اختیاری مختلف، ساعت واقعی، ظرفیت داخلی 10k گام PLC و مواردی از این دست. 

  کنترل درب و آسانسور

  اینورترهای درب و آسانسور شامل:

  تحلیل و بررسی اینورتر دلتا سری EB3000

  این مدل ایمن و سازگار برای استفاده در آسانسور بوده  و دارای طراحی از نوع کتابی و در اندازه جمع و جور است. ابعاد اینورتر دلتا سری EB3000 نصب آن را در آسانسورهای اتاق ماشین (MR) و بدون ماشین (MRL) آسان می‌کند. این سری از درایوها بدون کنتاکتور موتور نیز کار می‌کند، همین امر زمان نصب را کاهش داده و نویز کار را به حداقل می‌رساند.

  اینورتر دلتا سری EB3000 بدون کنتاکتور موتور نیز کار می‌کند

  تحلیل و بررسی اینورتر دلتا سری MH300-L

  MH300-L دلتا یک درایو جمع و جور برای آسانسور است که دارای چندین عملکرد خاص مانند کنترل موتور IM حلقه باز و EPS/ARD است. سایر عملکردهای داخلی این مدل عبارت است از : فیلتر EMC، خردکن ترمز، شکاف ورودی- خروجی، پورت USB و ظرفیت PLC 5k step. این سری تا 40 درصد جمع و جورترب بوده و دارای سیم کشی، تنظیم آسان و بسیار پایدار و کارآمد است.

  اینورتر دلتا سری MH300-L دارای شکاف ورودی- خروجی

  تحلیل و بررسی اینورتر دلتا سری IED-S

  سری IED-S یک راه حل یکپارچه درایو آسانسور و کنترل را ارائه داده و کنترل دقیق هر دو موتور IM و PM را برای سواری ایمن و روان فراهم می‌کند. همچنین تکنولوژی کنترل آسانسور داخلی و طراحی هوشمند آن زمان و فضای مورد نیاز برای نصب و تنظیم را به حداقل رسانده و کار را آسان می‌کند. سری IED-S با استانداردهای ایمنی بین المللی (UL/CE) برای اطمینان از ایمنی مسافران آسانسور مطابقت دارد. طراحی فشرده آن بادوام است و از انواع رمزگذاری همه کاره پشتیبانی می‌کند. 

  اینورتر دلتا سری IED-S دارای طراحی فشرده

  تحلیل و بررسی اینورتر دلتا سری VFD-DD

  درایو کنترل درب آسانسور سری Delta DD یک درایو هوشمند با ویژگی های شامل طراحی مدولار شده برای برداشتن و نصب آسان بلوک‌های ترمینال، چهار حالت کنترل درب برای باز و بسته شدن درب، حالت کنترل سرعت برای کنترل سرعت است و برای اجرای عمل باز و بسته شدن درب نیاز به سنسورهای تشخیص دارد. کلید برق طراحی شده برای ایمنی و صفحه کلید دیجیتال داخلی که کنترل عملیات سریع، حالت کنترل فاصله توسط یک رمزگذار که پالس‌های PG را برای به دست آوردن موقعیت سرعت بدون سنسور می‌شمارد. حالت کنترل سرعت چند مرحله ای با استفاده از کنترل PLC منحنی باز و بسته و مواردی از این دست است.

  اینورتر دلتا سری VFD-DD دارای حالت کنترل سرعت چند مرحله ای

  تحلیل و بررسی اینورتر دلتا سری VFD-ED

  درایو موتور دلتا سری VFD-ED ترکیب تکنولوژی و تجربه از سری‌های ساخت درایوهای موتور AC ساخته شده است و برای آسانسور بسیار مناسب است و دارای ایمنی و حفاظت بالا بوده و کار را راحت می‌کند.

  درایو موتور دلتا سری VFD-ED ترکیب تکنولوژی و تجربه

  تحلیل و بررسی اینورتر دلتا سری AFE2000

  این مدل یک یکسو کننده قابل کنترل با مزایایی مانند ارائه تبادل توان دو طرفه بین برق AC و DC و تولید مجدد برق قابل استفاده مجدد به شبکه برای کاهش هزینه برق است. این مدل از مدولاسیون PWM برای کاهش تا پیک‌های متمایز جریان و تشکیل جریان موج سینوسی کامل استفاده می‌کند. ضریب توان تا 1 تصحیح می شود و نسبت بین ظرفیت بار و ظرفیت توان 1:1 است. علاوه بر این، AFE هارمونیک‌های مرتبه بالا را حذف کرده و جریان هارمونیک بسیار پایین THD<5 درصد را ارائه می‌دهد و در عین حال ضریب توان را بهبود می‌بخشد.  

  تحلیل و بررسی اینورتر دلتا سری REG2000

  این مدل یکپارچه سازی را انجام داده و هنگامی که موتور آن در حالت ژنراتور است، مقادیر زیادی انرژی احیا کننده تولید می‌کند که باید برای حفظ ولتاژ باس DC پایدار و عملکرد ایمن مصرف شود. روش سنتی برای حل مشکل انرژی احیا کننده، نصب یک مقاومت ترمز است.

  اینورتر دلتا سری REG2000 دارای ولتاژ باس DC پایدار

  منسوجات

  اینورترهای فشرده دلتا شامل:

  تحلیل و بررسی اینورتر دلتا سری CT2000

  سری CT2000 یک درایو صنعتی است که برای نساجی و سایر کاربردهای محیطی حیاتی طراحی شده است که دارای چگالی بالایی از گرد و غبار، فیبر، روغن یا مواد دیگر هستند. برای جلوگیری از گرفتگی یا ورود گرد و غبار به درایو، CT2000 طراحی بدون فن را برای نصب پایه فلنج ارائه می دهد که برای محیط کاربردی که دارای سیستم مجرای خنک کننده هوا است مناسب است. همچنین یک فن بزرگ برای نصب پایه دیواری وجود دارد که می تواند برای همه انواع برنامه ها مناسب باشد. CT2000 انعطاف پذیری برنامه نهایی را برای صنعت نساجی فراهم می کند.

  اینورتر دلتا سری CT2000 طراحی بدون فن را برای نصب پایه فلنج ارائه می دهد

  توقف تولید

  گروه آخر اینورترهای دلتا که به معرفی آن می‌پردازیم محصولاتی هستند که دیگر تولید نمی‌شوند و تولید آن‌ها متوقف شده است که عبارت‌اند از:

  تحلیل و بررسی اینورتر دلتا سری IED

  این مدل درایو با استانداردهای ایمنی بین المللی (UL/CE) مطابقت دارد تا ایمنی مسافران آسانسور را تضمین کند. علاوه بر این، سری Delta IED همه خدمات را یکجا ارائه می‌دهد، که شامل تمام نیازهای آسانسور در برنامه‌ریزی، مونتاژ، فناوری و خدمات برای کاهش هزینه و ارائه انعطاف‌پذیری نهایی برای طیف گسترده‌ای از کاربردها می‌شود. این مدل اینورتر دلتا راه حل‌ها و پشتیبانی فنی حرفه‌ای را ادغام می‌کند و قابلیت اطمینان و عملکرد فوق العاده آسانسور را فراهم می‌کند.

  این مدل اینورتر دلتا راه حل‌ها و پشتیبانی فنی حرفه‌ای را ادغام می‌کند

  تحلیل و بررسی اینورتر دلتا سری VFD-VL

  درایو موتور AC سری VFD-VL دلتا که برای آسانسورها طراحی شده است قابلیت اطمینان و ایمنی بالایی را به شما ارائه می‌دهد. تمام ویژگی‌های VFD-VL برای رفع نیازهای بازار است، به عنوان مثال، کنترل ترمز برای موتورها، برق پشتیبان، حلقه ترمز داخلی، تنظیم خودکار پارامترهای موتور، رابط‌های رمزگذار متعدد، عملکردهای ارتباطی فراوان و محافظت از خود و غیره را دارد.

  اینورتر دلتا سری VFD-VL دارایکنترل ترمز برای موتورها

  تحلیل و بررسی اینورتر دلتا سری VFD-M

  درایو میکرو بدون سنسور بوده و طراحی فشرده برای کاربردهای اسب بخار کوچک و متوسط ایده آل است. درایو برای ارائه عملکرد بسیار کم نویز طراحی شده است و شامل چندین فناوری نوآورانه است که تداخل را کاهش می‌دهد.

  درایو میکرو بدون سنسور و طراحی فشرده

  تحلیل و بررسی اینورتر دلتا سری VFD-S

  درایو میکرو AC عمومی و مقرون به صرفه‌ترین درایو بوده و به دلیل ویژگی فرکانس حامل کم نویز و صفحه کلید آسان برای استفاده مشهور است.

  اینورتر دلتا سری VFD-S مقرون به صرفه‌ترین درایو

  تحلیل و بررسی اینورتر دلتا سری VFD-L2

  درایو AC کم هزینه بوده و به طور خاص برای کاربردهای کم اسب بخار با فیلتر داخلی EMI برای کاهش موثر تداخل الکترومغناطیسی و مطابقت با دستورالعمل CE EMI طراحی شده است.

   کاهش موثر تداخل الکترومغناطیسی

  تحلیل و بررسی اینورتر دلتا سری VFD-L1

  درایو AC کم هزینه بوده و به طور خاص برای کاربردهای کم اسب بخار با فیلتر داخلی EMI برای کاهش موثر تداخل الکترومغناطیسی و مطابقت با دستورالعمل CE EMI طراحی شده است.

  اینورتر دلتا سری VFD-L1 فیلتر داخلی EMI

  تحلیل و بررسی اینورتر دلتا B

  اینورترهای دلتا سری B جز اینورترهای سنگین کار بازار صنعت محسوب شده و قیمت اینورترهای دلتا B نسبت به قیمت سایر اینورترهای دلتا گرانتر محسوب می‌شود. برای خرید اینورترهای دلتا B ، دریافت تنظیمات اینورتر دلتا  VFD B ، و دانلود کاتالوگ اینورتر دلتا مدل VFD-B، دفترچه راهنمای فارسی اینورتر دلتا VFD-B  و بررسی قیمت اینورتر دلتا VFD-B آزند کنترل نماینده اینورتر دلتا در لاله زار بهترین مرجع بررسی قیمت و خرید اینورتر دلتا است. اینورترهای دلتا ورودی تکفاز  در رنج توانی 0.75 کیلووات تا توان 7.5 کیلووات در بازار ایران  و در آزند کنترل نماینده اینورترهای دلتا (Inverter Delta) موجود است و همچنین ورودی سه فاز آن در رنج توانی 0.75  صدم کیلووات تا 75 کیلووات نیز در بازار ایران و آزند کنترل نمایندگی اینورترهای دلتا موجود است.

  تحلیل و بررسی اینورترهای دلتا سری EL

  اینورترهای دلتا سری EL جز اینورترهای ارزان قیمت و به نسبت ضعیف دلتا محسوب می شود و برای کابری های معمولی و بسیار سبک استفاده می‌شود . اگر به دنبال کاتالوگ فارسی اینورتر دلتا VFD-EL  و همچنین تنظیمات فارسی اینورتر VFD-EL سایت فروشگاهی آزند کنترل و وبلاگ آزندکنترل نمایندگی اینورترهای دلتا بهترین مرجع بررسی این موارد بوده و همچنین برای بررسی قیمت اینورترهای دلتا سری EL و همچنین خرید اینورترهای دلتا سری EL به سایت فروشگاهی آزندکنترل مراجعه کنید.

  اینورترهای EL دلتا در تکفاز از رنج 0.4 کیلووات تا 2.2 کیلووات در بازار ایران و در فروشگاه آزندکنترل موجود است و همچنین در سه فاز  از 0.75 کیلووات تا 3.7 کیلووات ختم می‌شود و مثل سری تکفاز این محدوده توانی در بازار ایران و در کشور  موجود است.

  تحلیل و بررسی اینورتر دلتا سری L

  اینورتر دلتا سری L ساده‌ترین و کم مصرف‌ترین اینورتر دلتا در صنعت محسوب می‌شود. بدلیل قابلیت‌های محدود اینورتر دلتا سری L می توان این اینورتر دلتا سری  L را مینی اینورتر نامید.این اینورتر دارای دو ترمینال ورودی و یک ترمینال خروجی جهت کنترل خارجی و همچنین 485RS- دارد و برای بارهای معمولی و کارهای ساده با توجه به ارزان قیمت بودن آن اینورتر دلتا سری L پیشنهاد می‌شود. اینورتر دلتا سری L در دو توان 0.4KW و 0.75 کیلووات ورودی تکفاز در بازار کشور و در فروشگاه آزندکنترل نمایندگی اینورترهای دلتا موجود است. برای بررسی قیمت اینورتر دلتا سری L و همچنین خرید اینورتر دلتا سری L و نحوه تنظیمات اینورتر دلتا سری L ،دانلود کاتالوگ اینورتر دلتا سری L سایت فروشگاهی آزند کنترل و وبلاگ آزند کنترل نمایندگی اینورترهای دلتا بهترین مرجع است.

  آزندکنترل؛ نمایندگی اینورترهای دلتا در تهران  

  آزندکنترل، نمایندگی اینورترهای دلتا (سری B، سری C2000، سری L، سری M،  سری MS300 و...) در لاله زار تهران و نمایندگی اینورترهای دلتا در مشهد بهترین مرجع بررسی قیمت انواع اینورترهای دلتا و خرید انواع اینورتر دلتا است. برای استعلام جهت خرید اینورتر دلتا و بررسی قیمت اینورترهای دلتا آزندکنترل بهترین مرجع کنترل دور دلتا بوده و می‌توانید برای سهولت کار جهت بررسی قیمت اینورتر دلتا  و تصمیم نهایی خرید اینورترهای دلتا و دریافت پیشفاکتور  با خط واتساپی 09124744857 ارتباط بگیرید. 

 • اینورتر زیمنس

  Siemens inverters

  کمپانی زیمنس یکی از قدرتمندترین کمپانی های تولید اینورتر  میباشد.که در این مقاله به بحث در مورد انواع اینورتر زیمنس میپردازیم :

  قیمت و خرید انواع اینورتر زیمنس

  دستگاه اینورتر زیمنس (SIEMENS INVERTER) که به نام‌های دیگری مانند درایو ، درایو موتور ، کنترل دور موتور زیمنس و... نیز شناخته می‌شود، دارای انواع متعدد با امکانات و کاربردهای متفاوت است. در این مطلب به معرفی اینورتر V20 ، اینورتر G120C ، اینورتر G120 ، اینورتر میکرومستر 440 ، اینورتر میکرومستر 430، اینورتر میکرومستر 420 زیمنس می‌پردازیم.آزندکنترل نمایندگی اینورتر زیمنس با تحلیل فنی و قیمتی اینورتر زیمنس شما صنعتگران گرامی را سوق به سمت بهترین انتخاب از بین اینورترهای زیمنس  با توجه به نوع پروژه سوق میدهد.

  اینورتر زیمنس؛آزندکنترل نمایندگی اینورتر زیمنس

  اینورتر یا همان مبدل جریان برق مستقیم به متناوب وسیله الکتریکی است که در زندگی روزمره ما بسیار کاربرد دارد. در بسیاری از وسایل خانگی و صنعتی مانند یخچال، کولر گازی، پمپ آب آسانسورهای صنعتی و خانگی و... اینورتر وجود دارد. در مورد تاریخچه‌ی اینورترها نظریات و تاریخ‌های مختلفی ذکر شده چه از زمان انیشتین و تسلا و بحث و جدلشان بر سر برتری جریان AC و DC و چه سال‌های 1970 تا 1980 و دانشمندان دیگر که هر کدام به نحوی در به تکامل رسیدن این مبدل نقش داشتند. اینورترها مدل‌ها و برند‌های فراوانی دارند، یکی از این برند‌ها که نیاز به تعریف و تمجید ندارد، اینورتر زیمنس یا درایو زیمنس (که به اختصار به آن VFD می‌گویند) است. زیمنس با اعتبار چندین دهه اینورترهای با کیفیتی را روانه بازار می‌کند.

  درایوهای زیمنس سری سینامیکس

  قابلیت های سینامیکس برای تمامی گروه ها :

  1. پمپ و فن ها 
  2. استفاده جداگانه برای اتواع ساتریفیوژ،اکسترودر؛بالابر،آسانسور،نقاله ها و...
  3. استفاده گروهی (شبکه ای) در صنایع پلاستیک /کاغذ
  4. سیستم های سرو
  5. شبکه های ارتباطی بسیار گسترده :پروفینت؛پروفیباس؛مدباس و اترنت و...
  6. کاهش مصرف انرژی به صورت چشم گیر
  7. تولید مجدد انرژی در مدل های G و S

  گروه بندی سری سینامیکس زیمنس بر اساس قابلیت و توانایی

  1. سری V؛سری قتصادی و پرکاربرد
  2. سری G کنترل پیشرفته و قدرتمند 
  3. سری S کنترل موقعیات از یک یا چند محور

  اینورتر V20 زیمنس

  برای انجام کارهای سبک که نیاز به نمایشگر BOP ندارند و دارای شبکه مدباس RTU هستند کاربرد دارد. درایو سینامیکس V20 زیمنس دارای دارای 4 ورودی دیجیتال، دو ورودی آنالوگ، یک خروجی رله‌ای، یک خروجی ترانزیستوری دیجیتال، یک خروجی آنالوگ و یک پرت سریال RS485 است. این دستگاه به صرفه از نظر اقتصادی که در انواع سه فاز و تک فاز تولید شده،  برای استفاده در توان‌های پایین‌تر از 7.5 کیلووات نیاز به ماژول ترمز و مقاومت ترمز دارد اما در توان‌های بالای 7.5 نیاز به ماژول ترمز ندارد و مقامت ترمز نیز به طور مستقیم به اینورتر زیمنس یا درایو V20 زیمنس متصل می‌شود.

  اینورتر V20 زیمنس

         ویژگی اینورتر V20   زیمنس

  از مهم‌ترین ویژگی‌های اینورتر V20   زیمنس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  ·       نصب سریع و آسان بدون نمایشگر BOP

  ·      اینورتر زیمنس سری V20 سینامیکس قابلیت راه اندازی الکتروموتور های سه فاز با برق تک فاز تا توان 3 کیلووات را دارد.

  ·         طراحی و سایز کوچک که امکان قرار دیگری در مکان‌های کوچک را می‌دهد.

  ·         ارتباط بدون سیم با کامپیوتر و تلفن همراه

  ·         قابل استفاده در دمای 10- تا 50+

  ·         محافظت از موتور در دما و شرایط مختلف محیطی

  ·         قابل راه اندازی با کی پد جدا شونده

  ·         کاهش و بهینه سازی مصرف انرژی

  می‌توانید قیمت اینورتر V20  زیمنس را از طریق واتساپ استعلام بگیرید و این مدل اینورتر زیمنس را از فروشگاه آزند کنترل نمایندگی اینورتر زیمنس در لاله زار خریداری کنید.

  برای دریافت دیتاشیت یا کاتالوگ اینورتر V20   زیمنس اینجا کلیک کنید.

  اینورتر G120C  زیمنس

  اینورتر G120C زیمنس جدیدترین مدل اینورتر زیمنس از خانواده Sinamics  زیمنس است. در این اینورتر یا درایو  قسمت کنترل  Control Unit یا CU آبا قسمت قدرت Power Module یا PM یکپارچه شده است. این نوع درایو زیمنس (SIEMENS INVERTER) گزینه مناسبی برای استفاده در تابلوهای کنترل است. اینورتر G120C زیمنس از نظر سخت افزاری قابلیت استفاده از پنل اپراتوری IOP-2 را دارد که قابلیت کاربردی و جذاب است.

  اینورتر G120C زیمنس

     ویژگی اینورتر G120C  زیمنس

  از مهم‌ترین ویژگی‌های اینورتر G120C زیمنس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  ·         امکان تنظیم و ذخیره پارامترها

  ·         راه اندازی سریع و آسان

  ·         امکان تشخیص سریع خطا

  ·         امکان تنظیم حالت jog (جاگ)  برای اینورتر زیمنس G120C

  ·         امکان مانیتور کردن اطلاعات درایو

  ·         سازگار با شدت جریان 1.8 تا 237 آمپر

  ·         کاهش و بهینه سازی مصرف انرژی

  می‌توانید قیمت اینورتر G120C زیمنس را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل اینورتر زیمنس را از فروشگاه آزند کنترل نمایندگی اینورتر زیمنس در لاله زار خریدای کنید.

  اینورتر G120  زیمنس

  یکی از پر استفاده‌ترین محصولات اینورتر زیمنس در رده خانواده  SINAMICS، اینورتر G120  زیمنس است؛ که در بخش سخت افزاری دارای دو قسمت مجزا و اصلی است. بخش کنترل یونیت یا کنترلر  و بخش POWER MODULE. بخش یونیت مسئولیت کنترل و مانیتورینگ ماژول قدر را بر عهده دارد و بخش POWER MODULE تامین برق داریو را برعهده دارد. این مدل از اینورتر زیمنس دارای 3 مدل کنترلر درایو است که عبارت‌اند از:

  ·         سری کنترلرهای CU230P-2 درایو G120 زیمنس

  ·         سری کنترلرهای CU240E-2 درایو G120 زیمنس

  ·         سری کنترل یونیت CU250S درایو G120 زیمنس

  درایو های G120 به 4 نوع کلی تقشسم میشود:

  G120C – G120D – G120P – G120 modular

  آنچه در مورد همه درایوهای g120 مشترک هست، این موارد است:

  1-فقط مخصوص راه اندازی موتورهای القایی می باشد.

  2-مد v/f و مد وکتور بدون انکودر را ساپورت می کند.

  3-تنها به کنترلر CU250 می توان انکودر متصل کرد و مد وکتور با انکودر و پوزیشن را راه اندازی کرد.

  4-شبکه پروفیباس یا پروفینت یا uss را پشتیبانی می کند.

  درایو G120C

  این درایو به صورت کامپکت می باشد و کنترلر و بخش پاور جدا از هم نیست و ارزان ترین نوع درایو G120 می باشد.

  شبکه های پروفیباس یا پروفینت یا uss را پشتیبانی می کند.

  درایو G120D

  این یک نوع خاص پکیج درایو G120 هست که دارای IP بالا هست و در خود سایت کنار موتور می توان نصب کرد در جاهایی که گرما و گرد و خاک و مواردی اینچنینی هست از این درایو استفاده می کنند. کنترلر و بخش پاور قابل تعویض می باشد.

  درایو G120P

  این نوع درایو مخصوص راه اندازی پمپ هست و اپلیکیشن های خاص بوستر پمپ را دارد کنترلر و پاور از هم جدا می شوند.

  کنترلر از نوع CU230P و پاور از نوع PM230 می باشد.

  درایو G120 MODULAR

  کنترلر و پاور از هم جدا می شوند و هر کدام معیوب شد می توان تعویض کرد.

  کنترلر از دو نوع CU240 و CU250 می باشد.

  پاور از نوع PM240 می باشد.

  کنترلر CU240

  به این کنترلر انکودر متصل نمی شود!! و فقط مد کنترلی v/f و وکتور بدون انکودر را پشتیبانی می کند.

  دارای شبکه های پروفیباس یا پروفینت یا uss می باشد.

  در برخی مدلهای ورودی های fail safe نیز دارد.

  کنترلر قدرتمند CU250

  این کنترلر قدرتمندترین و گرانترین کنترلر سری G120 می باشد.

  دارای دو پورت برای انکودر می باشد یا از طریق ترمینال یا از طریق پورت DRIVE-CLIQ شبکه های پروفیباس یا پروفینت یا CAN یا USS را پشتیبانی می کند.

  می توان با این درایو پوزیشن کنترل را داخل خود درایو اتجام داد.

    ویژگی اینورتر G120  زیمنس

  از مهم‌ترین ویژگی‌های اینورتر G120  زیمنس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  ·         امکان مانیتور کردن اطلاعات درایو

  ·         نصب و راه اندازی آسان

  ·         تشخیص سریع خطا

  ·         کاهش و بهینه سازی مصرف انرژی

  می‌توانید قیمت اینورتر G120 زیمنس را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل اینورتر زیمنس را از فروشگاه آزند کنترل نمایندگی اینورتر زیمنس در لاله زار خریداری کنید.

  اینورتر میکرومستر ( INVERTER  MICROMASTER)

  اینورتر میکرومستر زیمنس جز پرکاربردترین اینورترهای زیمنس SIEMENS INVERTER است که برای مصارف عمومی کاربرد دارد. این داریور زیمنس نصب سریع و آسانی دارد و از نظر اقتصادی نیز بسیار مقرون به صرفه است. اینورتر میکرومستر زیمنس در 4 مدل mm410، mm420، mm430 و mm440 دارد که اینورتر میکرومستر مدل 410 از سال 2007 به بعد از خط تولید خارج شد. این درایو رنج توان 0.12 تا 250 کیلووات را پشتیبانی می‌کند و مدهای کنترلی کنترل برداری حلقه بسته با انکودر و FCC و ولت بر هرتز در آن تعبیه شده است. اینورتر زیمنس میکرومستر  جز داریور قدیمی این کمپانی است و به کمک نرم افزارهای Drive Monitor و Starter می‌توان با آن کار کرد. درایوهای سری SINAMICS G از اینورترهای زیمنس جایگزین اینورتر میکرومستر میباشند.

         ویژگی اینورتر میکرومستر

  ·        حفاظت کامل موتور و درایو شامل حفاظت ولتاژ بالا، ولتاژ پایین، حفاظت در برابر اتصال زمین، حفاظت اضافه جریان، حفاظت اتصال کوتاه (عملکرد مشابه با بی متال)، حفاظت گرمایی برای موتور (شامل ترمینالی جهت سنس خروجی PT موتور)، حفاظت حرارت بالا برای اینورتر و…

  ·         وجود ورودی خروجی‌های دیجیتال و آنالوگ با قابلیت برنامه ریزی روی درایو.

  ·         مدهای مختلف کنترلی همچون مد پرکاربرد V/F قابل برنامه‌ریزی به همراه ولتاژ boost قابل تغییر جهت تغییر گشتاور.

  ·         وجود ماژول‌های مختلف ارتباطی همچون RS485 با پروتکل USS، پروفی باس و … جهت شبکه نمودن درایوها با هم و یا سایر تجهیزات.

  ·         امکان ایجاد انواع حالات راه اندازی نرم برای موتور با تعریف زمان‌هایRAMP UP  متفاوت.

  ·         وجود حالات ترمزی مختلف و مرکب برای بهبود عملکرد ترمزی همچون تزریق جریان DC و استفاده از مقاومت برشگر داخلی و خارجی .

  ·         قابلیت نمایش جریان ، ولتاژ ،فرکانس کاری موتور و قابلیت تشخیص خطاها و مشکلات احتمالی در موتور و اینورتر.

  ·         کاهش و بهینه سازی مصرف انرژی

  اینورتر میکرومستر 420 زیمنس

  درایوی کامپکت با کاربری و راه اندازی سریع و آسان، مقرون به صرفه و قابل اتصال به شبکه‌های مختلف صنعتی که در شبکه تکفاز تا رنج توان ۵٫۵ کیلو وات و در شبکه سه فاز تا ۱۱ کیلووات قابل استفاده است. این درایوها برای اکثر کاربردهای صنعتی همچون کانوایر، فن و پمپ مناسب هستند و مدهای مختلف کنترلی را دارا است. از قابلیت‌های برجسته MM420، دارا بودن مدهای کنترلی V/F و FCC، راه اندازی مجدد اتوماتیک و سریع، جبران سازی لغزش، محدود کردن جریان، تنظیم پذیری شتاب، ترمز ترکیبی و… است. این سری از درایوها در سه سایز A، B و C در رنج توان تا ۱۱ کیلو وات طراحی و به بازار عرضه شده‌اند. این درایوها دارای سه ورودی دیجیتال، یک ورودی آنالوگ، یک خروجی دیجیتال رله‌ای و یک خروجی آنالوگ هستند. MM420 دارای IP20، فرکانس خروجی قابل تنظیم از ۰ تا ۶۵۰ هرتز، قابلیت اضافه جریان تا ۱٫۵ برابر جریان نامی به مدت یک دقیقه در هر دوره پنج دقیقه‌ای، تابع تنظیم کننده PI داخلی، دمای کاری مجاز ۱۰- تا ۵۰+ درجه سانتی‌گراد، وجود فیلتر خروجی داخلی در سایزهای A و B، اتصالات ترمینالی بدون نیاز به بستن پیچ و بهره‌گیری از تکنولوژی BiCo از مزایای دیگر این سری از درایوها به شمار می رود.

  اینورتر میکرومستر 430 زیمنس

   نسل تکامل یافته‌تر سری MM420 بوده و این سری بطور خاص برای کاربردهای فن و پمپ طراحی و ساخته شده است. MM430 در شش سایز C، D، E،F ، Fx وGx  و در رنج توان ۱۰ تا ۳۰۰ اسب بخار (۷٫۵ تا ۲۵۰ کیلووات) به بازار عرضه شده است. این سری از درایوها دارای ۶ ورودی دیجیتال، ۲ ورودی آنالوگ، ۳ خروجی رله‌ای و ۲خروجی آنالوگ بوده و سایر مشخصات MM430 مشابه سری MM420 است.

  اینورتر میکرومستر 440 زیمنس

   آخرین سری از این مجموعه، درایوهای سری MM440 است که نسبت به دو سری قبلی تکامل یافته‌تر و دارای قابلیت‌های بیشتری بوده و عموماً برای کاربردهای کانوایر ایده آل هستند. این سری از درایوها در شبکه تکفاز تا ۴۵ کیلووات و در شبکه سه فاز تا ۲۵۰ کیلووات موجود و قابل استفاده است. MM440، دارای ۶ ورودی دیجیتال، ۲ ورودی آنالوگ، ۲ خروجی رله‌ای و ۲ خروجی آنالوگ می‌باشد. این سری علاوه بر مدهای کنترلی دو سری قبلی، دارای مد کنترل برداری نیز بوده و قادرند به مدت ۳ ثانیه تا دوبرابر جریان نامی و به مدت یک دقیقه تا ۱٫۵ برابر جریان نامی را در دوره زمانی ۵ دقیقه‌ای تحمل نمایند. برخورداری از کنترلر PID با قابلیت تنظیم سرخود (Auto Tuning) و دارا بودن مقاومت ترمزی داخلی از سایر ویژگی‌های این سری است.

  اینورتر G120 زیمنس

  اگر جمع بندی دقیقی از درایوهای زیمنس خواسته باشیم داشته باشیم از مدل های منسوخ شده و جایگزین های جدید را یه بار دیگر در این جمع بندی معرفی کنیم و به شکلی مقایسه گونه باشد به جمع بندی زیر نظر شما را جلب میکنیم :

  درایوهای قدیمی و منسوخ شده زیمنس :

  درایوهای سری SIMODRIVE ( 6SN11)

  این درایوها برای راه اندازی سرو موتورها به کاربرده میشد و بیشتر در دستگاه های cnc که چند محور دارند به کار برده میشود . ورودی درایوها dc بوده و ماژول  تغذیه dc در کنار درایوها قرار میگیرند . برای کارهای با دقت پوزیشن بالا از این درایوها استفاده میشود . این درایوها فقط سرو موتورها را راه اندازی میکنند  و در مد موشن کنترل کار میکنند و بیشتر فیدبک رزولور را میپذیرند . این درایوها منسوخ شده اند و به جای آنهای درایوهای V90 و S120 سری سینامیکس جایگزین شدند . اما همچنان در خیلی از جاها و دستگاههای Cnc این درایو ها رو مشاهده میکنیم .

  درایوهای simovert و master drive 

  سری MC و سری VC: 

  این درایوها در دو پکیج ساخته شده اند .

  پکیج معمولی با کارت کنترلی جداشونده و پکیج کامپکت پلاس که کارت کنترلی جداشونده نیست و در برخی مدلها جداشونده می باشد .

  1-پکیج معمولی  VCبا کارت کنترلی جداشونده با نام  CU1,CUVC, CU2 که در برای راه اندازی  موتورهای آسنکرون ساخته شده بودند و موتورها را در مد کنترلی V/F و 

  VECTOR ENCODERLESS 

  و 

  SPEED CONTROL VECTOR WITH ENCODER 

  و 

  TORQUE CONTROL 

   میتوانند کنترل کنند .  این درایوها با نام VC مخفف VECTOR CONTROL شناخته میشوند ولی قابلیت راه اندازی سرو موتور را ندارند .

  پکیج کامپکت پلاس نیز همانند بالا مدهای کنترلی بالا را دارد .

  برخی از این درایوها هم قابلیت ورودی AC و هم قابلیت ورودی DC  را دارند . و برخی فقط قابلیت ورودی DC دارند . وباید ماژول تغذیه DC جدا کنار این درایوها قرار داده شود . این نوع درایوها در توان های پایین و بالا تولید شده اند و تولید آنها حدود ۲۰ سالی هست متوقف شده است و جایگزین آنها درایوهای سریG 120 و G130 و G150 می باشند .

  2-پکیج معمولی سری MC , با کارت کنترلی جداشونده  CU3 ,  CUMC  قابلت کنترل هم موتورهای آسنکرون را دارند و هم موتورهای سرو 

  برای کنترل موتورهای آسنکرون ۲ مد کنترلی ذیل را دارند : 

  V/F  ( OPEN LOOP)

  VECTOR WITH ENCODER ( CLOSE LOOP )

  مد کنترلی وکتور بدون انکودر را نمیتوانند کنترل کنند . 

  و اما برای سرو موتورها مد کنترلی MOTION CONTROL را دارند که قابلیت کنترل  با فیدبک رزولور و یا  انکودر مخصوص سینوسی ERN 1387 یا EQN1325 را دارند .

  پکیج کامپکت پلاس نیز همین موارد را دارا می باشد . 

  این درایو ها در توان پایین و متوسط تولید شده اند .

  نکته حائز اهمیت در این نوع درایوها این هست در پکیج معمولی سری SIMOVERT  این هست که میتوان کارت کنترلی CUVC و CUMC را روی هر درایوی تعویض و جا به جا کنیم و فقط توان درایو را در کارت کنترلی جابه جا کنیم و اینکه میتوان با تعویض کارت کنترلی یک درایو VC یعنی کارت CUVC ، با یک کارت کنترلی CUMC درایو تبدیل به MC میشود . این به این منظور هست که بخش پاور درایوها یکی هست و فقط با تعویض کارت کنترلی مد درایو عوض میشود . این مسئله در توان های پایین و توان متوسط قابل اجرا می باشد . برای کنترل درایوها شبکه های پروفیباس ، can و مدباس  تحت پروتکل uss را پشتیبانی میکنند.

  درایو های SIMOREG 

  این درایوها مخصوص راه اندازی موتورهای DC می باشند . چندین نسل از ان تولید شده و هر نسلی پیشرفته تر از سری قبل شده است . نسل آخر کارت کنترلی دیجیتال قابلیت پروگرام را دارا بوده و قابلیت کنترل فیدبک با انکودر افزایشی یا تاکو را دارا می باشد . کارت کنترلی سری آخر دیجیتال CUD1 می باشد .

  این درایوها نیز منسوخ شده اما در ایران در بسیاری از صنعت ها همانند  نیروگاه ها برای سیگنال تحریک ژنراتورها و نیز صنایع لاستیک سازی و میکسرهای بزرگ همچنان استفاده میشود . جایگزیم این درایوها ، درایوهای SINAMICS DCM که مخصوص راه اندازی موتورهای DC هست آمده است .

   درایوهای MICROMASTER

  سری micromaster 420

  این نوع درایوها فقط قابلیت کنترل در مد v/f را دارند . فقط یک آنالوگ ورودی و خروجی دارند ‌. قابلیت اضافه کردن کارت انکودر دارد اما مد همان V/F می باشد . به صورت PID هم میتوان یک سیگنال را کنترل کند مثلا سنسور فشار یک سیال را به آنالوگ ورودی دهیم و ست پوینت را ثابت از روی کی پد تعریف کنیم و درایو یک پمپ را کنترل کند . 

  بیشترین استفاده این سری در پمپ ها ، فن ها و کانوایرهای ساده و سبک و برخی کارها که گشتاور راه اندازی بالا ندارند میتوان از این سری استفاده کرد . جایگزین این درایوها اکنون درایوهای V20 زیمنس می باشد . 

  شبکه کنترلی پروفیباس ، CAN و مدباس تحت پروتکل USS را دارند .

  سری micromaster 430

  همه ی ویژگی های سری 420 را دارد با این تفاوت که دو آنالوگ ورودی و خروجی دارد و دیجیتال ورودی و خروجی بیشتری دارد .و فقط مد v/f را دارد .

  سری micromaster 440

  این درایو دو آنالوگ ورودی و خروجی دارد . مد کنترلی v/f و vector encodoer less و vector with encoder را پشتیبانی میکند .برای کارهای که برای گشتاور راه راندازی بالا احتیاج دارد مناسب است . قابلیت کنترل تنشن را نیز دارد چون میتواند با آنالوگ ورودی دوم رفرنس گشتاور را نیز به درایو دهیم و بسیار مناسب برای صنعت چاپ و بسته بندی و ریسندگی و بافندگی و صنعت کابل سازی و صنایعی که برای کنترل کشش استفاده میشود را دارد . فقط موتورهای آسنکرون را راه اندازی میکند . 

  شبکه های پروفیباس ، can و مدباس تحت پروتکل uss را پشتیبانی میکند . این درایوها هم منسوخ شده است اما همچنان در صنعت ایران استفاده میشود .

  جایگزین این درایوها سری g120 در درایوهای سری سینامیکس می باشد .

  خرید اینورتر زیمنس

  در عصر حاضر اینورتر یکی از پرکاربردترین لوازم الکترونیکی در صنعت و بقیه امور زندگی است. یکی از بهترین تولید کندگان اینورتر بی شک کمپانی زیمنس است. اگر قصد خرید انواع اینوتر زیمنس مانند: اینورترV20   زیمنس، اینورترG120C  زیمنس، اینورترG120  زیمنس، اینورتر میکرومستر 440 زیمنس، اینورتر میکرومستر 430 زیمنسو اینورتر میکرومستر 420 زیمنس را دارید

 • اینورتر آیمستر

  اینورتر آی مستر 1

   یکی از این اینورترهای پر فروش بازار صنعت ایران ، اینورتر آیمستر (IMASTER INVERTER) یا درایو ای دی تی  (ADT)محصول کشور کره جنوبی  است.

  قیمت و خرید اینورتر آیمستر( IMASTER INVERTER)

  آزندکنترل نمایندگی اینورتر آیمستر (IMASTER) میباشد. در این مقاله قصد دارد به توضیح مختصری در مورد اینورتر آیمستر (IMaster) یا درایو ای دی تی (ADT) بپردازیم. کنترل دور موتور آی مستر شامل سری های  زیر میشود:

  اینورتر آیمستر سری U1(سری میکرو)

  اینورتر آیمستر سری A1(سری پریمیوم)

  اینورتر آیمستر سری C1(سری کامپکت)

  اینورتر آیمستر سری E1 (سری جنرال)

  در ادامه با ما همراه باشید تا با اینورتر آیمستر و انواع سری های های آن به صورت مبسوط صحبت کنیم که در نهایت میتوانید تحلیل قیمتی و فنی  درستی از اینورترهای آیسمتر کره جنوبی داشته باشید و برای خرید اینورتر آیمستر اقدام فرمایید.

  تاریخچه کمپانی ADT

  در سال 1999 کمپانی ADT در سئول کره جنوبی کار خود را در ساخت انواع اینورتر صنعتی آغاز کرد. این کمپانی در زمینه تولید مبدل‌های انرژی و سرور درایوهای نظامی، اینورتر نیروگاه‌های خورشیدی، اینورترهای خاص صنعتی مانند تردمیل، آسانسور، کمپرسور و... فعالیت کرده و از سال 2010 به بعد با شرکت هوندا در زمینه تولید اینورتر LOW VOLTAGE و از سال 2015 با کمپانی ال جی (LG) همکاری می‌کند.

  این کمپانی همچنین توانست در سال 2004 میلادی گواهی ایزو 9001 (ISO9001) را کسب کند. همان طور که گفته شد این کمپانی برای تهیه اینورتر با کمپانی‌های زیادی مانند هوندا، ال جی، فوجی و... همکاری می‌کند؛ به همین دلیل توانست جایزه 5 میلیون دلاری و ده میلیون دلاری را در سال‌های 2008 و 2010 به عنوان یک صادر کننده موفق به خود اختصاص دهد. 

  اینورتر آیمستر چیست؟

  درایو ای دی تی  (ADT)یا اینورتر ADT کره جنوبی است که با نام تجاری آیمستر شناخته می‌شود و داری 4 نوع اینورتر است (در بخش بعدی به توضیح انواع اینورتر آیمستر می‌پردازیم) که در صنعت مورد استفاده قرار می‌گیرد. این اینورتر. با توجه به کیفیت فوق العاده آن در کنار قیمت مقرون به صرفه نسبت به رقیب پرآوازه خود برند ال اس  از کره جنوبی جای خود را در بازار داخلی کشورمان باز کرد که الان اینورتر آیمستر اینورتری نام آشنا برای اهالی صنعتگر محسوب میشود.

  انواع اینورتر آیمستر (iMaster)

  در این بخش به معرفی انواع اینور آیمستر یا درایو ای دی تی  (ADT)می‌پردازیم و ویژگی و مزایای اینورتر آیمستر سری U1 )سری میکرو)، اینورتر آیمستر سری A1 )سری پریمیوم)، اینورتر آیمستر سری C1 (سری کامپکت)، اینورتر آیمستر سری E1 (سری جنرال) را شرح می‌دهیم.

  اینورتر آیمستر سری U1 (سری میکرو)

  اینورتر آیمستر U1 سری میکرو (iMaster-U1) برای انواع کاربردهای صنعتی سنگین، نیمه سنگین و سبک مانند: برج خنک کننده، نوار نقاله، فن، ماشین نساجی، پمپ، کمپرسور و... کاربرد دارد و در واقع کاربرد این اینورتر دقیقا مشابه مدل FRENIC-MINI است.

  اینورتر آیمستر U1 سری میکرو، دارای دو ورودی با رنج ولتاژی و توانی متفاوت است. اینورتر سری میکرو آیمستر دارای ورودی سه فاز با خروجی سه فاز 380 ولت و توان 0.4 تا 4 کیلو وات و ورودی تک فاز با خروجی سه فاز 220 ولت با توان 0.4 تا 2.2 کیلو وات است.  

  اینورتر آی مستر 2

  اگر بخواهیم به بررسی مشخصات فنی این مدل از اینورتر آیمستر بپردازیم، می‌توانیم به مواردی مانند: دارای کنترلر PID پیشرفته، مدهای کنترلی Sensorless Vector Control و V/F، دارای استانداردهای UL، RoHS و CE، دامنه تغییرات فرکانس خروجی تا 400 هرتز، عمر مفید بالای 40,000 ساعت، دارای چاپر داخلی و قابلیت اتصال مقاومت ترمز بدون نیاز به یونیت ترمز، فرکانس سوئیچینگ تا 16 کیلوهرتز، کی پد جدا شونده، قابلیت افزایش گشتاور تا 150 درصد در سرعت‌های پایین درمد کنترلی  Sensorless Vector، قابل استفاده در محیط‌های پر ریسک و پوشش مناسب بر داخلی، دارای پورت ارتباطی RS485 اشاره کرد. 

   کاربرد اینورتر آیمستر u1 سری میکرو

  این اینورتر برای انواع صنایع سبک و سنگین قابل استفاده است و نحوه کنترل دور موتور این اینورتر دقیقا مشابه شرکت فوجی است که توسط کمپانی ADT مونتاژ شده است. در نتیجه همان کارکردهای که اینورترهای فوجی دارند در این اینورتر هم وجود دارد. از این اینورتر برای انواع کارکردهای عمومی مانند آسانسور، نوار نقاله و موارد سبک و سنگین دیگر می‌توان استفاده کرد.

  ویژگی اینورتر آیمستر u1 سری میکرو

  از ویژگی‌های مهم این اینورتر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  - پشیبانی و خدمات پس از فروش

  - برنامه پذیری راحت و آسان

  - دارای آپشن‌های حفاظتی موتور

  - دارای مدل‌های کنترلی

  - دارای قابلیت تحمل اضافه بار برای یک دقیقه تا 150 درصد

  - نصب و راه اندازی آسان

  - قابلیت کنترل PID

  - دارای گارانتی معتبر

  - دارای پورت RS485

  می‌توانید قیمت اینورتر آیمستر u1 سری میکرو را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل اینورتر آیمستر را از فروشگاه آزندکنترل نمایندگی اینورتر آیمستر یا IMASTER خریداری کنید.

  برای دریافت دیتاشیت یا کاتالوگ اینورتر آیمستر u1 سری میکرو اینجا کلیک کنید. 

  اینورتر آیمستر سری A1 (سری پریمیوم)

  اینورتر آیمستر A1 سری پریمیوم (iMaster-A1) برای انواع کاربردهای صنعتی سنگین و فوق سنگین در ماشین‌های با گشتاور بالا مانند: جرثقیل، بالابر، فنمیکسر، تاورکرین و... کاربرد دارد. این اینورتر دارای دو سطح کارایی و عملکردHEAVY STATE  وNORMAL STATE  است.

  اینورتر آیمستر A1 سری پریمیوم دارای دو ورودی با رنج ولتاژی و توانی متفاوت است. اینورتر سری پریمیوم آیمستر دارای ورودی سه فاز با خروجی سه فاز 380 ولت و توان 5.5 تا 160 کیلووات و ورودی تک فاز با خروجی سه فاز 220 ولت با توان 5.5 تا 90 کیلو وات است.  

  اینورتر آی مستر 3

  اگر بخواهیم به بررسی مشخصات فنی این مدل از اینورتر آیمستر بپردازیم می‌توانیم به مواردی مانند: دارای کنترلر PID پیشرفته، دارای قابلیت افزایش گشتاور تا 200 درصد در سرعت‌های پایین در مد کنترلی Sensorless Vector، مدهای کنترلی Vector control، Sensorless vector control و V/F، فرکانس سوئیچینگ تا 10 کیلو هرتز، دامنه تغییرات فرکانس خروجی تا 400 هرتز، دارای کی پد چدا شونده با صفحه نمایش چند زبانه، قابلیت اتصال به کامپیوتر از طریق پورت USB، امکان زمان بندی از طریق تایمر، دارای پورت ارتباطی RS485 با پروتکلModBus-RTU ، قابلیت نصب کارت انکودر (آپشنال)، قابلیت دروپ کنترل در جهت کنترل چند بار به طور همزمان، ورودی و خروجی آنالوگ و دیجیتال با قابلیت ارتقا (از طریق نصب ماژول ورودی و خروجی)، دارای عملکرد KMC (حفظ سطح ولتاژ داخلی از طریق نیروی ناشی از اینرسی بار در جهت روشن ماندن بیشتر در زمان قطع لحظه‌ای برق)، پروتکل‌های آپشنال ارتباطی profinet IO ،DeviceNet، ModBus TCP، Profibus DP و Ethernet IP، امکان تحریک ورودی‌های دیجیتال به هر دو صورت  PNPو NPN (ورودی دیجیتال NPN نیاز به تغذیه خارجی و اتصال لیمیت سوییچ ندارد و PNP هم دارای قابلیت اتصال سنسورهای القائی سه سیمه یا وسایل مشابه است)، دارای فیلتر EMC داخلی برای کاهش نویز که دارای استاندارد 61800-3 C3(Class A)، مطابق با گواهینامه  CEاست، عدم نیاز به نصب MCCB جانبی به دلیل وجود عملکرد حفاظتی داخلی، مدل‌های با توان 30 تا 132 کیلو وات این اینورتر دارای چوک DC داخلی هستند، عملکرد مناسب و آسان PLC، قابلیت محدودسازی اضافه ولتاژ و کنترل افزایش ولتاژ لینک DC اشاره کرد.

  کاربرد اینورتر آیمستر A1 سری پریمیوم

  این اینورتر برای انواع صنایع سنگین و فوق سنگین قابل استفاده است و نحوه کنترل دور موتور این اینورتر دقیقا مشابه شرکت فوجی است که توسط کمپانی ADT مونتاژ شده است. در نتیجه همان کارکردهای که اینورترهای فوجی دارند در این اینورتر هم وجود دارد. از این اینورتر برای انواع ماشین آلات با گشتاورد بالا مانند: جرثقیل، تاورکرین، نوار نقاله، بالمیل، کمپرسور، بالابر ، بوستر پمپ، میکسر و... استفاده می‌شود.

  ویژگی اینورتر آیمستر A1 سری پریمیوم

  از ویژگی‌های مهم این اینورتر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  - پشیبانی و خدمات پس از فروش

  - برنامه پذیری راحت و آسان

  - دارای آپشن‌های حفاظتی موتور

  - دارای مد‌های کنترلی

  - نصب و راه اندازی آسان

  - قابلیت کنترل PID

  - دارای گارانتی معتبر

  می‌توانید قیمت اینورتر آیمستر A1 سری پریمیوم را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل اینورتر آیمستر را از فروشگاه آزندکنترل نمایندگی اینورتر IMASTER خریداری کنید.

  برای دریافت دیتاشیت یا کاتالوگ اینورتر آیمستر A1 سری پریمیوم اینجا کلیک کنید. 

  اینورتر آیمستر سری C1 (سری کامپکت)

  اینورتر آیمستر سری C1 سری کامپکت (iMaster- C1) برای انواع کاربردهای عمومی، کارهای صنعتی سبک و سنگین مانند آسانسور، بالابر و... کاربرد دارد. اینورتر آیمستر سری C1 سری کامپکت دارای دو ورودی با رنج ولتاژی و توانی متفاوت است. اینورتر سری کامپکت آیمستر دارای ورودی سه فاز با خروجی سه فاز 380 ولت و توان 5.5 تا 22 کیلو وات و ورودی تک فاز با خروجی سه فاز 220 ولت با توان 5.5 تا 15 کیلو وات است.  

  اینورتر آی مستر 4

  اگر بخواهیم به بررسی مشخصات فنی این مدل از اینورتر آیمستر بپردازیم می‌توانیم به مواردی مانند: حفظ سطح ولتاژ داخلی از طریق نیروی ناشی از اینرسی بار در جهت روشن ماندن بیشتر در زمان قطع لحظه‌ای برق (عملکرد KEB)، دارای استانداردهای CE، UL و RoHS، مدهای کنترلی Sensorless vector control و V/F، قابلیت نصب کنار هم، وجود چاپر داخلی و قابلیت اتصال مقاومت ترمزی بدون نیاز به یونیت ترمز، عملکرد سرکوب جریان به صورت خودکار در جهت به حداقل رساندن توقف اینورتر، ارتباط فیلدباس داخلی، دارای کنترلر PID پیشرفته، دارای پورت ارتباطی RS485، دارای گشتاور بالا در سرعت‌های پایین، دامنه تغییرات فرکانس خروجی تا 400 هرتز، داری فیلترEMC  داخلی، دارای الگوریتم بهینه سازی تلفات موتور، دارای کی پد جدا شونده، فرکانس سوئیچینگ تا 16 کیلو هرتز، کنترل ترمز خارجی مورد استفاده در آسانسور و بالابر اشاره کنیم.

  ویژگی آیمستر سری C1 (سری کامپکت)

  از ویژگی‌های مهم این اینورتر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  - طول عمر بالا

  - قیمت مناسب در مقایسه با برند‌های دیگر

  - تکنولوژی و کیفیت بالا در مقایسه با برندهای آسیایی

  - استفاده از قطعات با کیفیت در ساخت مانند IGBT میتسوبیشی واینفینئون

  - قابل استفاده در کاربری‌های متنوع سبک تا فوق سنگین

  می‌توانید قیمت اینورتر آیمستر سری C1 سری کامپکت (iMaster- C1) را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل اینورتر آیمستر را از فروشگاه آزندکنترل نمایندگی اینورتر آیمستر یا IMASTER خریداری کنید.

  برای دریافت دیتاشیت یا کاتالوگ اینورتر آیمستر سری C1 سری کامپکت (iMaster- C1) اینجا کلیک کنید. 

  اینورتر آیمستر سری E1 (سری جنرال)

  اینورتر آیمستر سری E1 سری جنرال (iMaster- E1) برای انواع صنایع سبک، سنگین و نیمه سنگین مانند: نوار نقاله، فن، برج خنک کننده، ماشین نساجی و... کاربرد دارد. اینورتر آیمستر سری E1 سری جنرال دارای دو ورودی با رنج ولتاژی و توانی متفاوت است. اینورتر سری جنرال آیمستر دارای ورودی سه فاز با خروجی سه فاز 380 ولت و توان 5.5 تا 350 کیلووات و ورودی تک فاز با خروجی سه فاز 220 ولت با توان 0.4 تا 22 کیلووات است که تک فاز آن در ایران چندان پر کاربرد و مورد استفاده نیست.

  اینورتر آی مستر 5

  اگر بخواهیم به بررسی مشخصات فنی این مدل از اینورتر آیمستر بپردازیم می‌توانیم به مواردی مانند: دارای کنترلر PID  داخلی در جهت کنترل فشار روغن و مقدار جریان، کی پد جدا شونده، دارای استاندارهای CU، CE و UL، مدولاسیون پهنای پالس بردار فضایی SVPWM، دامنه تغییرات فرکانس خروجی تا 400 هرتز، دارای یونیت ترمز، نویز فیلتر و راکتور DC و AC، مدهای کنترلی Sensorless vector control و V/F، دارای ورودی و خروجی‌های آنالوگ و دیجیتال، انواع عملکردهای کنترلی از قبیل محلی ، سه سیمه، ریموت و غیره اشاره کرد.

   حفاظت در برابر خطاهای بیرونی مربوط به اتصالات اینورتر، خطای زمین، نمایش وضعیت عملکرد اینورتر و همچنین مجموع ساعات کارکرد برای نگهداری آسان، حفاظت در برابر اتصال کوتاه، اضافه ولتاژ، اضافه جریان، خطاهای ارتباطی، اضافه بار (150 درصد 120، HD درصد ND)، امکان تعویض فن بدون باز کردن، امکان تحریک ورودی‌های دیجیتال به هر دو صورت  PNPو NPN، دارای پورت ارتباطی RS485، دارای عملکرد خاموش و روشن کردن فن که دوام آن را افزایش داده و نویز فن را کاهش می‎دهد، قابلیت اتصال مقاومت ترمزی بدون نیاز به یونیت ترمز (از توان 5.5 تا 22 کیلووات)، قابلیت افزایش گشتاور تا 150 درصد در سرعت‌های پایین در مد کنترلی Sensorless Vector اشاره کرد. 

  ویژگی اینورتر آیمستر سری E1 سری جنرال 

  از ویژگی‌های مهم این اینورتر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  - طول عمر بالا

  - قیمت مناسب در مقایسه با برند‌های دیگر

  - تکنولوژی و کیفیت بالا در مقایسه با برندهای آسیایی

  - قابل استفاده در کاربری‌های متنوع 

  می‌توانید قیمت اینورتر آیمستر سری E1 سری جنرال را از طریق واتساپ استعلام بگیرید و این مدل اینورتر آیمستر را از فروشگاه آزندکنترل نمایندگی اینورتر IMASTER خریداری کنید.

  برای دریافت دیتاشیت یا کاتالوگ اینورتر آیمستر سری E1 سری جنرال اینجا کلیک کنید. 

  خرید اینورتر آیمستر؛آزند کنترل نمایندگی اینورتر آیمستر

  در عصر حاضر اینورتر یکی از پرکاربردترین لوازم الکترونیکی در صنعت و بقیه امور زندگی است. یکی از بهترین تولید کنندگان آسیایی اینورتر بی‌شک کمپانی ADT با نام تجاری آیمستر است. اگر قصد خرید انواع اینورتر آیمستر مانند: اینورتر آیمستر سری U1 )سری میکرو)، اینورتر آیمستر سری A1 )سری پریمیوم)، اینورتر آیمستر سری C1 (سری کامپکت)، اینورتر آیمستر سری E1 (سری جنرال)  را دارید ما به شما آزندکنترل نمایندگی اینورتر آیمستر یا IMASTER  را پیشنهاد می‌کنیم.

 • اینورتر اشنایدر

  خرید و قیمت انواع اینورتر اشنایدر

  در دنیای عصر حاضر اینورترها نقش اساسی را در تمام بخش‎های زندگی ما ایفا می‏کنند و بدن اینورتر بخش‎های بزرگی از فعالیت‎های ما دچار مشکل می‌شود. به همین دلیل اینورترهای مختلفی مانند اینورتر اشنایدر، اینورتر زیمنس و... تولید و عرضه می‌شود. آزندکنترل نمایندگی اینورتر اشنایدر در این مقاله قصد دارد شما را با انواع اینورتر اشنایدر مانند: اینورتر اشنایدر سری ATV11، کنترل دور  اشنایدر سری ATV31، اینورتر اشنایدر سری ATV312، اینورتر اشنایدر سری ATV12، اینورتر اشنایدر سری ATV71، اینورتر اشنایدر سری ATV212، اینورتر اشنایدر سری ATV61، اینورتر اشنایدر سری ATV310، اینورتر اشنایدر سری ATV340، اینورتر اشنایدر سری ATV930 آشنا کند، در ادامه با ما همراه باشید.

  اینورتر اشنایدر

  تاریخچه  اینورتر اشنایدر

  شرکت چند ملیتی اشنایدر که مرکزیت آن در کشور فرانسه است، که در تولید انواع تجهیزات الکتریکی و الترونیکی، توزیع و انتقال انرژی الکتریکی، مهندسی برق قدرت و... فعالیت می‌کند. محصولات این موسسه در کشورهای مختلفی مانند: چین، ژاپن، فرانسه، اندونزی و... تولید می‌شود. محصولات تولید شده تحت لیسانس فرانسه تولید می‌شود. به این معنا که تمام محصولا تولید شده به فرانسه ارسال می‌شود تا تاییده نهایی را دریافت کنند به همین دلیل افرادی که از انواع کنترل دور یا درایو اشنایدر استفاده می‌کنند، می‌توانند از کیفیت این محصول مطمئن باشند. تولید کنندگان این محصول به شدت کیفیت این محصولات را زیر نظر گرفته و تمام محصولات این شرکت تحت لیسانس فرانسه به بازار عرضه می‌شود.

  معرفی کنترل دور اشنایدر

  اینورتر یا درایور اشنایدر به طور کلی بر اساس فاز به سه دسته تقسیم می‌شود که عبارت‎اند از:

  درایور سه فاز به سه فاز اشنایدر با قدرت ورودی 380 ولت و خروجی سه فاز 380 ولت

  درایور تک فاز به سه فاز اشنایدر با قدرت ورودی 220 ولت و خروجی سه فاز 220 ولت

  درایور تک فاز به تک فاز اشنایدر با قدرت ورودی 220 ولت و خروجی سه فاز 220 ولت

  در هنگام خرید اینورتر اشنایدر حتما باید به این نکته توجه کنید که سربندی موتور باید با توجه به خروجی اینورتر باشد. در صورتی که برای سربندی ستاره مثلث انتخاب اشتباهی داشته باشید خسارت وارد شده به موتور و اینورتر شما جبران ناپذیر بوده و کار را برای شما دشوار می‌کند.

  انواع اینورتر اشنایدر

  همان طور که ذکر شد درایو اشنایدر انواع مختلفی دارد که در این بخش به معرفی انواع اینورتر اشنایدر یعنی اینورتر اشنایدر سری ATV11 (آلتیوار 11)، کنترل دور  اشنایدر سری ATV31(آلتیوار 31)، اینورتر اشنایدر سری ATV312 (آلتیوار 312)، اینورتر اشنایدر سری ATV12 (آلتیوار 12)، اینورتر اشنایدر سری ATV71 (آلتیوار 71)، اینورتر اشنایدر سری ATV212 (آلتیوار 212)، اینورتر اشنایدر سری ATV61 (آلتیوار 61)، اینورتر اشنایدر سری ATV310 (آلتیوار 310)، اینورتر اشنایدر سری ATV340، اینورتر اشنایدر سری ATV930 بپردازیم.

  اینورتر اشنایدر سری ATV11 (آلتیوار 11)

  اینورتر اشنایدر ATV11

  اینورتر اشنایدر سری ATV11 (آلتیوار 11) با قدرت توان 0.18 تا 2.2 برای وسایل با توان کاری پایین و سبک مانند: دستگاه تهوی، فن، صنایع چوب بری، پمپ‌های کوچک، کمپرسورها، نوار نقاله، میکسرها و... کاربرد دارد. از جمله مشخصات فنی این داریو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  دامنه تغییر فرکانس از 0 تا 200 هرتز

  ولتاژ ورودی 200 تا 240 ولت

  دامنه سرعت 1 تا 20

  دامنه تغییرات فرکانس حامل بین 2 تا 16 هرتز

  درجه حفاظتی IP20 

  تحمل اضافی بار 60 ثانیه‎ای تا 150 درصد

  دارای ورودی آنالوگ ولتاژ

  دارای ورودی آنالوگ جریان

  دارای ورودی ترمیستور

  دارای سیستم کنترلی PI 

  دارای پارامترهای کنترلی حفاظتی

  دارای یونیت ترمز داخلی

  دارای یک خروجی رله

  دارای خروجی دیجیتال

  دارای خروجی آنالوگ

  قابلیت اتصال پتانسیومتر

  دارای ورودی دیجیتال

  مزایای کنترل دور اشنایدر سری ATV11 (آلتیوار 11)

  از مزایای این محصول می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

  مناسب برای محدوده عملکرد در دمای 10- تا 50+ در جه سانتی‌گراد بدون تغییر جریان دهی

  کاربرد، نصب و برنامه پذیری آسان و راحت

  دارای گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش به مدت دو سال

  مراحل نصب درایو اشنایدر سری ATV11 (آلتیوار 11)

  برای نصب این اینورتر کافیست مراحل زیر را طی کنید.

  در ابتدا باید محل قرار گیری اینورتر را مشخص کنید.

  در گام بعدی مواردی مانند کابل‌های برق ورودی و کابل‎های خروجی را به الکترو موتور مورد نظر وصل کنید.

  در گام سوم اینورتر را به برق ورودی وصل می‌کنیم اما RUN نمی‌کنیم.

  پارامترهای مانند: فرکانس اسمی، شتاب افزایشی، شتاب کاهشی و... را بررسی کرده و در صورت نیاز تنظیم می‌کنیم.

  موارد مربوط به پارامترهای موتور را در منوی DRC وارد می‌کنیم.

  حال می‌توانید از کنترل دور استفاده کنید.

  می‌توانید قیمت اینورتر اشنایدر سری ATV11 (آلتیوار 11) را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل اینورتر اشنایدر را از فروشگاه آزندکنترل نمایندگی اینورتر اشنایدر خریداری کنید.

  کنترل دور  اشنایدر سری ATV31(آلتیوار 31)

  اینورتر اشنایدر ATV31

  اینورتر اشنایدر سری ATV31 (آلتیوار 31) با قدرت توان تک فاز 0.18 تا 2.2 کیلو وات و سه فاز 0.37 تا 15 برای وسایل با گشتاور بالا و کاربری سنگین مانند: دستگاه پرس کاری، صنایع ماشین سازی سنگین، بالابرها، جرثقیل، صنایع نساجی و... کاربرد دارد. از جمله مشخصات فنی این داریو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  دامنه تغییر فرکانس از 0 تا 200 هرتز

  ولتاژ ورودی 200 تا 240 ولت

  دامنه سرعت 1 تا 20

  دامنه تغییرات فرکانس حامل بین 2 تا 16 هرتز

  درجه حفاظتی IP20 

  تحمل اضافی بار 60 ثانیه‎ای تا 150 درصد

  دارای ورودی آنالوگ ولتاژ

  دارای ورودی آنالوگ جریان

  دارای ورودی ترمیستور

  دارای سیستم کنترلی PI 

  دارای پارامترهای کنترلی حفاظتی

  دارای یونیت ترمز داخلی

  دارای یک خروجی رله

  دارای خروجی دیجیتال

  دارای خروجی آنالوگ

  قابلیت اتصال پتانسیومتر

  دارای ورودی دیجیتال

  قابلیت پارامترهای راه اندازی موتور دوم

  دارای ورودی دو قطبی

  دارای پورت اتصال به شبکه MODBUS--CANOPEN

  مزایای کنترل دور اشنایدر سری ATV31 (آلتیوار 31)

  از مزایای این محصول می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

  مناسب برای محدوده عملکرد در دمای 10- تا 50+ در جه سانتی‌گراد بدون تغییر جریان دهی

  کاربرد، نصب و برنامه پذیری آسان و راحت

  دارای گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش به مدت دو سال

  می‌توانید قیمت اینورتر اشنایدر سری ATV31 (آلتیوار 31) را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل اینورتر اشنایدر را از فروشگاه آزندکنترل نمایندگی اینورتر اشنایدر خریداری کنید.

  اینورتر اشنایدر سری ATV312 (آلتیوار 312)

  اینورتر اشنایدر ATV312

  درایو اشنایدر سری ATV312 (آلتیوار 312) با قدرت توان 0.18 تا 15 برای وسایل سبک با کاربرد عمومی مانند: ماشین بسته بندی، نوار نقاله‌های کوچک، پمپ و فن‌های کوچک، ماشین آلات نساجی و... کاربرد دارد. از جمله مشخصات فنی این داریو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  درجه حفاظت IP21

  دارای 6 ورودی دیجیتال و 3 ورودی آنالوگ

  دارای استانداردهای جهانی CE، UL، CSA، C-Tick، NOM، GOST، IEC 61000-4-2/4-3/4-4/4-5/4-6/4-11، IEC 61800-5-1، IEC 61800-3.

  پورت ارتباطی آپشنال Modbus TCP، PROFIBUS DP، CANopen Daisy Chain، DeviceNet، Fipio.

  مد کنترلی sensorless vector control و V/F

  دارای دو خروجی یک رله و یک خروجی آنالوگ

  دارای سیستم خنک کننده هیت سینک

  دارای دو ولتاژ 200 تا 240 ولت و 380 تا 480 ولت

  دارای رابط نرم افزاریSoMove  با امکان نصب بر روی رایانه و تلفن همراه جهت تنظیم پارامترهای درایو

  دارای دو پروتکل CANopen و Modbus با قابلیت توسعه 

  دارای فرکانس خروجی 0.1 الی 500 هرتز

  امکان افزایش گشتاور از 170 تا 200 درص

  قابلیت های حفاظتی در برابر اتصال کوتاه، افزایش و کاهش ولتاژ، محافظت از درایو و موتور در برابر افزایش دمای بیش ازحد و اضافه جریان

  مزایای کنترل دور اشنایدر سری ATV312 (آلتیوار 312)

  از مزایای این محصول می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

  مناسب برای محدوده عملکرد در دمای حداکثر 60 در جه سانتی‌گراد بدون تغییر جریان دهی

  کاربرد، نصب و برنامه پذیری آسان و راحت

  دارای گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش به مدت دو سال

  می‌توانید قیمت اینورتر اشنایدر سری ATV312 (آلتیوار 312) را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل اینورتر اشنایدر را از فروشگاه آزندکنترل نمایندگی اینورتر اشنایدر خریداری کنید.

  اینورتر اشنایدر سری ATV12 (آلتیوار 12)

  اینورتر اشنایدر ATV12

  کنترل دور اشنایدر سری ATV12 (آلتیوار 12) با قدرت توان 0.18 تا 4 برای وسایل سبک و کوچک با موتور آسنکرون مانند: ماشین بسته بندی، دستگاه تهویه و فن، دستگاه‌های ورزشی مانند تردمیل، نوار نقاله، صنایع غذایی و... کاربرد دارد. از جمله مشخصات فنی این داریو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  دارای 4 ورودی دیجیتال و یک ورودی آنالوگ

  قابلیت افزایش گشتاور 150 تا 170 درصد

  امکان فرکانس سوئیچینگ تا 16 کیلو هرتز

  دارای یک خروجی رله، یک خروجی آنالوگ و یک خروجی دیجیتال

  دارای فرکانس خروجی 0.1 تا 400 هرتز

  دارای مدهای کنترلی ولتاژ- فرکانس، کنترل برداری بدون سنسور، کنترل فن و پمپ

  قابلیت حفاظت در برابر اضافه جریان، افزایش و کاهش ولتاژ، در برابر اضافه بار، افزایش بیش از حد دما

  دارای کنترلر PID داخلی

  مدل‌های ATV12H018M2 تا ATV12H075M3 دارای محدوده دمای عملکرد 10- تا 40+ درجه سانتی‌گراد بدون کاهش جریان دهی و مدل‌های ATV12HU15M2 تا  ATV12HU40M3 دارای محدوده دمای عملکرد 10- تا 50+ بدون کاهش جریان دهی هستند.

  دارای ولتاژ 200 تا 240 ولت

  دارای سیستم خنک کننده هیت سینک و فن

  دارای استاندارد NOM، GOST، IEC 61800-5-1، CE، UL، IEC 61800-3، C-Tick، CSA

  دارای درجه حفاظتی IP20

  دارای پورت ارتباطی شبکه Modbus

  مزایای درایو اشنایدر سری ATV12 (آلتیوار 12)

  از مزایای این محصول می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

  مناسب برای محدوده عملکرد در دمای حداکثر 60 در جه سانتی‌گراد بدون تغییر جریان دهی

  کاربرد، نصب و برنامه پذیری آسان و راحت

  دارای گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش به مدت دو سال

  می‌توانید قیمت اینورتر اشنایدر سری ATV12 (آلتیوار 12) را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل اینورتر اشنایدر را از فروشگاه آزندکنترل نمایندگی اینورتر اشنایدر خریداری کنید.

  اینورتر اشنایدر سری ATV71 (آلتیوار 71)

  اینورتر اشنایدر ATV71

  اینورتر اشنایدر سری ATV71 (آلتیوار 71) با قدرت توان 0.36 تا 630 کیلووات برای کنترل موتور سنکرون و آسنکرونبا گشتاور بالا مانند: ماشین آلات چوب بری و صنایع چوب، فن و پمپ، ماشین آلات پردازش، صنایع نساجی، بالابر، ماشین آلات انتقال و بسته بندی مواد و... کاربرد دارد. از جمله مشخصات فنی این داریو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  امکان تحریک ورودی‎های دیجیتال به هر دو صورت PNP (بدون نیاز به تغذیه خارجی و اتصال لیمیت سوئیچ یا وسایل مشابه) و NPN (با امکان اتصال سنسورهای القائی سه سیمه یا وسایل مشابه)

  دارای مدهای کنترلی vector control، V/F و sensorless vector control

  دارای کنترلر PID داخلی

  دارای چوک ورودی، چوک DC، فیلتر EMC داخلی و فیلتر پسیو به صورت آپشنال

  دارای دو ولتاژ 200 تا 240 ولت و 380 تا 480 ولت

  دارای 6 تا 20 ورودی دیجیتال و 2 تا 4 ورودی آنالوگ

  قابلیت افزایش گشتاور تا 170 درصد

  درجه حفاظتی  IP54

  امکان ارتقا ورودی و خروجی‎های آنالوگ و دیجیتال از طریق نصب ماژول توسعه دهنده ورودی و خروجی

  دارای یونیت ترمز داخلی با قابلیت نصب مقاومت ترمزی

  امکان افزایش پورت‌های شبکه با نصب کارت توسعه دهنده

  دارای 2 تا 4 خروجی رله، ا تا 3 خروجی آنالوگ و 0 تا 8 خروجی دیجیتال

  پورت ارتباطی آپشنال Modbus TCP Daisy Chain، LonWorks، Modbus TCP Daisy Chai، POWERLINK،EtherNet/IP (RSTP)، DeviceNet، PROFIBUS DP V0 and V1، InterBus، CC-Link، BACnet، Profinet، EtherCAT. 

  فرکانس خروجی 0.1 تا 500 هرتز

  دارای صفحه نمایش گرافیکی پیشرفته و صفحه کلید جدا شوند.

  پورت ارتباطی شبک CANopen و  Modbus

  دارای استاندار NOM، GOST، DNV، IEC 61800-5-1،IEC 61800-3، IEC 61000-4-2/4-3/4-4/4-5/4-6/4-11، IEC 61800-3، CE، UL، CSA، C-Tic.

  رابط نرم افزار SoMove با قابلیت نصب بر روی تلفن همراه و رایانه جهت تنظیم پارامترهای درایو

  امکان نصب کارت انکودر در جهت کنترل اینورتر به صورت closed loop

  مزایای اینورتر اشنایدر سری ATV71 (آلتیوار 71)

  از مزایای این محصول می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

  مناسب برای محدوده عملکرد در دمای حداکثر 60 در جه سانتی‌گراد بدون تغییر جریان دهی

  کاربرد، نصب و برنامه پذیری آسان و راحت

  دارای گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش به مدت دو سال

  می‌توانید قیمت اینورتر اشنایدر سری ATV71 (آلتیوار 71) را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل اینورتر اشنایدر را از فروشگاه آزندکنترل نمایندگی اینورتر اشنایدر خریداری کنید.

  اینورتر اشنایدر سری ATV212 (آلتیوار 212)

  اینورتر اشنایدر ATV212

  کنترل دور اشنایدر سری ATV212 (آلتیوار 212) با قدرت توان 0.75 تا 30 و 0.75 تا 75 برای وسایل سبک و کوچک برای سیستم BMC مانند: ماشین بسته بندی، دستگاه تهویه و فن، پمپ و... کاربرد دارد. و از نظر ساختاری شباهت بسیاری به آلتیوار 12 دارد. از جمله مشخصات فنی این داریو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  ولتاژ 3 فاز 220 تا 240 ولت و 380 تا 480 ولت

  •این مدل اینورتر برند اشنایدر دارای چاپر ترمز داخلی

  دارای صفحه نمایش گرافیکی پیشرفته

  رابط نرم افزار SoMove با قابلیت نصب بر روی تلفن همراه و رایانه جهت تنظیم پارامترهای درایو

  دارای پروتکل ارتباطی Modbus با امکان توسعه از طریق کارت‎های جانبی

  دارای پورت LonWorks آپشنال

  قابلیت حفاظت از درایو و موتور در برابر افزایش دمای بیش از حد، قابلیت حفاظت در برابر اضافه جریان و اضافه بار

  دارای سه ورودی دیجیتال و دو ورودی آنالوگ

  دارای فیلتر EMC داخلی

  دارای پورت ارتباطی شبکه APOGEE FLN، BACnet، METASYS N2

  دارای دو خروجی رله و یک خروجی آنالوگ

  دارای پورت ارتباطی آپشنال ذارا

  دارای درجه حفاظت IP21

  قابلیت افزایش گشتاور تا 120 درجه بدون تغییر جریان

  دارای روش خنک سازی هیت سینک

  دارای فرکانس خروجی 0.5 الی 200 هرتز

  دارای مدهای کنترلی ولتاژ/ فرکانس و کنترل برداری بدون سنسور

  دارای استاندارد IEC 61000-4-2/4-3/4-4/4-5/4-6/4-11، IEC 61800-5-1، CE، UL، CSA، C-Tick، NOM، IEC 61800-3، class B with option card EN 55011: Group 1- class A.

  دارای کنترلر PID داخلی

  امکان مدیریت و کاهش هارمونیک به کمک تکنولوژی مدرن

  مزایای درایو اشنایدر سری ATV212 (آلتیوار 212)

  از مزایای این محصول می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

  مناسب برای محدوده عملکرد در دمای حداکثر 60 در جه سانتی‌گراد بدون تغییر جریان دهی

  کاربرد، نصب و برنامه پذیری آسان و راحت

  دارای گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش به مدت دو سال

  می‌توانید قیمت اینورتر اشنایدر سری ATV212 (آلتیوار 212) را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل اینورتر اشنایدر را از فروشگاه آزندکنترل نمایندگی اینورتر اشنایدر خریداری کنید.

  اینورتر اشنایدر سری ATV61 (آلتیوار 61)

  اینورتر اشنایدر ATV61

  درایو اشنایدر سری ATV61 (آلتیوار 61) با قدرت توان 0.75 تا 90 ، 0.75 تا 630 و 2.2 تا 360 برای وسایلی مانند: سیستم‌های آبیاری، سیستم حرارتی، برج‌های خنک کننده، سیستم‌های پمپاژ، سیستم‌های حرارتی، سیستم‎های تهویه مطبوع و... کاربرد دارد. از جمله مشخصات فنی این داریو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  ولتاژ 3 فاز 220 تا 240 ولت، 380 تا 480 ولت 500 تا 690 ولت

  پورت ارتباطی شبکه آپشنال: Modbus TCP Daisy Chain، Modbus TCP Daisy Chain، EtherNet/IP (RSTP)، DeviceNet، PROFIBUS DP V0 and V1، InterBus، CC-Link، LonWorks، METASYS N2، APOGEE FLN، BACnet، Profinet، EtherCAT، POWERLINK

  کاهش مصرف انرژی در سیستم پمپاژ تا 80 درصد و کاهش مصرف انرژی تا 70 درصد

  درجه حفاظتی IP54 و  IP20

  فرکانس خروجی 0.1 تا 500 هرتز

  قابلیت افزایش گشتاور تا 120 درصد 

  دارای 2 الی 4 ورودی آنالوگ، 6 تا 20 ورودی دیجیتال

  مدهای کنترلی sensorless vector control و V/F

  قابلیت ارتقاء ورودی‎ها و خروجی‌های دیجیتال و آنالوگ از طریق نصب ماژول توسعه ورودی و خروجی

  استاندارد: IEC 61800-5-1، IEC 61800-3،IEC 61000-4-2/4-3/4-4/4-5/4-6/4-11 ، CE، UL، CSA، C-Tick، NOM، GOST

  دارای  2 تا 4 خروجی رله، 1 تا 3 خروجی آنالوگ، 0 تا 8 خروجی دیجیتال

  قابلیت کنترل حداکثر 5 پمپ با نصب کارت آپشن پمپ

  دارای صفحه نمایش گرافیکی پیشرفته

  امکان نصب نرم افزار SoMove با قابلیت نصب بر روی PC و تلفن همراه جهت تنظیم پارامترهای درایو

  دارای پورت ارتباطی شبکه CANopen و Modbus با امکان توسعه از طریق نصب کارت جانبی

  درجه حفاظتی IP54 و  IP20

  قابلیت نصب کارت انکودر در جهت کنترل به صورت closed loop

  قابلیت حفاظت از درایو و موتور در برابر افزایش دمای بیش از حد، قابلیت حفاظت در برابر اضافه جریان و اضافه بار

  دارای کنترلر PID داخلی

  دارای چاپر ترمز داخلی با قابلیت نصب مقاومت ترمزی

  دارای فیلتر EMC داخلی و همچنین چوک DC، چوک ورودی و فیلتر پسیو به صورت آپشن

  مزایای اینورتر اشنایدر سری ATV61 (آلتیوار 61)

  از مزایای این محصول می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

  مناسب برای محدوده عملکرد در دمای حداکثر 60 در جه سانتی‌گراد بدون تغییر جریان دهی

  کاربرد، نصب و برنامه پذیری آسان و راحت

  دارای گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش به مدت دو سال

  می‌توانید قیمت اینورتر اشنایدر سری ATV61 (آلتیوار 61) را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل اینورتر اشنایدر را از فروشگاه آزندکنترل نمایندگی اینورتر اشنایدر خریداری کنید.

  کنترل دور اشنایدر سری ATV310 (آلتیوار 310)

  اینورتر اشنایدر سری ATV310 (آلتیوار 310) با قدرت توان 0.37 تا 11 با برق سه فاز برای وسایلی مانند: دستگاه چوب بری، ماشین آلات بسته بندی و چاپ، صنایع نساجی و... کاربرد دارد. از جمله مشخصات فنی این داریو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  ولتاژ 3 فاز 380 تا 480

  قابلیت کنترل افزایش ولتاژ لینک DC 

  امکان خنک سازی از طریق فن داخلی

  قابلیت حفاظت از درایو و موتور در برابر افزایش دمای بیش از حد، قابلیت حفاظت در برابر اضافه جریان و اضافه بار

  مدهای کنترلی SVC و V/F

  دارای فرکانس خروجی 0.5 تا 200 هرتز

  قابلیت افزایش گشتاور از 150 تا 170 درصد

  دارای 4  ورودی دیجیتال و 1 ورودی آنالوگ

  استاندارد: IEC/EN 61800-5-1، IEC/EN 61800-3

  پورت ارتباطی شبکه Modbus

  درجه حفاظتی IP20

  دارای 1 خروجی رله و 1 خروجی آنالوگ

  کاهش نویز موتور

  دارای کنترلر PID داخلی

  مزایای اینورتر اشنایدر سری ATV310 (آلتیوار 310)

  اینورتر اشنایدر ATV310

  از مزایای این محصول می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

  مناسب برای محدوده عملکرد در دمای حداکثر 55 در جه سانتی‌گراد بدون تغییر جریان دهی

  کاربرد، نصب و برنامه پذیری آسان و راحت

  دارای گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش به مدت دو سال

  می‌توانید قیمت کنترل دور اشنایدر سری ATV310 (آلتیوار 310) را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل اینورتر اشنایدر را از فروشگاه آزندکنترل نمایندگی اینورتر اشنایدر خریداری کنید.

  اینورتر اشنایدر سری ATV340 (آلتیوار 340)

  اینورتر اشنایدر سری ATV340 (آلتیوار 340) با قدرت توانی 0.18 تا 75 کیلووات برای وسایلی مانند: سیستم‌های بسته بندی، دستگاه انتقال مواد، صنایع نساجی، نوار نقاله، محرک‌های مکانیکی، بسته بندی کارتن‌ها، جرتقیل، دستگاه نجاری و پردازش فلز، فن و... کاربرد دارد. از جمله مشخصات فنی این داریو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  درجه حفاظتی IP20 

  فرکانس خروجی 0.1 تا 559 هرتز

  دارای 5 ورودی دیجیتال و 2 ورودی آنالوگ

  دارای 2 خروجی رله و یک خروجی دیجیتال در مدل مدولار

  دارای 1 خروجی دیجیتال، 2 خروجی آنالوگ و 3 خروجی رله در مدل اترنت

  دارای استانداردهای EN ISO 13849-1 و EN 62061 برای حفاظت از اپراتورها و دستگاه‌ها

  مزایای اینورتر اشنایدر سری ATV340 (آلتیوار 340)

  اینورتر اشنایدر ATV340

  از مزایای این محصول می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

  کاربرد، نصب و برنامه پذیری آسان و راحت

  دارای گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش به مدت دو سال

  می‌توانید قیمت کنترل دور اشنایدر سری ATV340 (آلتیوار 340) را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل اینورتر اشنایدر را از فروشگاه آزندکنترل نمایندگی اینورتر اشنایدر خریداری کنید.

  اینورتر اشنایدر سری ATV930 (آلتیوار 930)

  اینورتر اشنایدر سری ATV930 (آلتیوار 930) با قدرت توان 0.75  تا 1200 برای وسایلی مانند: صنایع ماشین سازی، آسانسور و بالابر، صنایع آب و فاضلاب، بوستر پمپ، حفاری، پتروشیمی، صنعت رباتیک و... کاربرد دارد. از جمله مشخصات فنی این داریو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  درجه حفاظتی IP20 و IP21

  دارای 3 ورودی آنالوگ و 8 ورودی دیجیتال

  دارای فرکانس خروجی 0.1 تا 599 هرتز

  دارای ولتاژ ورودی200 تا 240 ولت برای مدل تک فاز

  دارای ولتاژ ورودی380 تا 480 یا 500 تا 690 ولت برای مدل سه فاز

  دارای دو خروجی آنالوگ، 3 خروجی رله و 1 خروجی دیجیتال

  مزایای اینورتر اشنایدر سری ATV930 (آلتیوار 930)

  اینورتر اشنایدر َATV930

  از مزایای این محصول می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

  مناسب برای محدوده عملکرد در دمای حداکثر 55 در جه سانتی‌گراد بدون تغییر جریان دهی

  کاربرد، نصب و برنامه پذیری آسان و راحت

  دارای گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش به مدت دو سال

  می‌توانید قیمت اینورتر اشنایدر سری ATV930 (آلتیوار 930) را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل اینورتر اشنایدر را از فروشگاه آزندکنترل نمایندگی اینورتر اشنایدر خریداری کنید.

  خرید اینورتر اشنایدر

  در عصر حاضر اینورتر یکی از پرکاربردترین لوازم الکترونیکی در صنعت و بقیه امور زندگی است. یکی از بهترین تولید کنندگان اینورتر چند ملیتی اشنایدر است. اگر قصد خرید انواع اینورتر اشنایدر مانند: اینورتر اشنایدر سری ATV11، کنترل دور  اشنایدر سری ATV31، اینورتر اشنایدر سری ATV312، اینورتر اشنایدر سری ATV12، اینورتر اشنایدر سری ATV71، اینورتر اشنایدر سری ATV212، اینورتر اشنایدر سری ATV61، اینورتر اشنایدر سری ATV310، اینورتر اشنایدر سری ATV340، اینورتر اشنایدر سری ATV930 آشنا کند ما به شما آزندکنترل نمایندگی اینورتر اشنایدر را پیشنهاد می‌کنیم.

 • اینورتر ال اس

   اینورتر ال اس و مشخصات فنی آن

  اینورتر ال اس یکی از اینورترهای باکیفیت و همچنین پرفروش در بازار ایران است که در فرآیند ساخت آن از بروزترین تکنولوژی و فناوری بهره برده شده است. LS INVERTER در سری و مدل‌های مختلفی در بازار موجود است. در این مطلب می‌خواهیم در مورد انواع اینورتر ال اس صحبت کنیم و کاربرد و ویژگی‌های هر مدل از این اینورتر را توضیح دهیم. برای اینکه در این زمینه اطلاعات بیشتر داشته باشید، تا انتهای این مقاله با ماهمراه باشید.میتوانید برای خرید اینورتر ال اس و بررسی قیمت اینورتر ال اس و مشاوره فنی در زمینه انواع اینورتر با کارشناسان آزندکنترل از طریق واتساپ یا شماره تماس های 09124744857 یا 02188839002 ارتباط بگیرید. 

  کاربردها و ویژگی‌های اینورتر ls

  انواع اینورتر ال اس (LS INVERTER)

  اینورتر ls راه‌حل‌های مختلف اتوماسیون از دستگاه‌های واحد گرفته تا کنترل فرآیند را به منظور عملکرد موثر در محیط های صنعتی ارائه می‌دهد. اجزای اصلی آن شامل  PLC است که به طور موثر دستگاه‌ها را کنترل می‌کند، درایو AC که سرعت موتور را کنترل می‌کند و HMI که نظارت بر زمان واقعی دستگاه‌ها ارائه می‌دهد.

  انواع اینورتر ال اس

  این اینورترها با کنترل سرعت موتور، از الکتروموتور در برابر کاهش و افزایش ولتاژ، اضافه بار، اتصال کوتاه موتور و ولتاژ برگشتی محافظت می‌کنند و همین موضوع باعث می‌شود که عمر موتور افزایش پیدا کند. ذخیره انرژی یکی دیگر از ویژگی‌های این اینورتر است و در کاربردهای مختلف با تمام قدرت و سرعت، باعث کاهش مصرف انرژی می‎شود. در ادامه در مورد انواع LS INVERTER صحبت خواهیم کرد.

  اینورتر ال اس مدل IG5A

  از ویژگی‌های اینورتر ال اس مدل IG5A می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  امکانات

  1. V/f قابل انتخاب، کنترل برداری بدون سنسور
  2. تنظیم خودکار پارامتر موتور
  3. گشتاور قدرتمند در محدوده سرعت کلی
  4. خروجی فرکانس 0.1 ~ 400 هرتز
  5. 15% ~ +10% حاشیه ولتاژ ورودی
  6. ورودی آنالوگ 0~10Vdc / -10~10Vdc
  7. محفظه IP20، UL نوع 1 (گزینه)
  8. افزایش گشتاور دستی/اتوماتیک قابل انتخاب
  9. سیگنال ورودی PNP/NPN قابل انتخاب
  10. سیگنال ورودی PNP/NPN قابل انتخاب
  11.  کنترل موتور دوم و تنظیم پارامتر
  12. ترانزیستور ترمز دینامیکی داخلی به صورت استاندارد
  13. کنترل PID فرآیند پیشرفته
  14. ارتباطات داخلی RS485 (LS Bus / Modbus RTU).
  15.  کنترل روشن/خاموش فن خنک کننده
  16. کنترل از راه دور با استفاده از صفحه کلید خارجی * کابل RJ45 (اختیاری)

  از دیگر مزایا:

  1. (صرفه جویی در انرژی)
  2.  حفاظت KEB (بافر انرژی جنبشی)
  3.  الگوریزم PWM با نشتی کم
  4. نظارت و راه اندازی ابزار نرم افزاری مبتنی بر رایانه (Drive View)

  اینورتر ال اس مدل H100

  اینورتر ال اس مدل H100  سازگار با محیط زیست و همچنین دارای مزایای برجسته صرفه جویی در انرژی هستند. درایوهای H100 شامل یک صفحه کلید کاربر پسند هستند که منحصراً برای بازار فن و پمپ طراحی شده است و نیازهای مختلف مشتریان را برآورده می‌کنند.

  اینورتر ال اس H100 ، دارای کی پید منحصر بفرد برای پمپ و فن هستند که این کی پدها دارای دو حالت می‎باشند:

  1. حالت دستی (حالت کنترل محلی): معمولا برای حرکت یا توقف و همچنین انتخاب دستورات فرکانس قابل استفاده است. 
  2. حالت خودکار (کنترل از راه دور): این حالت زمانی با استفاده از کی پید،  بلوک ترمینال مولتی فانکشن و شبکه کار می کند.

  کیپد اینورتر H100

  همان‌طور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، این اینورتر دارای کلیدهای مختلفی است. کلید لغو کردن (ESC)در زمان ویرایش کردن، از داده های ذخیره شده قبلی استفاده می‌کند و در زمان تغییر MODE  به حالت مانیتور باز می‌گردد.

  کلید برنامه (PROG/ENT): اگر یک بار فشار داده شود، روی حالت ویرایش پارامتر قرار می‌گیرد و زمانی که پس از ویرایش داده ها، فشار داده شود، داده هایی که تغییر کرده‌اند، ذخیره می‌شوند.

  کلید چپ/راست (Left/Right) : برای سوئیچ بین گروه‌ها کاربرد دارد.

  کلید بالا/پایین (Up/Down) : از سوئیچ کردن بین کد ها و ویرایش مقادیر داده استفاده می شود.

  کلید دستی (HAND): برای انتخاب کنترل از طریق کی پد (HAND) استفاده می شود.

  و....

  برخی از ویژگی‌های این اینورتر عبارتند از:

  o RS485 به صورت داخلی

  o Modbus-RTU ،Metasys N2

  o BACnet MS/TP به صورت استاندارد تعبیه شده است.

  o قابلیت این را دارد که بتوان فن خنک کننده آن را بدون درپوش درایو تعویض کرد.

  o امکان استفاده از فلنج مخصوص در مکان های بسته

   اینورتر ال اس مدل IS7

  اینورتر ال اس سری IS7

  اینورترهای نسل iS7 دارای ویژگی‌های منحصربفردی هستند که عبارتند از:

  1. کنترل V/F ،V/F PG
  2. کنترل گشتاوری حلقه باز
  3. بلوک جبران گر لغزش
  4. دارای یک کی پد با LCD گرافیکی 

  طراحی زیبا و کاربرپسند و همچنین دارا بودن تمام این ویژگی‌ها باعث می‌شود که این اینورتر کارائی قدرتمندی داشته باشد. آپشن‌های مختلفی مانند کارت توسعه ورودی، انواع کارت شبکه، آپشن PLC، کارت انکودر، آپشن بدنه درجه حرارت و... را در این اینورتر می‌توان مشاهده کرد. 

  اینورتر ال اس مدل S100

  اینورتر S100 برند LS، یک اینورتری با حداکثر کارایی است که اندازه آن نسبتا کوچک و جمع و جور است. این اینورتر با کنترل برداری بدون سنسور، برای بسیاری از دستگاه‌ها و تجهیزات استفاده می‌شود و از شبکه های مختلف پشتیبانی می کند. از ویزگی‌های این اینورتر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  کاربربه راحتی می‌تواند با آن کار کند. 

  اتصال درایو به برق ورودی نیازی ندارد. 

  برنامه نویسی PLC ساده را می توان با ترکیب بلوک های مختلف عملکردی اجرا کرد.

  می‌تواند توسط یک کی پد و یا چند کی پد کار کند.

  به راحتی و بدون هیچگونه دردسری می‌توان آن را نصب کرد.

  دارای چراغ LED است که در حالت عادی چشمک می‌زند و زمانی که وقایعی پیش بیاید، دارای چشمک خطا زدن است.

  دارای کنترل برداری SVC قدرتمند می‌باشد.

  امکان اتصال به انواع شبکه های fieldbus مانند: Profibus-DP , CANopen, Ethernet IP, Modbus TCP, EtherCAT, PROFInet

  به راحتی می‌توان بدون جداسازی ، فن خنک کننده آن را تعویض کرد.

  این اینورتراز فلنچ مخصوص به عنوان هیت سینک استفاده می‌کند.

  اینورتر ال اس مدل IE5

  اینورتر ال اس مدل IE5

  اینورتر ال اس iE5 به عنوان یک مدل میکرودرایور با اندازه کوچک شناخته می‌شود که برای کاربردهای عمومی صنعتی قابل استفاده است. این اینورتر، دارای کنترل دقیق و همچنین گشتاور قوی است و ویژگی‌های منحصر بفردی مانند سازگار با محیط و سهولت کاربری از جمله کی پد عریض و فانکشن های محافظتی الکترو ترمال را داراست. از مهمترین ویژگی‌های آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  اندازه میکرو (حدود 5 درصد اندازه آن نسبت به سایر LS INVERTER کوچکتر است)

  به دلیل محدود شدن پارامترها و دارا بودن 6 کلید و ولوم مقاومتی دارای کنترل و عملکرد آسان می‎باشد.

  دارای کنترل کننده PIبرای اندازه گیری دما، فشار و کنترل سطح روغن است.

  دارای سیگنال کنترلی دوگانه PNP/NPNاست.

  اینورتر ال اس مدل IC5

  اینورتر ال اس مدل IC5 دارای ویژگی و امکانات زیر است:

  تنظیم خودکار

  الگوریتم تنظیم خودکار در iC5 فاکتورهای موتور را به طور خودکار تنظیم می کند .

  تراشه DSP بسیار کارآمد

  iC5 از تراشه بسیار کارآمد DSP (پردازش سیگنال دیجیتال) استفاده می‌کند. 

  سیگنال کنترل دوگانه PNP، NPN

  iC5 سیگنال های PNP و NPN را برای کنترلرهای خارجی ارائه می دهد. بدون در نظر گرفتن نوع PLC یا سیگنال های کنترلی، با 24Vdc کار می کند.

  رابط ارتباطی، Modbus-RTU

  iC5 محبوب‌ترین رابط ارتباطی ModBus-RTU را برای کنترل از راه دور توسط PLC یا دستگاه‌های دیگر ارائه می‌دهد.

  کنترل PID

  کنترل فرآیند PID در iC5 برای انجام اصلاحات سریع سرعت با حداقل مقدار بیش از حد و نوسان برای کنترل جریان، دما، فشار و غیره استفاده می‌شود.

  اینورتر ال اس مدل IP5A

  اینورتر ال اس iP5A با ولتاژ سه فاز 38 ولت و خروجی سه فاز کار می‌کند.  این اینورترها به طور ویژه طراحی و ایجاد شده اند تا راه‌حل‌های رقابتی برای کاربرد فن و پمپ ارائه دهند. مهمترین ویژگی‌های اینورتر ال اس IP5A عبارتند از:

  1. کنترل Pid
  2. Dual Pid
  3. کنترل چند موتوره
  4. عملکرد پیش گرمایش
  5.  صرفه جویی در انرژی خودکار
  6. عملکرد ثابت و پایدار
  7. بهبود مدیریت سیستم در هنگام افت برق و قطع برق لحظه‌ای
  8. الگوریتم کاهش نشتی جریان
  9. تغییر خودکار فرکانس حامل

  سایر توابع:

  ورودی NPN/PNP

  iP5A دارای ورودی NPN و PNP است و می‌توانید یکی از آنها را به راحتی انتخاب کنید.

  ورودی/خروجی دیجیتال: 8 نقطه / 4 امتیاز

  ورودی آنالوگ (ولتاژ + جریان)/خروجی: (1+1) امتیاز /4 امتیاز

  واحدهای مختلف نمایشگر ورودی/خروجی

  صفحه نمایش iP5A را می‌توان در انواع مختلفی از واحدهای فرآیند کالیبره کرد.

  کندانسور با عمر طولانی و چارچوب ساده

  iP5A از کندانسور با عمر طولانی استفاده می‌کند و تعمیر و نگهداری آسان را در چارچوب ساده امکان پذیر می‌کند.

  نمایش زمان مصرف

  iP5A زمان مصرف قطعات را نمایش می‌دهد تا کاربران بتوانند به موقع آنها را تعویض کنند.

  اینورتر ال اس IV5

  اینورتر ال اس IV5،در کاربردهایی که نیاز به گشتاور زیاد در سرعت کم دارد، پارامترهای الکتریکی موتور باید به درستی تنظیم شوند تا عملکرد بهینه داشته باشند. عملکرد تنظیم خودکار iV5 باعث می‎شود تا کاربران به طور دقیق متغیر موتور را تنظیم کنند. از مهمترین ویژگی‌های این اینورتر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  رابط های ارتباطی مختلف

  iV5 رابط های ارتباطی مختلفی مانند RS 485، DeviceNET، Profibus-DP و Modbus-RTU را ارائه می‌دهد.

  کارت عملکرد گسترده (ENC_DIV، DIAO و ELIO)

  کارت آپشن برای تقسیم پالس رمزگذار (ENC_DIV) از رمزگذار با خروجی کلکتور باز پشتیبانی می‌کند و می‌تواند پالس رمزگذار را تا 1/128 تقسیم کند.

  ورودی دیجیتال و کارت خروجی سیگنال آنالوگ (DIAO) می‌تواند فرمان سرعت باینری را از PLC یا دیگر کنترلرهای سطح بالایی دریافت کند و دارای 4 کانال خروجی سیگنال آنالوگ است. کارت ELIO نرم افزار کاربردی آسانسور را قادر می‌سازد تا برای عملیات آسانسوری بهینه در دسترس باشد.

  مشخصات ال اس IV5

  1. کلاس 200 ولت
  2. رتبه موتور [HP] 3 5 7.5 10 15
  3. [kW] 2.2 3.7 5.5 7.5 11
  4. رتبه های خروجی ظرفیت[kVA] 4.5 6.1 9.1 12.2 17.5
  5. FLA[A] 12 16 24 32 46
  6. فرکانس خروجی 0 ~ 360 هرتز (V/F CONTROL): بالای 90 کیلو وات
  7. ولتاژ خروجی 200 ~ 230 ولت
  8. رتبه های ورودی ولتاژ 3 فاز 200 ~ 230 ولت (-10 ~ 10 + %)
  9. فرکانس 50 ~ 60 هرتز (± 5%)
  10. وزن [کیلوگرم (پوند)] 14 (30) 14 (30) 28 (61)

   اینورتر IV5

  اینورتر ال اس M100

  اینورتر ال اس M100

  از این اینورتر در فن‌های کوچک و متوسط، نوار نقاله، پمپ‌های خانگی و همچنین ماشین سازی سطح پایین می‌توان استفاده کرد. برخی از مشخصات فنی اینورترهای ال اس M100 می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  دارای مدل های متنوع 

  دارای فیلتر  EMC

  دارای ترمز دینامیکی داخلی در مدل های 1.5 به بالا

  دارای دو خروجی رله ایی

  دارای منوی سریع

  دارای پتانسیومتر

  قابلیت نصب کنار یکدیگر و همچنینقابلیت نصب روی دیوار

  دارای پورت RS485 

  امکان اتصال به PC 

  امکان راه اندازی توسط نرم افزار DRIVE VIEW

  اینورتر ال اس مدل L100

  اینورتر ال اس مدل L100

  اینورتر ال اس مدل L100 در اندازه کوچک برای کاربردهای مختلفی می‌تواند استفاده شود. موارد زیر از مشخصات و ویژگی‌های اینورتر L100 هستند:

  1. کاهش اندازه و افزایش عملکرد با تجزیه و تحلیل اتلاف حرارت و فرآیند طراحی سه بعدی
  2. بهترین عملکرد در کلاس و راه حل‌های بهینه شده در  ابعاد 5.5/7.5 کیلو وات
  3.  دارای اندازه کوچکتر در مقایسه با سایر محصولات شرکت.
  4. سری L100 که برای برخی از کاربردها سیستم های آسانسور و بالابر بهینه شده است، عملکردهای قدرتمند و ضروری را ارائه می‌دهد.
  5. سری L100 که برای برخی از کاربردها سیستم های آسانسور و بالابر بهینه شده است، عملکردهای قدرتمند و ضروری را ارائه می‌دهد.
  6. کنترل صاف و دقیق با الگوریتم کنترل بهینه (کنترل ولتاژ/سرعت/شار)
  7. نصب سریع با تنظیم خودکار بهینه شده (تنظیم خودکار توقف PM/IM، تنظیم خودکار چرخشی IM) و تنظیم آسان بهره کنترل
  8.  عملکرد باتری در شرایط اضطراری (قطع برق)
  9.  پشتیبانی از ورودی/خروجی آسانسور
  10. تعویض آسان فن خنک کننده

  اینورتر ال اس G100

  اینورترال اس مدل G100 به دلیل عملکرد بدون حسگر با عملکرد بالا، کیفیت عالی و قابلیت اطمینان بالا راه حلی برای کاربردهای درایوهای عمومی است. نصب، استفاده و نگهداری آسان آن برای اکثر برنامه ها مناسب است. فیلتر EMC داخلی به عنوان استاندارد؛ فیلتر EMC C3 تعبیه شده برای مطابقت با استانداردهای EN618000-3 و کاهش نویز. 

  درایو G100 دارای حالت برداری بدون حسگر پیشرفته همراه با حالت V/F بسیار سازگار است که آن را به یکی از درایوهای همه کاره موجود در بازار تبدیل کرده است.

  سوالات متداول در مورد LS INVERTER

  انولع اینورترهای ال اس

  در مورد اینورهای ال اس، آیا این امکان وجود دارد که بتوان وضعیت اتصال ترمینال ورودی چند منظوره را بررسی کرد؟

  بله. شما می‌توانید شماره صحیح فیلتر و نوع تماس را برای ترمینال ورودی چند منظوره ترمینال اینورتر تنظیم کنید.

  تفاوت بین 1Flying start و 2Flying start  چیست؟

  تابع Flying Start سرعت دور آرام را زمانی که موتور اینورتر را در دور آرام راه اندازی می‌کند تخمین می‌زند و به موتور کمک می‌کند تا به طور قابل اعتماد کار کند. این عملکرد با انتخاب عملکرد عملیات 1Flying start و 2Flying start بسته به برنامه مورد استفاده در دسترس است. 1Flying Start عملکردی است که در صورت یکسان بودن جهت فرمان عملیات در زمان بی‌حرکتی و راه‌اندازی مجدد موتور، امکان عملکرد پایدار در ناحیه سرعت پایین (10 هرتز یا کمتر) را فراهم می‌کند.

  2 Flying Start عملکردی است که بدون توجه به جهت موتور، جستجوی سرعت پایدار را انجام می دهد. اگر دور آرام موتور کم باشد (کمتر از 10-15 هرتز)، ممکن است عیب پیدا نکردن سرعت به درستی وجود داشته باشد.

  چرا وقتی فرمان فرکانس وارد می شود اینورتر کار نمی کند؟

  در چنین مواقعی لازم است سه کار را انجام دهید؛ اول از همه مطمئن شوید که دستور run وارد شده است. بعد از آن، عملکرد Power On Run را در گروه ADV فعال کنید و در نهایت حتما سیگنال تماس خروجی را بررسی کنید تا متوجه شوید که چرا اینورتر کار نمی‌کند.

  خرید و مشاوره از آزندکنترل؛نمایندگی اینورترهای ال اس چگونه است؟

  همان‌طور که گفته شد، اینورترهای ال اس به دلیل کیفیت ساخت بالا، در اکثر کاربردهای صنعتی، پزشکی و... کاربرد دارند. این اینورترها امروزه به عنوان یکی از پرفروش‌ترین اینورترهای بازار شناخته می‌شوند؛ چرا که دارای قیمت مناسبی هستند و از کارائی و کیفیت بالایی هم برخوردار هستند. آزند کنترل به عنوان نمایندگی اینورتر ال اس، ارائه دهنده انواع اینورترهای ال اس است. شما می‌توانید برای ثبت سفارش و خرید اینورترهای ال اس با شماره های موجود در سایت تماس بگیرد و از کارشناسان ما راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید. قیمت اینورتر ال اس به این دلیل که در مدل‌های مختلفی ارائه می‌شود، متفاوت است.

  آزندکنترل نمایندگی اینورترهای ال اس در نهران و مشهد میباشد.برای بررسی قیمت در سرهای مختلف و همچنین خرید انواع اینورتر ال اس، آزندکنترل بهترین مرجع میباشد.با کارشناسان ما تماس بگیرید 

 • اینورتر انکام

  خرید و قیمت انواع اینورتر انکام

  در دنیای که اینورترها نقش اساسی را در تمام فعالیت‌ها و بخش‌های زندگی ایفا می‌کنند، نبود یک اینورتر با کیفیت کار را برای زندگی با روال عادی سخت می‌کند. به همین دلیل کمپانی‌های متعددی خط تولید اینورتر یا درایو را راه اندازی کرده‌اند، کمپانی‌های به نامی مانند اینورتر انکام، کنترل دور زیمنس، اینورتر اشنایدر و موارد دیگر. آزندکنترل نمایندگی اینورتر انکام در این مقاله قصد دارد شما را با انواع اینورتر انکام مانند: اینورتر انکام سری EN500، اینورتر انکام سری EN600، اینورتر انکام سری EDS800  و اینورتر انکام سری ENA100 آشنا کند؛ در ادامه با ما همراه باشید.

  تاریخچه اینورتر انکام

  شرکت چینی انکام با نام تجاری ENC که مرکزیت آن در شهر شانگ‌های است از سال 2004 مشغول فعالیت و تولید انواع تجهیزات الکتریکی و الترونیکی، سیستم‌های انرژی‌های تجدید پذیر، اینورترهای فرکانسی کنترل دور، واحد ترمز دینامیکی، کنترل کننده‌های  PLCو غیره است که در حال حاضر پر فروش ترین و کاربردی ترین اینورترها در سه سری EDS800 و EN600 و  EN500 عرضه می‌کند.

  این موسسه توسط فردی به نام شن و تعدادی از نخبگان چینی تاسیس شده است و توانسته بعد از 10 سال عنوان شرکت‌های فناوری ملی را به خود اختصاص دهد؛ همچنین این کمپانی تا کنون توانسته است جوایز با کیفیت‌ترین تولید کننده اینورتر فرکانسی ولتاژ پایین را به خود اختصاص دهد. مساحت کارخانه در منطقه صنعتی شانگهای در حدود 37 هزار متر مربع است. 

  اینورتر انکام EN500

  معرفی کنترل دور انکام

  اینورتر یا درایور انکام داری مدل‌های گوناگونی هستند که این مدل‌ها عبارت‌اند از:

  اینورتر انکام سری EDS-A200

  اینورتر انکام سری EDS1000

  داریو انکام سری EN700

  اینورتر انکام سری EDS780

  اینورتر انکام سری EN700

  اینورتر انکام سری EN600PV

  کنترل دور انکام سری EDS900

  اینورتر انکام سری EN630

  اینورتر انکام سری EN500

  اینورتر انکام سری EN600

  اینورتر انکام سری EN655

  اینورتر انکام سری EDS800

  که پرکاربرد‌ترین این و پرمصرف‌ترین این درایو انکام در ایران سری‌های EDS800، EN600، EN500 است. در هنگام خرید انواع اینورتر انکام حتما باید به این نکته توجه کنید که سربندی موتور باید با توجه به خروجی اینورتر باشد. 

  انواع اینورتر انکام

  همان طور که ذکر شد درایو انکام انواع مختلفی دارد که در این بخش به معرفی انواع پر کاربرد‌ترین اینورتر انکام یعنی اینورتر انکام سری EN500، اینورتر انکام سری EN600، اینورتر انکام سری EDS800 می‌پردازیم.

  اینورتر اینورتر انکام سری EN500

  اینورتر انکام EN500

  اینورتر انکام سری EN500 با قدرت توان 75 تا 630 برای وسایل با توان کاری سبک و نیمه سنگین مانند: فلزکاری، ماشین آلات پلاستیک، ماشین آلات CNC، تجهیزات چاپ، صنعت چاپ و رنگرزی، ساخت کاغذ، مهندسی شهری، پروژه تامین آب و تصفیه فاضلاب و سایر صنایع کاربرد دارد. همچنین به طور گسترده‌ای در زمینه‌های نساجی، تبرید، کشتی سازی، سیمان، سرامیک، صنایع شیمیایی، معدن و... نیز کاربرد دارد. از جمله مشخصات فنی این داریو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  اینورتر EN500 دارای راکتور داخلی DC از توان 90 کیلووات به بالا

  عدم یونیت ترمز داخلی در برخی از مدل‌ها و استفاده از چاپر یا یونیت ترمز خارجی

  درایو 90 کیلووات درایور انکام EN500 دارای قدرت 90 کیلوات سنگین کار است و 110 کیو وات سبک کار است. در واقع این مدل کنترل دور دارای پله سنگین کار و سبک کار است.

  مزایای کنترل دور انکام سری EN500

  از مزایای این محصول می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

  دستیابی به شروع آرام

  جلوگیری از ضربه الکتریکی و مکانیکی

  افزایش طول عمر تجهیزات

  فناوری کنترل بردار شار، گشتاور شروع بالا، دقت عملیاتی بالا

  به طور گسترده در بخش‌های مختلف صنعتی قابل استفاده است

  عملکردهای حفاظتی چندگانه، از جمله اتصال کوتاه، جریان بیش از حد، ولتاژ بیش از حد، اضافه بار، حفاظت در برابر ولتاژ و غیره.

  دارای گارانتی 18 ماهه معتبر 

  دارای قیمت مناسب و کیفیت عالی

  دارای نرمن افزار و سخت افزار قوی

  نصب و راه اندازی آسان

  می‌توانید قیمت اینورتر انکام سری EN500 را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل درایور انکام را از فروشگاه آزندکنترل نمایندگی اینورتر انکام خریداری کنید.

  برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای فارسی کنترل دور انکام سری EN500 اینجا کلیک کنید.

  برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای انگلیسی درایو انکام سری EN500 اینجا کلیک کنید.

  اینورتر انکام سری EN600

  اینورتر انکام EN600

  اینورتر انکام سری EN600 با قدرت توان 2.2 تا 55 برای وسایل با توان کاری سبک و نیمه سنگین مانند: فلزکاری، ماشین آلات پلاستیک، ماشین آلات CNC، تجهیزات چاپ، صنعت چاپ و رنگرزی، ساخت کاغذ، مهندسی شهری، پروژه تامین آب و تصفیه فاضلاب و سایر صنایع کاربرد دارد. همچنین به طور گسترده‌ای در زمینه‌های نساجی، تبرید، کشتی سازی، سیمان، سرامیک، صنایع شیمیایی، معدن و... نیز کاربرد دارد. از جمله مشخصات فنی این داریو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  پلت‌فرم سخت‌افزاری 32 بیتی DSP (پردازنده سیگنال دیجیتال)

  الگوریتم کنترل پیشرفته

  کنترل بردار حلقه بسته PG و کنترل برداری بدون حسگر، با هر دو روش کار بردار سرعت و کنترل بردار گشتاور.

  این سری با دقت کنترل بالا، پاسخ سریع، ویژگی فرکانس پایین برتر، تشخیص و حفاظت هوشمند، دارای طیف گسترده‌ای از عملکرد

  دارای 8 عدد ورودی دیجیتال که ورودی هشتم می‌تواند به صورت پالس تا فرکانس 50kHz  را دریافت کند، 4 خروجی دیجیتال ترانزیستوری که خروجی چهارم نیز به عنوان پالس خروجی کار می‌کند، یک خروجی دیجیتال رله‌ای که به عنوان آلارم از آن استفاده شود. 

  دارای دو ورودی آنالوگ ولتاژی و جریانی و دو خروجی آنالوگ ولتاژ و جریانی که هرکدام را می توان با دیپسوئیچ در حالت جریانی یا ولتاژی انتخاب کرد.

  دارای مدل‌های کنترلی متفاوت vector control(without PG)، torque control(with PG)، open-loop V/F control ، torque control(without PG)، vector control(with PG)

  فرکانس خروجی 600Hz

  پشتیبانی شبکه‌های CANopen،CANlink ،Profibus ، Modebus

  گشتاور راه اندازی از فرکانس 1Hz در اینورتر های انکام 150% در زمان یک دقیقه می باشد و در برخی مدل‌ها  با وجود مد کنترلی وکتور این درصد به 180% می‌رسد.

  قابلیت کنترل جدا سازی کی پد و قابلیت نصب بر روی درب تابلو برق 

  دارای قابلیت Closeloop شدن در تمامی مدهای کنترلی

  مزایای کنترل دور انکام سری EN600

  از مزایای این محصول می‌‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

  کی پدهای اینورتر انکام قابلیت قفل شدن دارند به این صورت که با نگه داشتن کلید ورود ENTER به مدت 3 ثانیه صفحه کی پد قفل شده و با نگه داشتن کلید خروجی ESC به مدت 3 ثانیه قفل کی پد باز می‌شو

  نوسان سرعت کم است و نیازهای کار با دقت بالا را برآورده می‌کند. کنترل بردار PG ± 0.1٪ سرعت سنکرون نامی، بدون کنترل بردار PG ± 0.3٪ سرعت سنکرون نامی.

  با هر دو حالت کنترل سرعت و کنترل گشتاور

  پاسخ سریع گشتاور، بدون کنترل بردار PG ≤20mS و کنترل بردار PG ≤10mS

  عملکردهای مانند: خاموش شدن لحظه‌ای بدون عملکرد خاموش شدن، عملکرد ردیابی سرعت و راه اندازی مجدد، کنترل افتادگی، عملکرد کنترل گشتاور و غیره.

  تشخیص خطا، هشدار و عملکردهای حفاظتی هوشمند برای اطمینان از حداکثر قابلیت استفاده از دستگاه

  صفحه کلید می‌تواند پارامترها را بارگذاری و بارگیری کند، هم صفحه کلید محلی و هم صفحه کلید کنترل از راه دور می‌توانند از کابل خط شبکه برای اتصال با اینورتر فرکانس استفاده کنند.

  برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای فارسی کنترل دور انکام سری EN600 اینجا کلیک کنید.

  برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای انگلیسی درایو انکام سری EN600 اینجا کلیک کنید.

  می‌توانید قیمت اینورتر انکام سری EN600 را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل کنترل دور انکام را از فروشگاه آزندکنترل نمایندگی درایو انکام خریداری کنید.

  شکل ظاهری درایو انکام EN600/EN500

  همان طور که متوجه شدید درایور  EN500 و EN600 از نظر کارکرد و ظاهر بسیار شبیه بهم هستند و تفاوت جزئی با هم دارند در این بخش به شرح شکل ظاهری کنترول دور EN500 و EN600می‌پردازیم. اندازه و ابعاد این دو اینورتر متناسب با توانی که دارند متفاوت استو دارای رنگ مشکی متمایل به خاکستری هستند. این اینورترها دارای قاب پایین جدا شونده برای دسترسی به ترمینال‌ها هستند. کی پد این دو مدل اینورتر انکام در بالای درایو قرار گرفته که می‌توانید پارامترهای آن را تنظیم کرد و مقدار آن را نیز مشاهده کرد. بر روی این کی پد چراغ‌هایی وجود دارد که وضعیت‌های مختلف واحد نمایشگرV-F-A، جهت چرخش، آلارم و غیره را نمایش می‌دهد.

  اینورتر انکام سری EDS800

  اینورتر انکام EDS800

  اینورتر انکام سری EDS800 با قدرت توان 0.75 تا 1.5 با دو سری تک فاز (توان 0.2 کیلووات تا توان 1.5 کیلوات  با محدوده ولتاژ 200 تا 260 ولت) و سه فاز (توان 0.75 کیلووات تا توان 1.5Kکیلوات با محدوده ولتاژ 320 تا 460 ولت) مناسب برای دستگاه غذا، دستگاه سیم کشی، دستگاه چاپ، تهویه مطبوع صنعتی، دستگاه نساجی، دستگاه تامین آب و وابسته، پلاستیک، فیبر شیمیایی، کاشی فولادی رنگی، خط تولید سرامیک و غیره. از جمله مشخصات فنی این اینورتر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  ورودی برق 50 و 60 هرتز

  محدوده ولتاژ خروجی از 0 تا 100 ورودی

  محدوده فرکانس خروجی از صفر تا 400 هرتز

  ورودی ترمینال CCI آنالوگ با قابلیت انتخاب نوع ولتاژی یا جریانی

  دارای 2 ورودی آنالوگ در دو سطح 0-10 ولت و 0-5 ولت،7 ورودی دیجیتال، یکی از ورودی‌های دیجیتال (X5) را می‌توان به عنوان ورودی پالس تعریف کرد.

  ورودی‌های ترمینال X1 تا X5 دیجیتال قابل برنامه ریزی است

  دارای یک خروجی open collector، یک خروجی رله با تیغه باز و بسته و یک خروجی آنالوگ با قابلیت انتخاب نوع ولتاژی و جریانی با قابلیت برنامه ریزی (نوع ولتاژی خروجی آنالوگ 0-10 ولت و نوع جریانی 4-20MA  )

  مزایای کنترل دور انکام سری EDS800

  از مزایای این محصول می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

  صفحه کلید دارای پتانسیومتر می‌تواند منجر به قفل شدن کامل یا جزئی دکمه شود (پتانسیومتر قفل نمی شود).

  رابط استاندارد RS485 می‌تواند شبکه اینورتر را به طور مستقل تشکیل دهد و اینورتر را می توان به عنوان میزبان تنظیم کرد.

  کانال خروجی ورودی ایمپالس/آنالوگ

  کنترل سرعت 16 مرحله‌ای با چند فرمان عملیات / فرمان کانال داده شده.

  ترمینال خروجی رله ایزوله می‌تواند به بار 220VAC/0.5A ac یا dc متصل شود.

  با عملکرد تراورس نساجی به طور گسترده در دستگاه‌های مختلف نساجی 

  دارای حجم کم و جاگذاری راحت

  برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای فارسی کنترل دور انکام سری EN600 اینجا کلیک کنید.

  برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای انگلیسی درایو انکام سری EN600 اینجا کلیک کنید.

  می‌توانید قیمت اینورتر انکام سری EDS800 را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل کنترل دور انکام را از فروشگاه آزندکنترل نمایندگی درایو انکام خریداری کنید.

  اینورتر انکام سری ENA100

  اینورتر انکام سری ENA100 با قدرت توان 0.4 تا 160 کیلووات با دو سری تک فاز (توان 0.4 کیلووات تا توان 3.7 کیلوات  با محدوده ولتاژ ورودی 200 تک فاز و خروجی 200 سه فاز) و سه فاز (توان 0.75 کیلووات تا توان 160 کیلوات با محدوده ولتاژ سه فاز 320) مناسب برای دستگاه غذا، دستگاه سیم کشی، دستگاه چاپ، تهویه مطبوع صنعتی، دستگاه نساجی، دستگاه تامین آب و وابسته، پلاستیک، فیبر شیمیایی، کاشی فولادی رنگی، خط تولید سرامیک و غیره. از جمله مشخصات فنی این اینورتر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • نوع موتور،می تواند موتورهای سنکرون و ناهمزمان را هدایت کند
  • سوئیچ یک کلید بین موتور سنکرون و موتور ناهمزمان، مناسب برای اشکال زدایی
  • ENA100 از موتورهای سنکرون و ناهمزمان پشتیبانی می‌کند
  • پشتیبانی از صفحه کلید دوگانه
  • پشتیبانی از استفاده همزمان از صفحه کلید محلی و صفحه کلید کنترل خارجی
  • صفحه کلید کنترل خارجی می تواند عملکرد آپلود و بارگیری پارامتر را کنترل کند
  • امکان استفاده از صفحه کلید محلی و صفحه کلید کنترل خارجی در مدل‌های دیگر به طور همزمان وجود ندارد، صفحه کلید کنترل محلی و خارجی ENA100 به طور همزمان قابل استفاده است.
  • پاسخ گشتاور: <20 میلی ثانیه (بدون کنترل کمیت PG)
  • گشتاور راه اندازی: 1.0 هرتز، 150% گشتاور نامی (کنترل V/F)، 0.5 هرتز تا 180 درصد گشتاور (بدون بردار حلقه باز PG)
  • دقت کنترل: +l درصد سرعت سنکرون نامی (کنترل V/F)،  + 0.3 درصد سرعت سنکرون امتیازی (بدون کنترل کمیت PG)
  • مناسب در محیط داخلی، بدون نور خورشید، بدون گرد و غبار، بدون گاز خورنده، بدون گاز قابل اشتعال، بدون بخار، بدون قطره آب یا نمک و غیره.
  • دمای عمکلرد بین 10- تا 50 درجه سانتی‌گراد
  • رطوبت مجاز 95 درصد
  • عملکرد حفاظتی: تست مدار روشن شدن موتور، حفاظت از افت فاز ورودی و خروجی، حفاظت در برابر جریان بیش از حد، تمام شده است. حفاظت ولتاژ، حفاظت تحت ولتاژ، حفاظت بیش از حد گرما، حفاظت از اضافه بار، حفاظت تحت بار، حفاظت از جذب رله، حفاظت ترمینال و حفاظت بدون توقف در هنگام خاموش شدن برق
  • کنترل مونو پالس: مناسب برای محل کار که در آن به یک دکمه برای کنترل شروع و توقف اینورتر نیاز دارید، ابتدا برای شروع فشار دهید. سپس برای توقف فشار دهید و آن چرخه تکرار می شود. بسیار ساده و قابل اعتماد است
  • ظرفیت بارگذاری بیش از حد: بار سنگین: 150% جریان نامی برای 1 دقیقه. بار سبک: 120 اینچ جریان نامی به مدت 1 دقیقه.
  • امکان کنترل طول ثابت
  • ترمز مصرفی برق: ENA 100 سری سه فاز 22 کیلووات و قسمت پائین ترمز دارای واحد ترمز داخلی است، فقط باید مقاومت ترمز بین (+) و PB اضافه شود. 30 کیلووات و بالاتر می تواند واحد ترمز خارجی را بین (+) و (-) برای دستیابی به ترمز مصرف انرژی متصل کند.

  برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای کنترل دور اینورتر انکام سری ENA100 اینجا کلیک کنید.

  برای دریافت کاتالوگ یا دفترچه راهنمای انگلیسی درایو اینورتر انکام سری ENA100  اینجا کلیک کنید.

  می‌توانید قیمتاینورتر انکام سری ENA100 را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل کنترل دور انکام را از فروشگاه آزندکنترل نمایندگی درایو انکام خریداری کنید.

  خرید کنترل دور انکام 

  در عصر حاضر اینورتر یکی از پرکاربردترین لوازم الکترونیکی در اتوماسیون صنعتی و بقیه امور زندگی است. یکی از بهترین تولید کنندگان اینورتر در چین انکام است. اگر قصد خرید انواع اینورتر انکام مانند: اینورتر انکام سری EN500، اینورتر انکام سری EN600، اینورتر انکام سری EDS800 را دارید ما به شما آزندکنترل نمایندگی اینورتر انکام را پیشنهاد می‌کنیم.

 • اینورتر اچ پی مونت

   

  اینورتر اچ پی مونت

  قیمت و خرید اینورتر اچ پی مونت

  یکی از انواع اینورتر موجود در بازار، اینورتر اچ پی مونت (Shenzhen hpmont) است که برای موارد سبک و سنگین عمومی و تخصصی کاربرد دارد. این اینورتر به مانند اینورترهای تکو، کنترل دور زیمنس، درایو آیمستر، اینورتر اینوونس و... به شما کمک می‌کند تا در زمینه کاری خود دچار مشکل نشوید و زیان مالی برای شما نداشته باشد. آزندکنترل نمایندگی اینورتر اچ پی مونت در این مقاله قصد دارد شما را با انواع درایو اچ پی مونت مانند: اینورتر اچ پی مونت سری HD09، اینورتر اچ پی مونت سری HD30، اینورتر اچ پی مونت سری HD31 آشنا کند، در ادامه با ما همراه باشید. 

  تاریخچه درایو اچ پی مونت

  شنزن اچ پی مونت با نام تجاری اچ پی مونت در شهر صنعتی شنزن چین مشغول به فعالیت بوده و به عنوان یک شرکت با مسئولیت محدود به شمار می‌رود؛ که در زمینه تولید اتوماسیون صنعتی و اینورترهای کنترل برداری خدمات ارائه می‌دهد. این شرکت علاوه بر این در زمینه تحقیق و توسعه این محصولات نیز فعالیت کرده و بر نوآوری، کارایی و کیفیت بالا در تولیدات هوشمند نیز تاکید دارد. مسولان این کمپانی با تاکید بر امنیت، راحتی، کارایی برای زندگی بهتر در تلاش برای تولید محصولاتی هستند که بیشترین کارایی را برای افراد داشته باشد. جالب است بدانید که ثبت اخترعات این شرکت تعداد قابل توجهی است برای مثال تا کنون 130 اختراع را در دفتر مالکیت فکری دولتی به ثبت رسانده است. این شرکت تاکنون توانسته 4 شرکت تابعه و چند سازمان در خارج از کشور تاسیس کند و توانسته بیش از چهل کشور و ناحیه را در کل جهان پوشش دهد و محصولات خود را به فروش برساند.

  انواع اینورتر اچ پی مونت

  همان طور که ذکر شد کنترل دور اچ پی مونت انواع مختلفی دارد که در این بخش به معرفی انواع این مدل اینورتر که در ایران وجود دارد یعنی اینورتر اچ پی مونت سری HD09، اینورتر اچ پی مونت سری HD30، اینورتر اچ پی مونت سری HD31 می‌پردازیم.

  اینورتر اچ پی مونت سری HD09

  کنترل دور اچ پی مونت سری HD09 دارای کارکردهای زیادی است و برای مواردی مانند: میکسر، فن و پمپ، بالابرهای کوچک، درب‌های گاراژ، درب‌های کرکره‌ای، تجهیزات بدن سازی، دستگاه میکسر خمیر، ماشین آلات کشاورزی، سانتریفیوژ، ماشین آلات بافندگی دایره ای، آسیاب، آبمیوه گیری و... کاربرد دارد. در ادامه به بررسی مشخصات فنی این درایو می‌پردازیم:

   

  • دارای مد کنترلی V/F
  • قابلیت کنترل سرعت از ولوم کیپد.
  • دارای رله خروجی با کاربری های مختلف کاربردی.
  • دارای فیلتر EMI داخلی براساس استاندارد.IEC61800-3
  • قابلیت اتصال ساده فن با سوکت.
  • طراحی کانال هوایی مستقل درزیراینورترجهت افزایش کارایی اینورتر و طول عمر بالاتر قطعات.
  • ابعاد کوچک، طراحی فشرده و نمایشگرLCD بزرگ.
  • قابلیت نصب برروی ریل، قابلیت نصب چند اینورتر کنارهم.
  • دارای پورت ارتباطی RS485(ModbusRTU) (سوکت RJ45).
  • قابلیت مانیتورینگ و اتصال به کامپیوترتوسط نرم افراز HD view.
  • قابلیت نصب کی پد خارجی.
  • دارای ورودی آنالوگ ولتاژی و جریانی و قابلیت کنترل سرعت با ولوم خارجی.
  • دارای خروجی آنالوگ ولتاژی
  • دارای 18 ماه گارانتی.
  • قابلیت کنترل چند سرعته با استفاده از ترمینال های دیجیتال های ورودی.
  • دامنه تغییرات فرکانس خروجی 1000~0 هرتز.
  • امکان افزایش گشتاور راه اندازی.
  • قابلیت تحمل اضافه بار 150درصدجریان خروجی نامی تا 2 دقیقه 180 درصد جریان خروجی نامی تا 10 ثانیه.
  • دارای بریک چاپر داخلی (قابلیت اتصال مستقیم مقاومت ترمز).
  • قابلیت راه اندازی تک پمپ، بوستر پمپ با کنترلر PID

  مزایای کنترل دور  اچ پی مونت سری HD09

  از مزایای این محصول می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • گرانتی 18 ماه
  • سبک و کوچک که فضای کمی را اشغال می‌کند
  • قابلیت‌ها و کارکردهای متفاوت

  می‌توانید قیمت اینورتر اچ پی مونت سری HD09 را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل درایو اچ پی مونت را از فروشگاه آزندکنترل نمایندگی رسمی اینورتر اچ پی مونت خریداری کنید.

  برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای انگلیسی کنترل دور اچ پی مونت سری HD09 اینجا کلیک کنید.

  اینورتر اچ پی مونت سری HD30

  اینورتر اچ پی مونت سری HD30 دارای کارکردهای زیاد است و برای استفاده در مواردی مانند: صنایع نساجی، جرثقیل، دستگاه‌های پیشرفته CNC، کشش مفتول، صنایع تولید کاغذ، صنایع چاپ و بسته بندی و... مناسب است در ادامه به بررسی مشخصات فنی این درایو می‌پردازیم:

   

  • دارای درجه حفاظتی بدنه  IP20
  • مدل P تا 130 درصد جریان خروجی نامی به مدت 1 دقیقه و 150 درصد جریان خروجی نامی به مدت 10 ثانیه و مدل G تا 150 درصد جریان خروجی نامی به مدت 2 دقیقه و 180 درصد جریان خروجی نامی به مدت 10 ثانیه بار اضافی را تحمل می‌کنند.
  • دارای کنترلر PID، مانتورینگ و ارتباط با کامپیوتر توسط نرم افزار HD- vie، کی پد جدا شونده
  • دارای عملکردهای حفاظتی پیشرفته و صفحه نمایش LED با سونساگمنت 5 رقمی با وضوح دید بالا
  • دارای مد کنترلی وکتور بدون سنسور SVC، مد کنترلی V/F و فرکانس کریر تا 16 کیلوهرتز
  • دارای 1 ورودی ثابت آنالوگ ولتاژی 0 تا 10 ولت و 1 ورودی قابل انتخاب آنالوگ ولتاژی یا جریانی 0 تا 10 ولت یا 0 تا 20 میلی‌آمپر (قابلیت افزایش ورودی آنالوگ تا 4 عدد با افزودن کارت  HD30-EIO و 6 ورودی دیجیتالکه امکان افزایش تا 9 عدد را به مانند آنالوگ دارد.
  • فرکانس خروجی 0 الی 400 هرتز
  • امکان نصب کی پد خارجی ولوم دار
  • قابلیت افزودن چاپر ترمز داخلی از توان 30 الی 75 کیلووات
  • دارای 2 خروجی دیجیتال، 2 خروجی آنالوگ قابل انتخاب ولتاژی یا جریانی 0 تا 10 ولت یا 0 تا 20 میلی‌آمپر، 1 خروجی رله ای با دو کنتاکت قابل برنامه ریزی و قابلیت افزایش رله خروجی تا 4 عدد با افزودن کارت  HD30-EIO.
  • سیستم‌های فرکانس بالا تا 4000 هرتز قابلیت تبدیل به HD30-H1 را دارند
  • دارای پورت پورت RJ45
  • سیستم‌های جرثقیل های ساختمانی و کارگاهی یا تاور کرین ها را می‌توان به HD30-TC تبدیل کرد
  • کارایی بالا در مد کنترل برداری (SVC)
  • تحمل 150 درصد اضافه بار در 10 ثانیه
  • Braking Unit داخلی
  • صفحه کلید جدا شونده
  • قابلیت مانیتورینگ و اتصال به کامپیوترتوسط نرم افراز HD view
  • دارای پورت ارتباطی RS485
  • قابلیت Speed Tracking
  • قابلیت تبدیل به مدل HD30-TC بصورت رایگان (اضافه شدن کارت TC و پارامترهای کنترلی مخصوص تاور کرین)
  • قابلیت تبدیل به مدل HD30-H1 بصورت رایگان (افزایش فرکانس خروجی تا 4000Hz)
  • دارای رله خروجی با کاربری‌های مختلف کاربردی و قابلیت کنترل چند سرعته با استفاده از ترمینال‌های دیجیتال‌های ورودی
  • دارای ورودی آنالوگ ولتاژی و جریانی و خروجی آنالوگ ولتاژی کنترل سرعت از طریق ولوم خارجی
  • دقت تنظیم سرعت دیجیتال 0.01Hz
  • دقت تنظیم سرعت آنالوگ 0.1%

  مزایای کنترل دور  اچ پی مونت سری HD30

  از مزایای این محصول می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • گرانتی 18 ماه
  • سبک و کوچک که فضای کمی را اشغال می‌کند
  • قابلیت‌ها و کارکردهای متفاوت

  می‌توانید قیمت اینورتر اچ پی مونت سری HD30 را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل درایو اچ پی مونت را از فروشگاه آزندکنترل نمایندگی رسمی اینورتر اچ پی مونت خریداری کنید.

  برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای انگلیسی کنترل دور اچ پی مونت سری HD30 اینجا کلیک کنید.

  اینورتر اچ پی مونت سری HD31

  اینورتر اچ پی مونت سری HD31 دارای کارکردهای زیاد است و برای مواردی مانند: آبیاری کشاورزی، بوستر پمپ صنعتی و خانگی، تصفیه فاضلاب، پمپ و فن، نامین آب شهری و... کاربرد دارد در ادامه به بررسی مشخصات فنی این درایو می‌پردازیم:

  • دارای درجه حفاظتی بدنه IP20، عملکرد حفاظتی پیشرفته، صفحه نمایشLED  با سونساگمنت 5 رقمی وضوح بالا
  • دارای کنترلر دارای کنترلر PID، مد کنترلی وکتور بدون سنسور SVC، دارای مد کنترلی V/F و فرکانس کریر تا 16 کیلوهرتز
  • قابلیت نصب  چاپر ترمز داخلی از توان 30 الی 75 کیلووات
  • امکان انجام مانتورینگ و ارتباط با کامپیوتر توسط نرم افزار HD- view
  • قابلیت MultiSpeed یا چند سرعته بودن، راه اندازی با گشتاور بالا حتی در فرکانس های کمتر از 1 هرتز
  • رنج‌های ولتاژی سه فاز  380 تا 460 ولت و رنج توانی 2.2  الی 15 کیلووات با رنج فرکانس خروجی 0 تا 400 هرتز
  • قابلیت جدا سازی کی پد
  • امکان نصب کی پد خارجی ولوم دار و کنترل سرعت از طریق ولوم روی کی پد با پورت RJ45
  • 120 درصد جریان خروجی نامی به مدت 5 دقیقه و 135 درصد جریان خروجی نامی به مدت 5 ثانیه برای تحمل اضافه بار وارد شده
  • دارای Torque Boot تا 30 درصد گشتاور نامی اینورتر به صورت دستی
  • دارای Auto-Tuning جهت شناسایی دقیق موتور و پارامتر های آن در حالت استاتیک و دینامیک
  • پشتیبانی از شبکه‌های پروفیباس، DeviceNet  وCANopen  به صورت آپشنال و پروتکل ارتباطی مدباس RTU به صورت پیش فرض
  • امکان تامین آب با فشار ثابت به صورت زمان بندی شده
  • دارای عملکرد تشخیص سطح آب مخزن، تشخیص فشار لوله
  • این سری از اینورتر اچ پی مونت می‌تواند به طور خودکار پمپ معیوب در سیستم را از مدار خارج کند و پمپ بعدی را همزمان راه اندازی کند
  • امکان تعریف 12 ناحیه زمان بندی شده برای تنظیم فشار آب لوله
  • تواتایی کنترل حداکثر 7 پمپ به صورت همزمان
  • دارای مد sleep/wakeup برای صرفه جویی در مصرف انرژی
  • دارای کیپد با صفحه نمایش LCD [HD-LCD] و قاب نصب کیپد [HD-KMB]
  • دارای کابل ارتباطی کیپد 1، 2، 3، 6 متری [HD-CAB-1M / 2M / 3M / 6M]
  • مناسب برای محیط های فاقد گرد و غبار
  • مقاوم در برابر لرزش
  • مناسب برای نصب در محیط‌های سرپوشیده، جلوگیری از تابش نور مستقیم خورشید، دور از گرد و غبار، دور از مواد خورنده و گازهای قابل اشتعال، مواد نفتی، بخار آب، رطوبت  یا نمک و غیره.
  • دمای کاری مناسب  10- تا 40+ درجه سانتی گراد، از دمای 40 تا 50 درجه سانتی گراد به ازای هر درجه سانتی گراد افزایش دما مقدار جریان خروجی 2 درصد کاهش می‌یابد.
  • دمای نگهداری    40- تا 70+ درجه سانتی‌گراد
  • دارای خروجی آنالوگ    AO1, AO2: از 0 تا 10 ولت / 0 تا 20 میلی آمپر (ولتاژ/جریان قابل انتخاب)
  • دارای ورودی دیجیتال    DI1 - DI6 (برد کنترل)؛ DI7 - DI9 (برد I/O) همچنین DI6 را به عنوان ورودی فرکانس بالا می توان انتخاب کرد.
  • خروجی دیجیتال    DO1، DO2، DO2 را می توان به عنوان خروجی فرکانس بالا انتخاب کرد.
  • دارای خروجی رله  R1A/R1B/R1C (برد کنترل)، R2A/R2C - R10A/R10C (برد I/O) . با کارت توسعه HD30-EIO آپشن تا 4 رله افزایش می یابد.
  • امکان ارتباط SCI با سوکت RJ45، ترمینال A, B
  • دارای ورودی آنالوگ AI1 (برد کنترل): ولتاژ 0 تا 10 ولت،  AI2 (برد کنترل): 10- تا 10+ ولت / 0 تا 20 میلی آمپر(ولتاژ/جریان قابل انتخاب)، AI3 و AI4 (برد I/O): 10- تا 10+ ولت / 0 تا 20 میلی آمپر (ولتاژ/جریان قابل انتخاب)
  • دارای مد کنترلی    V/F و SVCx Max FRQ

  مزایای کنترل دور  اچ پی مونت سری HD31

  از مزایای این محصول می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • گرانتی 18 ماه
  • سبک و کوچک که فضای کمی را اشغال می‌کند
  • قابلیت‌ها و کارکردهای متفاوت
  • امکان تعریف واحد فشار به صورت پاسکال یا بار
  • دارای ساعت داخلی برای تغییر خودکار و زمان بندی شده فشار سیستم

  می‌توانید قیمت اینورتر اچ پی مونت سری HD31 را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل درایو اچ پی مونت را از فروشگاه آزندکنترل نمایندگی رسمی اینورتر اج پی مونت خریداری کنید.

  برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای انگلیسی کنترل دور اچ پی مونت سری HD31 اینجا کلیک کنید.

  خرید اینورتر اچ پی مونت

  خرید یک اینورتر خوب به شما کمک می‌کند تا کارایی دستگاه خود را بالاتر ببرید و خروجی بهتری در کار خود داشته باشید و استهلاک دستگاه و یا آسیب به موتور به حداقل ممکن برسد. یکی از اینورترهایی که می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند، اینورتر اچ پی مونت است. این مدل درایو دارای مدل‌های متعددی مانند: اینورتر اچ پی مونت سری HD09، اینورتر اچ پی مونت سری HD30، اینورتر اچ پی مونت سری HD31 است، که هر یک کارکرد و امکانات ویژه مختص به خود را دارند. برای استعلام قیمت و خرید کنترل دور اچ پی مونت می‌توانید به آزندکنترل نمایندگی اینورتر اچ پی مونت مراجعه کنید.

 • اینورتر اینوت

   انواع اینورتر اینوت

  شرکت اینوت یا INVT ، یکی از تولیدکنندگان معتبر در زمینه ساخت تجهیزات اتوماسیون صنعتی همچون اینورتر اینوت یا معکوس‌کننده است که در عرصه خود بسیار موفق عمل کرده است. درایوهای این کمپانی در سری‌ها و مدل‌های مختلف موجود بوده و در دسته‌های ولتاژ پایین، متوسط و اختصاصی در دسترس هستند. درایوهای ولتاژ پایین INVT شامل مدل GD10، مدل GD20، مدل GD200A، مدل GD35 و مدل GD350 است. اینورترهای ولتاژ پایین اینوت دارای عملکرد بسیار عالی و مشخصات فنی قابل توجهی هستند و در زمینه‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. از مزیت‌های قابل توجه انواع درایو اینوت می‌توان به قیمت اقتصادی و مناسب، نصب آسان، افزایش‌دهنده راندمان سیستم، برنامه‌پذیری راحت، موجود بودن در دو مدل تک فاز و سه فاز و از همه مهمتر موجود بودن آنها در بازار ایران و نمایندگی اینوت اشاره کرد. آزندکنترل نمایندگی اینورتر اینوت در تهران و مشهد آمادگی ارائه کلیه خدمات فنی و پس از فروش اینورترهای اینوت است.

  اینورترهای اینوت را می‌توان چهار دسته کلی درایو ولتاژ پایین، داریو ولتاژ متوسط، درایو اختصاصی و درایو آسانسور تقسیم کرد که در ادامه به بررسی هر کدام می‌پردازیم.

  درایو یا کنترل دور ولتاژ پایین اینوت

  اینورتر ولتاژ پایین سری INVT Goodrive دارای عملکرد عالی و عملکرد غنی است و با مشخصات کامل قابل اعتماد و آسان برای استفاده است. این مدل به طور گسترده در بیش از 80 کشور دنیا در زمینه‌های مختلف کاربردی استفاده می‌شود و عموماً توسط مشتریان شناخته شده است. این سری از کنترل دور یا اینورتر اینوت دارای سری‌های مختلف است که در ادامه به بررسی هر کدام می‌پردازیم:

  اینورتر اینوت مدل GD10

  قیمت اقتصادی و بسیار به‌صرفه اولین مشخصه اینورتر اینوت مدل GD10 به‌شمار می‌آید که آن را به انتخابی بسیار عالی برای بازار ایران تبدیل کرده است. درایوهای VFD مدل‌های اقتصادی هستند که به‌طور مخصوص جهت استفاده در فرایندهای نیازمند توان کم بازار OEM، با عملکردهای متنوع PID، سرعت‌های چند مرحله‌ای، ترمز DC، ارتباطات Modbus و غیره طراحی شده‌اند. اندازه کوچک این مدل که حدود 15 درصد از محصولات مشابه کم‌تر است، نیاز به فضای نصب بزرگ را از میان برداشته و با افزایش محبوبیت آن، فروش این مدل را دو چندان کرده است.

  اینورتر اینوت سری GD10

  ولتاژ ورودی این مدل‌ها در نسخه تک فاز از 220 تا 240 ولت را پوشش داده و در نسخه سه فاز نیز دو محدوده 220 تا 240 و 380 تا 440 ولتی را در بر می‌گیرد. ولتاژ خروجی آن‌ها نیز شامل همان محدوده‌های ولتاژهای ورودی است. علاوه بر این، جریان‌های ورودی و خروجی 2.5 آمپری نیز توسط این مدل‌ها پشتیبانی می‌شود. محدوده فرکانس‌های ورودی و خروجی 50 تا 60 هرتز برای این مدل در نظر گرفته شده و فرکانس بیشینه خروجی این مدل‌ها به 400 هرتز می‌رسد. 

  در بخش I/O این درایوها، از 5 ورودی دیجیتال و یک ورودی آنالوگ که خود به‌طور معمول همراه با یکی از ورودی‌های دیجیتال استفاده می‌شود، پشتیبانی کرده و یک خروجی رله قابل برنامه‌ریزی نیز برای آن‌ها در نظر گرفته شده است.  اینورتر INVT مدل GD10 در صنایع بسته‌بندی، صنایع غذایی و نساجی، ماشین‌آلات سانتریفیوز و ماشین‌آلات کنده‌کاری و صنایع برش سیم مورد استفاده قرار می‌گیرد.

  اینورتر اینوت GD10

  ویژگی‌های اینورتر مدل GD10

  از ویژگی‌های این مدل اینورتر اینوت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  قابلیت تنظیم خودکار ولتاژ مدل GD10، ولتاژ خروجی برای دستگا‌ه‌ها را در صورت هر گونه تغییر در ولتاژ ورودی ثابت نگاه می‌دارد.

  برخورداری از 10 قابلیت محافظت در برابر خطا، عملکرد این درایو INVT مدل GD10 را بالا برده است.

  علاوه بر اندازه فیزیکی کوچک، قابلیت نصب بر روی دیوار باعث شده است که خرید این محصول به گزینه‌ای محبوب برای کارگاه‌های با محدودیت فضا تبدیل شود.

  مقاومت این محصول در شرایط طبیعی با توجه به کارایی آن بسیار مناسب بوده و می‌تواند در محدوده دمایی منفی 10 درجه تا مثبت 50 درجه سانتی‌گراد به فعالیت خود را ادامه دهد.

  در واقع، با گذر دما از 40 درجه سانتی‌گراد، هر درجه افزایش دمای اضافی تنها یک درصد از کارایی آن را کاهش می‌دهد. 

  علاوه بر این، طراحی خاص این مدل باعث شده است که اثر خنک‌کنندگی طبیعی افزایش یافته و این امر به حفظ کارایی کنترل دور فوق کمک می‌نماید. 

  خنک کننده طبیعی (برای مدل‌های تک فاز یا سه فاز 220 ولت 0.2-0.75 کیلو وات)

  دارای مد کنترلی V/F Control

  دارای کی‌پد با قابلیت جدا شدن

  کد خوانی اینورتر اینوت سری GD10

  عموما محصولات تولید شده اینوت به ویژه اینورترهای ایونت دارای یک پلاک هستند که اطلاعاتی را در مورد محصول به مخاطب ارائه می‌دهند. که اصطلاحا به آن کد خوانی می‌گویند. در شکل زیر شما می‌توانید پلاک اینورتر اینوت سری GD10 را مشاهده کنید.

  کد خوانی اینورتر اینوت سری GD10

  نحوه خواندن پلاک و کد خوانی اینورتر اینوت سری GD10 به این شکل است:

  GD10: مدل محصول را بیان می‌کند.

  2R2G: بیانگر توان و  نوع بار (2R2  یعنی 2.2 کیلووات، G هم بیانگر بار کشتاور ثابت است)

  4: بیانگر  رنج ولتاژ

  B: اطلاعات اضافی 1 (دارای یونیت بریک یا همان ترمز داخلی)

  اینورتر اینوت مدل GD20

  اینورتر اینوت مدل GD20 با برخورداری از قیمت بسیار مناسب و طراحی کامپکت گزینه مناسبی برای کاربری‌های عمومی محسوب می‌شود. معکوس‌کننده مدل GD20 به‌لطف استفاده از فناوری کنترل وکتور بدون سنسور و  قابلیت اطمینان بهبود یافته، برای پیکربندی‌های مختلف سخت افزاری و نرم‌افزاری، عملکرد سطح بالایی از خود نشان می‌دهد. مدل کنترل دور GD20 از امکاناتی مانند یک راکتور داخلی DC با توان 18.5 الی 110 کیلو وات، واحد ترمز استاندارد با توان 18.5 الی 37 کیو وات و واحد ترمز اضافی با توان 45 الی 110 کیلو وات بهره می‌برد. افزون بر موارد ذکر شده، طراحی مجاری هوای مستقل با افزایش قابلیت اطمینان و عملکرد آن، باعث افزایش رقابت‌پذیری و فروش بالای این محصول شده است.

  اینورتر اینوت مدل GD20

  ولتاژ ورودی درایو INVT مدل GD20 در نسخه تک فاز محدوده 220 تا 240 ولتی را پوشش می‌دهد و نسخه‌های سه فاز نیز از دو محدوده 220 تا 240 ولتی و 320 تا 480 ولتی پشتیبانی می‌کنند. ولتاژ خروجی این مدل از محدوده 0 تا میزان ولتاژ ورودی را در بر می‌گیرد. محدوده فرکانس ورودی 50 تا 60 هرتز و فرکانس خروجی 0 تا 400 هرتز ‌ نیز برای GD20 در نظر گرفته شده است. 

  در بخش ورودی و خروجی یا I/O، یک ورودی آنالوگ به همراه 4 ورودی دیجیتال برای این دستگاه در نظر گرفته شده است، که یکی از ورودی‌های دیجیتال از سرعت بالا و فرکانس 50 هرتزی پشتیبانی می‌کند. یک خروجی دیجیتال به همراه دو خروجی آنالوگ و دو خروجی رله قابل برنامه‌ریزی پورت‌های دستگاه را کامل می‌کنند. 

  خرید دستگاه کنترل‌ دور مدل G20 راهکاری مناسب برای مدیریت انرژی برنامه‌هایی با نیاز به توان کم تا متوسط مانند ماشین‌آلات مواد غذایی، ماشین‌آلات ساخت پلاستیک،‌ تجهیزات سرامیک‌سازی، ماشین‌آلات نفت، ابزارآلات کابل‌سازی، دستگاه‌های کمپرسور هوا، ابزارهای نساجی و نجاری، تجهیزات چاپ و بسته‌بندی، تجهیزات حمل و نقل و غیره به‌شمار می‌رود.

  اینورتر اینوت مدل GD20

  ویژگی‌های اینورتر مدل GD20

  از ویژگی‌های این مدل اینورتر اینوت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  یکی از ویژگی‌هی قابل توجه مدل GD20 برخورداری از استانداردهای محافظتی چندگانه همچون محافظت در برابر اضافه ولتاژ، اضافه جریان، اضافه بار، حرارت بیش از حد، کاهش فاز و ولتاژ پایین است.

  این درایو با بهره‌گیری از ویژگی تنظیم خودکار ولتاژ در صورت تغییرات ولتاژ ورودی، ولتاژ خروجی را در محدوده ثابتی نگاه داشته و ادامه فعالیت ماشین‌ها و ابزارها را تضمین می‌کند.

  از نظر شرایط محیطی این مدل می‌تواند در محدوده دمایی منفی 10 تا مثبت 50 درجه سانتی‌گراد و تا ارتفاع 5000 متری به فعالیت خود ادامه دهد.

  دارای راکتور DC داخلی

  بهبود قابلیت اطمینان و عملکرد محصول با طیف کاملی از طراحی مجرای هوا مستقل

  دارای ترمز استاندارد داخلی 18.5 ~ 37 کیلووات

  عملکرد کنترل عالی با اتخاذ حالت کنترل برداری بدون PG

  امکان نصب چند اینورتر در کنار هم و اشغال فضای کمتر

  پشتیبانی از صفحه کلید خارجی،  امکان اتصال و پیکر بندی به صفحه کلید LED که قابلیت عملکرد کپی داده برای آپلود یا دانلود پارامترها را داشته باشد.

  کد خوانی اینورتر اینوت سری GD20

  در عکس زیر می‌توانید کد نویسی این محصول را مشاهده کنید.

  کد اینورتر GD20

  همان طور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید می‌توانید تمام اطلاعات مرتبط با درایو مانند: ولتاژ، مدل، خروجی و ... را مشاهده کنید. 

  GD20: بیانگر مدل محصول است.

  055G: باینگر توان و  نوع بار (055  یعنی 55 کیلووات، G هم بیانگر بار کشتاور ثابت)

  4: بیانگر  رنج ولتاژ

  B: اطلاعات اضافی 1

  EU: اطلاعات اضافی 2

  اینورتر اینوت مدل GD200A

  اینورتر اینوت مدل GD200A بر اساس سیستم کنترل DSP توسعه داده شده است. این مدل کنترل وکتور V/F و حفاظت‌های مختلفی را برای کنترل موتورهای ناهمگام پیاده‌سازی می‌کند. در نسخه‌های جدیدتر این مدل‌ها، مجراهای هوا، سخت‌افزار و نرم‌افزار برای سازگاری بهتر با محیط زیست بروز‌رسانی شده و توانسته‌اند نماد اعتبار TÜV SÜD را بدست آورند که خود مزیت رقابتی بالایی برای این محصول به‌شمار رفته و فروش آن را افزایش داده است.

  اینورتر اینوت مدل GD200A

  درایو INVT مدل GD200A، سه محدوده مختلف از جریان AC سه فاز ورودی شامل 220 الی 240 ولت، 380 الی 440 ولت و 520 الی 690 ولت را پشتیبانی می‌کند. این محصول قادر است ولتاژ خروجی با محدوده صفر تا میزان ولتاژ ورودی را فراهم نماید. فرکانس ورودی مدل GD200A در حدود 50 تا 60 هرتز و فرکانس خروجی آن نیز از صفر تا 400 هرتز را پوشش می‌دهد. 

  در بخش ارتباطات و I/O، اینورتر اینوت GD200A یک ورودی آنالوگ و هشت ورودی دیجیتال دارد. یکی از ورودی‌های دیجیتال از سرعت بالای 50 هرتز پشتیبانی می‌کند. دو کانال خروجی آنالوگ، دو خروجی دیجیتال به همراه دو کانال رله قابل برنامه‌ریزی سایر ارتباطات این مدل را بر عهده دارند. 

  درایو INVT مدل GD200A توان خروجی بالایی دارد و عملکردی بالا همراه با قابلیت اطمینان مناسب را فراهم می‌کند. ترکیب این خصوصیت‌ها با قیمت مقرون به صرفه، خرید این محصول را به راهکاری مناسب برای مدیریت انرژی فرایندهای اتوماسیون مختلف تبدیل کرده است. مدل GD200A در طیف گسترده‌ای از صنایع مانند نفت و گاز، تجهیزات تصفیه و انتقال آب، پلاستیک‌سازی، استخراج معادن و همچنین ابزارآلاتی مانند فن و پمپ‌های آب مورد استفاده قرار می‌گیرد.

  اینورتر اینوت سری GD200A-2

  ویژگی‌های اینورتر اینوت مدل GD200A

  از ویژگی‌های این مدل اینورتر اینوت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  کنترل کامل جریان و ولتاژ، باعث پایداری هرچه بیشتری خروجی مدل GD200A شده و زمان خطا را به حداقل رسانده است

  یک واحد ترمز داخلی استاندارد 30 کیلو واتی و یک واحد ترمز اضافی 37 کیلو واتی، حالت‌های ترمز چندگانه و توقف فوری را برای این مدل فراهم کرده و سطح ایمنی را افزیش داده است

  واحد ترمز داخلی (≤30kW)، واحد ترمز خارجی اختیاری (≥37kW)

  کنترل بردار حلقه باز پیشرفته و تنظیم خودکار موتور، ساده‌سازی عملکرد تامین آب و‌ تنظیم خودکار پارامترهای دقیق برای موتورها، از سایر قابلیت‌های این مدل به‌شمار می‌روند.

  VF و کنترل بردار بدون سنسور

  حداکثر 0.5 هرتز  - 150 درصد گشتاور شروع

  صفحه کلید LED خارجی برای کپی پارامترها (≥18.5kW)، طراحی صفحه کلید غشایی استاندارد (≤15kW)، صفحه کلید LCD اختیاری ارائه شده است

  Support G/P رتبه دوگانه

  خدمات سفارشی سازی ارائه شده (مانند PTC)

  الزامات 10.CE تایید شده است

  فیلترهای استاندارد C3، فیلترهای C2 اختیاری

  پارامترهای دقیق تنظیم خودکار و درایو موتور بهتر

  عملکرد تامین آب ساده 7

  و بسیاری از ویژگی‌های دیگر مناسب برای کنترل دور پایین است.

  اینورتر اینوت مدل GD35

  درایو اینوت مدل GD35، می‌تواند موتورهای القایی و موتورهای همگام آهنرباهای دائمی را هدایت نمایند. این مدل به‌لطف قابلیت اطمینان بالای خود، فروش فروانی داشته و گزینه مناسبی برای برنامه‌های نیازمند کنترل دقیق سرعت، راه‌اندازی و پاسخگویی سریع و موقعیت‌یابی اسپیندل در نظر گرفته می‌شود.

  اینورتر اینوت مدل GD35

  ولتاژ ورودی کنترل دور مدل GD35 در دو حالت سه فاز AC محدوده‌های 380 ولت الی 440 ولت و 520 ولت الی 690 ولت را پوشش می‌دهد. علاوه بر این، ولتاژ خروجی این مدل از صفر ولت تا میزانی برابر با ولتاژ ورودی در دسترس است. فرکانس ورودی مدل GD35 برابر با 50 الی 60 هرتز و فرکانس خروجی آن محدوده گسترده 0 تا 400 هرتزی را در برمی‌گیرد. 

  در بخش اتصالات و I/O، دو ورودی آنالوگ و 8 ورودی دیجیتال تعبیه شده است که یکی از ورودی‌های دیجیتال پشتیبانی از سرعت 50 هرتز را فراهم می‌نماید. دو خروجی آنالوگ، دو خروجی دیجیتال به همراه دو رله قابل برنامه‌ریزی، ارتباطات دستگاه را تکمیل می نمایند. 

  اینورتر INVT GD35، به‌دلیل پشتیبانی از محدوده‌ ولتاژهای بالاتر گزینه مناسبی برای مدیریت انرژی فرایندهای نیازمند توان بالا و عملکرد متوسط تا زیاد به‌شمار می‌رود. از این رو، خرید این محصول جهت استفاده در برنامه‌های حوزه نساجی، ماشین‌های تراش CNC، ماشین ابزارهای نجاری، ادوات ساخت کاغذ، پرینت و بسته‌بندی و سایر برنامه‌های نیازمند به کنترل دقیق وکتور پیشنهاد می‌شود

  اینورتر اینوت مدل GD35-2

  ویژگی‌های اینورتر اینوت مدل GD35

  از ویژگی‌های این مدل اینورتر اینوت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  قابلیت‌های تنظیم خودکار ولتاژ خروجی و همچنین فراهم‌سازی بیش از 30 تابع محافظت در برابر خطاها مانند اضافه ولتاژ، کمبود ولتاژ، اضافه بار، حرارت بالا، اضافه جریان و غیره.

  مدیریت میزان داون تایم ماشین‌آلات را کاهش داده و راندمان واحدهای اتوماسیون را بالا می‌برد.

  درایو اینوت مدل GD35 سازگاری مناسبی برای شرایط محیطی گوناگون داشته و در محدوده دمایی منفی 10 تا مثبت 50 به فعالیت ادامه می‌دهد.

  پشتیبانی از رمزگذارهای افزایشی، رمزگذارهای ترانسفورماتور دوار برای کنترل بردار حلقه بسته

  صفحه کلید LED خارجی برای کپی کردن پارامترها. 

  صفحه کلید LCD اختیاری ارائه شده است

  فیلترهای استاندارد C3 و فیلترهای C2 اختیاری

  در واقع، میانگین زمان فعالیت بدون خطای این مدل در دمای مثبت 25 درجه به بیش از دو سال می‌رسد.

  قابلیت نصب آسان بر روی دیوار، فلنج و کف و قیمت مناسب نیز محبوبیت این مدل را دو چندان کرده‌اند. 

  VF، کنترل برداری بدون سنسور و کنترل برداری حلقه بسته

  سازگار با موتورهای سنکرون و ناهمزمان

  از موقعیت یابی اسپیندل، ضربه زدن سفت و سخت و عملکردهای سروو ساده پشتیبانی کنید

  کارت PG اختیاری با عملکردهای مرجع پالس و خروجی تقسیم فرکانس

  مدباس استاندارد، پروفیباس اختیاری، CANopen و اترنت

  اینورتر اینوت مدل GD350

  اینورتر اینوت مدل GD350، یک درایو با عملکرد بالا و یکی از جدیدترین محصولات اتوماسیون INVT به‌شمار می‌رود. این مدل به‌لطف قابلیت‌هایی مانند کارت PG، کارت PLC، کارت ارتباطی و کارت‌های مختلف I/O، قابلیت گسترش و شخصی‌سازی فراوانی داشته و قادر است نیازهای صنایع متفاوتی را برطرف نماید. انعطاف‌پذیری فراوان همراه با قابلیت‌های شخصی‌سازی و قیمت مقرون به صرفه، مدل GD350 را به سرعت به محصولی پر فروش و پرطرفدار تبدیل کرده است.

  اینورتر GD350 اینوت

  کنترل دور مدل GD350 می‌تواند دو محدوده ولتاژ ورودی سه فاز AC 380 ولت تا 440 ولت و 520 ولت تا 690 ولت را پوشش دهد. ولتاژ خروجی این مدل نیز می‌تواند از صفر ولت تا میزان ولتاژ ورودی متغییر باشد. محدوده فرکانس ورودی 50 الی 60 هرتز و فرکانس خروجی آن نیز محدوده 0 تا 400 هرتزی را در بر ‌می‌گیرد. 

  در بخش اتصالات، کنترل دور GD350، از دو ورودی آنالوگ، چهار ورودی دیجیتال استاندارد و 2 ورودی دیجیتال سریع با حداکثر فرکانس 50 هرتزی بهره می‌برد. دو خروجی دیجیتال، یک خروجی آنالوگ و دو رله قابل برنامه‌ریزی نیز سایر اتصالات این مدل را تشکیل خواهند داد. 

  از آنجایی که درایو INVT مدل GD350، جزء دسته اینورتر‌های با توان بالا قرار می‌گیرد، عمدتا در صنایع چاپ و بسته‌بندی، ابزارآلات ساخت کاغذ، تجهیزات سیم‌پیچی، تجهیزات برش و ماشین‌آلات نساجی استفاده می‌شود. به‌طور کلی، خرید درایو مدل GD350 برای فرایندهای نیازمند توان خروجی بالا همراه با قابلیت اطمینان بالا پیشنهاد می‌شود.

  اینورتر اینورتر GD350-2

  ویژگی‌های اینورتر مدل GD350

  از ویژگی‌های این مدل اینورتر اینوت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  کنترل دور GD350 با استفاده از کارت‌های مختلف به‌طور همزمان می‌تواند نیازهای مختلف مشتریان را برطرف نماید. 

  علاوه بر این، همزمان از موتورهای همگام و غیر همگام نیز پشتیبانی می‌کند.

  این درایو 485 اتصال استاندارد را پشتیبانی کرده و با استفاده از کارت‌های ارتباطی مانند Ethernet، ProfiBus DP، CANopen، بلوتوث و ProfiNET امکانات ارتباطی خود را به حداکثر رسانده است. 

  کنترل از راه دور و با استفاده از بلوتوث، یکی دیگر از ویژگی‌های کلیدی این مدل است که مدیریت دستگاه را بدون باز کردن کابینت کنترل الکترونیکی و تنها با استفاده از یک اپلیکیشن موبایل میسر کرده است. 

  استفاده از پورت استاندارد USB، دانلود آسان برنامه‌ها را ممکن ساخته و علاوه بر این، نمایش منحنی عملکرد نمودار بر روی دستگاه‌های خارجی را امکان‌پذیر کرده است.

  کارت PG به‌کار گرفته شده در این مدل، از فناوری فیلتر دیجیتال برای بهبود سازگاری الکترومغناطیسی و دریافت سینگال انکودر از راه دور به‌صورت پایدار استفاده می‌نماید. 

  اینورتر اینوت مدل GD300

  درایوهای GD300 اینورترهای برداری حلقه باز با کارایی بالا برای کنترل موتورهای القایی AC ناهمزمان و موتورهای سنکرون آهنربای دائم هستند. این محصول با به کارگیری پیشرفته‌ترین کنترل برداری بدون حسگر که همگام با سطح بین المللی پیشرو و سیستم DSP 32 بیتی است، قابلیت اطمینان خود را برای برآورده کردن الزامات سازگاری با محیط، طراحی سفارشی و صنعتی با عملکردهای بهینه‌تر، برنامه‌های کاربردی انعطاف پذیرتر و پایدارتر افزایش می دهد.

  اینورتر اینوت مدل GD300

  ویژگی‌های اینورتر مدل GD300

  از ویژگی‌های این مدل اینورتر اینوت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  سازگار با موتورهای سنکرون و ناهمزمان

  صفحه کلید LCD اختیاری ارائه شده است

  فیلترهای استاندارد C3 و فیلترهای C2 اختیاری

  مدباس استاندارد، پروفیباس اختیاری می‌تواند باز و اترنت محصولات سفارشی‌سازی ارائه شده: GD310 (UL/cUL)

  تا 0.25 هرتز / 150٪ گشتاور راه اندازی (موتور Asnychronous)؛ 2.5Hz/150% گشتاور راه اندازی (موتور سنکرون)

  واحد ترمز داخلی (1.5 ~ 30 کیلو وات، 400 ولت) (≤18.5kW، 500V)

  صفحه کلید LED خارجی برای کپی کردن پارامترها. 

  اینورتر اینوت مدل GD350IP54 

  اینورترهای سری GD350 IP54 جدیدترین برانچ‌های سری GD350 هستند. این مدل همان روش‌های کنترلی و عملکردهای گسترده‌ای را مانند اینورترهای GD350 ارائه می‌دهند. برخی از مدل‌ها را می‌توان با راکتورهای داخلی DC اختیاری در صورت نیاز مشتریان پیکربندی کرد. ساختار تمام ورق فلزی پذیرفته شده است که از نصب دیوار و نصب فلنج پشتیبانی می‌کند. صفحه کلیدهای LCD پیکربندی استاندارد هستند، به ویژه در مکان‌های با شرایط گرد و غبار خشن و بخار آب، مانند شرایط تهویه مطبوع، فن‌ها و پمپ‎ها، سنگ و چوب کاربرد دارند.

  اینورتر مدل GD350IP54

  ویژگی‌های اینورتر مدل GD350IP54

  از ویژگی‌های این مدل اینورتر اینوت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  درجه حفاظت از نفوذ IP54، قابل استفاده در محیط‌های کاری با شرایط سخت گرد و غبار و بخار آب (همانند 3S در NAME)

  پشتیبانی از بارهای سنگین و سبک، انواع G و P یک پارچه

  رزرو رابط برای اجرای عملکرد ساعت بی‌درنگ

  پشتیبانی از راکتورهای داخلی اختیاری (30-110 کیلو وات)

  مقاومت‌های ترمز داخلی (4 تا 37 کیلو وات)

  اینورتر اینوت مدل GD20-UL 

  سری GD20-UL VFD، به عنوان استفاده از محصول با عملکرد بالا برای بازار برق کوچک است. از الگوریتم کنترل بردار بین المللی پیشرو، با ویژگی‌های محصول عالی، سازگار با نصب دیوار و راه آهن استفاده می‌کند و حجم محصول کوچک‌تر بوده و نصب راحتی دارد و فضای کمترب را اشغال می‌کند. این محصول دارای گواهینامه UL هستند.

  اینورتر اینوت مدل GD20-UL

  ویژگی‌های اینورتر مدل GD20-UL

  از ویژگی‌های این مدل اینورتر اینوت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  طراحی کوچک، فضای نصب کمتر

  چند اینورتر موجود در نصب موازی در صرفه جویی در فضا موثرتر است

  تعمیر و نگهداری آسان

  صفحه کلید خارجی (صفحه کلید استاندارد صفحه کلید غشایی است که از صفحه کلید LED خارجی کپی پارامتر و صفحه کلید LED پشتیبانی می‌کند).

  فن خنک کننده، تعمیر و نگهداری آسان

  QA قابل اعتماد

  طراحی محصول به شدت از استانداردهای بین المللی IEC پیروی می‌کند و گواهینامه CE و UL را دریافت کرده است

  فناوری حرارتی پیشرفته باعث طراحی دقیق حرارتی می‌شود

  ساختار مینی

  نگهداری آسان

  راه‌های مختلف نصب

  اجرای فوق العاده

  چند کاره و آسان برای استفاده و...

  اینورتر اینوت مدل GD350A 

  این مدل از کنترل دور اینوت از پردازنده اختصاصی برای کنترل موتور بهره می‌برد. مقیاس‌پذیری و قابلیت استفاده را با SVC، VC، STO، صفحه‌کلید LCD و غیره افزایش می‌دهد. یکپارچگی مدل‌های G/P می‌تواند اکثر نیازهای عملیاتی را برآورده کرده وعلاوه بر این، GD350A از عملکرد APP موبایل پشتیبانی می‌کند و دارای عملکرد توسعه ثانویه است. عملکردهای همه کاره را در درایو ادغام کرده تا نیازهای مختلف بار و متنوع را برآورده کند.

  اینورتر اینوت مدل GD350A

  ویژگی‌های اینورتر مدل GD350A

  از ویژگی‌های این مدل اینورتر اینوت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  داده‌های با دقت بالا

  کل درایو حالت آتش ثانویه انعطاف پذیر

  استاندارد STO (SIL2)

  ارتباط بی‌سیم اختیاری (بلوتوث/WIFI)

  اینورتر اینوت مدل GD350-UL 

  یک درایو با کارایی بالا کاملاً جدید است که کنترل سرعت، گشتاور و موقعیت را ادغام می‌کند. دارای عملکرد STO داخلی و صفحه کلید LCD استاندارد است و با تعداد زیادی کارت توسعه بسیار توسعه پذیر و انعطاف پذیر است. GD350-UL به طور گسترده در پلاستیک، منسوجات، ماشین آلات، بسته بندی مواد غذایی، مواد شیمیایی، چاپ، مصالح ساختمانی و غیره در دسترس است.

  اینورتر مدل GD350-UL

  ویژگی‌های اینورتر مدل GD350-UL

  از ویژگی‌های این مدل اینورتر اینوت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  تمام حرکتی و همه جانبه

  ایمن و قابل اعتماد

  چند منظوره

  سهولت استفاده

  اینورتر اینوت مدل GD18

  VFD های دو در یک سری GD18 با استفاده از فناوری کنترل برداری بدون سنسور (SVC) به عملکرد درایو فوق العادهای دست یافته است و عملکردهای کنترلی عالی را ارائه می‌دهند. محصولات از پیکربندی‌های سخت‌افزاری مختلف پشتیبانی می‌کنند، عملکردهای نرم‌افزار قدرتمندی را ارائه می‌دهند و طراحی ساختاری را بهبود می‌بخشند و قابلیت استفاده و قابلیت اطمینان را بهبود بخشیده است.

  اینورتر اینوت مدل GD18

  ویژگی‌های اینورتر  اینوت مدل GD18

  از ویژگی‌های این مدل اینورتر اینوت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1دو در یک

  ساختار کتابی شکل

  DSP دوگانه

  صفحه کلید اختیاری

  کانال هوای مستقل

  گواهینامه

  اینورتر اینوت مدل GD800

  محصولات درایو صنعتی سری Goodrive800 طراحی ماژول و همچنین کاربردهای بارهای سنگین را برای برآوردن ظرفیت اضافه بار بالا، قابلیت اطمینان بالا و الزامات عملیات مداوم در بازار درایوهای صنعتی اعمال می‌کنند.

  اینورتر اینوت مدل GD800

  ویژگی‌های اینورتر  اینوت مدل GD800

  از ویژگی‌های این مدل اینورتر اینوت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  درجه ولتاژ 380 ولت، 500 ولت، 660 ولت، محصولات کابینت استاندارد تا 3 مگاوات را پوشش می‌دهد

  واحدهای کنترل و درایورهای زیربنایی از ارتباطات فیبر نوری برای پشتیبانی از نصب توزیع شده استفاده می‌کنند

  واحدهای برق از طراحی توپولوژی سازگار برای اینورترینگ و بازخورد انرژی AFE استفاده می‌کنند

  پایانه‌های ایمنی استاندارد، برای ارائه پارکینگ ایمن SS1، عملکرد محدود سرعت ایمن SLS و بهبود قابلیت اطمینان سیستم

  کابینه استاندارد محصولات چهار ربع برای جریان دو طرفه انرژی، حفظ انرژی و حفاظت از محیط زیست. ضریب توان نزدیک به 1 است، هارمونیک سمت خالص کمتر از 5 درصد

  تعمیر و نگهداری یک طرفه و طراحی ساختار فشرده برای محصولات کابینت استاندارد، برای صرفه جویی در فضای نصب و بهبود راحتی نگهداری

  سازگار با پروتکل‌های ارتباطی Modbus، Profibus-DP، CANopen و اترنت

  اینورتر اینوت مدل GD310-UL

  اینورترهای سری GD310-UL اینورترهای برداری حلقه باز با کارایی بالا برای کنترل موتورهای القایی AC ناهمزمان و موتورهای سنکرون آهنربای دائم هستند. این محصول با استفاده از پیشرفتهترین فناوری کنترل کمتر بردار حسگر که همگام با تکنولوژی پیشرو بین المللی و سیستم کنترل DSP است، قابلیت اطمینان خود را برای برآورده کردن نیازهای سازگاری با محیط، طراحی سفارشی و صنعتی با عملکردهای بهینه‌تر، کاربرد انعطاف پذیرتر و پایدارتر افزایش می دهد.

  اینورتر اینوت مدل GD310-UL

  ویژگی‌های اینورتر  اینوت مدل GD310-UL

  از ویژگی‌های این مدل اینورتر اینوت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  چند منظوره با عملکرد ساده

  کیفیت قابل اعتماد گواهی شده توسط TUV SUD

  پروتکل‌های ارتباطی بین المللی

  موتور سنکرون آهنربای دائمی

  ماشین آلات

  منسوجات

  روغن

  سایر ماشین آلات

  اینورتر اینوت مدل GD600

  اینورتر چند درایو با کارایی بالا سری GD600 یک سیستم چند درایو باس DC رایج است که ساختار واحد کتابی و کنترل اتوبوس یکپارچه را اتخاذ می‌کند. دارای چگالی توان بالا، شبکه ارتباطی منعطف و توسعه پذیری قوی است که مزایای بی‎نظیر آن را نشان می‌دهد.

  اینورتر اینوت مدل GD600

  ویژگی‌های اینورتر  اینوت مدل GD600

  از ویژگی‌های این مدل اینورتر اینوت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  ادغام عملکرد خاموش گشتاور ایمن (STO).

  سازگار با فیلدباس اصلی از 1 مگابایت تا 100 مگابایت.

  یکپارچه سازی کنترل گشتاور، کنترل سرعت، و کنترل موقعیت.

  پیاده سازی کنترل رانندگی بر ناهمزمان.

  موتورهای القایی و موتورهای سنکرون با آهنربای دائمی.

  دقت واکنش و کنترل دینامیکی برجسته

  درایو یا کنترل دور ولتاژ متسوط اینوت

  داریوهای ولتاژ متوسط اینوت شامل سری‌های درایو ولتاژ متوسط جنرال GD5000، درایو ولتاژ متوسط فشرده  GD5000-L-06، درایو ولتاژ متوسط فشرده GD5000-L-03 و درایو ولتاژ متوسط احیا کننده  GD5000است.

  درایو یا کنترل دور ولتاژ متسوط اینوت

  این سری اینورترها ارائه دهنده خدماتی هستند که از بازخورد صرفه جویی در انرژی پشتیبانی می‌کند. جبران نوسانات منبع تغذیه خودکار در برخی از بارهای ویژه هنگامی که موتور به عنوان ژنراتور کار می‌کند، سیستم درایو فرکانس می‌تواند بازخورد انرژی را به توان شبکه دریافت کند و مواردی از این دست که بسیار اقتصادی هستند.

  کنترل دور اختصاصی طراحی شده با سلول‌های قدرت IGBT ویژه، با عملکرد پیشرفته AVR و LVRT، مناسب ارتعاش ولتاژ وسیع، قابلیت اطمینان بیشتر بارگذاری، بای پس سیستم پشتیبانی و بای پس سلول قدرت، پشتیبانی از Modbus، Profibus-DP و روش‌های ارتباطی مختلف، اتصال آسان به سیستم DCS یا INVT IoT. درایو AC ولتاژ متوسط 4 ربع احیا کننده مناسب برای بارهای مختلف مانند نوار نقاله معدن، دستگاه بالابر، جرثقیل هستند.

  درایو یا کنترل دور اختصاصی اینوت

  با توجه به ویژگی‌های صنایع مختلف، درایو اختصاصی INVT ساختار و عملکرد خاصی را برای ارائه محصولات و راه حل‌های ایمن، پایدار و انعطاف پذیر با حفاظت قابل اعتماد برای کمپرسور، پمپ فتوولتائیک، عملیات ساختمان، بنادر، معادن، تهویه مطبوع گرم، اضطراری طراحی کرده است. داریوهای اختصاصی اینوت شامل سری‌های اینورتر پمپ آب خورشیدی سری GD100-PV، درایو پمپاژ خورشیدی سری SPC، اینورتر پمپ خورشیدی با حفاظت بالا سری BPD، VFD سری GD350-19 برای جرثقیل، درایوهای کمپرسور هوا سری GD300-01A، درایوهای ویژه HVAC سری GD300-16، درایوهای ویژه سری GD300 EPS، دستگاه تبدیل دو فرکانس کمپرسور هوا GD300-21، VFD سری GD20-09 برای جرثقیل، درایوهای ایمنی ضد شعله مین سری BPJ1، درایوهای سری GD1000  برای ماشین زغال سنگ، وکتور VFD ولتاژ متوسط با کارایی بالا سری GD2000، درایوهای وکتور ولتاژ متوسط با کارایی بالا سری  GD3000است.

  درایو یا کنترل دور اختصاصی اینوت

  درایو یا کنترل دور آسانسور اینوت

  دستگاه هوشمند آسانسور نسل جدیدی از سیستم کنترل هوشمند آسانسور است که فناوری درایو، فناوری کنترل، فناوری ارتباطات شبکه را با هم ادغام می‌کند. این فناوری کنترل بردار فرکانس متغیر، فناوری کنترل هوشمند آسانسور، فناوری ارتباطات شبکه را اتخاذ کرده و به طور ارگانیک درایو آسانسور، کنترل و مدیریت را ادغام می‌کند. همچنین ایمنی و قابلیت اطمینان محصولات را بهبود بخشیده سادگی و صرفه جویی در عملیات، طراحی شخصی و غیره را میسر کرده است. این سری دارای مدل‌های گوناگونی است که عبارت‌اند از:

  GD380L  آسانسور AC Drive، درایو سری GD200L، درایوهای آسانسور سری GD300L، دستگاه هوشمند آسانسور EC160A، دستگاه هوشمند آسانسور EC100، دستگاه کلی هوشمند چهار ربعی EC300، کنترل پنل EC-UCM، پنل کنترل سقف آسانسور EC-CTB، هیئت فرماندهی آسانسور EC-CCB، کنترلر یکپارچه ماشین درب  EC10، تماس گیرنده آسانسور و نمایشگر سری DC.

  از دیگر سر ی‎های کنترل دور اینوت میتوان به سری‌های زیر اشاره کرد:

  اینورتر اینوت سری GD270، اینورتر اینوت سری GD350-19، اینورتر اینوت سری GD350A اشاره کرد.

  آزندکنترل نمایندگی اینورتر اینوت (INVT INVERTER) در تهران

  آزندکنترل نمایندگی اینورتر اینوت (INVT INVERTER) در تهران؛ ارائه دهنده کلیه اینورترهای GD10، GD20، GD35، GD350،GD 200A و... است. می‌توانید برای خرید و استعلام قیمت اینورترهای اینوت و همچنین خدمات فنی اینورترهای اینوت از کارشناسان آزندکنترل بهره جویید و همچنین می‌توانید از طریق واتساپ یا تماس تلفنی با شماره های 02188839002 یا 09124744857 ارتباط بگیرید. اینورترهای اینوت از طرف کارشناسان آزندکنترل برای مواردی که قیمت تاکید کارفرما است پیشنهاد می‌شود. در غیر این صورت خرید و بررسی قیمت اینورترهای اینوت که از نظر کیفیتی فوق العاده هستند پیشنهاد می‌شود.

 • اینورتر اینوونس

  خرید و قیمت اینورتر اینوونس

  در دنیای که همه امر صنعتی و رفاهی انسان با اینورتر گره خورد است، خرید اینورتر با کیفیت را الزامی می‌کند و وقتی که بدون اینورتر بخش‎های بزرگی از فعالیت‎های ما دچار مشکل می‌شود، شاهد تولید انواع مختلف آن خواهیم بود. اینورترهای مختلفی مانند اینورتر اینوونس،  کنترل دور اشنایدر، درایو زیمنس و... تولید و عرضه می‌شود تا نقش مهم خود را در زندگی ما ایفا کنند. آزندکنترل نمایندگی اینورتر اینوونس در این مقاله قصد دارد شما را با انواع درایو اینونس مانند: اینورتر اینوونس سری MD500، اینورتر اینوونس سری MD200، داریو اینوونس سری MD310 آشنا کند، در ادامه با ما همراه باشید.

  اینورتر اینوونس

  تاریخچه اینورتر اینوونس

  شرکت چینی اینوونس یکی از کمپانی‌های بزرگ و تولید کننده انواع اتوماسیون‌های صنعتی است. این کمپانی رنج وسیعی از اینورترهای صنعتی یا همان کنترل دور و اتوماسیون صنعتی است. این شرکت یک تولید کننده درایو و اتوماسیون ادارای تمام رباتیک استو در سراسر جهان از جمله ایران محصولات این برند را می‌توانید مشاهده کنید. محصولات این شرذکت در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با کیفیتی مثال زدنی تولید می‌شود. اینورترهای این برند با برندهای اروپایی و آمریکایی قابل مقایسه است و کیفیتی مشابه این برندها دارد اما با قیمتی پایین‌تر از مارک‌های این دو کشور.شرکت اینوونس در سال 2013 توانست عنوان پر فروش‌ترین شرکت در چین را به خود اختصاص دهد.

  معرفی کنترل دور اینوونس

  اینورتر یا درایور اینوونس در 9 مدل با توان‌ها و ولتاژمتفاوت تولید و عرضه می‌شوند که از میان این ده مدل 3 مدل آن در ایران وجود دارد و بیشتر از بقیه مدل‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد:

  مدل‌های این اینورتر عبارت‌اند از:

  HD9X

  MD500E

  MD380

  MD210

  MD200

  MD310

  MD500

  MD810

  که سه مدل اینورتر اینوونس سری MD500، اینورتر اینوونس سری MD200، داریو اینوونس سری MD310 در ایران عرضه می‌شود و پر کاربردترین مدل‌ها در ایران است.

  انواع اینورتر اینوونس

  همان طور که ذکر شد کنترل دور اینوونس انواع مختلفی دارد که در این بخش به معرفی انواع این مدل اینورتر که در ایران وجود دارد یعنی اینورتر اینوونس سری MD500، اینورتر اینوونس سری MD200، داریو اینوونس سری MD310 بپردازیم.

  اینورتر اینوونس سری MD500

  اینورتر اینونس MD500

  اینورتر اینوونس سری MD500 با قدرت توان  0.4 تا 450 برای وسایل با توان کاری سنگین مانند: بالابر، دستگاه CNC، جرثقیل، ماشین آلات نساجی، ماشین آلات مواد غذایی، پمپ، فن و... کاربرد دارد. از جمله مشخصات فنی این داریو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  حلقه باز و بسته، سه فاز، 400 ولت، 0.4-450 کیلو وات

  کنترل V/f و SVC حلقه باز

  کنترل FVC حلقه بسته

  گشتاور راه اندازی

  150% در 0.25 هرتز برای SVC (به مدت 1 دقیقه)

  180% در 0 هرتز برای FVC (به مدت 2 ثانیه)

  گزینه های ارتباطی: Modbus-RTU، Profibus-DP، CANopen، CANlink

  افزایش خودکار گشتاور

  جبران لغزش

  پارامتر ساده شده برای راه اندازی آسان

  4-رمپ S مستقل

  اتصال I/O با امکان برنامه ریزی انعطاف پذیر

  عملکرد قابل برنامه ریزی توسط کاربر

  ترمز تزریق DC متغیر

  فرکانس خروجی 500 هرتز

  واحد ترمز دینامیکی داخلی

  فرکانس ورودی Hz  50

  ولتاژ ورودی: سه فاز 380 ولت

  مزایای کنترل دور اینوونس سری MD500

  از مزایای این محصول می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

  کاربرد، نصب و برنامه پذیری آسان و راحت

  طول عمر بالا

  قیمت مناسب و رقابتی نسبت به رقبا

  نرم افزار و سخت افزار قوی

  گارانتی 18 ماهه

  مناسب برای انواع کاربردهای صنعتی

  می‌توانید قیمت اینورتر اینوونس سری MD500 را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل درایو اینوونس را از فروشگاه آزندکنترل نمایندگی اینورتر اینوونس خریداری کنید.

  برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای انگلیسی درایو اینوونس سری MD500 اینجا کلیک کنید.

  اینورتر اینوونس سری MD200

  اینورتر اینوونس MD200

  اینورتر اینوونس سری MD200 با قدرت توان  0.4 تا 3.7 برای سه فاز با ولتاژ ورودی 380 تا 480، و تک فاز با توان 0.4 تا 2.2 با ولثاژ ورودی 200 تا 240  با توان کاری سنگین مانند: دستگاه CNC، تاورکرین، کاغذ، نوار قلاده، فولاد، کلیه صنایع نساجی و... کاربرد دارد. از جمله مشخصات فنی این داریو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  حلقه باز، تک فاز، 220 ولت، 0.4-2.2 کیلو وات

  کنترل V/F حلقه باز

  گشتاور شروع 150% در 3 هرتز

  ظرفیت اضافه بار 150 درصد در جریان نامی به مدت 60 ثانیه و 180 درصد جریان نامی به مدت 3 ثانیه 

  گزینه های ارتباطی مدباس، CANlink

  افزایش خودکار گشتاور

  جبران لغزش

  پارامتر ساده شده برای راه اندازی آسان

  2-رمپ S مستقل

  اتصال I/O قابل برنامه ریزی انعطاف پذیر

  ترمز تزریق DC متغیر

  فرکانس خروجی 500 هرتز

  واحد ترمز دینامیکی داخلی

  قابلیت اتصال کی پد خارجی

  دارای 4 ترمینال ورودی دیجیتال، یک ورودی آنالوگ

  یک خروجی آنالوگ و یک خروجی رله‌ای با تیغه باز

  امکان کارد در دمای حداکثر 50 درجه (در صورت افزایش دمای محیط از 40 درجه به بالا باید خنک سازی به کمک فن و تهویه انجام شود).

  یک لایه محافظ (پوشش عایقی) برای محافظت در برابر رطوبت و آلودگی‌هایی همچون گرد و غبار و خاک

  مزایای کنترل دور اینوونس سری MD200

  از مزایای این محصول می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

  کاربرد، نصب و برنامه پذیری آسان و راحت

  طول عمر بالا

  قیمت مناسب و رقابتی نسبت به برندهای اروپایی

  نرم افزار و سخت افزار قوی

  گارانتی 18 ماهه

  مناسب برای انواع کاربردهای صنعتی

  می‌توانید قیمت اینورتر اینوونس سری MD200 را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل درایو اینوونس را از فروشگاه آزندکنترل نمایندگی اینورتر اینوونس خریداری کنید.

  برای دریافت دیتا شیت یا دفترچه راهنمایی فارسی اینوونس سری MD200 اینجا کلیک کنید.

  برای دریافت دیتا شیت یا دفترچه راهنمایی انگلیسی اینوونس سری MD200 اینجا کلیک کنید.

  اینورتر اینوونس سری MD310

  اینورتر اینوونس MD310

  اینورتر اینوونس سری MD310 با قدرت توان 0.4 تا 18.5  سه فاز با ولتاژ ورودی 380 تا 480 با توان کاری سنگین مانند: تولید کاغذ، میکسر، پتروشیمی، بالابر، نساجی، جرثقیل، پارکینگ‌های مکانیزه، صنایع غذایی دستگاه‌های فرز، ماشین آلات صنعت شیشه، ماشین آلات گرد باف، فن و پمپ، تراش، ماشین آلات صنایع رنگرزی، غلطک، درهای اتومات، بالابرهای کوچک، ماشین آلات کشاورزی، اکسترودر ، سانتریفیوژهای پزشکی و تمام دستگاه‌های که نیاز به دقت در اندازه داردند و... کاربرد دارد. از جمله مشخصات فنی این داریو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  حلقه باز و بسته، سه فاز، 400 ولت، 0.4-18.5 کیلو وات

  کنترل V/f و SVC حلقه باز

  کنترل FVC حلقه بسته

  حفاظت در مقابل کاهش ولتاژ

  قطعی در فاز ورودی یا خروجی

  گشتاور راه اندازی 150% در 0.25 هرتز برای SVC و 180% در 0Hz برای FVC

  گزینه‌های ارتباطی Modbus-RTU، CANlink

  افزایش خودکار گشتاور

  جبران لغزش

  پارامتر ساده شده برای راه اندازی آسان

  دارای اتصال کوتاه موتور هنگام روشن شدن دستگاه یا همان power on

  حفاظت در مقابل اضافه ولتاژ

  4-رمپ S مستقل

  جامپر J6 به صورت پیش فرض ترمینال‌های COM و CME را به هم متصل می‌کند

  داری اتصال I/O با امکان برنامه ریزی انعطاف پذیر

  ترمز تزریق DC متغیر

  حفاظت در مقابل اضافه بار

  فرکانس خروجی 500 هرتز

  واحد ترمز دینامیکی داخلی

  قابلیت اضافه کردن کارت توسعه که دارای 5 ورودی دیجیتال DI ، 2 خروجی دیجیتال (DO) و 1 ورودی آنالوگ (AI) و 1 خروجی آنالوگ (AO) است.

  حفاظت در مقابل اضافه جریان

  دارای PLC داخلی و PID کنترلر داخلی

  حفاظت در مقابل افزایش دما

  مزایای کنترل دور اینوونس سری MD310

  از مزایای این محصول می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

  کاربرد، نصب و برنامه پذیری آسان و راحت

  طول عمر بالا

  قیمت مناسب و رقابتی نسبت به برندهای دیگر و اروپایی

  نرم افزار و سخت افزار قوی

  گارانتی 18 ماهه

  مناسب برای انواع کاربردهای صنعتی

  می‌توانید قیمت اینورتر اینوونس سری MD310 را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل درایو اینوونس را از فروشگاه آزندکنترل نمایندگی اینورتر اینوونس خریداری کنید.

  برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای کوتاه کنترل دور اینوونس سری MD310 اینجا کلیک کنید.

  برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای انگلیسی درایو اینوونس سری MD310 اینجا کلیک کنید.

  خرید اینورتر اینوونس

  در عصر حاضر که اینورتر یکی از پرکاربردترین لوازم الکترونیکی در صنعت و بقیه امور زندگی است در خرید و انتخاب باید دقت بسیاری کرد و با انواع مدل‌های آن آشنا بود. در این مطلب یکی از بهترین تولید کنندگان اینورتر یعنی کمپانی چینی اینوونس را معرفی کردیم. اگر قصد خرید انواع کنترل دور اینوونس یعنی اینورتر اینوونس سری MD500، اینورتر اینوونس سری MD200، داریو اینوونس سری MD310 را دارید، ما به شما آزندکنترل نمایندگی اینورتر ایننونس را پیشنهاد می‌کنیم.

 • اینورتر تکو

   اینورتر تکو

  قیمت و خرید اینورتر تکو

  در حال حاضر شرکت‌های زیادی هستند که به تولید اینورتر می‌پردازند و دست مصرف کنندگان در انتخاب اینورتر باز است و هم کار سختی در پیش دارند. در نتیجه اطلاع داشتن از انواع اینورتر موجود در بازار مانند: اینورتر تکو (TECO INVERTER)، کنترل دور زیمنس، درایو آیمستر، اینورتر اینوونس و... به شما در انتخاب درست کمک می‌کند. آزندکنترل در این مقاله قصد دارد شما را با انواع درایو تکو مانند: اینورتر تکو سری E310+، اینورتر تکو سری T310، اینورتر تکو سری F510، اینورتر تکو سری S310، اینورتر تکو سری A510، اینورتر تکو سری A510S آشنا کند، در ادامه با ما همراه باشید. 

  تاریخچه درایو تکو

  برند تکو در سال 1956 به طور رسمی آغاز به کار کرد و تولید محصولاتی مانند موتورهای صنعتی، اتوماسیون صنعتی، لوازم خانگی، توربین های بادی، تجهیزات الکتریکی سنگین، تجهیزات برق صنعتی و... را در کارنامه خود دارد. دفتر مرکزی این کمپانی در تایوان قرار دارد و به عنوان یک برند معتبر در تولید اینورتر شناخته می‌شود. این اینورتر تا کنون توانسته است انواع استانداردها و گواهینامه‌های بین المللی را کسب کند از جمله این موارد عبارت است از:

  گواهینامه بین المللی مدیریت ایمنی و سلامت OHSAS 18001

  گواهینامه مدیریت کنترل کیفیت ISO 16949 

  گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 

  گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت و ایمنی محصولات TUV 

  نشان MSI MARK  

  گواهینامه سیستم مدیریت زیست محیطی ISO 14001 

  گواهینامه ارائه در بازار آمریکا و کانادا CSA 

  اطلاعات کلی در مورد اینورتر تکو

  درایو یا کنترل دور تکو جز اینورترهای درایو پایین به شمار می‌رود که داری رنج توانی 0.5 تا 500 اسب بخار است. درایوهای این کمپانی برای کاربرد در همه موارد با مدهای کنترل عمومی یا خاص است که فناوری‌هایی مانند اتوتیونینگ را به همراه انواع مختلف سرعت، لحظه چرخش، تنش، دارای حفاظت IP20،IP21،  IP55و IP66 و... دارد. از سری‌های تولید این کمپانی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  اینورتر TECO مدل A510

  دریایو TECO مدل E310+

  اینورتر TECO مدل S310: شامل مدل های S310(E), S310(D), S310(BCD)

  کنترل دور TECO مدل F510

  کنترل دور TECO مدل T310

  انواع اینورتر تکو

  همان طور که ذکر شد کنترل دور تکو انواع مختلفی دارد که در این بخش به معرفی انواع این مدل اینورتر که در ایران وجود دارد یعنی اینورتر تکو سری E310+، اینورتر تکو سری T310، اینورتر تکو سری F510، اینورتر تکو سری S310، اینورتر تکو سری A510، اینورتر تکو سری A510S می‌پردازیم.

  اینورتر تکو سری E310+

  اینورتر تکو سری E310+ با ورودی تک فاز 220 ولت و ورودی سه فاز 380 ولت در رنج توانی 1.5 تا 4 کیلو وات برای وسایل با توان کاری سنگین مانند: بالابر، دستگاه CNC، جرثقیل، ماشین آلات نساجی، ماشین آلات مواد غذایی، پمپ، فن، میکسر، جاکسترودر، رول برگردان، نوار نقاله، موتور اسپیندل، سنگبری و قله بر، سیستم تهویه هوا، صنعت طلا و فلز، صنعت بسته بندی و... کاربرد دارد. از جمله مشخصات فنی این داریو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  قابلیت نمایش پارنترهای مختلفی بر روی صفحه نمایش مانند: ولتاژ، فرکانس، ورژن برنامه، خطا و جریان.

  دارای فانکشن Speed Search

  مد کنترلی Vector Control و V/F

  دارای فرکانس حامل 1 تا 12 کیلو هرتز

  امکان قفل پرامتر

  دارای فن داخلی

  قابلیت کنترل فن

  امکان فرمان فرکانس از طریق 3 مرجع مختلف: کنترل سرعت توسط ترمینال‌های TM2، پتانسیومتر،  ورودی پالس

  دارای کنترلر PID

  امکان ثبت سه خطای آخر

  دارای رزولوشن فرکانس 0.01 هرتز

  راه اندازی و کنترل دو یا سه سیمه

  زمان دهی شتاب گیری و کاهش شتاب درایو تا 3600 دور در ثانیه

  امکان قابلیت نصب مقاومت ترمز

  دارای 3 مرجع فرمان فرکانس

  دارای 2 ورودی آنالوگ، یک ورودی ولتاژی 0 تا 10 ولت، یک ورودی جریانی 0 تا 20 یا 40 تا 20 میلی‌آمپر با امکان تنظیم 22 فانکشن مختلف

  امکان اتوتیون خودکار و دستی

  قابلیت راه اندازی موتور از طریق دو مرجع فرکانس و راه اندازی

  دارای یونیت ترمز داخلی

  امکان اعمال ترمز DC به مدت 25 ثانیه

  امکان راه اندازی به صورت لحظه‌ای

  دارای ولوم روی کی پد

  دارای دمای کاری 10- تا 50 درجه سانتی‌گراد و دمای نگهداری 20- تا 60 درجه سانتی‌گراد 

  امکان تنظیم سرعت به 8 صورت برای زمان‌های AC/DEC به صورت اختصاصی

  امکان شروع مجدد به کار این مدل اینورتر در صورت قطع ناگهانی برق

  دارای 26 پارامتر حفاظتی مختلف از جمله: اضافه جریان، حفاظت از چرخش برعکس، اضافه بار ، اضافه ولتاژ، ، بالا رفتن دما و غیره

  دارای کیپد با 4 عدد LED نمایش وضعیت درایو

  قابلیت تعریف 32 دستگاه در شبکه مد باس  RTU-ASCII

  دارای 16 گام زمانی با پارامتر Auto Run 

  دارای 3 خروجی با امکان تنظیم فانکشن مختلف. دارای یک خروجی ترانزیستوری با قابلیت تنظیم 14 نوع فانکشن، دارای یک خروجی آنالوگ ولتازی 0 تا 10 ولت با قابلیت 5 نوع فانکشن، دارای یک خروجی رله‌ای با دو کنتاکت باز و بسته با قابلیت تنظیم 14 فانکشن

  مزایای کنترل دور تکو سری E310+

  از مزایای این محصول می‌‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

  دارای فرکانس خروجی تا 400 هرتز

  دارای پورت شبکه داخلی RS458

  امکان کنترل دقیق سرعت در محدوده 1:100 با دقت 0.5± درصد

  تقویت خودکار گشتاور تا 150 درصد گشتاور خروجی در فرکانس 1 هرتز

  خنک کننده با هیت سینک و حذف نویز ایجاد شده توسط فن 

  امکان بهبود قابلیت ترمز با ترانزیستور ترمز داخلی 

  قابلیت جدا سازی کی پد با کابل RJ45

  دارای کی پد دارای سون سگمنت 5 رقمی

  گارانتی 2 ساله و 10 سال خدمات پس از فروش

  می‌توانید قیمت اینورتر تکو سری E310+ را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل درایو تکو را از فروشگاه آزندکنترل خریداری کنید.

  برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای فارسی کنترل دور تکو سری E310+ اینجا کلیک کنید.

  برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای انگلیسی درایو تکو سری E310+ اینجا کلیک کنید.

  اینورتر تکو سری T310

  اینورتر تکو سری T310 با ورودی ولتاژی سه فاز 380 ولت و رنج توانی 1.5 تا 160 کیلووات یا 2 تا 215 اسب بخار برای وسایل با توان کاری سنگین مانند: بالابر، دستگاه CNC، جرثقیل، میکسر، پله برقی، حفاری، اکسترودر، دستگاه تزریق، صنایع سیم و کابل، کمپرسور، نوار نقاله، پرس، صنایع سنگبری، دریل، پانچ، معدن و... کاربرد دارد. از جمله مشخصات فنی این داریو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  قابلیت اعمال تغییر فرکانس به 7 روش مختلف

  دارای مد V/F با 1 منحنی برای تنظیم دستی و 15 منحنی مختلف تنظیم شده 

  قامکان انتقال فرمان شروع به کار به 3 روش مختلف

  عدم نیاز به کلید یا شاسی استارت  و قابلیت راه اندازی به محض اتصال برق 

  کنترل PID

  قابلیت اعمال افزودن DC به خروجی

  امکان جدا سازی صفحه کی پد

  صفحه نمایشگر به صورت LED و  LCD

  امکان قفل پارامترها و  پسورد گذاری 

  دارای رزولوشن 0.01Hz

  امکان نمایش پارامترهای  مختلفی مانند: جریان، ولتاژ، فرکانس، سرعت، دما و...

  دارای فرکانس حامل تا 16 کیلوهرتز و تنظیم اتوماتیک این فرکانس با توجه به رنج درایو

  امکان شروع به کار مجدد درایو در صورت قطعی برق

  دارای 2 مد کنترلی V/F  و مد وکتور کنترل

  دارای زمان‌های روشن و خاموش اختصاصی  Acc/Dec

  امکان اعمال ترمز DC تا 10 ثانیه

  امکان کنترل سرعت، گشتاور و موقعیت

  دارای تایمر داخلی On-Delayو  Off-Delayتا 6000 ثانیه

  امکان برنامه دهی زمانی یا همان  AutoRun  تا 16 گام

  دارای فرکانس نهایی 600 هرتز

  امکان تغییرات پارامتری با نرم افزار ساده و کاربردی

  قابلیت سرچ سریع

  قابلیت کنترل عملکرد فن، ذخیره انرژی اتوماتیک، توقف به صورت آنی یا ترمز دار و کاهشی 

  امکان راه اندازی لحظه‌ای، دو سیمه و سه سیمه

  امکان اتصال به پایه‌ی مشترک به صورت Sink(NPN) و Source(PNP)

  امکان محافظت در برابر خطاهای قطع فاز خروجی و ورودی گرمای بیش از حد دور برعکس، ، اضافه جریان، اضافه ولتاژ،اضافه بار و 30 خطای دیگر

  امکان نمایش وضعیت RUN، وجود خطا، جهت چرخش و بقیه موارد بر روی LED نمایشگر

  قابلیت ذخیره سازی 5 خطای آخر دستگاه، جریان و فرکانس در لحظه‌ی خطا و همچنین مقادیر ولتاژ 

  امکان زمان دهی چهارگانه روشن شدن و خاموشی درایو تا 6000 ثانیه

  تنظیم یک کلید انتخاب گر با قابلیت راه اندازی و کنترل از دو مر جع فرکانسی و دو مرجع راه اندازی

  قابلیت اتصال به 31 دستگاه با اینترفیس RS485 و شبکه صنعتی ModBus (RTU-ASCII) 

  دارای یک ورودی پالس فرکانسی بالا با 32 کیلو هرتز و دو ورودی آنالوگ با ولتاژ  10- تا 10+ ولت و ولتاژ جریانی 0 تا 10 یا 4 تا 20 میلی‌آمپر

  امکان ایجاد تغییر چپ گرد و راست گرد به کمک کی پد

  امکان تنظیم پارامتر  اتوماتیک و اختصاصی برای کاربردهای اگزاست فن و کانوایر

  دارای دمای کاری 10- تا 50 درجه سانتی‌گراد و دمای نگهداری 20- تا 60 درجه سانتی‌گراد

  دارای دارای 1 خروجی ترانزیستوری با تنظیم 14 نوع فانکشن، دارای دو خروجی آنالوگ با امکان تنظیم 21 نوع فانکشن، دارای 3 خروجی رله‌ای با امکان تنظیم 21 نوع فانکشن

  دارای کی پد جدا شونده

  مزایای کنترل دور تکو سری T310

  از مزایای این محصول می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  دارای فرکانس خروجی تا 600 هرتز

  گشتاور راه اندازی بالا و مناسب برای کاربردهای سنگین

  دارای پورت شبکه داخلی RS458

  قابلیت تشخیص و کنترل ولتاژ ریجنریتیو

  تقویت خودکار گشتاور تا 150 درصد گشتاور خروجی در فرکانس 1 هرتز

  گارانتی 2 ساله و 10 سال خدمات پس از فروش 

  امکان مانیترینگ گسترده

  برخوردار از تکنولوژی مدلاسیون پهنای باند برای کاهش نویز

  می‌توانید قیمت اینورتر تکو سری T310 را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل درایو تکو را از فروشگاه آزندکنترل خریداری کنید.

  برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای انگلیسی درایو تکو سری T310 اینجا کلیک کنید.

  اینورتر تکو سری F510

  اینورتر تکو سری F510 با ورودی رنج ولتاژی سه فاز 380 ولت و رنج توانی3.7 تا 375 کیلووات یا 5 تا 500 اسب بخار برای وسایل با توان کاری سنگین مانند: کمپرسور، تهویهHVAC، فن، پمپ، آبیاری، برج‌های خنک کننده، بوستر پمپ، ساختمان هوشمند و... کاربرد دارد. از جمله مشخصات فنی این داریو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  اینورتر تکو F510

  امکان کنترل موتور های سنکرون

  قابلیت نمایش فرکانس، ولتاژ، جریان، خطا، ورژن برنامه . در مجوع 7 پارامتر بر روی صفحه نمایش

  دمای کاری 10- تا 50 درجه سانتی‌گراد و دمای نگهداری 20- تا 70 درجه سانتی‌گراد 

  امکان اتصال به دو روش سینک و سورس

  دارای پارامتر حفاظتی مختلف از جمله: حفاظت از چرخش برعکس، اضافه جریان، اضافه ولتاژ، اضافه بار، بالا رفتن دما و... و در مجموع دارای 30 پارامتر حفاظتی

  دارای کی پد جدا شونده

  دارای قابلیت سرچ سریع

  دارای2 ورودی آنالوگ یک ورودی ولتاژ 0 تا 10 و یک ورودی ولتاژ یا جریات 0 تا 10 ولت یا 4 تا 20 میلی‌آمپر، 6 ورودی دیجیتال با امکان تنظیم 46  نوع فانکشن مختلف

  امکان راه اندازی به صورت لحظه‌ای

  امکان ثبت 5 خطای آخر دستگاه

  امکان رزولوشن فرکانس 0.01 هرتز

  دارای دو نوع صفحه نمایش LED (IP20)  و LCD (IP55)

  دارای پارامتر دستوری خودکار (Auto Run) با 16 نوع گام زمانی

  دارای دو مدل کنترلی وکتور و V/F

  دارای 4 خروجی رله‌ای با سه کنتاکت باز و یک کنتاکت بسته و  با امکان تنظیم 42 نوع فانشکن و  2 خروجی آنالوگ ولتاژی یا جریانی 0 تا 10 ولت یا 4 تا 20 میلی آمپر با امکان تنظیم 23 نوع فانشکن.

  کاهش شتاب درایو و زمان دهی شتاب گیری تا 6000 ثانیه

  قابلیت اتصال مقاومت ترمز

  دارای یونیت ترمز داخلی

  دارای فن داخلی

  قابلیت کنترل سرعت موقعیت و گشتاور

  دارای ولوم روی کی پد

  دارای قابلیت راه اندازی و کنترل دو یا سه سیمه

  دارای فرکانس حامل 1 تا 16 کیلوهرتز

  دارای کنترلر PID

  داری صفحه نمایش LED و LCD

  امکان نمایش وضعیت درایو بر روی کی پد با 4 عدد LED 

  امکان حفاظت از آتش سوزی

  پشتیبانی از پروتکل‌هایBACnet، METASYS

  امکان کنترل فن

  قابلیت کنترل به صورت 3 اسلیو و یک مستر 

  امکان و قابلیت انرژی سیوینگ خودکار

  دارای 16 سرعت به صورت اختصاصی برای زمان‌های AC/DEC 

  قابلیت اتوتیون به دو صورت خودکار و دستی 

  پارامترهای موتور آسنکرون و سنکرون

  دارای پارامترهای از پیش تعریف شده مختص کاربردهای فن، اگزاست، کانوایر و غیره

  قابلیت واحدهای مهندسی از پیش تعریف شده

  امکان دستور به فرکانس از طریق 5 مرجع مختلف و تغییر فرکانس از طریق 6 مرجع مختلف

  دارای کارت آپشن Profibus و قابلیت اتصال به شبکه پروفیباس

  امکان قفل پارامتر

  امکان اعمال ترمز DC به مدت 10 ثانیه

  امکان تعریف 31 دستگاه در شبکه مد باس RTU-ASCII

  امکان شروع مجدد به کار اینورتر در صورت قطع ناگهانی برق

  مزایای کنترل دور تکو سری F510

  از مزایای اینوتر تکو می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

  پارامترهای تخصصی برای پمپ و فن

  دارای سیگنال‌های ورودی و خروجی با پالس تا 32 کیلو هرتز

  امکان اتصال 8 پمپ با کارت آپشن به صورت همزمان

  قابلیت پورت شبکه RS458 داخلی

  امکان اتصال به شبکه پروفیباس

  می‌توانید قیمت اینورتر تکو سری F510 را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل درایو تکو را از فروشگاه آزندکنترل خریداری کنید.

  برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای نصب کنترل دور تکو سری F510 اینجا کلیک کنید.

  برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای انگلیسی درایو تکو سری F510  اینجا کلیک کنید.

  اینورتر تکو سری S310

  اینورتر تکو سری S310 با ورودی رنج ولتاژی تک فاز 220 ولت و توان کاری 0.4 تا 1.5 کیلووات یا نیم تا 2 اسب بخار برای وسایل با توان کاری سنگین مانند: فن و پمپ، نوار نقاله، موتور اسپیندل، نوار نقاله، صنایع نساجی، صنعت فلزات و طلا، صنعت ماشین آلات بسته بندی، ماشین آلات برش و... کاربرد دارد که خود دارای مدل‌های زیر است:

  اینورتر تکو مدل S310  دارای فن و بدون فن

  اینورتر تکو مدل S310 (D) با امکانات حذف قابلیت نصب مقاومت ترمز و رله خروجی و پورت ارتباطی مناسب کاربردهایی که به این قابلیت‌ها نیاز ندارد، مدل جدید اینورتر تکو S310(D) ارزان قیمت‌ترین اینورتر شرکت TECO به شمار می‌رود.

  اینورتر تکو مدل S310 با قابلیت پالسی

  اینورتر تکو مدل S310(E) که کاملا به مانند مدل D است بات این تفاوت که پایه‎های S3 تا S5  حذف شده است.

  اینورتر تکو مدل S310 (BCD) دارای امکاناتی مانند خروجی رله‌ای، نصب مقاومت ترمر، دارای پورت شبکه RS485 با قیمتی بالاتر از مدل D

  از جمله مشخصات فنی این داریو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  دارای سه مرجع فرمان فرکانس ورودی پالس، پتانسیومتر و کنترل سرعت توسط ترمینال‌های TM2

  دارای فن داخلی

  دارای صفحه نمایش LED

  دارای مد کنترلی V/F

  امکان نصب مقاومت ترمز

  دارای 1 ورودی آنالوگ با ولتاژ 0 تا 10 ولت یا 0 تا 40 میلی آمپر، 5 ورودی دیجیتال با امکان تنظیم 12 نوع فانکشن 

  امکان نمایش وضعیت درایو بر روی کی پد با 4 عدد LED

  قابلیت اجرای خودکار با 8 نوع گام زمانی

  دارای یک خروجی رله‌ای با دو کنتاکت باز و بسته با امکان تنظیم 6 نوع فانشکن و یک خروجی آنالوگ ولتاژی 0 تا 10 ولت با امکان تنظیم 4 نوع فانشکن مختلف

  قابلیت رزولوشن فرکانس 0.01 هرتز

  امکان نصب مقاومت ترمز

  امکان راه اندازی و کنترل دو سیمه و سه سیمه

  قابلیت نمایش پارامترهای مختلف مانند فرکانس، ولتاژ، جریان، خطا، مرژن برنامه بر روی صفحه نمایش.

  امکان ثیت سه خطای آخر دستگاه

  امکان قفل پارامتر

  بدون نیاز به نصب یونت ترمز و دارای یونیت ترمز داخلی

  دارای ولوم روی کی پد

  امکان راه اندازی به صورت لحظه‌ای

  دارای فرکانس حامل 1 تا 12 کبلو هرتز

  در صورت قطع ناگهانی برق توانایی شروع مجدد را دارد.

  امکان اعمال و فعال کردن ترمز DC به مدت 25 ثانیه

  کاهش شتاب و زمان دهی شتاب گیری اینورتر تا 3600 ثانیه

  امکان کنترل فن

  امکان تعریف 32 دستگاه در شبکه مد باس

  قابلیت 8 سرعت به صورت اختصاصی برای زمان‎های AC/DEC

  مزایای کنترل دور تکو سری S310

  از مزایای این محصول می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

  دارای فرکانس خروجی تا 400 هرتز

  برخی از مدل‎ها بدون صفحه نمایش هستند.

  به دلیل این که از SOFT-PWM  داخلی برخوردار است در هنگام کارکرد نویز کمی دارد.

  قابلیت اتصال پورت شبکه RS458  داخلی

  به دلیل این که خنک کننده طبعی و بدون فن است نویز ایجاد شده توسط فن وجود ندارد.

  داری کی پد جداشونده توسط کابل RJ45 یا سون ساگمنت 5 رقمی

  ترانزیستور ترمز داخلی در اینورتر موجب بهبود قابلیت ترمز شده است

  دارای تقویت خودکار گشتاور خروجی تا 150 درصد در فرکانس 6 هرتز

  برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای نصب کنترل دور تکو سری S310 اینجا کلیک کنید.

  برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای انگلیسی درایو تکو سری S310  اینجا کلیک کنید.

  اینورتر تکو سری A510

  اینورتر تکو سری A510 با ورودی رنج ولتاژی سه فاز 200 ولت یا 400 ولت از توان 0.75 کیلو وات تا 315 کیلو وات 1 تا 425 اسب بخار برای وسایل با توان کاری سنگین مانند: میکسر، جرثقیل، معدن، صنایع سنگبری، دریل، بالابر، پله برقی، اکسترودر، صنایع حفاری، پرس، پانچ، صنایع سیم و کابل و... کاربرد دارد. از جمله مشخصات فنی این داریو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  اینورتر تکو A510  

  کی پد جدا شونده

  دارای نرم افزارهای ساده و کاربر پسند و ساده در تغییرات پارامتری

  قابلیت اعمال تزریق DC به خروجی و کنترل سرعت گشتاور و موقعیت و کنترل PID

  دارای حفاظت در برابر خطاهای مختلف از جمله حفاظت دور برعکس، قطع فاز خروجی و ورودی، اضافه جریان، اضافه ولتاژ، اضافه بار، گرمای بیش از حد و …در مجموع حافظت در برابر بیش از 30 خطا

  دارای مد وکتور کنترل، مد وکتور کنترلی، دارای مد کنترلی  V/F، کنترل حلقه بسته با کارت PG

  دارای صفحه نمایشگر به صورت  LCD و LED

  قابلیت راه اندازی به محض اتصال برق و بدون نیاز به شاسی استارت یا کلید استارت

  قابلیت دستور خودکار یا برنامه دهی زمانی تا 16 گام

  قابلیت نمایش  پارامترهای مختلف از قبیل جریان، ولتاژ، فرکانس، سرعت، دما و …

  قابلیت 4 روش مختلف برای شروع به کار

  امکان قفل کرد و رمز گذاری پارامترها

  قابلیت شروع به کار مجدد کنترل دور با تاخیر دلخواه در صورت قطعی برق

  ماکزیمم فرکانس تا 1200 هرتز

  قابلیت سرچ سریع

  و دمای عملکرد -10~ 50  ̊C و دمای ذخیره سازی -20~ 70  ̊C   

  قابلیت ذخیره انرژی اتوماتیک و کنترل عملکرد فن

  امکان توقف داریو با زمان کاهش سرعت تنظیم شده، توقف آزاد، توقف با ترمز DC، توقف آزاد با تایمر

  دارای2 ورودی آنالوگ به صورت0~10v/-10~10V  و4~20m ، 8 ورودی دیجیتال 24VDC / 8mAبا ایزولاسیون اپتوکوپلری قابل تنظیم برای 47 حالت مختلف، 1 ورودی پالس فرکانس بالا( 32 kHz )

  دارای 2 خروجی آنالوگ به صورت0~10v قابل تنظیم بر روی 23 حالت، دارای 3 خروجی رله‌ای ( 2 عدد کنتاکت باز و 1 عدد کنتاکت بسته به صورت DC 30V/1A و AC 250V/1A) قابل تنظیم بر روی 23 حالت، 2 خروجی ترانزیستوری open collectorبا48V

  امکان تغییر فرکانس به شش روش

  امکان نمایش وضعیت روی صفحه شامل وضعیت RUN، جهت چرخش، وجود خطا

  راه اندازی لحظه‌ای به صورت دو سیمه و سه سیمه 

  دارای تایمر داخلی ON-delay و OFF-delay تا 6000 ثانیه

  15 عدد سرعت حافظه‌ای به صورت اختصاصی با زمان‌های افزایش سرعت و کاهش سرعت (Acc/Dec) 

  قابلیت اتصال به 31 دستگاه با شبکه صنعت اینترفیس RS485و  (RTU-ASCII)MODBUS 

  قابلیت زمان دهی روشن شدن و خاموشی درایو تا 6000 ثانیه

  قابلیت ایجاد تغییر جهت به کمک کی پد (راستگرد و چپگرد) 

  دارای قابلیت Fire Mode (حفاظت آتش سوزی) 

  قابلیت تنظیم دستی و اتوماتیک پارامترهای موتور سنکرون و آسنکرون

  قابلیت راه اندازی و کنترل از دو مرجع راه اندازی و دو مرجع فرکانس 

  تنظیم پارامتر اتوماتیک و اختصاصی برای کاربردهای اگزوست فن، HVAC، کمپرسور، واترپمپ، کانوایر، بالابر و کربن

  قابلیت اتصال به پایه مشترک به صورت(PNP)Source  و (NPN)Sink

  مد V/F با 1 منحنی برای تنظیم دستی و 15منحنی مختلف تنظیم شده 

  امکان داشتن ماکزیمم فرکانس تا 1200 هرتز

  فرکانس حامل تا 16 کیلوهرتز و تنظیم اتوماتیک این فرکانس با توجه به رنج درایو

  قابلیت اعمال ترمز DC تا 10 ثانیه

  قابلیت ذخیره سازی مقادیر ولتاژ، جریان و فرکانس در لحظه ی خطا و 5 خطای آخر دستگاه 

  می‌توانید قیمت اینورتر تکو سری A510 را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل درایو تکو را از فروشگاه آزندکنترل خریداری کنید.

  برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای کنترل دور تکو سری A510 اینجا کلیک کنید.

  برای دریافت کاتالوگ انگلیسی درایو تکو سری A510 اینجا کلیک کنید.

  اینورتر تکو سری A510S

  اینورتر تکو سری A510S با ورودی رنج ولتاژی 3 فاز و در رنج توانی 5HP  تا 500HP  برای وسایل با توان کاری سنگین مانند: اکسترودر، پله برقی، آسانسور، جرثقیل، دریل، حفاری، صنایع سیم و کابل، پانچ، پرس، نوار قلاده، دستگاه CNC و... کاربرد دارد. از جمله مشخصات فنی این داریو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  دارای 3 خروجی رله‌ای(2 عدد کنتاکت باز و 1عدد کنتاکت بسته به صورت DC 30V/1Aو AC 250V/1A قابل تنظیم بر روی 35 حالت، 2 خروجی آنالوگ به صورت 4~20mA/0~10vقابل تنظیم بر روی 25 حالت، 2 خروجی ترانزیستوری open collectorبا35V DC/2~50mA   ایزولاسیون اپتوکوپلری، 1 خروجی پالس فرکانس بالا (32 kHz ) قابل تنظیم برای 7 حالت

  دارای تایمر داخلیON-delay و OFF-delay تا 6000 ثانیه

  16 عدد سرعت حافظه‌ای اختصاصی با زمان‌های روشن و خاموشی(Acc/Dec)  

  قابلیت اتصال به 31 دستگاه با شبکه صنعتی MODBUS(RTU-ASCII)  و اینترفیس RS485

  قابلیت زمان دهی چهار گانه‌ی روشن شدن و خاموشی درایو تا 6000 ثانیه

  قابلیت برنامه دهی زمانی تا 16 گام

  دارای حفاظت در برابر خطای مختلف از جمله حفاظت دور برعکس، قطع فاز خروجی و ورودی، اضافه جریان، اضافه ولتاژ،اضافه بار، گرمای بیش از حد و… بیش از 30 خطا

  دارای  مد وکتور کنترل، کنترل حلقه بسته با کارت PG، مد کنترلیV/F ، کنترل موتورهای سنکرون PM

  صفحه کی پد جدا شونده

  روش مختلف 4 قابلیت اعمال فرمان شروع به کار 

  قابلیت 6 روش مختلف اعمال تغییر فرکانس 

  راه اندازی به صورت دوسیمه و سه سیمه

  قابلیت راه اندازی وکنترل از دو مرجع فرکانس و دو مرجع راه اندازی 

  تنظیم پارامتر اتوماتیک و اختصاصی برای کاربردهای کمپرسور، کانوایر، واترپمپ، اگزاست فن،HVAC، بالابر و کرین

  قابلیت اتصال به پایه ی مشترک به صورت  Source(PNP) و Sink(NPN) 

  قابلیت قفل پارامترها و پسورد

  می‌توانید قیمت اینورتر تکو سری A510S را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل درایو تکو را از فروشگاه آزندکنترل خریداری کنید.

  اینورتر تکو سری L510

  اینورتر تکو سری L510 با ورودی رنج ولتاژی سه فاز 380 ولت یا 400 ولت از توان 1.5 کیلو وات تا 55 کیلو وات برای وسایل با توان کاریعمومی مانند: میکسر، جرثقیل، معدن، صنایع سنگبری، دریل، بالابر، پله برقی، اکسترودر، صنایع حفاری، پرس، پانچ، صنایع سیم و کابل و... کاربرد دارد. از جمله مشخصات فنی این داریو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  طراحی شده با  CPU۳۲ بیتی با هدف ایجاد Performance  بالا.

  دارای مبدل A/D سرعت بالا  و جبران کننده گشتاور خروجی.

  فرکانس خروجی تا ۶۵۰هرتز.

  دارای پورت داخلی  MODBUS RS485 برای کنترل تک و یا تعدادی درایو.

  قابلیت نصبی ماژول رابط برای  PROFIBUS / DeviceNet / Eternet (TCP / IP) / CANopen

  دارای صفحه نمایش دیجیتال و صفحه کلید داخلی شامل پتانسیومتر کنترل سرعت

  رابط RJ45 برای PC و ماژول کپی.

  دارای فیلتر داخلی EMI برای  انطباق با استاندارد (IEC) EN61800-۳.

  صرفه جویی در فضای نصب خصوصا در نصب‌های پهلو به پهلو.

  دارای هیت سینک برای قاب‌ها نوع یک و فن خنک کننده برای  قاب‌های ۲.

  دارای عملگرد  PID 

  قابلیت اجرای خودکار ۷ برنامه متوالی قابل برنامه ریزی

  دارای قابلت تنظیم خودکار فرکانس Carrier به منظور کاهش حرارت درایو.

  دارای توابع حفاظتی کامل.

  برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای انگلیسی درایو تکو سری S310  اینجا کلیک کنید.

  خرید اینورتر تکو

  در دنیایی که اینورترها زندگی ما را اشغال کرده‌اند جز یکی از پرکاربردترین لوازم الکترونیکی در صنعت و بقیه امور زندگی به شمار می‌روند، در خرید و انتخاب باید دقت بسیاری کرد و با انواع مدل‌های آن آشنا بود. در این مطلب یکی از بهترین تولید کنندگان اینورتر یعنی کمپانی تایوانی تکو را معرفی کردیم. اگر قصد خرید انواع کنترل دور تکو یعنی اینورتر تکو سری E310+، اینورتر تکو سری T310، اینورتر تکو سری F510، اینورتر تکو سری S310، اینورتر تکو سری A510، اینورتر تکو سری A510S را دارید، ما به شما آزندکنترل را پیشنهاد می‌کنیم.

 • اینورتر دگ درایو

   اینورتر دگ درایو

  قيمت و خريد اينورتر دگ درايو

  يکي از اينورترهاي چيني با کيفيت موجود در بازار اينورتر دگ درايو (DEG DRIVE INVERTER) است. اين شرکت چيني توليد کننده انواع محصولات اتوماسيون صنعتي و الکتريکي بوده و محصولات خود را در دو نوع تک فاز و سه فاز عرضه مي‌کند. آزندکنترل نمايندگي اينورتر دگ درايو در اين مقاله قصد دارد شما را با انواع درايو دگ درايو مانند اينورتر دگ درايو سري DGI 300، اينورتر دگ درايو سري DGI 900، اينورتر دگ درايو سري DGI600 آشنا کند، در ادامه با ما همراه باشيد. 

  اطلاعات کلي در مورد اينورتر دگ درايو

  درايو يا کنترل دوردگ درايو جز اينورترهاي است با رنج تواني 0.37 تا 90 کليووات است. درايوهاي اين کمپاني براي کاربد در همه موارد با مدهاي کنترل عمومي يا خاص کاربرد دارد و داراي ويژگي‌هاي منحصر به فردي مانند: ترمينال بندي استاندارد، گارانتي، توجه به نياز مشتري، قيمت مناسب، افزايش طول عمر و بازدهي  و مواردي از اين دست اشاره کرد. از سري‌هاي توليد شده توسط اين کمپاني مي‌توان به اينورتر دگ درايو سري DGI 300، اينورتر دگ درايو سري DGI 900، اينورتر دگ درايو سري DGI600 اشاره کرد.

  انواع اينورتر دگ درايو

  براي آشنايي شما با انواع مختلف کنترل دور دگ درايو در اين بخش به بررسي انواع اينورترهاي توليد شده توسط اين شرکت پرداخته و موارد فني و ويژگي‌هاي هر يک را بر مي‌شماريم. انواع درايوهاي اين کمپاني که در اين بخش بررسي مي‌کنيم عبارت‌اند از: اينورتر دگ درايو سري DGI 300، اينورتر دگ درايو سري DGI 900، اينورتر دگ درايو سري DGI600.

  اينورتر دگ درايو سري DGI 300

  کنترل دور دگ درايو سري DGI 300 با رنج تواني 0.75 کيلوات با ولتاژ ورودي و خروجي 220 ولت  و در دو سري تک فاز و سه فاز توليد شده و داراي کارکردهاي زياد است و براي مواردي مانند: کانواير، صنايع غذايي، تسمه نقاله، ماشين آلات سنگين و سبک، فن و پمپ، صنايع بسته بندي، صنايع نساجي، صنايع چوب و مواردي از اين دست کاربرد دارد. در زير به بررسي مشخصات فني اين درايو مي‌پردازيم:

   اینورتر دگ درایو DGI 300

  ورودي برق تکفاز و خروجي برق سه فاز 220 ولت 

  امکان قرار گيري تعداد زيادي از درايو در کنار هم بر روي تابلو برق

  ايجاد جريان خروجي بيشتر به موتور نسبت به اينورترهاي ديگر

  جدا شدن صفحه نمايش و امکان نصب آن بر روي درب تابلو 

  ولوم روي صفحه نمايش براي تنظيم فرکانس

  داراي قابليت آتوتيون موتور و مد وکتور 

  داراي قلبليت Auto Tunning

  داراي مقاومت ترمز با رنج تواني 150 اهم تا 200

  امکان قفل پارامترها

  حفاظت در برابر اضافه بار، اضافه جريان ، گرماي بيش از حد

  داراي رولويشن فرکانس خروجي با توان 01-0 هرتز

  داراي ترمينال RS485 و کنترل PID

  داراي 3 خروجي ديجيتال، 1 خروجي رله‌اي، 1 خروجي ترانزيستور، 1 خروجي پالس و يک خروجي آنالوگ

  قابليت قفل پارامترها و ذخيره سه خطاي آخر

  داراي بازه فرکانس خروجي با توان 0 تا 500 هرتز

  داراي قابليت ترمز داخلي Braking Unit 

  داراي حافظه سرعت تا 8 عدد

  داراي مد کنترلي V/F و Vector

  امکان برنامه دهي در زمينه فرکانس،زمان و جهت

  داراي 6 ورودي ديجيتال و 2 ورودي آنالوگ 

  قابليت نمايش پارامترهاي ولتاژ خروجي، جريان موتور، ولتاژ لينک دي سي ، درجه حرارت و.... بر روي صفحه نمايش

  داراي پورت شبکه RS485

  تحمل اضافه جريان خروجي تا 150 درصد

  مزاياي کنترل دور  دگ درايو سري DGI 300

  از مزاياي اين محصول مي‎توان به موارد زير اشاره کرد:

  ابعاد کوچک 

  دکمه‌هاي رنگي که ظاهري زيبا به درايو مي‌دهد

  گارانتي يک ساله

  خدمات پس از فروش به مدت 5 سال

  مي‌توانيد قيمت اينورتر دگ درايو سري DGI 300 را از طريق واتسپ استعلام بگيريد و اين مدل درايو دگ درايو را از فروشگاه آزندکنترل نمايندگي رسمي اينورتر دگ درايو خريداري کنيد.

  براي دريافت ديتاشيت يا دفترچه راهنماي فارسي کنترل دور دگ درايو سري DGI 300 اينجا کليک کنيد.

  براي دريافت ديتاشيت يا دفترچه راهنماي انگيسي کنترل دور دگ درايو سري DGI 300 اينجا کليک کنيد.

  اينورتر دگ درايو سري DGI900

  کنترل دور دگ درايو سري DGI900 با رنج تواني 90 کيلووات  و در دو سري تک فاز و سه فاز با ولتاژ خروجي و ورودي 380 وات توليد شده و داراي کارکردهاي زياد است و براي مواردي مانند: کمپرسور، فن و پمپ، پرس، اسپيندل، چاپ و بسته بندي، پخت و پز، نورد، جرتقيل، صنايع سنگ و معدن، ميکسر، سانتريفيوژ و مواردي از اين دست کاربرد دارد. در زير به بررسي مشخصات فني اين درايو مي‌پردازيم:

   اینورتر دگ درایو DGI900

  داراي رزولوشن فرکانس خروجي 800 هرتز

  داراي کنترلر  PID 

  جدا شدن صفحه نمايش و امکان نصب آن بر روي درب تابلو 

  داراي رولويشن فرکانس خروجي با توان 01-0 هرتز

  داراي ترمز داخلي 

  داراي قابليت  Auto-Tunning

  قابليت حفاظت هاي پيشرفته در مقابل گرماي بيش از حد، اضافه جريان، قطع يک فاز و اتصال کوتاه خروجي

  امکان قفل پارامترها و ذخيره سه خطاي آخر

  داراي 4 خروجي ديجيتال، يک خروجي پالس، دو خروجي رله‌اي، يک خروجي ترانزيستوري

  امکان برنامه دهي فرکانس،زمان و جهت

  داراي درجه حفاظتي ip65

  قابليت تعريف سرعت حافظه تا 16 عدد

  قابليت نمايش ولتاژ خروجي، جريان موتور ، ولتاژ لينک دي سي ، درجه حرارت و... بر روي صفحه نمايش

  داراي هشت ورودي ديجيتال و دو ورودي آنالوگ

  داراي مدهاي کنترلي V/F، torque control، Vector

  داراي يونيت داخلي Unit Brake

  پورت شبکه مدباس  RS-485

  تحمل اضافه جريان بار تا 150 درصد در يک دقيقه و تا 180 درصد در 3 ثانيه

  مزاياي کنترل دور  دگ درايو سري DGI 900

  از مزاياي اين محصول مي‎توان به موارد زير اشاره کرد:

  ابعاد کوچک 

  دکمه‌هاي رنگي که ظاهري زيبا به درايو مي‌دهد

  گارانتي يک ساله

  خدمات پس از فروش به مدت 5 سال

  مي‌توانيد قيمت اينورتر دگ درايو سري DGI 900 را از طريق واتسپ استعلام بگيريد و اين مدل درايو دگ درايو را از فروشگاه آزندکنترل نمايندگي رسمي اينورتر دگ درايو خريداري کنيد.

  براي دريافت ديتاشيت يا دفترچه راهنماي فارسي کنترل دور دگ درايو سري DGI 900 اينجا کليک کنيد.

  براي دريافت ديتاشيت يا دفترچه راهنماي انگليسي کنترل دور دگ درايو سري DGI 900 اينجا کليک کنيد.

  اينورتر دگ درايو سري DGI 600

  کنترل دور دگ درايو سري DGI 600 با رنج تواني 0.75 تا 45 کيلووات و در دو سري تک فاز و سه فاز با ولتاژ خروجي و ورودي 380 وات توليد شده و داراي کارکردهاي زياد است و براي مواردي مانند: کمپرسور، فن و پمپ، پرس، اسپيندل، چاپ و بسته بندي، پخت و پز، نورد، جرتقيل، صنايع سنگ و معدن، ميکسر، سانتريفيوژ و مواردي از اين دست کاربرد دارد. در زير به بررسي مشخصات فني اين درايو مي‌پردازيم:

  داراي رزولوشن فرکانس خروجي ?.?? هرتز

  داراي کنترلر  PID 

  جدا شدن صفحه نمايش و امکان نصب آن بر روي درب تابلو 

  داراي رولويشن فرکانس خروجي با توان 01-0 هرتز

  داراي ترمز داخلي 

  داراي قابليت  Auto-Tunning

  قابليت حفاظت هاي پيشرفته در مقابل گرماي بيش از حد، اضافه جريان، قطع يک فاز و اتصال کوتاه خروجي

  امکان قفل پارامترها و ذخيره سه خطاي آخر

  داراي 4 خروجي ديجيتال، يک خروجي پالس، دو خروجي رله‌اي، يک خروجي ترانزيستوري

  امکان برنامه دهي فرکانس،زمان و جهت

  داراي درجه حفاظتي ip65

  قابليت تعريف سرعت حافظه تا 16 عدد

  قابليت نمايش ولتاژ خروجي، جريان موتور ، ولتاژ لينک دي سي ، درجه حرارت و... بر روي صفحه نمايش

  داراي هشت ورودي ديجيتال و دو ورودي آنالوگ

  داراي مدهاي کنترلي V/F، torque control، Vector

  داراي يونيت داخلي Unit Brake

  پورت شبکه مدباس  RS-485

  تحمل اضافه جريان بار تا 150 درصد در يک دقيقه و تا 180 درصد در 3 ثانيه

  مزاياي کنترل دور  دگ درايو سري DGI 600

  از مزاياي اين محصول مي‎توان به موارد زير اشاره کرد:

  ابعاد کوچک 

  دکمه‌هاي رنگي که ظاهري زيبا به درايو مي‌دهد

  گارانتي يک ساله

  خدمات پس از فروش به مدت 5 سال

  مي‌توانيد قيمت اينورتر دگ درايو سري DGI 600 را از طريق واتسپ استعلام بگيريد و اين مدل درايو دگ درايو را از فروشگاه آزندکنترل نمايندگي رسمي اينورتر دگ درايو خريداري کنيد.

  براي دريافت ديتاشيت يا دفترچه راهنماي فارسي کنترل دور دگ درايو سري DGI 600 اينجا کليک کنيد.

  براي دريافت ديتاشيت يا دفترچه راهنماي انگليسي کنترل دور دگ درايو سري DGI 600 اينجا کليک کنيد.

  خريد اينورتر دگ درايو

  براي صنايع و شرکت‌هاي که از اوتماسيون صنعتي استفاده مي‌کنند انتخاب يک اينورتر خوب و مناسب با کارکرد آن‌ها بسيار اهميت دارد. يکي از اين اينورترهاي خوب و قابل اعتماد در اين زمينه کنترل دور دگ درايو است. اين اينورتر چيني با کيفيت در سه مدل درايو دگ درايو سري DGI 300، اينورتر دگ درايو سري DGI 900، اينورتر دگ درايو سري DGI600 دردو مدل تک فاز و سه فاز و با امکان دريافت جريان تواني مختلف در بازار وحود دارد شما مي‌توانيد براي استعلام قيمت و خريد انواع اينورترهاي دگ درايو با آزندکنترل نمايندگي دگ درايو از طريق واتسپ در تماس باشيد. 

 • اینورتر زیما

  اینورتر زیما

   قیمت و خرید اینورتر زیما

  در میان انواع اینورترهای موجود در بازار ایران نباید از کنترل دورهای با کبفبت ایرانی غافل شد. درایو زیما یکی از این تولیدات با کیفیت داخلی است. اینورتر زیما با گرید جهانی اینورتر موجود در بازار مانند زیمنس، اچ پی مونت، آیمستر و... توان رقابت دارد و گزینه مناسبی برای استفاده در زمینه‌های مختلف است. آزندکنترل نمایندگی اینورتر زیما در این مقاله قصد دارد شما را با انواع درایو زیما مانند: اینورتر زیما سری L، اینورتر زیما سری P، اینورتر زیما سری G، اینورتر زیما سری W آشنا کند، در ادامه با ما همراه باشید. 

  تاریخچه درایو زیما

  شرکت ایرانی زیما بیش از دو دهه است که با بهره گرفتن از دانش فنی به تولید لوازم الکترونیک و الکترونیک قدرت می‌پردازد و عنوان درایئهای صنعتی و کاربردی را تولید می‌کند. اینورتر زیما با تکیه بر فناوری روز دنیا به طراحی جدید و منحصر به فردی از کنترل دورها پرداخته و با کمک زنجیره تامین بین المللی تا کنون موفق شده است درایوهای قابل رقابت با مشابه خارجی را تولید کند.

  اطلاعات کلی در مورد اینورتر زیما

  درایو یا کنترل دور زیما جز اینورترهای است با رنج توانی 0.4 تا 300 کلیووات است. درایوهای این کمپانی برای کاربد در همه موارد با مدهای کنترل عمومی یا خاص است با ویژگی‌های منحصر به فردب مانند: ابعاد کوچک، گارانتی، توجه به نیاز مشتری، ترمینال بندی استاندارد، قیمت مناسب، سادگی مونتاژ و دمونتاژ، افزایش طول عمر و بازدهی اشاره کرد. سری‌های تولید این کمپانی به چهار دسته در زمینه اینورتر صنعتی سری G، کنترل دور لیفت سری L،  درایو پمپی P، اینورتر ماشین لباس شویی سری W اشاره کرد.

  انواع اینورتر زیما

  با توجه به آنچه که در مورد درایو زیما گفته شد در این بخش به بررسی کلی انواع مختلف این درایو و کارکرد هر کدام می‌پردازیم. انواع درایوهای این کمپانی عبارت است از: اینورتر زیما سری L، اینورتر زیما سری P، اینورتر زیما سری G، اینورتر زیما سری W.

  اینورتر زیما سری W

  کنترل دور زیما سری W با رنج توانی 0.37 تا 300  و در دو سری تک فاز و سه فاز تولید شده و دارای کارکردهای زیاد است که برای مواردی مانند: لباس‌شویی صنعتی، خشکشویی و مواردی از این دست مورد استفاده قرار می‌گیرد. در زیر به بررسی مشخصات فنی این درایو می‌پردازیم:

  دارای کیپد اکسترنال به منظور جایگزینی  HMI

  دارای توان تعریف تعداد دفعات شستشوی یک الگوی خاص

  امکان تعریف ۱۰ پله‌ی سرعتی و زمان هر پله

  دارای مود تست لباسشویی و امکان خروجی مخصوص شیر تخلیه، تعیین دمای آب شستشو

  دارای امکان کنترل سطح آب قبل از انجام عملیات خشک کن

  قابلیت تشخیص گرفتگی لوله تخلیه در مرحله خشک کن

  امکان تشخیص تشخیص پر شدن مخزن

  دارای خروجی اعلان پایان شستشو و ورودی و خروجی های قابل تعریف

  دارای ورودی های مربوط به ایست اضطراری و مکث فرآیند

  امکان تغییر پارامترها 

  امکان تعریف الگوهای مختلف شستشو مانند فقط شستشو، خشک کن و غیره

  امکان تعریف دمای آب لباسشویی

  صفحه ‌نمایش LCD دارای سونساگمنت تا 4  رقم برای نمایش مشاهده و تنظیم پارامترها، مقدار بار، دور، جریان و مقادیر فرکانسی

  دارای چهار عدد LED برای نمایش جهت نمایش جریان یا درصد بار، چرخش موتور، استارت یا استپ 

  مزایای کنترل دور  زیما سری W

  از مزایای این محصول می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

  قابلیت‌ها و کارکردهای متفاوت 

  گارانتی 2 ساله

  دارای ابعاد کوچک‌تر نسبت به اینورترهای مشابه خارجی

  می‌توانید قیمت اینورتر زیما سری W را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل درایو زیما را از فروشگاه آزندکنترل نمایندگی رسمی اینورتر زیما خریداری کنید.

  برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای فارسی کنترل دور زیما سری W اینجا کلیک کنید.

  اینورتر زیما سری L

  کنترل دور زیما سری L یا کنترل دورهای سری آسانسوری زیما با رنج توانی 1.5 تا 15  و در دو سری تک فاز و سه فاز تولید شده و دارای کارکردهای زیاد است که برای مواردی مانند: بالابرها، آسانسورها، جرتقیل، پله برقی و مواردی از این دست مورد استفاده قرار می‌گیرد. در زیر به بررسی مشخصات فنی این درایو می‌پردازیم:

   اینورتر زیما سری L

  امکان تشخیص و تصحیح اتوماتیک جهت انکودر در کاربرد  Closed Loop

  دارای استاندارد بدنه IP20 و نرم افزار اختصاصی زیما تاچ

  دارای نرم افزار و سخت افزار بهینه شده برای آسانسور، بالابر و جرثقیل

  قابلیت اتصال مقاومت ترمز داخلی و دارای فرکانس خروجی تا 800 هرتز

  دارای کنترل حلقه باز و حلقه بسته موتورهای سنکرون و آسنکرون، اتوتیون اتوماتیک و هوشمند در هر استارت

  حذف ضرایب  PIDبه کمک کنترلر اختصاصی HPC

  توانایی جریان دهی بالا و طراحی قدرتمند 

  دارای یک پورت LAN ، یک پورت Serialو پورت RS-485

  قابلیت اتصال به انکودرهای افزایشی و امکان استفاده از فیدبک Enable و حذف کنتاکتور دوم سر موتور (Contactor Less)

  تنها درایو 100 درصد ایرانی مخصوص آسانسور با طراحی سخت افزاری و نرم افزاری 

  ورودی و خروجی‌های مولتی فانکشن و دارای تابع Direct Approach اختصاصی در کارکرد Close Loop

  دریافت فرمان سرعت بصورت باینری و نرمال (V3,Vr,V0) 

  به منظور بهینه سازی زمان سفر و همچنین هم‌ سطح سازی دقیق کابین در کارکرد  Open Loop از مد پیشرفته Distance Approach یا همان توقف با منحنی شیرجه‌ای استفاده می‌کند

  به منظور استخراج مدل موتور از الگوریتم هوشمند Learning استفاده می‌کند

  قابل استفاده در شرایط محیطی با دمای 10- الی 50 درجه سانتی‌گراد، رطوبت کمتر از 85 درصد و حداکثر ارتفاع مجاز 1000 متر

  آماده به کار شدن درایو با تنظیم ۳ پارامتر  Quick Setup

  امکان کنترل دقیق گشتاور در سرعت‌های پایین برای راه اندازی و توقف نرم

  برای موتورهای گیربکس و گیرلس امکان ارائه کیفیت حرکت مطلوب از طریق الگوریتم هوشمند اتوتیون بدون نیاز به تنظیم وجود دارد

  قابلیت ظرفیت تحمل اضافه جریان به میزان 180 درصد جریان نامی به مدت 30 ثانیه

  مزایای کنترل دور  زیما سری L

  از مزایای این محصول می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

  قابلیت‌ها و کارکردهای متفاوت 

  گارانتی 2 ساله

  دارای ابعاد کوچک‌تر نسبت به اینورترهای مشابه خارجی

  می‌توانید قیمت اینورتر زیما سری L را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل درایو زیما را از فروشگاه آزندکنترل نمایندگی رسمی اینورتر زیما خریداری کنید.

  برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای فارسی کنترل دور زیما سری L اینجا کلیک کنید.

  اینورتر زیما سری P

  کنترل دور زیما سری P یا کنترل دورهای سری پمپی زیما با رنج توانی 0.37 تا 15  و در دو سری تک فاز و سه فاز در 15 مدل تولید شده و دارای کارکردهای زیاد است که برای مواردی مانند: بوستر پمپ‌ها، انواع پمپ‌های خانگی و پمپ‌های صنعتی و مواردی از این دست مورد استفاده قرار می‌گیرد. در زیر به بررسی مشخصات فنی این درایو می‌پردازیم:

  قابلیت ظرفیت تحمل اضافه جریان به میزان 180 درصد جریان نامی به مدت 30 ثانیه

  ورودی‌ها و خروجی‌های کاملا منطبق با نیاز پمپ و فرکانس خروجی تا 800 هرتز

  دارای یک پورت Serial، یک پورت LAN و پورت RS-485 

  دارای تنظیمات آسان و سریع (Plug & Play)و تابع ویژه تشخیص بی‌آبی (Dry mode)

  دارای نرم افزار اختصاصی برای سیستم‌های بوستر پمپ و طراحی کامپکت با ابعاد مناسب

  دارای کنترلر PID پیشرفته، اتصال مقاومت ترمز و استاندار حفاظتی  IP20

  امکان عملکرد چندین درایو به صورت همزمان با امکان زمانبندی قابل تنظیم

  به منظور کاهش مصرف انرژی در حالت بی‌باری و همچنین کاهش استهلاک از موتور تابع Sleep پیشرفته استفاده می‌کند.

  امکان استفاده در شرایط محیطی با دمای 10- الی 50 درجه سانتی‌گراد، رطوبت کمتر از 85 درصد، حداکثر ارتفاع مجاز 1000 متر

  امکان کنترل دقیق فشار در دبی‌های کم برای راه اندازی و توقف نرم پمپ

  دارای توابع اختصاصی برای کاربرد پمپ‌های خانگی و صنعتی

  امکان تغییرات نرم افزاری درایو مطابق با نیاز 

  دارای پارامترها، ورودی‌ها و خروجی‌های بهینه شده برای پمپ

  دارای Energy Saving برای سیستم صرفه جویی انرژی

  عملکرد Closed Loop با قابلیت سازگاری با انواع سنسور های موجود در بازار

  دارای تکنولوژی پیزو جهت نصب ساده و بهینه برای سنسور اختصاصی فشار 

  دارای 1 ورودی آنالوگ جریان، 2 ورودی آنالوگ ولتاژ و 5 ورودی دیجیتال

  دارای پروتکل Modbus برای شبکه شدن درایوها 

  مزایای کنترل دور  زیما سری P

  از مزایای این محصول می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

  قابلیت‌ها و کارکردهای متفاوت 

  گارانتی 2 ساله

  دارای ابعاد کوچک‌تر نسبت به اینورترهای مشابه خارجی

  می‌توانید قیمت اینورتر زیما سری P را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل درایو زیما را از فروشگاه آزندکنترل نمایندگی رسمی اینورتر زیما خریداری کنید.

  برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای فارسی کنترل دور زیما سری P اینجا کلیک کنید.

  اینورتر زیما سری G

   کنترل دور زیما سری G یا کنترل دورهای سری صنعتی زیما با رنج توانی 0.4 تا 15  و در دو سری تک فاز و سه فاز تولید شده و دارای کارکردهای زیاد است که برای مواردی مانند: ماشین تزریق، ماشین‌های چاپ، دستگاه CNC، رول جمع کن، نوار نقاله، فن، کمپرسور، اکسترودر، ماشین‌های دریل کاری، ماشین‌های بافندگی و تراشکاری، ماشین‌های لباسشویی و بسته بندی، و مواردی از این دست مورد استفاده قرار می‌گیرد. در زیر به بررسی مشخصات فنی این درایو می‌پردازیم:

   اینورتر زیما سری G

  قابلیت بوست گشتاور و استاندار بدنه  IP20

  امکان اتصال مقاومت ترمز و دارای نرم افزار اختصاصی زیما تاچ

  برخورداری از توابع کاربردی  Dwell Function JOG speed، Speed Search، 3-Wire، DC Brake، Up/Down، Stall prevention ، Skip Frequency، Energy saving، Start on the Fly 

  امکان تغییرات نرم افزاری و آپدیت برای کاربرد‌های صنعتی خاص و طراحی کامپکت با ابعاد مناسب

  دارای تابع اتوتیون هوشمند و فرکانس خروجی تا 800 هرتز

  دارای توابع کنترلی پیشرفته و سازگاری با انواع کاربردهای صنعتی

  مناسب برای استفاده در شرایط محیطی با دمای 10- الی 50 درجه سانتی‌گراد، رطوبت کمتر از 85 درصد، حداکثر ارتفاع مجاز 1000 متر

  سیستم پیشرفته حفاظت از درایو و موتور و منحنی حرکت S-Shape با کنترل دقیق شتاب و Jerk

  دارای کنترلر PID و ON/OFFو الگوریتم های کنترلی Sensorless vector و V/F (Linear ،Curve ،User Defined)

  دارای 1 ورودی پرسرعت، 5 ورودی مولتی فانکشن دیجیتال و 3 ورودی مولتی فانکشن آنالوگ

  امکان شبکه شدن از طریق پروتکل مد باس (Modbus) با استفاده از ورودی سریال  RS-485

  امکان ذخیره و نمایش 7 خطای آخر و تعداد کل خطاهای اضافه جریان و اضافه ولتاژ

  قابلیت ظرفیت تحمل اضافه جریان به میزان 180 درصد جریان نامی به مدت 30 ثانیه

  مزایای کنترل دور  زیما سری G

  از مزایای این محصول می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

  قابلیت‌ها و کارکردهای متفاوت 

  گارانتی 2 ساله

  استفاده از قطعات و مواد اولیه باکیفیت

  دارای ابعاد کوچک‌تر نسبت به اینورترهای مشابه خارجی

  می‌توانید قیمت اینورتر زیما سری G را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل درایو زیما را از فروشگاه آزندکنترل نمایندگی رسمی اینورتر زیما خریداری کنید.

  برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای فارسی کنترل دور زیما سری Pاینجا کلیک کنید.

  خرید اینورتر زیما

  در بازار رقباتی و تجاری وسایل الکترونیک نباید از تولیدات داخلی و امکان رقابت آن‌ها با گرید جهانی قافل شد. یکی از تولیدات اینورتر داخلی باکیفیت زیما است که توان رقابت با محصولات مشابه خارجی را دارد و استفاده از آن از نظر اقتصادی به صرفه‌تر بوده و هزینه شما را کاهش می‌دهد. این درایو یا کنترل دور در چهار دسته پمپی، صنعتی، آسانسوری و لباس‌شویی تولید می‌شود. این مدل درایو دارای مدل‌های متعددی مانند: اینورتر زیما سری L، اینورتر زیما سری P، اینورتر زیما سری G، اینورتر زیما سری W است، که هر یک رنج توانی، کارکرد و امکانات ویژه مختص به خود را دارند. برای استعلام قیمت و خرید کنترل دور زیما می‌توانید به آزندکنترل نمایندگی اینورتر زیما مراجعه کنید.

 • اینورتر سانیو

  اینورتر سانیو 1

  قیمت و خرید اینورتر سانیو

  یکی از پیشتازان عرصه لوازم الکترونیکی و اتوماسیون اداری که جای خود را در نیا باز کرده و محصولات خود را به بیش از 60 کشور جهان عرضه می‌کند سانیو است. اینورتر سانیو (SANYU INVERTER) به مانند اینورتر تکو، کنترل دور زیمنس، درایو آیمستر، اینورتر اینوونس و... به شما کمک می‌کند تا بتوانید کار خود را به بهترین شکل ممکن به انجام برسانید. آزندکنترل در این مقاله قصد دارد شما را با انواع درایو سانیو مانند: اینورتر سانیو سری SY2000، اینورتر سانیو سری SY5000، اینورتر سانیو سری SY8600، اینورتر سانیو سری SY9000 آشنا کند، در ادامه با ما همراه باشید. 

  تاریخچه درایو سانیو

  شرکت سانیو زیر نظر شرکت سانیو ژاپن تاسیس گردید و در عرصه تولید محصولات الکترونیکی شناخته شده است. این کمپانی برای ساخت درایورهای خود از قطعات معتبر و برند شرکت‌های اروپایی و ژاپنی استفاده کرده و محصولات با کیفیتی را به بازار عرضه می‌کنند. درایو سانیو به طور عمده در دو سری برای کاربردهای عمومی و سنگین تولید می‌شود. سری G این محصول برای کاربردهای عمومی و سری P این محصول برای کاربدهای سنگین مورد استفاده قرار می‌گیرد. درایورهای این کمپانی در مدل تک فاز و سه فاز به ترتیب با رنج توانی 0.4 تا 4 کیلووات و 0.4 تا 185 کیلووات عرضه می‌شوند.

  انواع اینورتر سانیو

  همان طور که ذکر شد کنترل دور سانیو انواع مختلفی دارد که در این بخش به معرفی انواع این مدل اینورتر که در ایران وجود دارد یعنی اینورتر سانیو سری SY2000، اینورتر سانیو سری SY5000، اینورتر سانیو سری SY8600، اینورتر سانیو سری SY9000 می‌پردازیم.

  اینورتر سانیو سری SY2000

  اینورتر ساینو SY2000

  اینورتر سانیو سری SY2000 با ورودی تک فاز  و سه فاز از 0.75 تا 7.5 کیلووات برای وسایل با توان کاری سنگین مانند: ماشین آلات نساجی، صنایع تزریق قالب، خط تولید، کابل سازی، پمپ و فن و... کاربرد دارد. از جمله مشخصات فنی این داریو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

   

  دارای فرکانس خروجی پایین 0 تا 300 هرتز – فرکانس بالا 0 تا 3000 هرتز

  این درایو دارای توابع حفاظتی داخلی شامل اضافه ولتاژ، اضافه بار، افت ولتاژ، اضافه جریان آنی، اور هیت و … 

  مجهز به دارای دو ورودی آنالوگ با سطح ولتاژ 10Vdc، 9 ورودی دیجیتال و 5 خروجی دیجیتال، 

  قابلیت نمایش اعلام وضعیت RUN یا  STOPبا کمک چراغ اندیکاتور 

  قابلیت وکتور کنترل، کنترل V/F، توقف و شروع مجدد آنی و تنظیم پسورد

  دارای کانال ورودی 0 تا 10 ولت و کانال ورودی 4 تا 20 میلی‌آمپر

  دارای PLC داخلی و پورت ارتباطی  RS485

  نمایش تنظیمات PID ، ورودی و خروجی آنالوگ، فرکانس خروجی، ولتاژ خروجی، فیدبک، جریان خروجی، سرعت موتور، فرکانس ست شده، کد خطا و... بر روی صفحه نمایش

  دو کانال خروجی 0 تا 10 ولت یا 4 تا 20 میلی آمپر

  قابلیت جدا شدن صفحه نمایش و امکان نصب آن روی درب تابلو

  کنترل و مانیتورینگ از طریق پشتیبانی از پروتکل مدباس 

  تنظیم فرکانس به کمک ولوم روی صفحه نمایش

  دارای قابلیت چند سرعته (Multispeed) تا 16 مرحله

  داری سیستم کنترل   droop control 

  قابلیت دریافت سیگنال‌های پالس برای تغییر سرعت و گشتاور

  اشغال فضای کمتر در تابلو به دلیل طراحی بهینه و ابعاد کوچک 

  برای سیستم‌های حلقه بسته قابلیت PID کنترل وجود دارد

  مزایای کنترل دور سانیو سری SY2000

  از مزایای این محصول می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

  کاملا بی‌صدا

  مناسب برای انواع موتور با گشتاورهای متفاوت

  دارای امکانات زیاد و متعدد

  قابلیت عکس العمل سریع جهت دستیابی به گشتاور مطلوب

  بهینه کردن مصرف انرژی و ضریب قدرت

  بالا بردن راندمان کاری، پایداری و دقت بالا

  توانایی بالا در جهت کنترل دور موتورهای بار سنگین

  می‌توانید قیمت اینورتر سانیو سری SY2000 را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل درایو سانیو را از فروشگاه آزندکنترل خریداری کنید.

  برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای فارسی کنترل دور سانیو سری SY2000 اینجا کلیک کنید.

  برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای انگلیسی درایو سانیو سری SY2000 اینجا کلیک کنید.

  اینورتر سانیو سری SY5000

  اینورتر ساینو SY5000

  اینورتر سانیو سری SY5000 با ورودی تک فاز با رنج توانی 0.4 تا 4 کیلووات و ورودی سه فاز رنج توانی 0.75  تا 45 کیلووات برای وسایل با توان کاری سنگین مانند: خطوط تولید، صنایع تزریق قالب، کابل سازی، صنایع نساجی، پمپ و فن، و... کاربرد دارد. از جمله مشخصات فنی این داریو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

   

  دارای کانال ورودی 0 تا 10 ولت و 4 تا 20 میلی‌آمپر

  دارای کانال خروجی 0 تا 10 ولت یا 4 تا 20 میلی‌آمپر

  این کنترل دور دارای توابع حفاظتی داخلی شامل افت ولتاژ، اضافه بار، اضافه جریان آنی،  اضافه ولتاژ، اور هیت و… است

  دارای فرکانس خروجی پایین 0 تا 300 هرتز و فرکانس خروجی بالا 0 تا 3000 هرتز

  قابلیت سیستم پیشرفته PID Controlling

  قابلیت تغییر سرعت و گشتاور به کمک دریافت سیگنال‌های پالس 

  امکان تنظیم اتوماتیک پارامترهای موتور Auto tuning

  دارای قابلیت چند سرعته (Multispeed) تا 16 مرحله

  حفاظت در مقابل نوسان فرکانس

  کنترل سیستم‌های حلقه بسته به کمک قابلیت PID 

  دارای قابلیت (PLC) داخلی بدون نیاز به اتصال به کامپیوتر

  تنظیم اتوماتیک ولتاژ

  قابلیت وکتور کنترل، کنترل V/F، توقف و شروع مجدد آنی، تنظیم پسورد

  دارای تنظیمات پیشرفته برای اعمال منحنی S Curve’s  

  دارای سیستم Traverse Control با تکنولوژی بالا 

  قابلیت سیستم کنترل Droop Control

  دارای پورت ارتباطی RS485 و پشتیبانی از پروتکل مدباس جهت کنترل و مانیتورینگ به همراه قابلیت کنترل و مانیتورینگ از طریق پورت استاندارد Rs485 با پروتکل Modbus

  دارای منوی فرکانس ترکیبی

  قابلیت اعمال 4 مرحله Acc و Dec مجزا و قابل کنترل، اعمال گشتاور ترمزی

  دارای خروجی یک رله‌ای قابل برنامه ریزی

  امکان حفاظت انواع خطاها از جمله خطاهای مربوط به فازهای ورودی و خروجی Over Heat, Under Voltage، Over Load، Over Voltage ، Over Current

  دارای ورودی و خروجی آنالوگ 10V-0  و 20mA-4  5 ورودی دیجیتال 

  قابلیت اعمال پیشرفته مدولاسیون PWM برداری 

  دارای ولوم روی صفحه برای تغییر فرکانس

  نمایشگر جدا شونده با امکان نصب آن روی درب تابلو

  قابلیت تغییر گشتاور تا 150درصد در فرکانس 3Hz

  مزایای کنترل دور سانیو سری SY5000

  از مزایای این محصول می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

  کاملا بی‌صدا

  مناسب برای انواع موتور با گشتاورهای متفاوت

  دارای امکانات زیاد و متعدد

  قابلیت عکس العمل سریع جهت دستیابی به گشتاور مطلوب

  بهینه کردن مصرف انرژی و ضریب قدرت

  بالا بردن راندمان کاری، پایداری و دقت بالا

  توانایی بالا در جهت کنترل دور موتورهای بار سنگین

  می‌توانید قیمت اینورتر سانیو سری SY5000 را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل درایو سانیو را از فروشگاه آزندکنترل خریداری کنید.

  برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای فارسی کنترل دور سانیو سری SY5000 اینجا کلیک کنید.

  برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای انگلیسی درایو سانیو سری SY5000 اینجا کلیک کنید.

  اینورتر سانیو سری SY8600

  اینورتر سانیو SY8600

   اینورتر سانیو سری SY8600 با ورودی تک فاز و سه فاز با رنج توانی 0.4  تا 160 کیلووات برای وسایل با توان کاری سنگین مانند: جرثقیل، کمپرسور، تزریق، میکسر و... کاربرد دارد. از جمله مشخصات فنی این داریو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

   

  قابلیت وکتور کنترل، جدا شدن کی پد، کنترل V/F، توقف و شروع مجدد آنی، تنظیم پسورد

  دارای ورودی و خروجی به صورت آنالوگ VDC-0010 و mA 4-20 و 8 ورودی دیجیتالی به همراه PLC داخلی بدون نیاز به اتصال به کامپیوتر

  کنترل و مانیتورینگ با پشتیبانی از پروتکل مدباس جهت 

  دارای حفاظت در برابر خطاها از جمله خطاهای مربوط به فازهای ورودی و خروجی Over Heat, Under Voltage، Over Load، Over Voltage،  ، Over Current

  قابلیت اعمال پیشرفته مدولاسیون PWM برداری 

  دارای ورودی 0 تا 10 ولت و کانال ورودی 4 تا 20 میلی‌آمپر و دو کانال خروجی 0 تا 10 ولت یا 4 تا 20 میلی‌آمپر

  این داریو دارای توابع حفاظتی داخلی شامل ولتاژ، اضافه بار، اضافه جریان آنی، افت ولتاژ، اضافه اور هیت و … است.

  دارای فرکانس خروجی  پایین 0 تا 300 هرتز و فرکانس بالا 0 تا 3000 هرتز

  قابلیت راه اندازی موتور با یک رنج بزرگتر در مد P برای اینورتر سنگین کار 

  قابلیت حفاظت در مقابل نوسان فرکانس، تنظیم اتوماتیک ولتاژ، سیستم کنترل Droop Control، اعمال گشتاور ترمزی

  دارای قابلیت تنظیم سرعت (Multispeed) تا 16 مرحله

  دارای دو خروجی رله‌ای قابل برنامه ریزی و گشتاور راه اندازی 200 درصد در فرکانس 0 هرتز

  قابلیت جدا سازی صفحه نمایشگر و نصب آن روی درب تابلو

  دارای سیستم پیشرفته PID Controlling

  تغییر سرعت و گشتاور با دریافت سیگنال‌های پالس 

  قابلیت تنظیم اتوماتیک پارامترهای موتور Auto tuning

  منوی فرکانس ترکیبی

  دارای قابلیت اعمال پیشرفته منحنی S Curve’s  

  برای سیستم‌های حلقه بسته قابلیت PID دارد

  دارای پورت ارتباطی RS485 و سیستم با تکنولوژی بالا Traverse Control

  قابلیت اعمال 4 مرحله مجزا و قابل کنترل Acc و Dec 

  دارای ولوم روی صفحه نمایشگر برای تنظیم فرکانس

  مزایای کنترل دور سانیو سری SY8600

  از مزایای این محصول می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

  کاملا بی‌صدا

  مناسب برای انواع موتور با گشتاورهای متفاوت

  دارای امکانات زیاد و متعدد

  قابلیت عکس العمل سریع جهت دستیابی به گشتاور مطلوب

  بهینه کردن مصرف انرژی و ضریب قدرت

  بالا بردن راندمان کاری، پایداری و دقت بالا

  توانایی بالا در جهت کنترل دور موتورهای بار سنگین

  می‌توانید قیمت اینورتر سانیو سری SY8600 را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل درایو سانیو را از فروشگاه آزندکنترل خریداری کنید.

  برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای فارسی کنترل دور سانیو سری SY8600 اینجا کلیک کنید.

  برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای انگلیسی درایو سانیو سری SY8600 اینجا کلیک کنید.

  اینورتر سانیو سری SY9000

  اینورتر سانیو SY9000

  اینورتر سانیو سری SY9000 با ورودی تک فاز و سه فاز با رنج توانی11  تا 185  کیلووات برای وسایل با توان کاری نیمه سنگین مانند: جرثقیل، کمپرسور، تزریق، میکسر و... کاربرد دارد. از جمله مشخصات فنی این داریو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  دارای 5 خروجی رله‌ای قابل برنامه ریزی و 6 ورودی دیجیتال، دارای ورودی و خروجی آنالوگ 4-20 mA و 0-10 V

  امکان حفاظت در مقابل نوسان فرکانس

  قابلیت کنترلOpen-Loop Vector Control (SVC) ، VVVF Control،Closed-Loop Vector Control (VC)

  قابلیت پیشرفته کنترل و تغییر همزمان 4 موتور 

  دارای قابلیت اعمال پیشرفته جهت منحنی S Curve’s 

  قابلیت تنظیم اتوماتیک ولتاژ، اعمال پسورد، سیستم پیشرفتهPID Controllin، منوی فرکانس ترکیبی

  قابلیت اعمال گشتاور ترمزی Brake torque با قابلیت تنظیم جریان و حالت اتوماتیک سطح ولتاژ 

  دارای قابلیت تغییر سرعت و گشتاور با دریافت سیگنال‌های پالس جهت 

  دارای قابلیت دستیابی به سیستم  Closed-Loop با اتصال کارت PG 

  قابلیت کنترل پیشرفته گشتاور

  دارای حفاظت در مقابل خطاها از جمله خطاهای مربوط به فازهای ورودی و خروجی ، Under Voltage، Over Voltage ، Over Load , Over Current، Over Heat

  دارای قابلیت کنترل و مانیتورینگ از طریق پورت استاندارد Rs485 با پرتوکل     Modbus

  قابلیت تنظیم اتوماتیک پارامترهای موتور  Auto tuning

  دارای قابلیت تنظیم سرعت (Multispeed) تا 16 مرحله

  دارای توان از 4 کیلووات تا 360 کیلوات

  قابلیت پیشرفته تطبیق سرعت  Speed Track Mode

  امکان پیشرفته تطبیق سرعت  Speed Track Mode

  قابلیت اعمال مجزا و قابل کنترل دو مرحله Acc و Dec 

  امکان ذخیره سه خطای آخر با علت وقوع تک تک خطاها

  قابلیت اعمال پیشرفته مدولاسیون PWM برداری 

  ولوم روی صفحه نمایشگر برای تنظیم فرکانس

  قابلیت جداسازی صفحه نمایشگر و نصب آن روی درب تابلو

  مزایای کنترل دور سانیو سری SY9000

  از مزایای این محصول می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

  کاملا بی‌صدا

  مناسب برای انواع موتور با گشتاورهای متفاوت

  دارای امکانات زیاد و متعدد

  قابلیت عکس العمل سریع جهت دستیابی به گشتاور مطلوب

  بهینه کردن مصرف انرژی و ضریب قدرت

  بالا بردن راندمان کاری، پایداری و دقت بالا

  توانایی بالا در جهت کنترل دور موتورهای بار سنگین

  می‌توانید قیمت اینورتر سانیو سری SY9000 را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل درایو سانیو را از فروشگاه آزندکنترل خریداری کنید.

  برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای فارسی کنترل دور سانیو سری SY9000 اینجا کلیک کنید.

  برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای انگلیسی درایو سانیو سری SY9000 اینجا کلیک کنید.

  خرید اینورتر سانیو

  در دنیای بزرگ اینورترها، شناخت انواع آن به ما کمک می‌کند تا بتوانیم اینورتر مناسب‌تری را برای کاربردهای که نیاز داریم انتخاب کنیم و از آسیب به دستگاه و آسیب مالی به خود جلوگیری کنیم. در این مطلب یکی از بهترین تولید کنندگان اینورتر یعنی کمپانی سانیو که تحت نظر سانیو ژاپن فعالیت می‌کند، را معرفی کردیم. اگر قصد خرید انواع کنترل دور اینورتر سانیو سری SY2000، اینورتر سانیو سری SY5000، اینورتر سانیو سری SY8600، اینورتر سانیو سری SY9000 را دارید، ما به شما آزندکنترل را پیشنهاد می‌کنیم.

 • اینورتر لایت آن

 • اینورتر یاسکاوا

  قیمت و خرید اینورتر یاسکاوا

  یکی از اینورترهای ژاپنی با کیفیت موجود در بازار اینورتر یاسکاوا YASKAWA INVERTER)) است. این شرکت ژاپنی تولید کننده انواع محصولات اتوماسیون صنعتی و الکتریکی بوده و محصولات خود را در دو نوع تک فاز و سه فاز عرضه می‌کند. آزندکنترل نمایندگی اینورتر یاسکاوا در این مقاله قصد دارد شما را با انواع اینورتر یاسکاوا مانند: اینورتر یاسکاوا سری V1000، اینورتر یاسکاوا سریA1000، اینورتر یاسکاوا سریL1000، اینورتر یاسکاوا سریj1000، اینورتر یاسکاوا سریGA500، اینورتر یاسکاوا سریGA700 ، اینورتر یاسکاوا سری 3G3MV، اینورتر یاسکاوا سری G7، اینورتر یاسکاوا سری T1000، اینورتر یاسکاوا سری E1000 آشنا کند، در ادامه با ما همراه باشید. 

  اطلاعات کلی در مورد اینورتر یاسکاوا

  درایو یا کنترل دور یاسکاوا جز اینورترهای است با رنج توانی 0.37 تا 90 کلیووات. درایوهای این کمپانی برای کاربرد در همه موارد با مدهای کنترل عمومی یا خاص کاربرد دارد و دارای ویژگی‌های منحصر به فردی مانند: ترمینال بندی استاندارد، گارانتی، توجه به نیاز مشتری، قیمت مناسب، افزایش طول عمر و بازدهی  و مواردی از این دست هستند. از سری‌های تولید شده توسط این کمپانی می‌توان به اینورتر یاسکاوا سری V1000، اینورتر یاسکاوا سریA1000، اینورتر یاسکاوا سریL1000، اینورتر یاسکاوا سریj1000، اینورتر یاسکاوا سریGA500، اینورتر یاسکاوا سریGA700 ، اینورتر یاسکاوا سری 3G3MV، اینورتر یاسکاوا سری G7، اینورتر یاسکاوا سری T1000، اینورتر یاسکاوا سری E1000 اشاره کرد.

  انواع اینورتر یاسکاوا

  برای آشنایی شما با انواع مختلف کنترل دور یاسکاوا در این بخش به بررسی انواع اینورترهای تولید شده توسط این شرکت پرداخته و موارد فنی و ویژگی‌های هر یک را بر می‌شماریم. 

  اینورتر یاسکاوا سری V1000

  اینورتر یاسکاوا سری V1000 دارای ویژگی‌های فنی منحصر به فردی است که در ادامه به شرح آن می‌پردازیم:

   اینورتر یاسکاوا سری V1000

  سازگار با محیط زیست قادر به راه‌اندازی یک موتور سنکرون 

  این مدل نه تنها موتورهای القایی، بلکه موتورهای سنکرون مانند موتورهای IPM و SPM را نیز ساپورت می‌کند (نسبت گشتاور متغیر موتورهای سنکرون 1 به 10 است).

  ویژگی های گشتاور چشمگیر

  به طور کامل مجهز به کنترل بردار جریان 

  کنترل بردار جریان، گشتاور شروع قدرتمند 200٪ در 0.5 هرتز  و عملیات محدود گشتاور دقیق را ارائه می‌دهد. 

  عملکرد تنظیم خودکار موتور در زمان راه اندازی 

  عملکرد بالا با بالاترین راندمان 

   اینورتر یاسکاوا سری V1000

  استفاده از موتور القایی Yaskawa زیر مجموعه 3.7 کیلووات برای عملکرد گشتاور سنگین

  افزایش قدرت ترمز در هنگام کاهش سرعت

  زمان کاهش سرعت بیشتر با ترمز بیش از حد تحریک

      دیگر مشکلی کم شدن فشار برق وجود ندارد.

  مجهز به جستجوی سرعت و عملکردهای KEB Ride-Thru برای نیازهای برنامه، چه موتور القایی و چه موتور آهنربای دائمی.

  روش جستجوی سریع

  راه اندازی راحت و مجدداً موتور بدون سنسورهای سرعت دست و پا گیر 

   اینورتر یاسکاوا سری V1000

  ایده آل برای فن، دمنده، و دیگر برنامه‌های کاربردی چرخان و سیال

  Speed Search با یافتن سرعت موتورهای کوستینگ، راه اندازی مجدد صاف را انجام می‌دهد

  KEB Ride-Thru

  درایو با استفاده از موتور regen به کار خود ادامه می‌دهد و ایده آل برای HVAC

  نرم افزار خروجی فرکانس بالا

  ارائه یک درایو با نرم افزار سفارشی با عملکردهای خاص مورد نیاز برای دستگاه 

  نرم افزار برنامه نویسی بصری اختیاری به شما امکان می‌دهد فورا V1000 را برای برنامه خود سفارشی کنید. 

  MEMOBUS RS-422/485 با سرعت بالا و انواع واحدهای آپشن V1000 را به تمام شبکه‌های فیلدباس معروف متصل می‌کند.

  منبع تغذیه 24 ولت اختیاری کنترل کننده درایو را تحت هر شرایطی روشن نگه می‌دارد و ارتباطات شبکه و عملکردهای نظارتی را حتی در زمان قطع برق اصلی فراهم می‌کند.

   اینورتر یاسکاوا سری V1000

  بدون باله و ضد گرد و غبار 

  حفاظت در برابر محیط‌های خشن

  انطباق با RoHS اتحادیه اروپا

  تمام مدل‌های V1000 کاملاً با ابتکار RoHS اتحادیه اروپا مطابقت دارند.

   اینورتر یاسکاوا سری V1000

  مزایای کنترل دور یاسکاوا سری V1000

  از مزایای این محصول می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

  ابعاد مناسب

  دکمه‌های رنگی که ظاهری زیبا به درایو می‌دهد

  گارانتی یک ساله

  خدمات پس از فروش 

  می‌توانید قیمت اینورتر یاسکاوا سری V1000 را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل درایو یاسکاوا را از فروشگاه آزندکنترل نمایندگی رسمی اینورتر یاسکاوا خریداری کنید.

  برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای انگیسی کنترل دور یاسکاوا سری V1000 اینجا کلیک کنید.

  برای دریافت بروشور انگیسی کنترل دور یاسکاوا سری V1000 اینجا کلیک کنید.

  اینورتر یاسکاوا سریA1000

  اینورتر یاسکاوا سری A1000 دارای ویژگی‌های فنی منحصر به فردی است که در ادامه به شرح آن می‌پردازیم:

   اینورتر یاسکاوا سریA1000

  بی صدا، زیبا و فوق العاده قدرتمند

  حداکثر ظرفیت موتور قابل اجرا (کیلووات) نشان دهنده ظرفیت تحت رتبه بندی کارهای سنگین (HD) 

  قابلیت راندن هر نوع موتوری

  قابل اجرا برای موتورهای القایی، موتورهای سنکرون مانند موتورهای IPM و SPM با کنترل بردار جریان با کارایی بالا 

  دارای یک درایو برای راه اندازی موتورهای القایی و سنکرون

  با یک تنظیم پارامتر به راحتی امکان جابه جا بین انواع موتور وجود دارد

  تعیین موقعیت روتور بدون رمزگذار موتور

   اینورتر یاسکاوا سریA1000

  استفاده از یک موتور IPM برای انجام کنترل موقعیت بدون بازخورد موتور 

  برجستگی الکتریکی در موتورهای IPM تشخیص سرعت، جهت و موقعیت روتور را بدون استفاده از رمزگذار موتور ممکن می‌سازد.

  عملکرد موقعیت یابی دقیق بدون کنترلر بالا

  امکان ایجاد یک توالی کنترل موقعیت سفارشی شده را بدون استفاده از رمزگذار موتور برنامه نویسی بصری در DriveWorksEZ 

  ویژگی‌های گشتاور پیشرو

  گشتاور قدرتمند در 0 هرتز، بدون رمزگذار موتور

  با موتور IPM به گشتاور راه اندازی قوی‌تر در سرعت صفر دست یابید.

  بدون نیاز به سنسور سرعت یا سنسور قطب.

   اینورتر یاسکاوا سریA1000

  کنترل بردار حلقه باز پیشرفته برای PM با موتور IPM

  مقایسه محدوده کنترل سرعت

  کنترل بردار جریان با کارایی بالا، گشتاور راه اندازی قدرتمندی را با موتور القایی به دست می‌آورد.

  گشتاور راه اندازی قدرتمند با موتور القایی

  بارگذاری شده با ویژگی‌های تنظیم خودکار

  ویژگی‌های تنظیم خودکار پارامترهای درایو را برای کار با موتورهای القایی و همچنین موتورهای سنکرون بهینه می‌کند تا به بالاترین سطح عملکرد ممکن دست یابد.

  نه تنها عملکرد درایو و موتور را کامل می‌کند، بلکه به طور خودکار تنظیمات را نسبت به ماشین آلات متصل تنظیم می‌کند.

  روش‌های مختلفی برای بهینه سازی خودکار تنظیمات و عملکرد درایو

  روش‌های تنظیم خودکار کاملاً جدید.

  به طور مداوم تغییرات در ویژگی‌های موتور را در حین اجرا برای کنترل سرعت بسیار دقیق تجزیه و تحلیل می‌کند.

  عملکرد صاف در سرعت پایین به لطف مهار موج گشتاور 

  مقایسه ریپل گشتاور در سرعت صفر (بردار حلقه بسته)

  مقابله با اتلاف نیرو و بازیابی

  دو راه برای مدیریت افت لحظ‌ای برق ارائه می‌دهد.

  قادر است از دست دادن لحظه‌ای توان برای موتورهای القایی و همچنین موتورهای سنکرون بدون استفاده از رمزگذار موتور استفاده کند.

  جستجوی سریع

  برای راه اندازی مجدد نرم، به راحتی سرعت یک موتور کوستینگ 

  مناسب برای فن‌ها، دمنده‌ها و دیگر کاربردهای چرخان و سیال.

  KEB

  برای خطوط فیلم و سایر کاربردهایی که نیاز به کار مداوم دارند بسیار توصیه می‌شود.

  توجه: برای تشخیص تلفات برق نیاز به یک سنسور جداگانه دارد.

  بسته به شرایط بار، درایو ممکن است حرکت کند 

  برای تولید کنندگان نیمه هادی بسیار مهم است

  نیازی به خرید منبع تغذیه پشتیبان نیست

  سیگنال کم ولتاژ را در هنگام افت برق تشخیص می‌دهد و خروجی می‌دهد

   اینورتر یاسکاوا سریA1000

  مزایای کنترل دور یاسکاوا سری A1000

  از مزایای این محصول می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

  ابعاد مناسب

  دکمه‌های رنگی که ظاهری زیبا به درایو می‌دهد

  گارانتی یک ساله

  خدمات پس از فروش 

  می‌توانید قیمت اینورتر یاسکاوا سری A1000 را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل درایو یاسکاوا را از فروشگاه آزندکنترل نمایندگی رسمی اینورتر یاسکاوا خریداری کنید.

  برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای انگیسی کنترل دور یاسکاوا سری A1000 اینجا کلیک کنید.

  برای دریافت بروشور انگیسی کنترل دور یاسکاوا سری A1000 اینجا کلیک کنید.

  اینورتر یاسکاوا سریL1000

  اینورتر یاسکاوا سری L1000 دارای ویژگی‌های فنی منحصر به فردی است که در ادامه به شرح آن می‌پردازیم:

   اینورتر یاسکاوا سریL1000

  مناسب برای موتورهای القایی و سنکرون 

  طراحی فشرده برای اتاق ماشین‌های تنگ

  سازگار با طیف وسیعی از رمزگذارها

  کاهش زمان عملیات و ترمز گیری قوی‌تر

  بارگذاری شده با ویژگی‌های تنظیم خودکار

  سواری نرم و راحت

  عملیات صاف

  کنترل بیش از حد و ضد لرزش

  گشتاور شروع کارایی بالا بدون سنسور

  انواع عملکردهای ترمز

  عملیات نجات

  عملکرد غیر فعال کردن ایمن

  هشدارهای پیشگیرانه

  عملکرد طولانی مدت

  • راندمان بالا  و صرفه جویی در انرژی

  عملکرد بالا و اعوجاج هارمونیک کم

  راه اندازی و نگهداری آسان

  بلوک ترمینال با پشتیبان گیری از پارامتر

  راه اندازی آسان

  DriveWizard Plus

  مزایای کنترل دور یاسکاوا سری L1000

  از مزایای این محصول می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

  ابعاد مناسب

  دکمه‌های رنگی که ظاهری زیبا به درایو می‌دهد

  گارانتی یک ساله

  خدمات پس از فروش 

  می‌توانید قیمت اینورتر یاسکاوا سری L1000 را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل درایو یاسکاوا را از فروشگاه آزندکنترل نمایندگی رسمی اینورتر یاسکاوا خریداری کنید.

  برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای انگیسی کنترل دور یاسکاوا سری L1000 اینجا کلیک کنید.

  برای دریافت بروشور انگیسی کنترل دور یاسکاوا سری L1000 اینجا کلیک کنید.

  اینورتر یاسکاوا سریj1000

  اینورتر یاسکاوا سری j1000 دارای ویژگی‌های فنی منحصر به فردی است که در ادامه به شرح آن می‌پردازیم:

   اینورتر یاسکاوا سریj1000

  استفاده بسیار آسان 

  به طور کامل قادر به عملکرد کارآمد و صرفه جویی در انرژی است و نیازهای سرعت متغیر را در برنامه‌های فشرده مدیریت می‌کند.

  طراحی فشرده

  هر درایو دارای رتبه دوگانه، وظیفه عادی (ND) و وظیفه سنگین (HD) 

  تنظیمات پارامتر به کاربر این امکان را می‌دهد که رتبه بندی را انتخاب کند که به بهترین وجه با نیازهای برنامه مطابقت دارد.

  انتخاب ND به درایو اجازه می‌دهد تا موتور قدرتمندتری را با اندازه کل فریم بزرگ‌تر از HD کار کند.

  نصب ساید بای ساید، طراحی جمع و جور این امکان را فراهم می‌کند که کل تنظیمات را حتی در باریک‌ترین محفظه‌ها قرار گیرد

  راه اندازی فشرده در پانل محفظه (میلی‌متر)

  200 ولت

  ورودی سه فاز 3.7 کیلو وات (HD)

   اینورتر یاسکاوا سریj1000

  عملیات آسان

  حالت Setup به کاربر امکان دسترسی سریع به پارامترهای اساسی مورد نیاز برای اجرای فوری برنامه را می‌دهد. 

  منوی تأیید تمام تنظیماتی را که از مقادیر پیش‌فرض اصلی تغییر کرده‌اند فهرست می‌کند.

  تأیید منو

  پارامترها از مقادیر پیش فرض خود تغییر کردند

  J1000 از عملکرد Swing PWM Yaskawa برای سرکوب نویز الکترومغناطیسی و شنیداری موتور استفاده می کند و محیطی آرام‌تر ایجاد می‌کند.

    اینورتر یاسکاوا سریj1000

  مزایای کنترل دور یاسکاوا سری j1000

  از مزایای این محصول می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

  ابعاد مناسب

  دکمه‌های رنگی که ظاهری زیبا به درایو می‌دهد

  گارانتی یک ساله

  خدمات پس از فروش 

  می‌توانید قیمت اینورتر یاسکاوا سری j1000 را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل درایو یاسکاوا را از فروشگاه آزندکنترل نمایندگی رسمی اینورتر یاسکاوا خریداری کنید.

  برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای انگیسی کنترل دور یاسکاوا سری j1000 اینجا کلیک کنید.

  برای دریافت بروشور انگیسی کنترل دور یاسکاوا سری j1000 اینجا کلیک کنید.

  اینورتر یاسکاوا سری GA500

  اینورتر یاسکاوا سری GA500 دارای ویژگی‌های فنی منحصر به فردی است که در ادامه به شرح آن می‌پردازیم:

   اینورتر یاسکاوا سری GA500

  هوشمند و جمع و جور

  کوچک‌ترین کلاس جهان با عملکرد برتر

  کنترل موتور مغناطیس دائمی را ارائه می‌دهد و از کارکرد مداوم ماشین آلات و تجهیزات به مشتری اطمینان می‌دهد.

  به حداکثر رساندن عملکرد دستگاه 

  درایو پایدار برای بارهای با ضربه زیاد

  دارای فناوری کنترل موتور PM بدون سنسور منحصر به فرد Yaskawa برای تشخیص موقعیت قطب مغناطیسی موتور PM 

  با خروجی سرعت صفر، 100 درصد گشتاور 

  590 هرتز بالاترین صنعت

  با دستیابی به عملکرد با سرعت بالا با حداکثر فرکانس خروجی 590 هرتز 

   اینورتر یاسکاوا سری GA500

  مزایای کنترل دور یاسکاوا سری GA500

  از مزایای این محصول می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

  ابعاد مناسب

  دکمه‌های رنگی که ظاهری زیبا به درایو می‌دهد

  گارانتی یک ساله

  خدمات پس از فروش 

  می‌توانید قیمت اینورتر یاسکاوا سری GA500 را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل درایو یاسکاوا را از فروشگاه آزندکنترل نمایندگی رسمی اینورتر یاسکاوا خریداری کنید.

  اینورتر یاسکاوا سریGA700 

  اینورتر یاسکاوا سری GA700 دارای ویژگی‌های فنی منحصر به فردی است که در ادامه به شرح آن می‌پردازیم:

   اینورتر یاسکاوا سریGA700

  برای بهینه سازی بیشتر جرثقیل‌ها بر اساس مفاهیم انعطاف پذیر، آسان، پایدار توسعه یافته 

  افزایش بهره‌وری

  صرفه جویی در  انرژی 

  کاهش هزینه کلی

  افزایش سازگاری‌های محیطی 

  توالی جرثقیل قابل اعتماد

  توالی ترمز

  فرمان آزادسازی شکست در رابطه با فرکانس عملکرد درایو

  ترمزها رها شده و اعمال و در عین حال گشتاور کافی برای حفظ بار در هنگام استارت و توقف برای جلوگیری از برگشت بار 

  مزایای کنترل دور یاسکاوا سری GA700

  از مزایای این محصول می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

  ابعاد مناسب

  دکمه‌های رنگی که ظاهری زیبا به درایو می‌دهد

  گارانتی یک ساله

  خدمات پس از فروش 

  می‌توانید قیمت اینورتر یاسکاوا سری GA700 را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل درایو یاسکاوا را از فروشگاه آزندکنترل نمایندگی رسمی اینورتر یاسکاوا خریداری کنید.

  برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای انگیسی کنترل دور یاسکاوا سری GA700 اینجا کلیک کنید.

  اینورتر یاسکاوا سری 3G3MV

  اینورتر یاسکاوا سری 3G3MV دارای ویژگی‌های فنی منحصر به فردی است که در ادامه به شرح آن می‌پردازیم:

   اینورتر یاسکاوا سری 3G3MV

  هوشمند و جمع و جور

  کوچک‌ترین کلاس جهان با عملکرد برتر

  کنترل موتور مغناطیس دائمی را ارائه می‌دهد و از کارکرد مداوم ماشین آلات و تجهیزات به مشتری اطمینان می‌دهد.

  به حداکثر رساندن عملکرد دستگاه 

  درایو پایدار برای بارهای با ضربه زیاد

  دارای فناوری کنترل موتور PM بدون سنسور منحصر به فرد Yaskawa برای تشخیص موقعیت قطب مغناطیسی موتور PM 

  با خروجی سرعت صفر، 100 درصد گشتاور 

  590 هرتز بالاترین صنعت

  با دستیابی به عملکرد با سرعت بالا با حداکثر فرکانس خروجی 590 هرتز 

  مزایای کنترل دور یاسکاوا سری 3G3MV

  از مزایای این محصول می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

  ابعاد مناسب

  دکمه‌های رنگی که ظاهری زیبا به درایو می‌دهد

  گارانتی یک ساله

  خدمات پس از فروش 

  می‌توانید قیمت اینورتر یاسکاوا سری 3G3MV را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل درایو یاسکاوا را از فروشگاه آزندکنترل نمایندگی رسمی اینورتر یاسکاوا خریداری کنید.

  برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای انگیسی کنترل دور یاسکاوا سری 3G3MV اینجا کلیک کنید.

  اینورتر یاسکاوا سری G7

  اینورتر یاسکاوا سری G7 دارای ویژگی‌های فنی منحصر به فردی است که در ادامه به شرح آن می‌پردازیم:

   اینورتر یاسکاوا سری G7

  دارای سطوح بالایی از عملکرد 

  برای اولین بار، کنترل 3 سطح در اینورترهای همه منظوره کلاس 400 ولت گنجانده شده است تا مشکل ولتاژهای ریز ولتاژ را حل کند

  اولین اینورتر همه منظوره کلاس 400 ولت در جهان که از روش کنترل 3 سطحی برای نزدیک شدن به ولتاژ خروجی موج سینوسی استفاده می‌‎کند.

  ارائه برای مشکلاتی مانند آسیب عایق موتور به ولتاژ افزایشی و خوردگی الکترولیتی یاتاقان‌های موتور به دلیل ولتاژ شفت 

  موتورهای همه منظوره موجود را می‌توان حتی بدون فیلترهای سرکوب کننده نیز استفاده کرد. 

  نویز و جریان نشتی تا حد زیادی کاهش یافته است 

  ولتاژ نوسان کم

  ولتاژ نوسان موتور را سرکوب کرده و نیاز به حفاظت از ولتاژ نوسان برای موتور را از بین برده است

  صدای الکتریکی کم

  به طور قابل توجهی نویز رسانایی (منبع تغذیه) و نویز تابشی ناشی از درایوهای اینورتر را کاهش می‌دهد 

  به حداقل رساندن اثرات روی دستگاه‌های جانبی 

  صدای آکوستیک کم

  نویز آکوستیک کم که دستیابی به آن با طرح‌های معمولی دشوار است.

  مزایای کنترل دور یاسکاوا سری G7

  از مزایای این محصول می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

  ابعاد مناسب

  دکمه‌های رنگی که ظاهری زیبا به درایو می‌دهد

  گارانتی یک ساله

  خدمات پس از فروش 

  می‌توانید قیمت اینورتر یاسکاوا سری G7 را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل درایو یاسکاوا را از فروشگاه آزندکنترل نمایندگی رسمی اینورتر یاسکاوا خریداری کنید.

  برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای انگیسی کنترل دور یاسکاوا سری G7 اینجا کلیک کنید.

  اینورتر یاسکاوا سری T1000

  اینورتر یاسکاوا سری T1000 دارای ویژگی‌های فنی منحصر به فردی است که در ادامه به شرح آن می‌پردازیم:

  هوشمند و جمع و جور

  کوچک‌ترین کلاس جهان با عملکرد برتر

  کنترل موتور مغناطیس دائمی را ارائه می‌دهد و از کارکرد مداوم ماشین آلات و تجهیزات به مشتری اطمینان می‌دهد.

  به حداکثر رساندن عملکرد دستگاه 

  درایو پایدار برای بارهای با ضربه زیاد

  دارای فناوری کنترل موتور PM بدون سنسور منحصر به فرد Yaskawa برای تشخیص موقعیت قطب مغناطیسی موتور PM 

  با خروجی سرعت صفر، 100 درصد گشتاور 

  590 هرتز بالاترین صنعت

  با دستیابی به عملکرد با سرعت بالا با حداکثر فرکانس خروجی 590 هرتز

  مزایای کنترل دور یاسکاوا سری T1000

  از مزایای این محصول می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

  ابعاد مناسب

  دکمه‌های رنگی که ظاهری زیبا به درایو می‌دهد

  گارانتی یک ساله

  خدمات پس از فروش 

  می‌توانید قیمت اینورتر یاسکاوا سری T1000 را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل درایو یاسکاوا را از فروشگاه آزندکنترل نمایندگی رسمی اینورتر یاسکاوا خریداری کنید.

  برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای انگیسی کنترل دور یاسکاوا سری T1000 اینجا کلیک کنید.

  اینورتر یاسکاوا سری E1000

  اینورتر یاسکاوا سری E1000 دارای ویژگی‌های فنی منحصر به فردی است که در ادامه به شرح آن می‌پردازیم:

  صرفه جویی فوق ‌العاده در انرژی 

  موتور القایی با راندمان بالا

  بهینه سازی درایو مربوط به تغییرات بار و دما 

  قابلیت هدایت القایی و همزمان

  موتور سنکرون درایو کارآمدتر از موتورهای القایی با کارایی بالا 

  کمپرسور گشتاور ثابت با راندمان بالا درایو (IM & SM)

  کنترل فشار پایدار و راندمان بالا برای کمپرسور گشتاور ثابت

  سهولت بهره برداری و انطباق با محیط

  کنترل داخلی صرفه جویی در مصرف انرژی با عملکرد تنظیم خودکار

  مقابله با قدرت از دست رفته و بازیابی

  ویژگی‌های زیست محیطی

  عملکرد I/O با کارایی بالا

  تعمیر و نگهداری آسان

  سفارشی سازی اینورتر به ترجیح کاربر

  راه اندازی آسان 

  کارت‌های آپشن ارتباطی مختلف

  ایمنی و قابلیت اطمینان بالا

  محیط امن

  عملکرد طولانی مدت

  تعمیر و نگهداری آسان

  حفاظت از ماشین

  عملکرد متوالی

  مزایای کنترل دور یاسکاوا سری E1000

  از مزایای این محصول می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

  ابعاد مناسب

  دکمه‌های رنگی که ظاهری زیبا به درایو می‌دهد

  گارانتی یک ساله

  خدمات پس از فروش 

  می‌توانید قیمت اینورتر یاسکاوا سری E1000 را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل درایو یاسکاوا را از فروشگاه آزندکنترل نمایندگی رسمی اینورتر یاسکاوا خریداری کنید.

  برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای انگیسی کنترل دور یاسکاوا سری E1000 اینجا کلیک کنید.

  خرید اینورتر یاسکاوا

  برای صنایع و شرکت‌های که از اوتماسیون صنعتی استفاده می‌کنند انتخاب یک اینورتر خوب و مناسب با کارکرد آن‌ها بسیار اهمیت دارد. یکی از این اینورترهای خوب و قابل اعتماد در این زمینه کنترل دور یاسکاوا است. این اینورتر ژاپنی با کیفیت در ده مدل اینورتر یاسکاوا سری V1000، اینورتر یاسکاوا سریA1000، اینورتر یاسکاوا سریL1000، اینورتر یاسکاوا سریj1000، اینورتر یاسکاوا سریGA500، اینورتر یاسکاوا سریGA700 ، اینورتر یاسکاوا سری 3G3MV، اینورتر یاسکاوا سری G7، اینورتر یاسکاوا سری T1000، اینورتر یاسکاوا سری E1000 در دو مدل تک فاز و سه فاز و با امکان دریافت جریان توانی مختلف در بازار وجود دارد. شما می‌توانید برای استعلام قیمت و خرید انواع اینورترهای یاسکاوا با آزند کنترل نمایندگی اینورتر یاسکاوا از طریق واتسپ در تماس باشید.

 • اینورتر هایتک

  قیمت و خرید اینورتر هایتک

  یکی از انواع اینورتر، اینورتر هایتک (HITEK INVERTER) است که برای موارد سبک و سنگین عمومی و تخصصی کاربرد دارد. این اینورتر به مانند اینورترهای تکو، کنترل دور زیمنس، درایو آیمستر، اینورتر اینوونس و... به شما کمک می‌کند تا در زمینه کاری خود دچار مشکل نشوید و زیان مالی برای شما نداشته باشد. آزند کنترل نمایندگی اینورتر هایتک در این مقاله قصد دارد شما را با انواع درایو هایتک مانند: اینورتر هایتک سری F100، اینورتر هایتک سری F200، اینورتر هایتک  سری F300 آشنا کند، در ادامه با ما همراه باشید.

  انواع اینورتر هایتک

  همان طور که ذکر شد کنترل دور هایتک انواع مختلفی دارد که در این بخش به معرفی انواع این مدل اینورتر که در ایران وجود دارد یعنی اینورتر هایتک سری F100، اینورتر هایتک سری F200، اینورتر هایتک  سری F300 می‌پردازیم.

  اینورتر هایتک سری F100

  کنترل دور هایتک سری F100 با کارکردهای زیاد است و برای مواردی مانند: ماشین آلات نساجی، ماشین آلات بسته بندی، ماشین‌های حکاکی، ماشین‌های چاپ، ماشین آلات مواد غذایی، ماشین آلات نجاری، پمپ‌های خورشیدی، فن‌های پمپ،  ماشین آلات سرامیکی و... کاربرد دارند. در زیر به بررسی مشخصات فنی این درایو می‌پردازیم:

   اینورتر هایتک سری F100

  دارای ورودی و خروجی دیجیتال  و آنالوگ (تعداد وردی و خروجی طبق سفارش مشتری قابل تغییر است)

  امکان راه اندازی انواع پمپ‌های سه فاز به کمک پنل خورشیدی

  فرکانس خروجی 0Hz  الى 1000Hz

  دارای پورت ارتباطی شبکه RS485 با پروتکل  Modbus RTL

  دارای ولوم بر روی اینورتر

  دارای خروجی رله‌ای و ترانزیستوری (تعداد وردی و خروجی طبق سفارش مشتری قابل تغییر است)

  دارای داینامیک داخلی تا 22KW

   اینورتر هایتک سری F100

  مزایای اینورتر هایتک سری F100

  از مزایای این محصول می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

  سبک و کوچک که فضای کمی را اشغال می‌کند

  قابلیت‌ها و کارکردهای متفاوت

  می‌توانید قیمت اینورتر هایتک سری F100 را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل درایو هایتک را از فروشگاه آزند کنترل نمایندگی رسمی اینورتر هایتک خریداری کنید.

  برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای انگلیسی اینورتر هایتک سری F100 اینجا کلیک کنید.

  برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای فارسی اینورتر هایتک سری F100 اینجا کلیک کنید.

  اینورتر هایتک سری F200

  کنترل دور هایتک سری F200 با کارکردهای زیاد است و برای مواردی مانند: برای پمپ‌های خورشیدی کاربرد دارند. در زیر به بررسی مشخصات فنی این درایو می‌پردازیم:

   اینورتر هایتک سری F200

  اینورتر با کارایی بالا به طور ویژه برای صنعت پمپ‌های خورشیدی 

  این محصول با استفاده از فناوری کنترل بردار با عملکرد بالا،

  دارای الزامات کنترل کاربرد پمپ خورشیدی

  امکان عملکرد عالی کنترل PID

  امکان عملکرد ردیابی نقطه حداکثر توان

  امکان عملکرد خواب و بیداری هوشمندتحت بار

  امکان هشدار کمبود آب و سایر کنترل‌ها

  توابع حفاظتی سیم کشی آسان و عملکرد ساده

  مقرون به صرفه 

  عملکرد حفاظتی پمپ آب موتور داخلی

  بدون طراحی باتری، مناسب برای کاربردهای مختلف

  نگهداری آسان

  نظارت از راه دور

  رابط استاندارد RS-485، ماژول GPRS 

  نرم افزار انعطاف پذیر

  مناسب برای موتورهای سه فاز ناهمزمان، ماژول‌های فتوولتائیک جریان اصلی

  هوشمند و قابل اعتماد

  تکنولوژی موتور و پمپ درایو پیشرو، 20 سال تجربه کاربردی در بازار

  ماژول IGBT هوشمند داخلی، محافظ در برابر ولتاژ، بار، بیش از حد گرما و خشک کردن

  اینورتر هایتک سری F200

   

  مزایای اینورتر هایتک سری F200

  از مزایای این محصول می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

  سبک و کوچک که فضای کمی را اشغال می‌کند

  قابلیت‌ها و کارکردهای متفاوت

  می‌توانید قیمت اینورتر هایتک سری F200 را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل درایو هایتک را از فروشگاه آزند کنترل نمایندگی رسمی اینورتر هایتک خریداری کنید.

  اینورتر هایتک  سری F300

  کنترل دور هایتک سری F300 با کارکردهای زیاد است و برای مواردی مانند: ماشین آلات CNC، ماشین آلات بسته بندی، ماشین‌های سیم کشی، دستگاه‌های درب آسانسور، فن و پمپ، دستگاه آبگیری، دستگاه سانتریفیوژ، دستگاه قالب گیری تزریقی، ماشین آلات کاغذ سازی، ماشین آلات بالابر، بالابر و... کاربرد دارند. در زیر به بررسی مشخصات فنی این درایو می‌پردازیم:

   اینورتر هایتک سری F300

  روش‌های کنترل غنی و یک الگوریتم جدید کنترل برداری بدون سنسور سرعت (SVC)

  پایداری بهتر در سرعت پایین، فرکانس پایین قوی‌تر را به ارمغان می آورد.

  ظرفیت بار و پشتیبانی

  کنترل گشتاور SVC

  از انواع کارت‌های PG پشتیبانی می‌کند که می‌تواند کنترل حلقه بسته موتورهای ناهمزمان 

  بهبود عملکرد کنترل موتور به طور قابل توجهی 

  گشتاور محدود به کنترل

  ویژگی "بیل مکانیکی"، به طور خودکار گشتاور را در حین کار محدود می‌کند تا از سفرهای مکرر در جریان جلوگیری کند

  حالت برداری می‌تواند کنترل گشتاور را درک کند

  مجهز به دو مجموعه از پارامترهای موتور، که می‌تواند کنترل سوئیچینگ دو موتور را تحقق بخشد.

  کنترل برداری بدون سنسور سرعت (SVC)، کنترل بردار سنسور سرعت (VC)، کنترل V/F

  خط مستقیم یا حالت S منحنی شتاب و کاهش سرعت

  چهار نوع زمان شتاب و کاهش سرعت را می‌توان از طریق ترمینال انتخاب کرد.

  10 نوع منبع فرکانس اصلی و کمکی، که می‌تواند به طور انعطاف پذیر تنظیم فرکانس کمکی و سنتز فرکانس را درک کند.

  انواع رمزگذار چندگانه در دسترس است

  پشتیبانی از رمزگذار دیفرانسیل، رمزگذار UVW، حل کننده

  دو مجموعه منحنی ورودی 4 نقطه‌ای برای استفاده انعطاف پذیرتر به ورودی آنالوگ اضافه شده است.

  واحدهای ترمز داخلی 0.75 تا 22 کیلووات با مشخصات مختلف (اگر نیاز به توقف سریع دارید، می‌توانید مستقیماً مقاومت ترمز را وصل کنید).

  امکان درک عملیات سوئیچینگ چرخه خودکار، زمان نگهداری، شتاب از طریق PLC داخلی یا ترمینال کنترل تا 16 سرعت بخش 

  کاهش سرعت هر بخش را می توان تنظیم کرد

  امکان همه سری از عملکرد ردیابی سرعت داخلی، حالت های ردیابی سرعت چندگانه، ردیابی سرعت قابل تنظیم.

   اینورتر هایتک سری F300

  مزایای اینورتر هایتک سری F300

  از مزایای این محصول می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

  سبک و کوچک که فضای کمی را اشغال می‌کند

  قابلیت‌ها و کارکردهای متفاوت

  می‌توانید قیمت اینورتر هایتک سری F300 را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل درایو هایتک را از فروشگاه آزند کنترل نمایندگی رسمی اینورتر هایتک خریداری کنید.

  برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای انگلیسی اینورتر هایتک سری F300 اینجا کلیک کنید.

  برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای فارسی اینورتر هایتک سری F300 اینجا کلیک کنید.

  خرید اینورتر هایتک

  خرید یک اینورتر خوب به شما کمک می‌کند تا کارایی دستگاه خود را بالاتر ببرید و خروجی بهتری در کار خود داشته باشید و استهلاک دستگاه و یا آسیب به موتور به حداقل ممکن برسد. یکی از اینورترهای که می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند، اینورتر هایتک (HITEK INVERTER) است. این مدل درایو دارای مدل‌های متعددی مانند: اینورتر هایتک سری F100، اینورتر هایتک سری F200، اینورتر هایتک  سری F300 است، که هر یک کارکرد و امکانات ویژه مختص به خود را دارند. برای استعلام قیمت و خرید کنترل دور هایتکمی‌توانید به آزند کنترل نمایندگی اینورتر هایتک مراجعه کنید.

فیلتر توسط
8,500,000 تومان (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه اینورتر 4 کیلووات سه فاز هایتک سری f100 مدل F100T40040BX0 کد فنی: F100T40040BX0 توان: 4 کیلووات ولتاژ ورودی سه فاز: 380 ولت ولتاژ خروجی سه فاز: 380 ولت ابعاد: برابر با 133*97*194 میلی‌متر
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه خرید xima G 0.37 kw | اینورتر زیما مدل G سازگاری با انواع کاربردهای صنعتی توابع کنترلی پیشرفته الگوریتم های کنترلی V/F و Sensorless vector تابع Autotune هوشمند قابلیت تغییر نرم افزاری مطابق با...
8,400,000 تومان (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه اینورتر تکفاز 0.4 کیلووات دلتا سری MS300 مدل VFD2A8MS21ANSAA  اینورتر تکفاز 0.4 کیلووات دلتا سری MS300؛درایو کنترل برداری فشرده میباشد که با پارت نامبر  VFD2A8MS21ANSAA در بازار شناخته میشود....
5,600,000 تومان (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه اینورتر 0.4 کیلووات ورودی تکفاز آیمستر سری U1 مدل ADT U1-0040-7 اینورتر 0.4 کیلووات ورودی تکفاز آیمستر سری U1 شرکت ADT کره جنوبی با پارت نامبر ADT U1-0040-7 در بازار ایران خرید و فروش میشود....
4,800,000 تومان (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه درایو 0.75KW (یک اسب) تکفاز انکام سری EDS800 با کد فنی EDS800-2S0007 -   کنترل دور انکام با کاربری جنرال(عمومی)مناسب برای صنایع غذایی، پمپ و بوستر پمپ، دستگاه سیم کشی، دستگاه چاپ و بسته بندی، تهویه...
3,900,000 تومان (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه اینورتر 0.4 کیلووات تکفاز تکو سری s310 مدل S310-2P5-H1D کد فنی: S310-2P5-H1D ورودی: تک فاز 220 وات توان: 0/4  کیلووات کاربرد: نوار نقاله، ماشین بافندگی، اسپیندل موتور، ماشین آلات طلا، فن، بسته...

اینورتر(کنترل دور موتور)

یکی از ابزارهای صنعتی بسیار پر کاربرد که وظیفه بهینه سازی عملکرد موتور را بر عهده دار د اینورتر صنعتی است. این ابزار پر کاربرد اتوماسیون صنعتی دارای کارکردها، مزایا و... گوناگونی است و شرکت‌های بزرگی در دنیا به تولید اینورتر پرداخته‌اند. در ادامه به شرح هر یک می‌پردازیم.

اینورتر چیست؟

اگر بخواهیم اینورتر را به زبان ساده تعریف کنیم باید بگوییم که اینورتر قطعه‌ای از تجهیزات مستقل است که ولتاژ DC را به ولتاژ AC تبدیل می‎کند. اینورتر با تبدیل انرژی ذخیره شده در منابع dc مانند باتری و یکسو کننده‌ها، جریان مستقیم را به ولتاژ متناوب تبدیل می‌کند. باتری‌های موجود در اینورتر انرژی را به صورت جریان مستقیم ذخیره می‌کنند و لوازم خانگی که ما استفاده می‎کنیم نیاز به جریان متناوب دارند و اینورترها اینگونه عمل می‌کنند. 

کار کرد اینورتر در موتور سه فاز

در راه اندازی موتورهای سه فاز یکی از روش‌های پرکاربرد استفاده از اینورترها (درایوهای الکتریی) است. درایو در واقع یک نوع مبدل قابل کنترل است. روش کار درایو به این صورت است که سه فاز یا تک فاز را تحویل می‌دهد. ساختار اصلی تمامی درایوها به این صورت است که ابتدا به کمک یک مبدل کنترل نشده (دیودی) یا تمام کنترل شده (تریستوری) خط سه فاز یا تک فاز تبدیل به dc  می‌شود.

سپس این ولتاژ dc از یک مدار فیلتر جهت حذف نویزهای سطح ولتاژ عبور می کند. مهم‌ترین قسمت درایو پل های igbt برای سوئیچ کردن بر روی این ولتاژ dc  است. گیت این igbt ها توسط یک برد با خروجی شکل موج pwm یا spwm سوئیچ و کنترل می شود.

دلیل استفاده از این نوع پالس های سوئیچ هم این است که کل موج خروجی درایو با این روش سوئیچ دارای هارمونیک اصلی (فرکانس اصلی که قرار است موتور راه اندازی شود ) با دامنه بالا هستند و هارمونیک های دیگر شکل موج با فرکانسهای بالاتر دارای دامنه خیلی کم بوده و اختلالی در عملکرد موتور ایجاد نمی کنند و به راحتی هم با فیلتر قابل حذف هستند.

استفاده از پالس های سوئیچ

برد کنترلی، تولید سیگنال‌های PWM و قطع و وصل این IGBTها دارد که ما در هنگام تنظیم پارامترهای درایو این برد را برنامه ریزی می کنیم.

کنترل این پارامتر ها و در واقع کنترل سوئیچ این برد در صنعت می تواند به چند صورت باشد:

1- ساده ترین حالت کنترل موتور از طریق خود پنل درایو است که با تنظیم پارامترها و چند دکمه بر روی صفحه پنل درایو این کار امکان پذیر خواهد بود.

2- روش دوم استفاده از یک سری شستی های استاپ یا استارت خارجی به عنوان سیگنال‌های دیجیتال و یا یک ولوم تغییر ولتاژ به عنوان سیگنال‌های آنالوگ است.

نکات نصب اینورتر صنعتی

ابتدا باید بدانیم که اینورترها نسبت به آلودگی حساس هستند به خصوص به این خاطر که گرد و خاک می تواند تبادل حرارتی آن‌ها را به شدت کاهش داده و باعث خراب شدن زودهنگام آن‌ها شود.

در مکان‌هایی که گرد و خاک زیاد است مثل کارخانه سیمان، کارگاه های چوب بری، سرندها، آسیاب‌های صنعتی و .... بایستی اینورتر در تابلویی نصب شود که دارای تبادل حرارتی بالا و درجه حفاظت مناسب جهت ممانعت از ورود گرد و خاک باشد.

مثلا در این تابلوها بایستی از فن های ورود هوا و هم چنین خروج هوا استفاده شده و این فن ها دارای فیلتر نیز باشند. هوا بایستی از پایین تابلو وارد کابین تابلو شده و پس از عبور از تجهیزات توسط فن بالای تابلو، از فضای تابلو خارج شود.

اینورترها نسبت به آلودگی حساس هستند

شکل زیر این فن ها را نشان می دهد.

برای تبادل حرارتی بیشتر تمامی درایوها دارای گرماگیر هستند

برای تبادل حرارتی بیشتر تمامی درایوها دارای گرماگیر هستند. این گرماگیر بهتر است به صورت مستقیم بر روی خود سینی تابلو پیچ شود تا انتقال حرارت حداکثر شود. اگر این گرماگیر در انتها به صورت مسطح باشد و بر روی کار بنشیند می توان از خمیرهای سیلیکونی برای تبادل حرارت بهتر هم استفاده کرد.

معمولا درایوها را نمی توان به شکل عمودی روی یکدیگر نصب کرد زیرا حرارت درایو پایین دستی روی عملکرد درایو بالادستی تاثیر بدی خواهد گذاشت. بهتر است تا آنجا که امکان دارد درایوها در یک سطح به صورت افقی نصب شوند و یا اگر هم به صورت پایین دستی بالا دستی نصب شد حالت پلکانی  داشته باشند یعنی به صورت شکل زیر که البته در زمانی که می خواهید سفارش فوندانسیون تابلو برق را بدهید بایستی این حلت را با طراح در میان بگذارید.

حالت پلکانی مانند شکل زیر

فضایی باید در اطراف درایو برای تبادل حرارت در نظر گرفت

فضایی باید در اطراف درایو برای تبادل حرارت در نظر گرفت. مگر این فضا در نظر گرفته نشود حرارت درایو بر روی سایر تجهیزات تابلو اثر مخرب خواهد گذاشت. در دستورالعم‌های درایوها این فضا ذکر شده است.

نصب درایو ها همیشه در تابلو به صورت عمودی

نکته دیگر اینکه اگر تجهیزات دیگری در تابلوی برق استفاده می شود مثل خازن‌های اصلاح ضریب یا SSRها حتما بایستی از فن هایی که گفته شد در تابلو برق استفاده شود زیرا حرارت تابلو چند برابر می شود.

نصب درایو ها همیشه در تابلو به صورت عمودی است و این مورد هم به خاطر تبادل حرارت بهتری است که توسط فن ها انجام می شود و درایو قطعه ای ندارد که بایستی حتما عمودی باشد و در غیر این صورت خراب خواهد شد! در شکل زیر فضای نسبتا مناسب برای درایو در نظر گرفته شده است.

فضای نسبتا مناسب برای درایو

تاریخچه و علت تولید داریو

در ابتدای کار موتورهای الکتریکی یک سری چالش‌ها وجود داشت که کار را برای کاربر سخت می‌کرد چالش‌هایی مانند: عدم کنترل بر روی دور موتور، نیاز به جریان بالا برای راه اندازی، عدم کنترل بر روی گشتاور و... اشاره کرد تا این که در سال 1980 اینورتر یا درایو برای حل این مشکل توسط دانشمندان ارائه شد. کاربران توانستند با استفاده از اینورتر تمام مشکلات را از پیش رو بردارند. اینورتر یا درایو عموما به همین نام شناخته می‌شود اما دارای نام‌های دیگری مانند درایو فرکانس متغییر (VFD (Variable Frequency Drive) )، کنترل کننده فرکانس (FC (Frequency control) )، درایو سرعت متغییر (VSD (Variable Speed Drive)  )، دریاو ولتاژ و فرکانس متغییر (VVVF (Variable Voltage Variable Frequency)) نیز است.

مزایای استفاده از اینورتر

از جمله مزایای استفاده از اینورتر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

بالا بردن طول عمر موتور به دلیل ایجاد شیب ملایم در راه اندازی که از ایجاد جریان هجومی بالا و لگد زدن موتور جلوگیری می‌کند.

کاهش میزان محسوسی در مصرف برق

امکان اسپیندل و ایجاد تغییر در جریان  و فرکانس نامی موتور

امکان ایجاد گشتاور بالا یا قدرت حرکتی بالا در دورهای پایین به کمک اینورتر، زیرا این محصول گشتاور پایین ندارد.

به کمک اینورتر COS (∅) (توان راکتیو) تقریبا نزدیک به صفر است

استفاده از اینورتر نیاز به کنتاکتور را برای چپ گرد و راست گرد حذف می‌کند.

به عنوان یک محافظ عمل می‌کند.

نیاز به بانک خازنی با وجود اینورتر نیست

معایب اینورتر 

هر وسیله‌ای در کنار مزایا دارای معایبی هم است از جمله معایب این محصول می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

قیمت بالا

اینورتر به دلیل این که خروجی سینوسی کامل ندارد و نوع خروجی آن از نوع PWM است موجب تلفات در موتور می‌شود.

از آنجا که اینورتر باعث سوئیچ قطعات می‌شود در شبکه برق هارمونیک ایجاد می‌کند.

نکات قابل توجه در هنگام خرید اینورتر

در هنگام خرید اینورتر باید به برخی نکات توجه کنید تا کارایی درستی را برای شما داشته باشد که در زیر به برخی از این نکات اشاره می‌کنیم:

درجه حفاظت: توجه به درجه حفاظت در هنگام خرید اینورتر بسیار مهم است. اینورترها با درجه حفاظت (IP) متفاوتی ساخته می‌شوند که برای محیط‌های مختلف طراحی شده‌اند. در  نتیجه باید متناسب با همان IP خریداری شود. برای مثال اینورتری با درجه حفاظت (IP) 55  برای استفاده در محیط دارای گرد و خاک مناسب است، اما درجه حفاظت (IP) 20  برای استفاده در جای که قطرات آب دارد اصلا مناسب نیست.

در جدول زیر می‌توانید درجه حفاظت را مشاهده کنید:

درجه حفاظت در هنگام خرید اینورتر

میزان برق ورودی: از دیگر موارد مهم و قابل توجه میزان برق ورودی است. ولتاز دریافتی و برق وردی به اینورترها می‌تواند یکی از دو نوع 220 ولت، 380 ولت یا... باشد که باید آن را قبل از خرید مشخص کرد. معمولا از 220 ولت برای تک فار و 380 برای سه فاز استفاده می‌کنند.

ارتفاع از سطح دریا: عموما اینورترها برای نصب به صورت عمود و در ارتفاع هزار متر از سطح دریا مناسب هستند. نوع عملکرد اینورتر بر اساس میزان ارتفاع آن و مکان آن متفاوت است پس در نتیجه توجه به این امر ضروری است. 

نوع بار: در هنگام خرید اینورتر به نوع باری که به موتور متصل می‌شود توجه کنید. به طور کلی دو نوع بار برای اتصال به موتور وجود دارد یکی بار گشتاور ثابت و دیگری بار گشتاور متغییر. در بارهای گشتاور ثابت، سرعت مستقل از گشتاور است، مانند آسانسور و جرثقیل اما در بارهای گشتاور متغیر، گشتاور با سرعت در ارتباط است، مانند پمپ و فن.

ولتاژ موتور: با توجه به این که میزان ولتاژ در خروجی اینورتر برابر است با حداقل صفر ولت در نتیجه توجه به میزان ولتاژ در ورودی اینورتر بسیار مهم است. برای نمونه ولتاژ 220 ولت در ورودی اینورتر تکفاز، در خروجی صفر ولت الی 220 ولت سه فاز خواهد بود.

پلاک اینورتر: یکی از نکات بسیار مهم که باید به آن توجه کنید پلاک اینورتر است. بر روی این پلاک اطلاعات لازم درج شده که به کاربر در خرید مناسب کمک می‌کند.

فرکانس موتور: هر اینورتر برای یک فرکانس خاص طراحی شده است. اگر اینورتر فرکانس 200 را به اینوتر فرکانس 600 متصل کنید، نتیجه‌ای که در پی دارد سوختن موتور است.

برندهای معتبر عرضه کننده اینورتر

همان طور که گفته شد شرکت‌های بی‌شماری به تولید محصولات اتوماسیون صنعتی به ویژه اینورتر مشغول هستند. در این بخش به بررسی برخی از برترین این برندها خواهیم پرداخت.

اینورتر  یا کنترل دور دلتا

یکی از برندهای به نام در زمینه تولید اینورتر ، برند دلتا است. اینورتر دلتا دارای سری‌های مختلف با کارایی متفاوت است که عبارت‌اند از:

اینورتر دلتا

اینورتر دلتا سری C2000، کنترل دور دلتا سری ELW، اینورتر دلتا سری EL، اینورتر صنعتی دلتا سری B، اینورتر دلتا سری M، اینورتر دلتا سری MS300، اینورتر دلتا سری  MH300که دارای ویژگی‌هایی زیر است: 

پشتیبانی از شبکه CANOPEN طبق استاندارد DS402 و شبکه ETHercat f به منظور ارتباط با انواع موشن کنترل‌های اروپایی را نیز دارد.

قابلیت کانفیگ به صورت MASTER در شبکه CAN به منظور برقراری ارتباط سنکرون با دیگر درایوها بدون نیاز به PLC یا موشن کنترل خارجی را دارد.

پشتیبانی از انواع کارت PG یا فیدبک مثل ریزولور به منظور راه اندازی انواع سرو موتورهای اروپایی را دارد.

اینورتر  یا کنترل دور زیمنس

یکی از برندهای به نام دیگر در زمینه تولید اینورتر، برند زیمنس است. اینورتر زیمنس دارای سری‌های مختلف با کارایی متفاوت است که عبارت‌اند از:

Siemens inverters

اینورتر زیمنس سری V20، اینورتر زیمنس سریG120C ، اینورتر زیمنس سری G120، اینورتر میکرومستر زیمنس سری 440، اینورتر میکرومستر زیمنس سری 430، اینورتر میکرومستر زیمنس سری 420 که دارای ویژگی‌هایی زیر است: 

دارای شبکه مدباس RTU 

برخی از مدل ‎ها مانند درایو سینامیکس V20 دارای 4 ورودی دیجیتال، دو ورودی آنالوگ، یک خروجی رله‌ای، یک خروجی ترانزیستوری دیجیتال، یک خروجی آنالوگ و یک پرت سریال RS485 هستند.

امکان تنظیم و ذخیره پارامترها

راه اندازی سریع و آسان

امکان تشخیص سریع خطا

اینورتر  یا کنترل دور آیمستر

یکی از برندهای به نام در زمینه تولید اینورتر، برند آیمستر است. اینورتر آیمستر دارای سری‌های مختلف با کارایی متفاوت است که عبارت‌اند از:

imaster inverter

اینورتر آیمستر سری U1 (سری میکرو)، اینورتر آیمستر سری A1 (سری پریمیوم)، اینورتر آیمستر سری C1 (سری کامپکت)، اینورتر آیمستر سری E1 (سری جنرال) که دارای ویژگی‌هایی زیر است:

دارای کنترلر PID پیشرفته

مدهای کنترلی Sensorless Vector Control و V/F

دارای استانداردهای UL، RoHS و CE

دامنه تغییرات فرکانس خروجی تا 400 هرتز

عمر مفید بالای 40,000 ساعت

دارای چاپر داخلی و قابلیت اتصال مقاومت ترمز بدون نیاز به یونیت ترمز

فرکانس سوئیچینگ تا 16 کیلوهرتز

کی پد جدا شونده

قابلیت افزایش گشتاور تا 150 درصد در سرعت‌های پایین در مد کنترلی   Sensorless Vector

اینورتر  یا کنترل دور اشنایدر

یکی از برندهای به نام در زمینه تولید اینورتر، برند اشتایدر است. اینورتر اشنایدر دارای سری‌های مختلف با کارایی متفاوت است که عبارت‌اند از:

Schneider

اینورتر اشنایدر سری  ATV11، کنترل دور  اشنایدر سری  ATV31، اینورتر اشنایدر سری  ATV312، اینورتر اشنایدر سری  ATV12، اینورتر اشنایدر سری  ATV71، اینورتر اشنایدر سری  ATV212، اینورتر اشنایدر سری  ATV61، اینورتر اشنایدر سری  ATV310، اینورتر اشنایدر سری  ATV340، اینورتر اشنایدر سری  ATV930 که دارای ویژگی‌هایی زیر است:

دامنه تغییر فرکانس از 0 تا 200 هرتز

ولتاژ ورودی 200 تا 240 ولت

دامنه سرعت 1 تا 20

دامنه تغییرات فرکانس حامل بین 2 تا 16 هرتز

درجه حفاظتی IP20 

تحمل اضافی بار 60 ثانیه‎ای تا 150 درصد

دارای ورودی آنالوگ ولتاژ

اینورتر  یا کنترل دور ال اس

یکی از برندهای به نام در زمینه تولید اینورتر، برند ال اس است. اینورتر ال اس دارای سری‌های مختلف با کارایی متفاوت است که عبارت‌اند از:

انواع اینورتر ال اس(LS INVERTER)

اینورتر ال اس مدل IG5A ، اینورتر ال اس مدل H100 ، اینورترهای ال اس مدل iS7 ، اینورتر ال اس مدل S100، اینورتر ال اس مدل iE5، اینورتر ال اس مدل IC5 ، اینورتر ال اس مدل iP5A ، اینورتر ال اس مدل  IV5، اینورترهای ال اس مدل M100، اینورتر ال اس مدل L100، اینورتر ال اس مدل  G100 که دارای ویژگی‌هایی زیر است:

کااهش اندازه و افزایش عملکرد با تجزیه و تحلیل اتلاف حرارت و فرآیند طراحی سه بعدی د ر برخی از سری‌ها

بهترین عملکرد در کلاس و راه حل‌های بهینه شده 

دارای خروجی رله‌ایی

• دارای منوی سریع

دارای پتانسیومتر

اینورتر  یا کنترل دور انکام

یکی از برندهای به نام در زمینه تولید اینورتر، برند انکام است. اینورتر انکام دارای سری‌های مختلف با کارایی متفاوت است که عبارت‌اند از:

اینورتر انکام سری EN500، اینورتر انکام سری EN600، اینورتر انکام سری EDS800 که دارای ویژگی‌هایی زیر است:

عدم یونیت ترمز داخلی در برخی از مدل‌ها و استفاده از چاپر یا یونیت ترمز خارجی

جلوگیری از ضربه الکتریکی و مکانیکی

•  افزایش طول عمر تجهیزات

پلت‌فرم سخت‌افزاری 32 بیتی DSP (پردازنده سیگنال دیجیتال)

پاسخ سریع گشتاور، بدون کنترل بردار PG ≤20mS و کنترل بردار PG ≤10mS

اینورتر  یا کنترل دور اچ پی مونت

یکی از برندهای به نام در زمینه تولید اینورتر، برند اچ پی مونت است. اینورتر اچ پی مونت دارای سری‌های مختلف با کارایی متفاوت است که عبارت‌اند از:

hpmont

اینورتر اچ پی مونت سری HD09، اینورتر اچ پی مونت سری HD30، اینورتر اچ پی مونت سری HD31 که دارای ویژگی‌هایی زیر است:

قابل استفاده در موتورهای اسپیندل و سیستم‌های سانتریفیوژ با رنج فرکانس خروجی 0 تا 1000

دارای ولوم کی پد برای کنترل سرعت 

گرانتی 18 ماه

سبک و کوچک که فضای کمی را اشغال می‌کند

دارای مد کنترلی وکتور بدون سنسور SVC، مد کنترلی V/F و فرکانس کریر تا 16 کیلوهرتز

اینورتر  یا کنترل دور اینوت

یکی از برندهای به نام در زمینه تولید اینورتر، برند اینوت است. اینورتر اینوت دارای سری‌های مختلف با کارایی متفاوت است که عبارت‌اند از:

اینورتر اینوت سری GD10، اینورتر اینوت مدل  GD20، اینورتر اینوت مدل  GD200A، اینورتر اینوت مدل GD35  و اینورتر اینوت مدل  GD350که دارای ویژگی‌هایی زیر است:

پشتیبانی ورودی دیجیتال و یک ورودی آنالوگ که خود به‌طور معمول همراه با یکی از ورودی‌های دیجیتال استفاده می‌شود

می‌تواند در محدوده دمایی منفی 10 درجه تا مثبت 50 درجه سانتی‌گراد به فعالیت خود ادامه دهد

دارای واحد ترمز اضافی با توان 45 الی 110 کیلو وات در برخی از مدل‌ها

اینورتر  یا کنترل دور اینوونس

یکی از برندهای به نام در زمینه تولید اینورتر، برند اینوونس است. اینورتر اینوونس دارای سری‌های مختلف با کارایی متفاوت است که عبارت‌اند از:

اینورتر اینوونس سری MD500، اینورتر اینوونس سری MD200، داریو اینوونس سری  MD310که دارای ویژگی‌هایی زیر است:

کنترل FVC حلقه بسته

گشتاور راه اندازی

اتصال I/O با امکان برنامه ریزی انعطاف پذیر

عملکرد قابل برنامه ریزی توسط کاربر

قیمت مناسب و رقابتی نسبت به رقبا

نرم افزار و سخت افزار قوی

گارانتی 18 ماهه

اینورتر  یا کنترل دور تکو

یکی از برندهای به نام در زمینه تولید اینورتر، برند تکو است. اینورتر تکو دارای سری‌های مختلف با کارایی متفاوت است که عبارت‌اند از:

teco

اینورتر تکو سری  E310+، اینورتر تکو سری  T310، اینورتر تکو سری  F510، اینورتر تکو سری  S310، اینورتر تکو سری  A510، اینورتر تکو سری  A510که دارای ویژگی‌هایی زیر است:

دارای فرکانس حامل 1 تا 12 کیلو هرتز

امکان قفل پرامتر

دارای فن داخلی

قابلیت کنترل فن

امکان قابلیت نصب مقاومت ترمز

دارای 3 مرجع فرمان فرکانس

دارای ورودی آنالوگ، ورودی ولتاژی 0 تا 10 ولت، ورودی جریانی 0 تا 20 یا 40 تا 20 میلی‌آمپر با امکان تنظیم 22 فانکشن مختلف

اینورتر  یا کنترل دور دگ درایو

یکی از برندهای به نام در زمینه تولید اینورتر، برند دگ درایو است. اینورتر دگ درایو دارای سری‌های مختلف با کارایی متفاوت است که عبارت‌اند از:

DegDrive

اينورتر دگ درايو سری  DGI 300، اينورتر دگ درايو سری  DGI 900، اينورتر دگ درايو سری  DGI600که دارای ویژگی‌هایی زیر است:

جدا شدن صفحه نمايش و امکان نصب آن بر روي درب تابلو 

ولوم روي صفحه نمايش براي تنظيم فرکانس

داراي قابليت آتوتيون موتور و مد وکتور 

داراي قلبليت Auto Tunning

کمه‌هاي رنگي که ظاهري زيبا به درايو مي‌دهد

گارانتي يک ساله

خدمات پس از فروش به مدت 5 سال

اینورتر  یا کنترل دور زیما

یکی از برندهای به نام در زمینه تولید اینورتر، برند زیما است. اینورتر زیما دارای سری‌های مختلف با کارایی متفاوت است که عبارت‌اند از:

xima

اینورتر زیما سری  L، اینورتر زیما سری  P، اینورتر زیما سری  G، اینورتر زیما سری  Wکه دارای ویژگی‌هایی زیر است:

دارای کیپد اکسترنال به منظور جایگزینی  HMI

دارای توان تعریف تعداد دفعات شستشوی یک الگوی خاص

امکان تعریف ۱۰ پله‌ی سرعتی و زمان هر پله

دارای مود تست لباسشویی و امکان خروجی مخصوص شیر تخلیه، تعیین دمای آب شستشو

دارای امکان کنترل سطح آب قبل از انجام عملیات خشک کن

قابلیت تشخیص گرفتگی لوله تخلیه در مرحله خشک کن

امکان تشخیص تشخیص پر شدن مخزن

اینورتر  یا کنترل سانیو

یکی از برندهای به نام در زمینه تولید اینورتر، برند سانیو است. اینورتر سانیو دارای سری‌های مختلف با کارایی متفاوت است که عبارت‌اند از:

Sanyu

اینورتر سانیو سری  SY2000، اینورتر سانیو سری  SY5000، اینورتر سانیو سری  SY8600، اینورتر سانیو سری  SY9000 که دارای ویژگی‌هایی زیر است:

دارای فرکانس خروجی پایین 0 تا 300 هرتز – فرکانس بالا 0 تا 3000 هرتز

این درایو دارای توابع حفاظتی داخلی شامل اضافه ولتاژ، اضافه بار، افت ولتاژ، اضافه جریان آنی، اور هیت و … 

مجهز به ورودی آنالوگ با سطح ولتاژ 10Vdc، 9 ورودی دیجیتال و  خروجی دیجیتال

کاملا بی‌صدا

مناسب برای انواع موتور با گشتاورهای متفاوت

دارای امکانات زیاد و متعدد

قابلیت عکس العمل سریع جهت دستیابی به گشتاور مطلوب

اینورتر  یا کنترل دور لایت آن

یکی از برندهای به نام در زمینه تولید اینورتر، برند لایت آن است. اینورتر لایت آن دارای سری‌های مختلف با کارایی متفاوت است که عبارت‌اند از:

LiteOn0202

اینورتر لایت آن EVO6000، اینورتر لایت آن EVO 6800 ، اینورتر لایت آن EVO8000 که دارای ویژگی‌هایی زیر است:

دارای فن‌های قدرتمند جهت خنک سازی درایو 

ترمز داخلی ترانزیستوری تا رنج 30 کیلو وات

دارای ترمینال  DC

کی پد جدا شونده

دارای پورت RS485 جهت ارتباط آسان و شبکه کردن درایو

CAN OPEN

دارای پورت USB که به کاربر اجازه می دهد راحت به PC متصل شود و به پارامتر دهی بپردازد

حفظ و نگه داری آسان

اینورتر  یا کنترل دور یاسکاوا

یکی از برندهای به نام در زمینه تولید اینورتر، برند یاسکاوا است. اینورتر یاسکاوا دارای سری‌های مختلف با کارایی متفاوت است که عبارت‌اند از:

V1000

اینورتر یاسکاوا سری V1000، اینورتر یاسکاوا سریA1000، اینورتر یاسکاوا سریL1000، اینورتر یاسکاوا سریj1000، اینورتر یاسکاوا سریGA500، اینورتر یاسکاوا سریGA700 ، اینورتر یاسکاوا سری 3G3MV، اینورتر یاسکاوا سری G7، اینورتر یاسکاوا سری T1000، اینورتر یاسکاوا سری E1000که دارای ویژگی‌هایی زیر است:

سازگار با محیط زیست قادر به راه‌اندازی یک موتور سنکرون 

کنترل بردار جریان، گشتاور شروع قدرتمند 200٪ در 0.5 هرتز  و عملیات محدود گشتاور دقیق را ارائه می‌دهد. 

نرم افزار برنامه نویسی بصری اختیاری به شما امکان می‌دهد فورا V1000 را برای برنامه خود سفارشی کنید. 

روش جستجوی سریع

دکمه‌های رنگی که ظاهری زیبا به درایو می‌دهد

گارانتی یک ساله

اینورتر  یا کنترل دور هایتک

یکی از برندهای به نام در زمینه تولید اینورتر، برند هایتک است. اینورتر هایتک دارای سری‌های مختلف با کارایی متفاوت است که عبارت‌اند از:

F100

اینورتر هایتک سری  F100، اینورتر هایتک سری  F200، اینورتر هایتک سری  Fکه دارای ویژگی‌هایی زیر است:

فرکانس خروجی 0Hz  الى 1000Hz

دارای پورت ارتباطی شبکه RS485 با پروتکل  Modbus RTL

دارای ولوم بر روی اینورتر

دارای خروجی رله‌ای و ترانزیستوری (تعداد وردی و خروجی طبق سفارش مشتری قابل تغییر است)

دارای داینامیک داخلی تا 22KW

امکان عملکرد خواب و بیداری هوشمندتحت بار

امکان هشدار کمبود آب و سایر کنترل‌ها

توابع حفاظتی سیم کشی آسان و عملکرد ساده

خرید انواع اینورتر

همان طور که مطالعه کردید اینورتر یکی از محصولات و ابزارهای بسیار مهم و پرکاربرد در اتوماسیون صنعتی است و شرکت‌های بزرگی مانند زیمنس، انکام، اشنایدر و... به تولید این محصول می‌پردازند. برای خرید انواع اینورتر می‌توانید به آزندکنترل نمایندگی انواع اینورتر مراجعه کنید و قیمت را از طریق واتسپ استعلام بگیرید.

ادامه مطلب

فهرست