سرو موتور

 • سروو دلتا

  تحلیل و بررسی سروو موتورهای دلتا (DELTA SERVO MOTOR)

  آزندکنترل نمایندگی سروو موتور و سرو درایو دلتا ارائه دهنده کلیه خدمات فنی و فروش سرووهای دلتا است. سروو های دلتا  با توجه به قیمت اقتصادی آن و کیفیت بالای آن در خیلی موارد مورد توجه قرار گرفته است .

  انواع سروو دلتا 

  در زیر به انواع سروو دلتا اشاره شده است:

  1. سروو سری B2

  2. سروو سری B3

  3. سروو سری A2

  4. سروو سری A3

  بررسی فنی سروو دلتا

  در این بخش به بررسی فنی سروو دلتا می‌پردازیم. سرووهای دلتا را می‌توان به سیستم سروو پیشرفته، نوع پیشرفته برای کاربردهای عمومی، نوع استاندارد برای کاربردهای عمومی و توقف تولید تقسیم بندی کرد. در ادامه به شرح هر کدام می‌پردازیم.

  سیستم سروو پیشرفته

  سروو پیشرفته دارای یک مدل بوده که عبارت است از:

  سروو دلتا سری A3

  همان طور که بازار تولید خودکار به سرعت در حال توسعه است، نیاز به محصولات سروو با عملکرد، سرعت، دقت و پهنای باند بالا به طور گسترده‌ای در حال افزایش است. برای برآوردن نیازهای بازار کنترل حرکت برای ماشین‌های تولید صنعتی، دلتا یک سیستم سروو AC پیشرفته جدید یعنی سروو دلتا سری A3، با ویژگی‌هایی مانند چند کارکردی، کارایی بالا، بازده انرژی و طراحی فشرده را ارائه کرده است.

  سروو دلتا سری A3 با عملکرد، سرعت، دقت و پهنای باند بالا

   این سری با تنظیم خودکار و یک رابط کاربر پسند برای تجزیه و تحلیل سیستم،  پهنای باند 3.1 کیلوهرتز را امکان پذیر می‌کند و از یک رمزگذار نوع مطلق 24 بیتی استفاده می‌کند. این مدل دارای ویژگی‌هایی است که شامل پاسخ دهی بالا، مکان یابی دقیق و عملکرد پایدار و انعطاف پذیر است. علاوه بر این،  در این سری عملکردهای جدیدی مانند سرکوب لرزش، تشخیص سیستم و طراحی مشترک DC-bus اضافه شده است که می‌تواند انرژی را بازسازی کند. سروو دلتا سری A3 یک فناوری و راه حل جامع ارائه می‌دهد تا به مشتریان خود کمک کند دقت دستگاه خود را افزایش دهند و به عملکرد عالی دست پیدا کنند.

  نوع پیشرفته برای کاربردهای عمومی

  از سری‌های این مدل عبارت‌اند از:

  سروو دلتا سری M 

  سروو دلتا سری M با طراحی نوآورانه و پیشرفته خود، با دستیابی به ترکیبی عالی از کنترل کننده حرکت و سیستم سروو، تعریف جدیدی به سیستم سروو می‌دهد. توسعه سروو سری M از سری موفق A2 پیروی می‌کند و وضوح بالا، پاسخ فرکانس بالا، دوربین الکترونیکی داخلی (E-Cam)، عملکرد فیلتر بریدگی خودکار، لرزش و سرکوب رزونانس را ارائه می‌دهد. همچنین کنترل حلقه کامل بسته، جبران اصطکاک و حالت PR کنترل ثبت موقعیت انعطاف پذیرتر را نیز در این مدل می‌توان مشاهده کرد. سری M همچنین دارای بسیاری از عملکردهای قوی و طراحی پیشرفته است که کاربردهای مختلفی را برای انواع ماشین‌های اتوماسیون صنعتی برآورده می‌کند.

  سروو دلتا سریM درایوهای سروو 3 محوره در یک فریم

  این مدل فراتر از درایو سروو معمولی است و شامل درایوهای سروو 3 محوره در یک فریم، برای پشتیبانی از تبادل بلا درنگ داده بین سه محور بدون تاخیر زمانی است و کنترل حرکت سنکرون 3 محوره را با عملکرد بهتر از درایوهای سروو قابل مقایسه ارائه می‌دهد. کاربران می‌توانند توابع درون یابی خطی، قوسی، مارپیچ 3 محوره را به راحتی انجام دهند. این سری همچنین دارای یک عملکرد کنترل دروازه‌ای جدید برای کنترل سنکرون است که دقیقاً با سیستم‌های مکانیکی صلب سازگار شده است. سری M بهترین انتخاب شما برای سیستم‌های بسیار یکپارچه و ماشین‌های پیشرفته‌ای است که به کنترل سنکرون 3 محوره نیاز دارند.

  این مدل سرو دلتا از طراحی استفاده می‌کند که به سه محور اجازه می‌دهد تا به اندازه کافی توان PN را با توان خروجی و توان بازسازی شده به اشتراک بگذارند. از طریق تغییرات ولتاژ باس DC بدون لینک‌های ارتباطی اضافی می‌توان اتلاف توان کمتری را به دست آورد. در مقایسه با سیستم‌های سروو عمومی، این مدل با صرفه جویی موثر انرژی، کاهش هزینه و افزایش قابلیت اطمینان ورودی از شبکه را کاهش می‌دهد.

  علاوه بر این، اتصال به ارتباطات DMCNET، CANopen و RS- 485، سیستم را قادر می‌سازد تا با ماژول‌های ورودی و خروجی دیجیتال داخلی مختلف و سایر اتوماسیون‌ها به طور مؤثرتر یکپارچه شود. ساختار سیستم سروو سنتی پیشی گرفته است و مفهوم جدیدی را برای یک شبکه کنترل حرکت بی‌درنگ و قابل اعتماد ارائه می‌کند که نیازهای بازار اتوماسیون صنعتی را برای دنیای در حال تغییر برآورده می‌کند.

  سروو دلتا سری A2

  برای برآورده کردن الزامات برنامه‌های کاربردی کنترل حرکت در اتوماسیون صنعتی و برآورده کردن نیازهای کنترل موقعیت با دقت بالا که توسط طراحان ماشین و یکپارچه سازان سیستم درخواست شده است، دلتا در سال 2009 سروو دلتا سری A2 و سروو درایوهای کنترل حرکت را طراحی کرد.

  سروو دلتا سری A2 برای برآورده کردن الزامات برنامه‌های کاربردی کنترل حرکت

  سروو دلتا سری A2R

  دلتا برای دستیابی به اهداف خود و همگام شدن با بازار در حال تحول، به طور رسمی سیستم محرک خطی جدید خود، سروو دلتا سری A2R را برای برنامه‌های کاربردی کنترل حرکت با سرعت بالا و دقت بالا راه اندازی کرد. سری A2R یک سیستم درایو خطی نوآورانه است که با موفقیت رابط‌های ارتباطی CANopen و DMCNET را برای ارائه پاسخ و کنترل با دقت بالا یکپارچه کرده است. با اتصال به کارت‌های کنترل حرکت دلتا و کنترل‌کننده خودکار قابل برنامه‌ریزی MH. سیستم درایو خطی دلتا می‌تواند راه‌حلی ایده‌آل برای کاربردهای کنترل حرکت چند محوره در صنایع مختلف خودکار ارائه کند.

  برای موتورهای خطی بدون آهن این مدل سروو دلتا می‌تواند ویژگی‌های دقت بالا، استحکام بالا، پاسخ بالا و بدون واکنش را تا سطوح بهینه انجام دهد. این نه تنها راندمان کار سیستم کنترل حرکت را افزایش داده، بلکه کاربردهای سیستم سروو را برای برآوردن نیازهای دقت بالا گسترش می‌دهد.

  سروو دلتا سری A2R دارای کنترل‌کننده خودکار قابل برنامه‌ریزی MH

  سیستم‌های درایو خطی فعلی در بازار یک سیستم پیچیده است که شامل سروو درایو، موتور خطی، مقیاس خطی و کنترل کننده خارجی است در حالی که قطعات از تامین کنندگان مختلف می‌آیند. مشتری باید تلاش زیادی برای ادغام به کار گیرد. این سری موتورهای خطی دلتا را با PAC دلتا ترکیب می‌کند تا یک سیستم ساده‌تر را با سیم‌کشی ساده، نصب سریع، ارتباط سریع، عملکرد عالی و تلاش کمتر در یکپارچگی ایجاد کند.

  در این مدل از سروو دلتا امواج مربعی و امواج سینوسی سیگنال‌های بازخورد از مقیاس خطی، موتور خطی و رمزگذار می‌توانند به سیگنال‌های ارتباطی تبدیل شوند. ساسن مدل می‌تواند سیگنال‌ها را به سیگنال‌های با وضوح بالا (تقویت سیگنال: مضرب 2048) تقسیم کند تا نویز و اعوجاج را تا حد زیادی کاهش داده و انتقال سیگنال دقیق‌تری را ارائه دهد که برای ارتباطات سریع و بهینه ضروری است. پایداری خوب، قابلیت اطمینان بالا و عملکرد عالی از ویژگی‌های این مدل سروو دلتا است.

  نوع استاندارد برای کاربردهای عمومی

  از سری‌های این مدل عبارت‌اند از:

  سروو دلتا سری B2

  سروو دلتا سری B2 برای برآورده ساختن نیازهای ماشین‌ابزارهای همه منظوره و افزایش مزیت رقابتی در بازار اتوماسیون صنعتی، شرکت دلتا الکترونیک سروو موتورها و درایوهای جدید سری B2 با کارایی بالا و مقرون‌به‌صرفه راه‌اندازی و وارد بازار کرده است.

  سروو دلتا سری B2 مقرون‌به‌صرفه

  سروو دلتا سری B3

  سرو موتورهای بعدی که در مورد آن بررسی انجام می دهیم سروو موتورهای دلتا سری B3 میباشد این سروو موتورهای دلتا که تا توان 1.5 کیلووات آن در کشور موجود است طبق معرفی خود کمپانی دلتا جایگزین سرو موتورهای دلتا سری B2 می باشد. در ادامه به بررسی ویژگی های کلی سروو موتورهای B3 می‌پردازیم. برای بررسی قیمت سروو موتور و سرو درایو B3 و در نهایت خرید سروو موتور و سرو درایو B3 آزند کنترل بهترین مرجع میباشد.

  آیا سروهای سری B3 به راحتی قابل جایگزینی به جای سروهای سری B2 هستند؟ بله، سروهای B3 به راحتی می‌توان به جای سروهای B2 استفاده کرد هم از نظر قیمتی و هم فنی قابل جایگزینی است. به مقایسه  دو سرو B3 و B2 به شرح ذیل می‌پردازیم تا به دلایل جواب بله پی ببریم:

  1. فریم  موتورهای B3 نسبت به B2 کوچی;تر شده است و کاهش اندازه ای رو قسمت انکودری موتورهای B3 نسبت به B2 داریم .

  2. موتورهای B2 از انکودرهای 17 بیتی افزایشی استفاده می‌کنند ولی انکودر در موتورهای B3 به انکودرهای 24 بیتی ابسولوت ارتقا پیدا کردن که این باعث شده دقت سرو موتور B3 به بیشتر از 16500000 پالس در یک دور افزایش پیدا کند در صورتی که به ازای هر 160000 پالس در سرو موتور B2 ما چرخش شفت موتور داشتیم که این ارتقای انکودری باعث شده یک درجه حرکت روی شفت سرو موتور B3 به 46603 پالس تفکیک بشه.

  3. تغییرات موتوری فقط به دقت رزولوشن برنمی‌گردد سرعت موتورهای B3 به 6000 دور افزایش پیدا کرده در صورتی که برای B2 عدد  3000 دور است.

  4. ماکزیم گشتاور سروهای B3 عدد 3.5 برابر بیشتر از سروهای B2 می‌باشد که این حرکت‌های با استارت و استپ‌های سریع را ممکن می‌سازد.

  5. سایز فلنچ یا قطر شفت در سروهای موتورهای B3 تغییری نسبت به سرو موتورهای B2 نکرده پس به سادگی قابلیت جایگزینی سرو موتورهای B3 جای B2 را داریم .

  سروو موتورهای دلتا سری B3 

  اگه روی درایو مقایسه داشته باشیم:

  1. تغییراتی که روی پنل داشتیم سوکت 1394 که برای اتصال شبکه مدباس و اتصال به کامپیوتر و نرم افزار ADA-SOFT رو سرو درایو B2 داشتیم  در سرو داریو B3 تبدیل شده به پورت RJ-45 برای شبکه و اتصال مدباس  و پورت مینی یو اس بی برای اتصال به کامپیوتر و نرم افزار ADA-SOFT یعنی به سادگی با یه کابل MINI USB می‌توان سرو درایوهای B3 را به کامپیوتر متصل کرد و با نرم افزار ADA-SOFT کانفیگ کرد و با یک کابل ساده شبکه CAT6 یا CAT5 سرو درایو B3 را با پی ال سی یا اچ ام آی شبکه کرد.

  2. کانکتور CN2 سرو درایو B2 شبیه DB9 بود (عین پورت سریال) که در سرو درایو B3  شبیه به سوکت 1394 شده هست که مربوط به فیدبک انکودر هست که کابل انکودر  روی موتور هست.

  3. روی سوکت 50 پین  CN1 سرو درایو B3 تغییری نداشتیم نسبت به B2 یعنی کامل قابل جایگزین از این حیث هست و نیاز به تغییرات سیم کشی در تابلو نداریم. (نکته: با سرو درایو B3 هم موتور B3 و هم موتور B2 قابل راه اندازی هست الزاما نیازی نیست موتورش همراهش ببریم  یعنی اگر درایو B2 آسیب دید خواستیم جایگزین کنیم فقط درایو B3 را جایگزین B2 می‌کنیم).

  تغییرات داخلی درایو B3 نسبت به B2:

  1. سرو درایوهای B3 مد PR منظور مد پوزیشن داخلی را پشتیبانی می‌کند درصورتی که مد پوزیشن داخلی را در سرو داریو B2 نداشتیم که سرو درایوهای B3 شامل 99  مد PR را پشتیانی می‎کند که شامل هومینگ و پوزیشن داخلی می‌تواند باشد و از همه مهمتر بحث CAPTURE و INTERRUPT PSITIONING بهش اضافه شده، یعنی بدون نیاز به پی ال سی خیلی از کاربری‌ها را با خود درایو می‌توان  اجرا نمود.

  2. آنالوگ فیدبک در PID CONTROL در سرورایوهای B3 اضافه شده  یعنی می‌توان زور موتور در یه لوپ PID CONTROL با یه فیدبک که مثلا  از لودسل می‌گیریم کم و زیادش کرد این قابلیت بسیار عالی برای سرو پرس ها می‌باشد که با سادگی با یه درایو سروپرس های کوچک و دستگاه های جازن را  راه اندازی کرد.

  3. قیمت سرو B3با سرو B2 تقریبا یکسان هست.

  توقف تولید

  از سری‌های این مدل عبارت‌اند از:

  سروو دلتا سری A

  سری A یک سیستم سروو یکپارچه همه جانبه با عملکردهای پیشرفته است. نه تنها دستورات پالس و کنترل سیگنال ولتاژ آنالوگ، بلکه حالت کنترل موقعیت نقطه به نقطه داخلی (8 رجیستر داخلی قابل برنامه ریزی) را ارائه می‌دهد و عملکردهای کنترل داخلی مختلفی مانند: نمایه سازی، عملکرد کنترل مرحله تغذیه، عملکرد خودکار داخلی را نیز ارائه می‌دهد. می‌توانید در این مدل حالت را کنترل کنید و برای طیف وسیعی از برنامه‌ها به عملکرد Home و غیره بروید. علاوه بر این، سری A پروتکل ارتباطی Modbus را به عنوان یک استاندارد پیاده سازی می‌کند تا کاملاً الزامات برنامه‌های کاربردی کنترل حرکت را برای چندین نقطه برآورده کند. سیستم سروو سری A راه حل بهتری برای ماشین آلات پردازش صنعتی و تجهیزات کنترل حرکت ارائه می‌دهد.

  سروو دلتا سری A دارای پروتکل ارتباطی Modbus 

  سروو دلتا سری +A

  سری +A نوع جدیدی از سیستم سروو یکپارچه فراگیر با عملکردهای پیشرفته است. این  مدل می‌تواند با موتورهای سروو متوسط و بالا از 3 کیلو وات تا 7.5 کیلو وات (گشتاور خروجی از 19.1 N-M تا 47.74 N-M) ترکیب شود و مجهز به رمزگذار نوری افزایشی 20 بیتی (1280000 ppr) است که کنترل موقعیت دقیق‌تری را برای دقت بالا ارائه می‌دهد. صنایع پردازش یا کاربردهای ماشینی که برای رد اختلالات گشتاور بالا به پاسخگویی و سفتی بالا نیاز دارند مناسب است. با سری‌های A و AB، دلتا خط تولید کامل سروو (از 100 وات تا 7.5 کیلووات) پشتیبانی کامل از نیازهای مشتریان و ارائه گزینه‌های مختلف برای کاربردهای گشتاور بالا را ارائه می‌دهد.

  سروو دلتا سری A+ داری موتورهای سروو متوسط و بالا 

  سروو دلتا سری B

  سروو دلتا سری B یک سیستم سروو دیجیتال با عملکردهای استاندارد است. حالت‌های کنترل موقعیت- سرعت و گشتاور داخلی را ارائه می‌دهد و از ورودی فرمان پالس و کنترل سیگنال آنالوگ پشتیبانی می‌کند. همچنین ویرایش و عملیات پارامترها از طریق یک صفحه کلید دیجیتال دستی اختیاری انجام می‌شود. عملکرد تنظیم، افزایش عملکرد آسان را امکان پذیر کرده و بلوک‌های حافظه داخلی زمان آپلود و دانلود پارامترها را کوتاه می‌کند. سری B یک سیستم سروو مقرون به صرفه و رضایت بخش است که اساسی‌ترین و کاربردی‌ترین نیازهای زمینه اتوماسیون صنعتی را برآورده می‌کند.

   سروو دلتا سری B با حالت‌های کنترل موقعیت- سرعت و گشتاور داخلی

  سروو دلتا سری  AB

  سروو دلتا سری AB یک سیستم سروو دیجیتال با کارایی بالا با عملکردهای پیشرفته است و از گزینه‌های موتور مختلف از جمله سروو موتورهای اینرسی کم، متوسط و بالا برای رفع نیازهای برنامه‌های مختلف پشتیبانی می‌کند. بسیاری از عملکردهای کنترل حرکت را برای طیف گسترده‌ای از کاربردهای صنعتی و ماشینی و همچنین در سری A ارائه می‌دهد. علاوه بر این، سری AB پروتکل ارتباطی Modbus را به عنوان یک استاندارد پیاده سازی می‌کند تا با کنترل کننده منطقی قابل برنامه ریزی (PLC) و رابط ماشین انسانی (HMI) دلتا متصل شود و معماری پیشرفته سیستم کنترل ارتباط را ایجاد کند. کاربردهای اصلی شامل طیف وسیعی از ماشین آلات و ماشین آلات پردازش برای صنایع مختلف است. 

   سروو دلتا سری AB برای طیف گسترده‌ای از کاربردهای صنعتی و ماشینی

  سروو موتورهای دلتا در حال حاضر در سری‌های A2،B2 ،A3 ،B3  در بازار کشور  عرضه شده و  در آزند کنترل  مرکز فروش سروو موتور موجود است. آزند کنترل نمایندگی سرو موتور دلتا فروش، تعمیرات سرو موتورهای دلتا (خدمات پس از فروش) در انواع سری های (A2،B2 ،A3 ،B3) به عهده دارد.

  شاید شما CNC کاران  گرامی  قیمت سروو موتور  cnc برایتان مهم باشد و به دلیل پایین بودن  قیمت سرو  موتور‌های چینی  بازار  از انتخاب سروو موتور دلتا صرف نظر کنید. اما بدانید سخت در اشتباهید  چون در بحث  cnc انتخاب سروو موتور و سرو درایو با کیفیت خیلی مسئله پراهمیتی هست و بهترین برند سروو موتور با توجه به قیمت سرو موتور دلتا، برند دلتا است. پس حتما قبل از خرید سروو پک مد نظرتان با کارشناسان  فروش سروو موتور آزندکنترل (نمایندگی سروو موتور دلتا) مشورت کنید. سرو موتور دلتا B2 و سروو درایو دلتا B3  که اگر به صورت کلی پک کامل سروو دلتاB2  بنامیم پرفروش ترین سروو دلتا در بازار صنعت  با توجه به اقتصادی بودن آن محسوب می شود.

  قیمت سروو موتورهای دلتا در سایت آنلاین و فروشگاهی آزندکنترل بروز می باشد . قیمت سرو درایو دلتاB2  و قیمت سروو موتور دلتا B3  که در مجموع پک کامل سروو دلتا سری B2دلتا را می توانید از سایت قسمت آنلاین بپرسید و یا بررسی حدود قیمت سایت را بررسی کنید و برای خرید سروو درایو و سرو موتور B2و دانلود کاتالوگ فارسی سروو موتور دلتا B2 اقدام کنید. بعد از سروهای دلتا سری B2 پرفروش ترین سرووهای دلتا در بازار صنعت سرو موتور A2 دلتا می باشد .قیمت سرو درایو دلتا A2 و قیمت سروو موتور دلتا A2 که در مجموع پک کامل سروو دلتا سری A2دلتا را می توانید از سایت قسمت آنلاین بپرسید و یا بررسی حدود قیمت سایت را بررسی کنید و برای خرید سروو درایو و سرو موتور A2 و دانلود کاتالوگ فارسی سروو موتور دلتا A2 اقدام کنید.

  آزندکنترل؛ نمایندگی سروو دلتا (SERVO MOTOR) در تهران

  آزندکنترل؛ نمایندگی سروو دلتا (سری های مختلف سرو دلتا A2،B2 ،A3 ،B3 و ...) فروش سروو موتور و سرو درایوهای دلتا را تحت عنوان نمایندگی سروو دلتا در لاله زار و نمایندگی محصولات دلتا در مشهد، کلیه خدمات فروش و پس از فروش محصولات اتوماسیون صنعتی را بر عهده دارد .برای بررسی قیمت خرید سرو موتور و سروو درایو دلتا،شرکت اتوماسیون صنعتی آزند کنترل بهترین مرجع خرید و بررسی قیمت سرو موتور و سروو درایوهای دلتا میباشد . برای دریافت پیش فاکتور جهت خرید سروو و استعلام با روز قیمت سرو دلتا با خط  09124744857 از طریق واتساپ ارتباط بگیرید.

 • سروو زیمنس

 • سروو سانیو

  قیمت و خرید سروو سانیو

  یکی از تولیدات، تولید کنندگان تجهیزات برق و اتوماسیون صنعتی، سروو موتور می باشد. یکی از تولیدکنندگان سروهای با کیفیت و قیمت مناسب سرو سانیو یا سروو سانیو (SANYU SERVO) است. سروهای تولید شده در این شرکت دارای یک مدل سروو سانیو سری SY2000 با توان‌های متفاوت است. آزند کنترل نمایندگی سرو سانیو قصد دارد در این مطلب به بررسی ویژگی‌های سرووهای سانیو بپردازد.

  انواع سروو سانیو

  سرو سانیو کاربردهای متعددی دارد و برای استفاده در ماشین آلات مختلف بسیار مناسب است. در ادامه به بررسی سروو موتورهای سانیو می‌پردازیم:

  سروو سانیو سری SY2000 

  از ویژگی‌های فنی سروو سانیو سری SY2000 می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  سروو سانیو سری SY2000 

  دارای انکودر افزایشی و مطلق

  دارای CPU

  دارای رنج توانی 0.1 تا 11 کیلو وات

  دارای دو مدل ترمز دار و بدون ترمز

  دارای پورت سفارشی مدباس RS-485، EtherCAT

  مقاومت ترمز داخلی درایو

  دارای دو ورودی آنالوگ ولتاژی 10VDC و  9 ورودی دیجیتال

  دارای 5 خروجی دیجیتال

  دارای مدهای Position Contol, Speed Control و Torque control

  مشخصات سرو سانیو را در جدول زیر همراه با توان و قطر فلنج می‌توانید مشاهده کنید:

   مشخصات سرو سانیو

  مزایای سروو سانیو سری SY2000

  از مزایای این محصول می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

  عمر و دوام بالا

  مناسب برای صنایع مختلف

  دارای گرانتی 1 ساله و خدمات پس از فروش

  می‌توانید قیمت سروو سانیو سری SY2000 را از طریق واتساپ استعلام بگیرید و این مدل سروو سانیو را از فروشگاه آزند کنترل نمایندگی سروو سانیو خریداری کنید.

  برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای فارسی سروو سانیو سری SY2000 اینجا کلیک کنید.

  نحوه خواندن پلاک سرو درایو سانیو

  بر روی تمام سرو درایوهای سانیو مشخصات آن به شکل زیر درج شده است:

  Model: SY200-40A-2 (00)

  نحوه خواندن این پلاک‌ها به شرح زیر است:

  SY200: سری سرو درایو

  40A: توان سرو درایو (;5kW.4: 450A; 3kW:300A; 2kW: 200A; 5kW.1: 150A; 1kW: 100A; 750W: 75A; 400W: 40A 5kW.18:18kA; 15kW: 15kA; 11kW: 11kA; 5kW.7: 750A; 5kW.5:5)

  2: کلاس ولتاژی (2 :AC380V 3PH: 4 ; AC220V 3PH/1)

  (00): مدل نرم افزار (00:system bus EtherCAT:02; cam Electronic:01; type P)

  نحوه خواندن پلاک سرو موتور

  بر روی تمام سرو درایوهای سانیو مشخصات پلاک سرو  موتور به شکل زیر درج شده است:

  Model: SY- 60 KP 30 D A Y Y B

  نحوه خواندن این پلاک‌ها به شرح زیر است:

  SY: سری موتور

  60: سایز فلنج (ge 180:180 ; flange 130:130 ; flange 80:80 ; flange 60:60 ; flange 40:4)

  KP: کلاس اینرسی (KP: Low inertia; SP: inertia Secondary; HP: High inertia )

  40A:  توان موتور (;5kW.4: 450A; 3kW:300A; 2kW: 200A; 5kW.1: 150A; 1kW: 100A; 750W: 75A; 400W: 40A 5kW.18:18kA; 15kW: 15kA; 11kW: 11kA; 5kW.7: 750A; 5kW.5:5)

  30: سرعت موتور (3000rpm:30 ; 2500rpm: 25 ; 2000rpm:20 ; 1500rpm: 15 ; 1000rpm: 1)

  D: نوع انکدر (value absolute bit 23: P) ; turn-Multi(value absolute bit 17: D) ; standard(wire 2500: T)

  A: ترمز الکترومغناطیسی (brake With: B ; brake Without: A)

  Y: شفت موتور دارای شیار است (keyway With : Y : K)

  Y: seal OLI (eal oil With: Y : seal O)

  B:  کلاس ولتاژی (V 380: D ; V 220: B)

  خرید سروو سانیو

  یکی از ملزومات لازم در صنایع سروو بوده و شرکت سانیو تولید کننده انواع سروو سانیو (SANYU SERVO) است. سرووهای تولید شده در این شرکت دارای  یک مدل‌ سروو سانیو سری SY2000  با توان‌ها و قطر فلنج‌های متفائت است.برای خرید و استعلام قیمت می‌توانید از طریق واتساپ با آزند کنترل نمایندگی سروو سانیو در تماس باشید.

 • سروو درنا

  قیمت و خرید سروو درنا

  یکی از تولیدات، تولید کنندگان اتوماسیون صنعتی سرو موتور است. یکی از تولیدکنندگان سروهای با کیفیت و قیمت مناسب سرو درنا یا سروو درنا (DORNA SERVO) است. سروهای تولید شده در این شرکت دارای پنج مدل است که عبارت‌اند از:  سروو درنا سری EPS-BC، سروو درنا سری EPS-BE، سروو درنا سری EPS-MI، سروو درنا سریEPS-B1، سروو درنا سری  EPS-B2است. آزند کنترل نمایندگی سرو درنا قصد دارد در این مطلب به بررسی ویژگی‌های سرووهای درنا بپردازد.

  انواع سروو درنا

  سرو درنا کاربردهای متعددی دارد و برای استفاده در ماشین آلات مختلف بسیار مناسب است. در ادامه به بررسی انواع سروو موتورهای درنا می‌پردازیم:

  سروو درنا سری EPS-BS

  از ویژگی‌های فنی سروو درنا سری EPS-BS می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

   سروو درنا سری EPS-BS

  تک فاز

  دور فلنج130 میلی‌متر

  ولتاژ مصرفی 1 کیلووات

  قطر 130 میلی‌متر

  حداکثر سرعت 3000RPM

  گشتاور نامی برابر است با 9.55  نیوتن‌متر

   سروو درنا سری EPS-BS

  مزایای سروو درنا سری EPS-BS

  از مزایای این محصول می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

  عمر و دوام بالا

  مناسب برای صنایع مختلف

  می‌توانید قیمت سروو درنا سری EPS-BS را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل سروو درنا را از فروشگاه آزند کنترل نمایندگی سروو درنا خریداری کنید.

  برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای انگلیسی سروو درنا سری EPS-BS اینجا کلیک کنید.

  سروو درنا سری EPS-EB

  از ویژگی‌های فنی سروو درنا سری EPS-EB می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

   سروو درنا سری EPS-EB

  سیستم سروو AC اقتصادی

  ولتاژ ورودی سه فاز، تک فاز 220VAC +10% ~ -15% 50/60Hz، سه فاز 380VAC +10% ~ -15% 50/60Hz

  بخش قدرت 0.05KW ~ 3KW

  فلنج موتور 40، 60، 80، 90، 100، 110، 130 میلی‌متر

  مزایای سروو درنا سری EPS-EB

  از مزایای این محصول می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

  عمر و دوام بالا

  مناسب برای صنایع مختلف

  می‌توانید قیمت سروو درنا سری EPS-EB را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل سروو درنا را از فروشگاه آزند کنترل نمایندگی سروو درنا خریداری کنید.

  برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای انگلیسی سروو درنا سری EPS-EB اینجا کلیک کنید.

  سروو درنا سری EPS-MI

  از ویژگی‌های فنی سروو درنا سری EPS-MI می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

   سروو درنا سری EPS-MI

  سیستم سروو AC چند محوره

  ولتاژ ورودی: سه فاز ، تک فاز 220VAC +10% ~ -15% 50/60Hz

  بخش قدرت 0.4KW*3 ~ 1.5KW*3

  فلنج موتور 60، 80، 130 میلی‌متر

  مزایای سروو درنا سری EPS-MI

  از مزایای این محصول می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

  عمر و دوام بالا

  مناسب برای صنایع مختلف

  می‌توانید قیمت سروو درنا سری EPS-MI را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل سروو درنا را از فروشگاه آزند کنترل نمایندگی سروو درنا خریداری کنید.

  برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای انگلیسی سروو درنا سری EPS-MI اینجا کلیک کنید.

  سروو درنا سری EPS-B1

  از ویژگی‌های فنی سروو درنا سری EPS-B1 می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

   سروو درنا سری EPS-B1

  ولتاژ ورودی سه فاز، تک فاز 220VAC + 10% ~ -15% 50/60Hz، سه فاز 380VAC +10% ~ -15% 50/60Hz

  بخش قدرت0.05KW ~ 55KW

  فلنج موتور 40، 60، 80، 90، 100، 110، 130 میلی‌متر

  مزایای سروو درنا سری EPS-B1

  از مزایای این محصول می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

  عمر و دوام بالا

  مناسب برای صنایع مختلف

  می‌توانید قیمت سروو درنا سری EPS-B1 را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل سروو درنا را از فروشگاه آزند کنترل نمایندگی سروو درنا خریداری کنید.

  برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای انگلیسی سروو درنا سری EPS-B1 اینجا کلیک کنید.

  سروو درنا سری  EPS-B2

  از ویژگی‌های فنی سروو درنا سری EPS-B2 می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  سروو درنا سری EPS-B2 

  سروو AC تمام دیجیتال سری DORNA EPS-B2 از پلتفرم سخت افزاری و نرم افزاری مطابق با سری EPS-B1 استفاده می‌‎کند.

  ولتاژ ورودی سه فاز، تک فاز 220VAC +10% ~ -15% 50/60Hz

  بخش قدرت 0.05KW ~ 2KW

  فلنج موتور 40، 60، 80، 100، 130 میلی‌متر

  مزایای سروو درنا سری EPS-B2

  از مزایای این محصول می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

  عمر و دوام بالا

  مناسب برای صنایع مختلف

  می‌توانید قیمت سروو درنا سری EPS-B2 را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل سروو درنا را از فروشگاه آزند کنترل نمایندگی سروو درنا خریداری کنید.

  برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای انگلیسی سروو درنا سری EPS-B2 اینجا کلیک کنید.

  خرید سروو درنا

  یکی از ملزومات لازم در صنایع سروو بوده و شرکت درنا تولید کننده انواع سروو درنا است. سرووهای تولید شده در این شرکت دارای مدل‌های متعددی مانند : سروو درنا سری EPS-BC، سروو درنا سری EPS-BE، سروو درنا سری EPS-MI، سروو درنا سریEPS-B1، سروو درنا سری  EPS-B2است.برای خرید و استعلام قیمت می‌توانید از طریق واتسپ با آزند کنترل نمایندگی سروو درنا در تماس باشید.

 • سرو استون

  قیمت و خرید سرو استون

  یکی از تولیدات، تولید کنندگان اتوماسیون صنعتی سرو موتور است. یکی تولیدکنندگان سروهای با کیفیت و قیمت مناسب سرو استون یا سروو استون است. سروهای تولید شده در این شرکت به طور کلی به دو دسته سرو موتور استون و سرو درایو استون تقسیم می‌شوند. سرور موتور، خود دارای چهار مدل است که عبارت‌اند از: سرو موتور استون سری EMJ، سرو موتور استون سری  EM3A، سرو موتور استون سری EMJ، سرو موتور استون سری EML و سرو درایو استون خود دارای مدل‌های، سرو  درایو استون سری PRONET PLUS، سرو  درایو استون سری PRONET PLUS ETHERCAT، سرو  درایو استون سری ED3M SERIES، سرو  درایو استون سری ETS PLUS است. آزند کنترل نمایندگی سرو استون قصد دارد در این مطلب به بررسی ویژگی‌های سرووهای استون بپردازد.

  انواع سرو استون

  سرو استون کاربردهای متعددی دارد و برای استفاده در ماشین آلات مختلف بسیار مناسب است. در ادامه به بررسی انواع سرو موتورهای استون می‌پردازیم:

  سروو موتور استون

  ویژگی سری‌های مختلف سرور موتور استون را در ادامه شرح خواهیم داد:

  ·         سرو موتور استون سری EMJ

  از ویژگی‌های فنی سرو موتور استون سری EMJ می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  سرو موتور استون سری EMJ

  ·         دارای اینرسی متوسط

  ·         حداکثر گشتاور تا  درصد گشتاور نامی

  ·         دو مدل (0.05kW~0،1kW، با یا بدون ترمز، و غیره)

  ·         نصب شده با رمزگذار سریال 17 بیتی

  ·         مناسب برای SMM (دستگاه نصب سطحی)، دستگاه پانچ PCB، ماشین آلات نساجی، جابجایی ماشین آلات

  ·         قابلیت اتصال به شبکه

  ·         قابلیت تنظیم پارامتر

  ·         قابلیت اتصال تک فاز

  ·         مدل‌های کنترلی  Position ٬ Speed و Torque

  مزایای سرو موتور استون سری EMJ

  از مزایای این محصول می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

  ·         عمر و دوام بالا

  ·         مناسب برای صنایع مختلف

  می‌توانید قیمت سرو موتور استون سری EMJ را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل سرو موتور استون را از فروشگاه آزند کنترل نمایندگی سرو استون خریداری کنید.

  برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای انگلیسی سرو موتور استون سری EMJ اینجا کلیک کنید.

  ·         سرو موتور استون سری  EM3A

  از ویژگی‌های فنی سرو موتور استون سری EM3A می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  سرو موتور استون سری EM3A

  ·         عملکرد بالا با گشتاور گیره کمتر

  ·         دینامیک بالا با حداکثر سرعت 6000 دور در دقیقه و تا 350 درصد اضافه بار

  ·         دقت بالا با انکودر رزولوشن 20 بیتی/23 بیتی

  ·         سطح حفاظت بالا با IP65

  ·         مناسب برای SMM (دستگاه نصب سطحی)، دستگاه پانچ PCB، ماشین آلات نساجی، جابجایی ماشین آلات

  ·         قابلیت اتصال به شبکه

  ·         قابلیت تنظیم پارامتر

  ·         قابلیت اتصال تک فاز

  ·         مدل‌های کنترلی  Position ٬ Speed و Torque

  مزایای سرو موتور استون سری EM3A

  از مزایای این محصول می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

  ·         عمر و دوام بالا

  ·         مناسب برای صنایع مختلف

  می‌توانید قیمت سرو موتور استون سری EM3A را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل سرو موتور استون را از فروشگاه آزند کنترل نمایندگی سرو استون خریداری کنید.

  برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای انگلیسی سرو موتور استون سری EM3A اینجا کلیک کنید.

  ·         سرو موتور استون سری EMG

  از ویژگی‌های فنی سرو موتور استون سری EMG می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  سرو موتور استون سری EMG

  ·         مناسب برای هدایت شفت تغذیه ماشین آلات مختلف

  ·         مدل‌های مختلف (1.0kW~5.0kW، با ترمز و بدون تمرمز و...)

  ·         نصب شده با رمزگذار سریال 20/23 بیتی

  ·         دارای پیکربندی استاندارد IP65

  ·         مناسب برای SMM (دستگاه نصب سطحی)، دستگاه پانچ PCB، ماشین آلات نساجی، جابجایی ماشین آلات

  ·         دارای ولتاژ 200 وات

  ·         گشتاور 4.77 نیوتن متر

  ·         دینامیک بالا با حداکثر سرعت 200 دور در دقیقه

  مزایای سرو موتور استون سری EMG

  از مزایای این محصول می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

  ·         عمر و دوام بالا

  ·         مناسب برای صنایع مختلف

  می‌توانید قیمت سرو موتور استون سری EMG را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل سرو موتور استون را از فروشگاه آزند کنترل نمایندگی سرو استون خریداری کنید.

  برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای انگلیسی سرو موتور استون سری EMG اینجا کلیک کنید.

  ·         سرو موتور استون سری EML

  از ویژگی‌های فنی سرو موتور استون سری EML می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  سرو موتور استون سری EML

  ·         مناسب برای هدایت شفت تغذیه ماشین آلات مختلف

  ·         مدل‌های مختلف (1.0kW~4.0kW، با ترمز، بدون ترمز و غیره)

  ·         نصب شده با رمزگذار سریال 20/23 بیتی

  ·         دارای پیکربندی استاندارد IP65

  ·         مناسب برای SMM (دستگاه نصب سطحی)، دستگاه پانچ PCB، ماشین آلات نساجی، جابجایی ماشین آلات

  ·         تک فاز

  ·         گشتاور 9.55 نیوتن متر

  ·         ولتاژ 200 وات

  ·         دینامیک بالا با حداکثر سرعت 1000 دور در دقیقه

  مزایای سرو موتور استون سری EML

  از مزایای این محصول می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

  ·         عمر و دوام بالا

  ·         مناسب برای صنایع مختلف

  می‌توانید قیمت سرو موتور استون سری EML را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل سرو موتور استون را از فروشگاه آزند کنترل نمایندگی سرو استون خریداری کنید.

  برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای انگلیسی سرو موتور استون سری EML اینجا کلیک کنید.

  سرو درایو استون

  ویژگی سری‌های مختلف سرور درایو استون را در ادامه شرح خواهیم داد:

  ·         سرو  درایو استون سری PRONET PLUS

  از ویژگی‌های فنی سرو درایو  استون سری PRONET PLUS می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  سرو درایو استون سری PRONET PLUS

  ·         دارای مدل‌های مختلف، محدوده قدرت گسترده: 50W~5kW

  ·         گزینه‌های بازخورد چندگانه رمزگذار سریال 17 بیت / 20 بیت / 23 بیت

  ·         منبع تغذیه تک فاز،  سه فاز 200VAC، سه فاز 400VAC

  ·         فیلدباس ارتباطی Modbus، CANopen

  ·         پاسخ فرکانس 1.6 کیلوهرتز

  ·         عملکرد فید فوروارد فعلی و شتاب به جلو

  ·         بازرسی و عملکرد تنظیم خودکار بار در زمان واقعی آنلاین

  ·         عملکرد سرکوب ارتعاش فرکانس پایین

  ·         عملکرد بالا در محیط کم صلب

  ·         عملکرد سوئیچینگ نسبت دنده الکترونیکی دینامیک

  ·         عملکرد هومینگ در حالت کنترل موقعیت

  ·         دارای گواهینامه CE

  مزایای سرو درایو  استون سری PRONET PLUS

  از مزایای این محصول می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

  ·         عمر و دوام بالا

  ·         مناسب برای صنایع مختلف

  می‌توانید قیمت سرو درایو  استون سری PRONET PLUS را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل سرو درایو استون را از فروشگاه آزند کنترل نمایندگی سرو استون خریداری کنید.

  برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای انگلیسی سرو درایو  استون سری PRONET PLUS اینجا کلیک کنید.

  ·         سرو  درایو استون سری PRONET PLUS ETHERCAT

  از ویژگی‌های فنی سرو درایو  استون سری PRONET PLUS ETHERCAT می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  سرو درایو استون سری PRONET PLUS ETHERCAT

  ·         دارای مدل‌های مختلف، محدوده قدرت گسترده: 50W~5kW

  ·         دارای گزینه‌های بازخورد چندگانه رمزگذار سریال 17 بیت / 20 بیت / 23 بیت

  ·         دارای منبع تغذیه تک فاز، سه فاز 200VAC، سه فاز 400VAC

  ·         فیلدباس ارتباطی EtherCAT

  ·         پاسخ فرکانس 1.6 کیلوهرتز

  ·         عملکرد فید فوروارد فعلی و شتاب به جلو

  ·         بازرسی و عملکرد تنظیم خودکار بار در زمان واقعی آنلاین

  ·         عملکرد سرکوب ارتعاش فرکانس پایین

  ·         عملکرد بالا در محیط کم صلب

  ·         عملکرد سوئیچینگ نسبت دنده الکترونیکی دینامیک

  ·         عملکرد هومینگ در حالت کنترل موقعیت

  ·         دارای گواهینامه CE

  مزایای سرو درایو  استون سری PRONET PLUS ETHERCAT

  از مزایای این محصول می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

  ·         عمر و دوام بالا

  ·         مناسب برای صنایع مختلف

  می‌توانید قیمت سرو درایو  استون سری PRONET PLUS ETHERCAT را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل سرو درایو استون را از فروشگاه آزند کنترل نمایندگی سرو استون خریداری کنید.

  برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای انگلیسی سرو درایو  استون سری PRONET PLUS ETHERCAT اینجا کلیک کنید.

  ·         سرو  درایو استون سری ED3M SERIES

  از ویژگی‌های فنی سرو درایو  استون سری ED3M SERIES می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  سرو درایو استون سری ED3M SERIES

  ·         محدوده توان از 50 وات تا 1 کیلو وات

  ·         درایو سروو یکپارچه برای کنترل 2 یا 3 محور

  ·         رمزگذار افزایشی یا مطلق 17 بیتی، 20 بیتی و 23 بیتی

  ·         صرفه جویی در فضا، سیم کشی آسان، مقرون به صرفه

  ·         اتوباس DC معمولی

  ·         EtherCat ED3M-0404AEA

  ·         CANOpen ED3M-101010AMA ED3M-1010AMA

  ·         حداکثر توان به هر محور جداگانه اشاره می‌شود

  ·         تشخیص همه دستگاه ها به طور خودکار رمزگذارهای 17، 20 و 23 بیتی

  مزایای سرو درایو  استون سری ED3M SERIES

  از مزایای این محصول می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

  ·         عمر و دوام بالا

  ·         مناسب برای صنایع مختلف

  می‌توانید قیمت سرو درایو  استون سری ED3M SERIES را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل سرو درایو استون را از فروشگاه آزند کنترل نمایندگی سرو استون خریداری کنید.

  برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای انگلیسی سرو درایو  استون سری ED3M SERIES اینجا کلیک کنید.

  ·         سرو  درایو استون سری ETS PLUS

  از ویژگی‌های فنی سرو درایو  استون سری ETS PLUS می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  ·         توان خروجی1 کیلو وات در هر محور

  ·         گزینه‌های بازخورد چندگانه رمزگذار سریال 17 بیتی / 20 بیتی

  ·         منبع تغذیه سه فاز 200VAC

  ·         ارتباط CANopen

  ·         همگام سازی چند محوره

  ·         سرعت بالا، کنترل با دقت بالا

  ·         ظرفیت اضافه بار 3 برابر

  ·         کنترل جریان و شتاب پیشخور

  ·         هموارسازی دستورالعمل و شناسایی اینرسی

  مزایای سرو درایو  استون سری ETS PLUS

  از مزایای این محصول می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

  ·         عمر و دوام بالا

  ·         مناسب برای صنایع مختلف

  می‌توانید قیمت سرو درایو  استون سری ETS PLUS را از طریق واتسپ استعلام بگیرید و این مدل سرو درایو استون را از فروشگاه آزند کنترل نمایندگی سرو استون خریداری کنید.

  برای دریافت دیتاشیت یا دفترچه راهنمای انگلیسی سرو درایو  استون سری ETS PLUS اینجا کلیک کنید.

  خرید سرو استون

  یکی از ملزومات لازم در صنایع سرو موتور یا سرو درایو است. شرکت استون تولید کننده انواع سرو درایو استون و سرو موتور استون است. سرووهای تولید شده در این شرکت دارای مدل‌های متعددی مانند : سرو موتور استون سری EMJ، سرو موتور استون سری  EM3A، سرو موتور استون سری EMJ، سرو موتور استون سری EML، سرو  درایو استون سری PRONET PLUS، سرو  درایو استون سری PRONET PLUS ETHERCAT، سرو  درایو استون سری ED3M SERIES، سرو  درایو استون سری ETS PLUS است.برای خرید و استعلام قیمت می‌توانید از طریق واتسپ با آزند کنترل نمایندگی سرو استون در تماس باشید.

فیلتر توسط
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه خرید سرو بدون ترمز 100 وات استون سری PRONET-AMF SERIES 200V بدون ترمز سری : PRONET-AMF SERIES 200V مدل کابل انکودر : pcp-jo24-05 مدل کانکتور قدرت : pdm-j020-05 مدل سرو درایو : pronet-01amf مدل سرو...
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه خرید سروو موتور 1.5KW سانیو 2500RPM موتور ساده ولتاژ 220 ولت قطر فلنچ 130 گشتاور 7.2 نیوتن انکودر 2500 پالس دارای RS232 و RS485
33,150,000 تومان (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه پک سرو 1 کیلووات 1000 دور بدون ترمز دلتا سری A2  پک سرو 1 کیلووات 1000 دور بدون ترمز دلتا سری A2 شامل موارد زیر میشود: 1-سرو موتور 1 کیلووات  ساده سری A2:موتور سرو 1 کیلووات  ساده A2؛ECMA-G21309RS...
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه خرید سرو ترمزدار 100 وات استون سری PRONET-AMF SERIES 200V ترمزدار PRONET-AMF SERIES 200V مدل کابل انکودر : psp-jo24-05 مدل کانکتور قدرت : pdm-j020-05 مدل سرو درایو : pronet-01amf مدل سرو موتور :...
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه خرید سروو موتور 2KW سانیو 2500RPM موتور ساده ولتاژ 220 ولت قطر فلنچ 130 گشتاور 10 نیوتن انکودر 2500 پالس دارای RS232 و RS485

سیستم سروو موتور Servo Motor

سروو برگرفته از یک کلمه یونانی به نام servus که به معنی خدمتکار است.این سیستم نیز که تحت این نام کار می کند را سیستم سروو می گویند.بدین دلیل که می توان گفت یکی از سیستم هایی است که مستقیما به فرامین پاسخ می دهد. سروو موتورها مدت طولانی در اطراف ما بوده اند و در بسیاری از برنامه های کاربردی مورد استفاده قرار گرفته است. آنها در اندازه های کوچک اما با انرژی بسیار کارآمد می باشند. به علت این ویژگی ها، می توان آنها را برای کنترل از راه دور و یا رادیو کنترل ماشین اسباب بازی، روبات ها و هواپیماها استفاده کرد. سروو موتورها همچنین در کاربردهای صنعتی، رباتیک، خط تولید، داروسازی و خدمات مواد غذایی استفاده می شود. اما سروو موتورها چگونه کار می کنند؟

چه چیز در داخل سروو وجود دارد

برای اینکه به طور کامل درک کنید سروو چگونه کار می کند، نیاز است که نگاهی به داخل موتور بیاندازید . در داخل مجموعه بسیار ساده: پتانسیومتر، یک موتور DC کوچک، و یک مدار کنترل وجود دارد. این موتور توسط چرخ دنده به چرخ کنترل وصل شده است. همانطور که موتور می چرخد، مقاومت پتانسیومتر تغییر می کند ، بنابراین مدار کنترل می تواند با دقت درست تنظیم کند که چقدر جنبش وجود دارد و در کدام جهت است.

سرو موتور یک دستگاه کوچکی است که یک محور خروجی دارد. این محور قادر است تا در یک موقعیت و زاویه ای خاص با ارسال سیگنال قرار گیرد. در واقع چگونگی حرکت و موقعیت های زاویه ای این محور خروجی توسط دسته ای از سیگنالها که برای سیم کنترل آن تعریف می شود کنترل می شود. برای طول مدت زمانیکه یک سیگنال فعال بوده و یک پالس بر روی خط ورودی آن قرار دارد این محور خروجی در موقعیت خاص زاویه ای که مختص آن سیگنال است قرار می گیرد و با تغییر سیگنال موقعیت زاویه ای تغییر می کند.

چگونه سروو کنترل شده است

سیستم سروو را نمی توان تنها عنصری دانست که کارش کنترل سرعت و یا موقعیت تجهیزات مکانیکی است. علاوه بر عناصر ساده مکانیکی سیستم سروو هم اکنون به یک کنترل کننده اصلی برای موقعیت یابی و کنترل سرعت تبدیل شده است.سیستم سروو پالسهایی مثبت را با مقادیر قابل توجهی از این پالسها ارسال می نماید که این پالسها را در اصطلاح پالس فرمان می گویند.

انواع سروو موتورها Servo Motor

دو نوع سرو موتور وجود دارد – AC و DC. سروو AC بیشتر برای سرعت بالا مناسب است و همچنین زمان پاسخگویی سریعتر و دارای کنترل شتاب و کاهش آن است و در ماشین آلات صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.سرووهای DC برای سرعت های بالا طراحی نشده و معمولا برای برنامه های کاربردی کوچک مناسب است. به طور کلی، موتور DC ارزان تر از همتای خود AC است. این سرو موتور که به طور خاص برای چرخش مداوم ساخته شده است، و یک راه آسان برای به حرکت درآوردن رباتتان می باشد.

 کاربرد های سروو موتور 

،آسانسورها CNC در صنایع روباتیک وتولیدات صنعتی مانند موتورهای کنترل کننده هواپیماها ، خطوط صنعتی تولید،ماشینهای و… کاربرد وسیعی دارند.

مزایای سروو موتور

تنظیمات مختلف بار از قبیل اینرسی بار ، بهره سرعت و سایر پارامترها بصورت خودکار

عملکرد بدون لرزش در حال توقف به دلیل سیستم کنترل پیشرفته درایو

امکان ارتباط با تجهیزات جانبی برای مثال با کنترلر یا رابط انسان ماشین از طریق پورت

تنظیم پارامترها و نمایش وضعیت بررسی درایو

کنترل موقعیت ، سرعت و گشتاور با یک درایو

عملکرد بدون لرزش در حال توقف به دلیل سیستم کنترل پیشرفته درایو

استفاده از انکودر های مطلق و تشخیص موقعیت جاری موتور در هر لحظه

قابلیت انتخاب شیب راه اندازی و توقف به صورت خطی

امکان تغییر جهت گردش موتور بدون نیاز به تعویض در سیم بندی موتور

انتخاب نسبت گیربکسهای الکترونیکی مختلف از طریق ورودیها

و قابلیت جبران لقی ناشی از خطای قطعات مکانیکی

ادامه مطلب

فهرست

کارشناس فروش : ۰۹۱۲۴۷۴۴۸۵۷

حساب کاربری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم