سروو دلتا

فیلتر توسط
36,400,000 تومان (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه پک سرو 1 کیلووات 1000 دور بدون ترمز دلتا سری A2  پک سرو 1 کیلووات 1000 دور بدون ترمز دلتا سری A2 شامل موارد زیر میشود: 1-سرو موتور 1 کیلووات  ساده سری A2:موتور سرو 1 کیلووات  ساده A2؛ECMA-G21309RS...
40,500,000 تومان (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه پک سرو 1 کیلووات 2000 دور ترمزدار دلتا سری A2  پک سرو 1 کیلووات 2000 دور ترمزدار دلتا سری A2 شامل موارد زیر میشود: 1-سرو موتور 1 کیلووات ترمزدار سری A2:موتور سرو 1 کیلووات ترمزدار A2؛ECMA-E21310S9...
30,700,000 تومان (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه پک سرو 1 کیلووات 2000 دور بدون ترمز دلتا سری A2  پک سرو 1 کیلووات 2000 دور بدون ترمز دلتا سری A2 شامل موارد زیر میشود: 1-سرو موتور 1 کیلووات ساده سری A2:موتور سرو 1 کیلووات ساده A2؛ECMA-E21310RS که...
41,950,000 تومان (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه پک سرو 1.5 کیلووات 2000 دور بدون ترمز دلتا سری A2  پک سرو 1.5 کیلووات 2000 دور بدون ترمز دلتا سری A2 شامل موارد زیر میشود: 1-سرو موتور 1.5 کیلووات ساده سری A2:موتور سرو 1.5 کیلووات ساده...
48,950,000 تومان (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه پک سرو 1.5 کیلووات 2000 دور ترمزدار دلتا سری A2  پک سرو 1.5 کیلووات 2000 دور ترمزدار دلتا سری A2 شامل موارد زیر میشود: 1-سرو موتور 1.5 کیلووات ترمزدار سری A2:موتور سرو 1.5 کیلووات ترمزدار...
56,400,000 تومان (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه پک سرو 2 کیلووات 2000 دور بدون ترمز دلتا سری A2  پک سرو 2 کیلووات 2000 دور بدون ترمز دلتا سری A2 شامل موارد زیر میشود: 1-سرو موتور 2 کیلووات ساده سری A2:موتور سرو 2 کیلووات ساده A2؛ECMA-K11320R4 که...
68,900,000 تومان (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه پک سرو 2 کیلووات 2000 دور ترمزدار دلتا سری A2  پک سرو 2 کیلووات 2000 دور ترمزدار دلتا سری A2 شامل موارد زیر میشود: 1-سرو موتور 2 کیلووات ترمزدار سری A2:موتور سرو 2 کیلووات ترمزدار A2؛ECMA-K11320S4...
84,000,000 تومان (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه پک سروو 3 کیلووات 1500 دور بدون ترمز دلتا سری A2  پک سروو 3 کیلووات 1500 دور بدون ترمز دلتا سری A2 شامل موارد زیر میشود: 1-سرو موتور 3 کیلووات ساده سری A2:موتور سرو 3 کیلووات ساده A2؛ECMA-L11830RS...

تحلیل و بررسی سروو موتورهای دلتا (DELTA SERVO MOTOR)

آزندکنترل نمایندگی سروو موتور و سرو درایو دلتا ارائه دهنده کلیه خدمات فنی و فروش سرووهای دلتا است. سروو های دلتا  با توجه به قیمت اقتصادی آن و کیفیت بالای آن در خیلی موارد مورد توجه قرار گرفته است .

انواع سروو دلتا 

در زیر به انواع سروو دلتا اشاره شده است:

1. سروو سری B2

2. سروو سری B3

3. سروو سری A2

4. سروو سری A3

بررسی فنی سروو دلتا

در این بخش به بررسی فنی سروو دلتا می‌پردازیم. سرووهای دلتا را می‌توان به سیستم سروو پیشرفته، نوع پیشرفته برای کاربردهای عمومی، نوع استاندارد برای کاربردهای عمومی و توقف تولید تقسیم بندی کرد. در ادامه به شرح هر کدام می‌پردازیم.

سیستم سروو پیشرفته

سروو پیشرفته دارای یک مدل بوده که عبارت است از:

سروو دلتا سری A3

همان طور که بازار تولید خودکار به سرعت در حال توسعه است، نیاز به محصولات سروو با عملکرد، سرعت، دقت و پهنای باند بالا به طور گسترده‌ای در حال افزایش است. برای برآوردن نیازهای بازار کنترل حرکت برای ماشین‌های تولید صنعتی، دلتا یک سیستم سروو AC پیشرفته جدید یعنی سروو دلتا سری A3، با ویژگی‌هایی مانند چند کارکردی، کارایی بالا، بازده انرژی و طراحی فشرده را ارائه کرده است.

سروو دلتا سری A3 با عملکرد، سرعت، دقت و پهنای باند بالا

 این سری با تنظیم خودکار و یک رابط کاربر پسند برای تجزیه و تحلیل سیستم،  پهنای باند 3.1 کیلوهرتز را امکان پذیر می‌کند و از یک رمزگذار نوع مطلق 24 بیتی استفاده می‌کند. این مدل دارای ویژگی‌هایی است که شامل پاسخ دهی بالا، مکان یابی دقیق و عملکرد پایدار و انعطاف پذیر است. علاوه بر این،  در این سری عملکردهای جدیدی مانند سرکوب لرزش، تشخیص سیستم و طراحی مشترک DC-bus اضافه شده است که می‌تواند انرژی را بازسازی کند. سروو دلتا سری A3 یک فناوری و راه حل جامع ارائه می‌دهد تا به مشتریان خود کمک کند دقت دستگاه خود را افزایش دهند و به عملکرد عالی دست پیدا کنند.

نوع پیشرفته برای کاربردهای عمومی

از سری‌های این مدل عبارت‌اند از:

سروو دلتا سری M 

سروو دلتا سری M با طراحی نوآورانه و پیشرفته خود، با دستیابی به ترکیبی عالی از کنترل کننده حرکت و سیستم سروو، تعریف جدیدی به سیستم سروو می‌دهد. توسعه سروو سری M از سری موفق A2 پیروی می‌کند و وضوح بالا، پاسخ فرکانس بالا، دوربین الکترونیکی داخلی (E-Cam)، عملکرد فیلتر بریدگی خودکار، لرزش و سرکوب رزونانس را ارائه می‌دهد. همچنین کنترل حلقه کامل بسته، جبران اصطکاک و حالت PR کنترل ثبت موقعیت انعطاف پذیرتر را نیز در این مدل می‌توان مشاهده کرد. سری M همچنین دارای بسیاری از عملکردهای قوی و طراحی پیشرفته است که کاربردهای مختلفی را برای انواع ماشین‌های اتوماسیون صنعتی برآورده می‌کند.

سروو دلتا سریM درایوهای سروو 3 محوره در یک فریم

این مدل فراتر از درایو سروو معمولی است و شامل درایوهای سروو 3 محوره در یک فریم، برای پشتیبانی از تبادل بلا درنگ داده بین سه محور بدون تاخیر زمانی است و کنترل حرکت سنکرون 3 محوره را با عملکرد بهتر از درایوهای سروو قابل مقایسه ارائه می‌دهد. کاربران می‌توانند توابع درون یابی خطی، قوسی، مارپیچ 3 محوره را به راحتی انجام دهند. این سری همچنین دارای یک عملکرد کنترل دروازه‌ای جدید برای کنترل سنکرون است که دقیقاً با سیستم‌های مکانیکی صلب سازگار شده است. سری M بهترین انتخاب شما برای سیستم‌های بسیار یکپارچه و ماشین‌های پیشرفته‌ای است که به کنترل سنکرون 3 محوره نیاز دارند.

این مدل سرو دلتا از طراحی استفاده می‌کند که به سه محور اجازه می‌دهد تا به اندازه کافی توان PN را با توان خروجی و توان بازسازی شده به اشتراک بگذارند. از طریق تغییرات ولتاژ باس DC بدون لینک‌های ارتباطی اضافی می‌توان اتلاف توان کمتری را به دست آورد. در مقایسه با سیستم‌های سروو عمومی، این مدل با صرفه جویی موثر انرژی، کاهش هزینه و افزایش قابلیت اطمینان ورودی از شبکه را کاهش می‌دهد.

علاوه بر این، اتصال به ارتباطات DMCNET، CANopen و RS- 485، سیستم را قادر می‌سازد تا با ماژول‌های ورودی و خروجی دیجیتال داخلی مختلف و سایر اتوماسیون‌ها به طور مؤثرتر یکپارچه شود. ساختار سیستم سروو سنتی پیشی گرفته است و مفهوم جدیدی را برای یک شبکه کنترل حرکت بی‌درنگ و قابل اعتماد ارائه می‌کند که نیازهای بازار اتوماسیون صنعتی را برای دنیای در حال تغییر برآورده می‌کند.

سروو دلتا سری A2

برای برآورده کردن الزامات برنامه‌های کاربردی کنترل حرکت در اتوماسیون صنعتی و برآورده کردن نیازهای کنترل موقعیت با دقت بالا که توسط طراحان ماشین و یکپارچه سازان سیستم درخواست شده است، دلتا در سال 2009 سروو دلتا سری A2 و سروو درایوهای کنترل حرکت را طراحی کرد.

سروو دلتا سری A2 برای برآورده کردن الزامات برنامه‌های کاربردی کنترل حرکت

سروو دلتا سری A2R

دلتا برای دستیابی به اهداف خود و همگام شدن با بازار در حال تحول، به طور رسمی سیستم محرک خطی جدید خود، سروو دلتا سری A2R را برای برنامه‌های کاربردی کنترل حرکت با سرعت بالا و دقت بالا راه اندازی کرد. سری A2R یک سیستم درایو خطی نوآورانه است که با موفقیت رابط‌های ارتباطی CANopen و DMCNET را برای ارائه پاسخ و کنترل با دقت بالا یکپارچه کرده است. با اتصال به کارت‌های کنترل حرکت دلتا و کنترل‌کننده خودکار قابل برنامه‌ریزی MH. سیستم درایو خطی دلتا می‌تواند راه‌حلی ایده‌آل برای کاربردهای کنترل حرکت چند محوره در صنایع مختلف خودکار ارائه کند.

برای موتورهای خطی بدون آهن این مدل سروو دلتا می‌تواند ویژگی‌های دقت بالا، استحکام بالا، پاسخ بالا و بدون واکنش را تا سطوح بهینه انجام دهد. این نه تنها راندمان کار سیستم کنترل حرکت را افزایش داده، بلکه کاربردهای سیستم سروو را برای برآوردن نیازهای دقت بالا گسترش می‌دهد.

سروو دلتا سری A2R دارای کنترل‌کننده خودکار قابل برنامه‌ریزی MH

سیستم‌های درایو خطی فعلی در بازار یک سیستم پیچیده است که شامل سروو درایو، موتور خطی، مقیاس خطی و کنترل کننده خارجی است در حالی که قطعات از تامین کنندگان مختلف می‌آیند. مشتری باید تلاش زیادی برای ادغام به کار گیرد. این سری موتورهای خطی دلتا را با PAC دلتا ترکیب می‌کند تا یک سیستم ساده‌تر را با سیم‌کشی ساده، نصب سریع، ارتباط سریع، عملکرد عالی و تلاش کمتر در یکپارچگی ایجاد کند.

در این مدل از سروو دلتا امواج مربعی و امواج سینوسی سیگنال‌های بازخورد از مقیاس خطی، موتور خطی و رمزگذار می‌توانند به سیگنال‌های ارتباطی تبدیل شوند. ساسن مدل می‌تواند سیگنال‌ها را به سیگنال‌های با وضوح بالا (تقویت سیگنال: مضرب 2048) تقسیم کند تا نویز و اعوجاج را تا حد زیادی کاهش داده و انتقال سیگنال دقیق‌تری را ارائه دهد که برای ارتباطات سریع و بهینه ضروری است. پایداری خوب، قابلیت اطمینان بالا و عملکرد عالی از ویژگی‌های این مدل سروو دلتا است.

نوع استاندارد برای کاربردهای عمومی

از سری‌های این مدل عبارت‌اند از:

سروو دلتا سری B2

سروو دلتا سری B2 برای برآورده ساختن نیازهای ماشین‌ابزارهای همه منظوره و افزایش مزیت رقابتی در بازار اتوماسیون صنعتی، شرکت دلتا الکترونیک سروو موتورها و درایوهای جدید سری B2 با کارایی بالا و مقرون‌به‌صرفه راه‌اندازی و وارد بازار کرده است.

سروو دلتا سری B2 مقرون‌به‌صرفه

سروو دلتا سری B3

سرو موتورهای بعدی که در مورد آن بررسی انجام می دهیم سروو موتورهای دلتا سری B3 میباشد این سروو موتورهای دلتا که تا توان 1.5 کیلووات آن در کشور موجود است طبق معرفی خود کمپانی دلتا جایگزین سرو موتورهای دلتا سری B2 می باشد. در ادامه به بررسی ویژگی های کلی سروو موتورهای B3 می‌پردازیم. برای بررسی قیمت سروو موتور و سرو درایو B3 و در نهایت خرید سروو موتور و سرو درایو B3 آزند کنترل بهترین مرجع میباشد.

آیا سروهای سری B3 به راحتی قابل جایگزینی به جای سروهای سری B2 هستند؟ بله، سروهای B3 به راحتی می‌توان به جای سروهای B2 استفاده کرد هم از نظر قیمتی و هم فنی قابل جایگزینی است. به مقایسه  دو سرو B3 و B2 به شرح ذیل می‌پردازیم تا به دلایل جواب بله پی ببریم:

1. فریم  موتورهای B3 نسبت به B2 کوچی;تر شده است و کاهش اندازه ای رو قسمت انکودری موتورهای B3 نسبت به B2 داریم .

2. موتورهای B2 از انکودرهای 17 بیتی افزایشی استفاده می‌کنند ولی انکودر در موتورهای B3 به انکودرهای 24 بیتی ابسولوت ارتقا پیدا کردن که این باعث شده دقت سرو موتور B3 به بیشتر از 16500000 پالس در یک دور افزایش پیدا کند در صورتی که به ازای هر 160000 پالس در سرو موتور B2 ما چرخش شفت موتور داشتیم که این ارتقای انکودری باعث شده یک درجه حرکت روی شفت سرو موتور B3 به 46603 پالس تفکیک بشه.

3. تغییرات موتوری فقط به دقت رزولوشن برنمی‌گردد سرعت موتورهای B3 به 6000 دور افزایش پیدا کرده در صورتی که برای B2 عدد  3000 دور است.

4. ماکزیم گشتاور سروهای B3 عدد 3.5 برابر بیشتر از سروهای B2 می‌باشد که این حرکت‌های با استارت و استپ‌های سریع را ممکن می‌سازد.

5. سایز فلنچ یا قطر شفت در سروهای موتورهای B3 تغییری نسبت به سرو موتورهای B2 نکرده پس به سادگی قابلیت جایگزینی سرو موتورهای B3 جای B2 را داریم .

سروو موتورهای دلتا سری B3 

اگه روی درایو مقایسه داشته باشیم:

1. تغییراتی که روی پنل داشتیم سوکت 1394 که برای اتصال شبکه مدباس و اتصال به کامپیوتر و نرم افزار ADA-SOFT رو سرو درایو B2 داشتیم  در سرو داریو B3 تبدیل شده به پورت RJ-45 برای شبکه و اتصال مدباس  و پورت مینی یو اس بی برای اتصال به کامپیوتر و نرم افزار ADA-SOFT یعنی به سادگی با یه کابل MINI USB می‌توان سرو درایوهای B3 را به کامپیوتر متصل کرد و با نرم افزار ADA-SOFT کانفیگ کرد و با یک کابل ساده شبکه CAT6 یا CAT5 سرو درایو B3 را با پی ال سی یا اچ ام آی شبکه کرد.

2. کانکتور CN2 سرو درایو B2 شبیه DB9 بود (عین پورت سریال) که در سرو درایو B3  شبیه به سوکت 1394 شده هست که مربوط به فیدبک انکودر هست که کابل انکودر  روی موتور هست.

3. روی سوکت 50 پین  CN1 سرو درایو B3 تغییری نداشتیم نسبت به B2 یعنی کامل قابل جایگزین از این حیث هست و نیاز به تغییرات سیم کشی در تابلو نداریم. (نکته: با سرو درایو B3 هم موتور B3 و هم موتور B2 قابل راه اندازی هست الزاما نیازی نیست موتورش همراهش ببریم  یعنی اگر درایو B2 آسیب دید خواستیم جایگزین کنیم فقط درایو B3 را جایگزین B2 می‌کنیم).

تغییرات داخلی درایو B3 نسبت به B2:

1. سرو درایوهای B3 مد PR منظور مد پوزیشن داخلی را پشتیبانی می‌کند درصورتی که مد پوزیشن داخلی را در سرو داریو B2 نداشتیم که سرو درایوهای B3 شامل 99  مد PR را پشتیانی می‎کند که شامل هومینگ و پوزیشن داخلی می‌تواند باشد و از همه مهمتر بحث CAPTURE و INTERRUPT PSITIONING بهش اضافه شده، یعنی بدون نیاز به پی ال سی خیلی از کاربری‌ها را با خود درایو می‌توان  اجرا نمود.

2. آنالوگ فیدبک در PID CONTROL در سرورایوهای B3 اضافه شده  یعنی می‌توان زور موتور در یه لوپ PID CONTROL با یه فیدبک که مثلا  از لودسل می‌گیریم کم و زیادش کرد این قابلیت بسیار عالی برای سرو پرس ها می‌باشد که با سادگی با یه درایو سروپرس های کوچک و دستگاه های جازن را  راه اندازی کرد.

3. قیمت سرو B3با سرو B2 تقریبا یکسان هست.

توقف تولید

از سری‌های این مدل عبارت‌اند از:

سروو دلتا سری A

سری A یک سیستم سروو یکپارچه همه جانبه با عملکردهای پیشرفته است. نه تنها دستورات پالس و کنترل سیگنال ولتاژ آنالوگ، بلکه حالت کنترل موقعیت نقطه به نقطه داخلی (8 رجیستر داخلی قابل برنامه ریزی) را ارائه می‌دهد و عملکردهای کنترل داخلی مختلفی مانند: نمایه سازی، عملکرد کنترل مرحله تغذیه، عملکرد خودکار داخلی را نیز ارائه می‌دهد. می‌توانید در این مدل حالت را کنترل کنید و برای طیف وسیعی از برنامه‌ها به عملکرد Home و غیره بروید. علاوه بر این، سری A پروتکل ارتباطی Modbus را به عنوان یک استاندارد پیاده سازی می‌کند تا کاملاً الزامات برنامه‌های کاربردی کنترل حرکت را برای چندین نقطه برآورده کند. سیستم سروو سری A راه حل بهتری برای ماشین آلات پردازش صنعتی و تجهیزات کنترل حرکت ارائه می‌دهد.

سروو دلتا سری A دارای پروتکل ارتباطی Modbus 

سروو دلتا سری +A

سری +A نوع جدیدی از سیستم سروو یکپارچه فراگیر با عملکردهای پیشرفته است. این  مدل می‌تواند با موتورهای سروو متوسط و بالا از 3 کیلو وات تا 7.5 کیلو وات (گشتاور خروجی از 19.1 N-M تا 47.74 N-M) ترکیب شود و مجهز به رمزگذار نوری افزایشی 20 بیتی (1280000 ppr) است که کنترل موقعیت دقیق‌تری را برای دقت بالا ارائه می‌دهد. صنایع پردازش یا کاربردهای ماشینی که برای رد اختلالات گشتاور بالا به پاسخگویی و سفتی بالا نیاز دارند مناسب است. با سری‌های A و AB، دلتا خط تولید کامل سروو (از 100 وات تا 7.5 کیلووات) پشتیبانی کامل از نیازهای مشتریان و ارائه گزینه‌های مختلف برای کاربردهای گشتاور بالا را ارائه می‌دهد.

سروو دلتا سری A+ داری موتورهای سروو متوسط و بالا 

سروو دلتا سری B

سروو دلتا سری B یک سیستم سروو دیجیتال با عملکردهای استاندارد است. حالت‌های کنترل موقعیت- سرعت و گشتاور داخلی را ارائه می‌دهد و از ورودی فرمان پالس و کنترل سیگنال آنالوگ پشتیبانی می‌کند. همچنین ویرایش و عملیات پارامترها از طریق یک صفحه کلید دیجیتال دستی اختیاری انجام می‌شود. عملکرد تنظیم، افزایش عملکرد آسان را امکان پذیر کرده و بلوک‌های حافظه داخلی زمان آپلود و دانلود پارامترها را کوتاه می‌کند. سری B یک سیستم سروو مقرون به صرفه و رضایت بخش است که اساسی‌ترین و کاربردی‌ترین نیازهای زمینه اتوماسیون صنعتی را برآورده می‌کند.

 سروو دلتا سری B با حالت‌های کنترل موقعیت- سرعت و گشتاور داخلی

سروو دلتا سری  AB

سروو دلتا سری AB یک سیستم سروو دیجیتال با کارایی بالا با عملکردهای پیشرفته است و از گزینه‌های موتور مختلف از جمله سروو موتورهای اینرسی کم، متوسط و بالا برای رفع نیازهای برنامه‌های مختلف پشتیبانی می‌کند. بسیاری از عملکردهای کنترل حرکت را برای طیف گسترده‌ای از کاربردهای صنعتی و ماشینی و همچنین در سری A ارائه می‌دهد. علاوه بر این، سری AB پروتکل ارتباطی Modbus را به عنوان یک استاندارد پیاده سازی می‌کند تا با کنترل کننده منطقی قابل برنامه ریزی (PLC) و رابط ماشین انسانی (HMI) دلتا متصل شود و معماری پیشرفته سیستم کنترل ارتباط را ایجاد کند. کاربردهای اصلی شامل طیف وسیعی از ماشین آلات و ماشین آلات پردازش برای صنایع مختلف است. 

 سروو دلتا سری AB برای طیف گسترده‌ای از کاربردهای صنعتی و ماشینی

سروو موتورهای دلتا در حال حاضر در سری‌های A2،B2 ،A3 ،B3  در بازار کشور  عرضه شده و  در آزند کنترل  مرکز فروش سروو موتور موجود است. آزند کنترل نمایندگی سرو موتور دلتا فروش، تعمیرات سرو موتورهای دلتا (خدمات پس از فروش) در انواع سری های (A2،B2 ،A3 ،B3) به عهده دارد.

شاید شما CNC کاران  گرامی  قیمت سروو موتور  cnc برایتان مهم باشد و به دلیل پایین بودن  قیمت سرو  موتور‌های چینی  بازار  از انتخاب سروو موتور دلتا صرف نظر کنید. اما بدانید سخت در اشتباهید  چون در بحث  cnc انتخاب سروو موتور و سرو درایو با کیفیت خیلی مسئله پراهمیتی هست و بهترین برند سروو موتور با توجه به قیمت سرو موتور دلتا، برند دلتا است. پس حتما قبل از خرید سروو پک مد نظرتان با کارشناسان  فروش سروو موتور آزندکنترل (نمایندگی سروو موتور دلتا) مشورت کنید. سرو موتور دلتا B2 و سروو درایو دلتا B3  که اگر به صورت کلی پک کامل سروو دلتاB2  بنامیم پرفروش ترین سروو دلتا در بازار صنعت  با توجه به اقتصادی بودن آن محسوب می شود.

قیمت سروو موتورهای دلتا در سایت آنلاین و فروشگاهی آزندکنترل بروز می باشد . قیمت سرو درایو دلتاB2  و قیمت سروو موتور دلتا B3  که در مجموع پک کامل سروو دلتا سری B2دلتا را می توانید از سایت قسمت آنلاین بپرسید و یا بررسی حدود قیمت سایت را بررسی کنید و برای خرید سروو درایو و سرو موتور B2و دانلود کاتالوگ فارسی سروو موتور دلتا B2 اقدام کنید. بعد از سروهای دلتا سری B2 پرفروش ترین سرووهای دلتا در بازار صنعت سرو موتور A2 دلتا می باشد .قیمت سرو درایو دلتا A2 و قیمت سروو موتور دلتا A2 که در مجموع پک کامل سروو دلتا سری A2دلتا را می توانید از سایت قسمت آنلاین بپرسید و یا بررسی حدود قیمت سایت را بررسی کنید و برای خرید سروو درایو و سرو موتور A2 و دانلود کاتالوگ فارسی سروو موتور دلتا A2 اقدام کنید.

آزندکنترل؛ نمایندگی سروو دلتا (SERVO MOTOR) در تهران

آزندکنترل؛ نمایندگی سروو دلتا (سری های مختلف سرو دلتا A2،B2 ،A3 ،B3 و ...) فروش سروو موتور و سرو درایوهای دلتا را تحت عنوان نمایندگی سروو دلتا در لاله زار و نمایندگی محصولات دلتا در مشهد، کلیه خدمات فروش و پس از فروش محصولات اتوماسیون صنعتی را بر عهده دارد .برای بررسی قیمت خرید سرو موتور و سروو درایو دلتا،شرکت اتوماسیون صنعتی آزند کنترل بهترین مرجع خرید و بررسی قیمت سرو موتور و سروو درایوهای دلتا میباشد . برای دریافت پیش فاکتور جهت خرید سروو و استعلام با روز قیمت سرو دلتا با خط  09124744857 از طریق واتساپ ارتباط بگیرید.

ادامه مطلب

فهرست

کارشناس فروش : ۰۹۱۲۴۷۴۴۸۵۷

حساب کاربری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم