محصولات لایت آن - Liteon

شرکت لایت‌آن در سال 1975 تاسیس شد. این شرکت با دارا بودن بیش از 55 کارخانه و 38000 کارمند در سراسر دنیا از پیشروترین شرکت های تکنولوژی در سطح دنیا می باشد

فعالیت شرکت لایت آن در زمینه‌های متنوع تکنولوژی از جمله الکترونیک، تجهیزات سلامتی و بایو سنسورها، انواع تجهیزات پیشرفته الکترونیک خودرو، شهر هوشمند، IT و شبکه های کامپیوتری، تجهیزات مخابراتی و موبایل و همچنین تجهیزات پیشرفته اتوماسیون صنعتی می‌باشد. این شرکت بارها مفتخر به دریافت جوایز متعدد مربوط به حوزه تکنولوژی به دلیل دستاوردها و اختراعات خود شده است.
محصولات اتوماسیون صنعتی این شرکت در حال حاضر شامل VFD,PLC, HMI, Servo motor &drive می‌باشد که در ادامه با خانواده اینورترهای لایت‌آن آشنا می شویم:
1-سری EVO6000
سری کامپکت و مخصوص کاربری‌های Normal Duty مانند پمپ، فن، کانوایرها، ماشین آلات بسته بندی، دستگاه های چاپ و غیره می باشد که تا توان 3.7 کیلووات بصورت تکفاز و سه فاز تولید شده است.


2-سری EVO6800
سری قوی‌تر و مخصوص کاربری‌های Heavy Duty مانند دستگاه‌های صنایع چوب، تزریق و غیره می باشد که تا توان 110 کیلووات بصورت تکفاز و سه فاز تولید شده است.


3-سری EVO8000
قدرتمندترین سری اینورترهای لایت‌آن و مخصوص کاربری‌های Heavy Duty مانند آسانسور، بالابر،جرثقیل و غیره می باشد که بصورت سه فاز تولید شده است.

بیشتر
در صفحه
نمایش 1 - 24 از 33 آیتم
نمایش 1 - 24 از 33 آیتم