فیلتر توسط
فیلتر توسط
نوع:
نوع خروجی دیجیتال:
ولتاژ تغذیه:
تعداد ورودی آنالوگ:
تعداد خروجی آنالوگ:
تعداد ورودی دیجیتال:
تعداد خروجی دیجیتال:
حداکثر ظرفیت PLC I/O:
پورت ارتباطی Ethernet:

پی ال سی زیمنس

فیلتر توسط
5,800,000 تومان (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه لوگو زیمنس ورژن 8 مدل LOGO230 RCE با پارت نامبر فنی 6ED1052-1FB08-0BA0 لوگو  زیمنس ورژن 8 مدل LOGO230 RCE, با پارت نامبر فنی 6ED1052-1FB08-0BA0 دارای ویژگی های زیر به صورت کلی میباشد: این پی ال سی...
5,800,000 تومان (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه لوگو زیمنس ورژن 8 مدل LOGO12/24 RCE با پارت نامبر فنی 6ED1052-1MD08-0BA0 لوگو  زیمنس ورژن 8 مدل LOGO24 RCE, با پارت نامبر فنی 6ED1052-1MD08-0BA0 دارای ویژگی های زیر به صورت کلی میباشد: این پی ال...
5,800,000 تومان (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه لوگو زیمنس ورژن 8 مدل LOGO24 RCE با پارت نامبر فنی 6ED1052-1HB08-0BA0 لوگو  زیمنس ورژن 8 مدل LOGO24 RCE, با پارت نامبر فنی 6ED1052-1HB08-0BA0 دارای ویژگی های زیر به صورت کلی میباشد: این پی ال سی 8...
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه PLC زیمنس CPU 1211C DC/DC/DC CPU1211C DC/DC/DC  ساده ترین عضو CPU های زیمنس S7-1200 می باشد  . این CPU با اجزای اصلی میکروپروسسور، مدارات ورودی خروجی، منبع انرژی و پورت Profinet کامپکت شده می...
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه PLC زیمنس CPU 1211C DC/DC/RELAY  CPU1211C این مدل از پرفروش ترین عضو CPU های زیمنس S7-1200 می باشد  چرا که قابلیت گسترش پورت ها و یا ارتباطات شبکه ای را از طریق ماژول های CM و ماژول SM ,BM را امکان...
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه PLC زیمنس CPU 1211C AC/DC/RELAY  CPU1211C این مدل از پرفروش ترین عضو CPU های زیمنس S7-1200 می باشد  چرا که قابلیت گسترش پورت ها و یا ارتباطات شبکه ای را از طریق ماژول های CM و ماژول SM ,BM را امکان...
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه PLC زیمنس CPU 1212C AC/DC/RELAY  CPU1212C این مدل از یکی دیگر از CPU های زیمنس S7-1200 می باشد  که دارای 8 ورودی و 6 خروجی دیجیتال و دو ورودی آنالوگ می باشد.
12,000,000 تومان (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه PLC زیمنس CPU 1212C DC/DC/DC  CPU1212C این مدل از یکی دیگر از CPU های زیمنس S7-1200 می باشد  که دارای 8 ورودی و 6 خروجی دیجیتال و دو ورودی آنالوگ می باشد.

دنیای مدرن را با اتوماسیون زیمنس متحول کنید!: تصور کنید در دنیایی زندگی می‌کنید که ماشین‌ها به طور خودکار وظایف پیچیده را انجام می‌دهند، خطوط تولید بدون دخالت انسان به طور روان کار می‌کنند و ربات‌ها با دقت و ظرافت وظایف ظریف را به ثمر می‌رسانند. این دنیای شگفت‌انگیز، دنیای اتوماسیون صنعتی با پی ال سی‌های زیمنس است.

در این مقاله، شما را به سفری در دنیای اتوماسیون زیمنس خواهیم برد و با کاربردهای شگفت‌انگیز پی ال سی‌های زیمنس در جهان مدرن آشنا خواهیم کرد. از کنترل خطوط تولید عظیم تا مدیریت سیستم‌های تهویه مطبوع هوشمند، پی ال سی‌های زیمنس نقشی حیاتی در دنیای مدرن ایفا می‌کنند.

با ما همراه باشید تا دریچه‌ای نو به سوی دنیای اتوماسیون و نوآوری بگشاییم!

در ادامه این مقاله به موارد زیر خواهیم پرداخت:

 • معرفی انواع سری‌های پی ال سی زیمنس
 • کاربردهای هر سری از پی ال سی‌ها در صنایع مختلف
 • مزایای استفاده از پی ال سی‌های زیمنس
 • معرفی نمایندگی‌های معتبر پی ال سی زیمنس در ایران

پی ال سی زیمنس و کاربردهای آن در جهان مدرن

در جهان مدرن، ما برای انجام بسیاری از فعالیت‌های اساسی خود از تولید برق گرفته تا تولید پارچه به ماشین‌های خودکار و اتوماتیک وابسته هستیم. فنآوری اتوماسیون، مقیاس تولید و نوآوری را بسیار گسترده‌تر نموده ‌است. با این وجود، رسیدن به سطح فعلی اتوماسیون بدون استفاده از دستگاهی به نام پی ال سی زیمنس امکان پذیر نخواهد بود. پی ال سی یا کنترل‌کننده منطقی قابل برنامه‌ریزی، یک کامپیوتر صنعتی است که به‌صورت مداوم داده‌هایی را از دستگاه‌ها و واحدهای ورودی دریافت کرده و سپس با مطابقت دادن این داده‌ها با برنامه‌های سفارشی شده، برای کنترل دستگاه‌های خروجی تصمیم‌گیری می‌کند. دستگاه PLC می‌تواند داده‌ها را از نقاط ضبط خودکار داده‌ها مانند سنسورها و یا از نقاط ورودی انسانی مانند دکمه‌ها و سویچ‌ها دریافت نماید. به عبارت دیگر، پی ال سی یک کامپیوتر است که برای اتوماتیک‌سازی فرآیندهای صنعتی طراحی شده است. 

با معرفی پی ال سی‌ها، دستگاه‌های کنترل آنالوگ مبتنی بر رله تا حد زیادی منسوخ شده‌اند؛ زیرا که سیستم‌های رله بسیار پیچیده و مستعد خطا هستند. به بیان دیگر، پس از معرفی PLC در دهه 1960 میلادی، این کامپیوترهای فشرده و بهینه به سرعت به یکی از مهم‌ترین اجزای فرایندهای صنعتی تبدیل شدند. 

انواع پی ال سی زیمنس: تنوع بی‌نظیر PLC برای نیازهای مختلف

شرکت زیمنس، غول آلمانی دنیای صنعت، با سابقه‌ای درخشان در توسعه و تولید محصولات اتوماسیون، پیشگام این عرصه محسوب می‌شود. این شرکت با ارائه طیف گسترده‌ای از پی ال سی‌ها در کلاس‌ها و دسته‌های مختلف، نیازهای متنوع صنایع گوناگون را به طور کامل برآورده می‌کند. از PLC های کامپکت و فشرده با ماژول‌های یکپارچه تا PLC های قدرتمند برای پیچیده‌ترین نیازها، زیمنس برای هر چالشی راه حلی نوآورانه ارائه می‌دهد. PLC های با معماری توزیع‌شده و PLC های مخصوص اتوماسیون فرایندهای کوچکتر با مدیریت کامپیوترهای شخصی، از دیگر محصولات متنوع این شرکت هستند.

علاوه بر مقیاس‌پذیری، هر PLC ساخت زیمنس از ویژگی‌هایی مانند عملکرد بالا، طراحی نوآورانه، خطایابی آسان، ایمنی و امنیت یکپارچه بهره‌مند است.

آزندکنترل، به عنوان نماینده زیمنس در ایران، با ارائه خدمات تخصصی و پشتیبانی فنی قوی، شما را در مسیر اتوماسیون صنعتی یاری می‌کند. با اتکا به تجربه و تخصص آزندکنترل، پیاده‌سازی و نگه‌داری از اتوماسیون خطوط تولید، کارگاه‌ها و صنایع مختلف به امری ساده و مقرون به صرفه تبدیل خواهد شد.

با زیمنس و آزندکنترل، به دنیای اتوماسیون هوشمند و کارآمد قدم بگذارید.

سری پی ال سی زیمنس s7-1200

پی ال سی‌ زیمنس SIMATIC S7-1200 خرید هوشمندانه‌ای برای فرآیندهای اتوماسیون نیازمند کنترلرهای فشرده با ماژول I/O یک‌پارچه و اجرای عملکردهای ارتباطی در فرایندهای اتوماسیون در محدوده عملکرد پایین تا متوسط به شمار می‌روند. این سری در دو نسخه استاندارد و نسخه شکست ایمن ارائه می‌شود. پی ال سی‌های مقایس پذیر SIMATIC S7-1200 دارای بخش‌های ورودی و خروجی و همچنین گزینه‌هایی برای ارتباطات با سایر دستگاه‌ها هستند. علاوه بر این، امکان شخصی‌سازی و گسترش بخش‌های این سری با استفاده از ماژول‌های متفاوت مهیا شده است. ماژول‌های ورودی و خروجی دیجیتال و آنالوگ، ماژول‌های مخصوص برای افزایش ارتباطات و نیز سایر ماژول‌ها برای شخصی‌سازی حداکثری، سازگاری انعطاف‌پذیری را با وظایف اتوماسیون مربوطه فراهم می‌آورند. سری پی ال سی زیمنس s7-1200، با دارا بودن قابلیت‌هایی مانند شمارنده سریع، خروجی‌های توالی پالس، کنترل سرعت و موقعیت‌یابی به همراه قیمت مناسب، در برنامه‌هایی مانند کنترل دما، کنترل پمپ و فن و فناوری‌های نوار نقاله مانند صنایع بسته‌بندی استفاده فراوانی دارند.

نسخه‌های مختلف AC و DC سری پی ال سی زیمنس S7-1200 درجات متفاوتی از عملکرد را ارائه داده و ماژول‌های فراوانی برای شخصی‌سازی آنها در نظر گرفته شده‌ است. مدل‌های این سری از ماژول‌های سیگنال آنالوگ و دیجیتال، ماژول اتصال سیستم‌های توزین SIWAREX و ماژول مانیتورینگ وضعیت برای تشخیص زودهنگام آسیب‌ها پشتیبانی می‌کنند. در بخش ارتباطی 4 پورت Ethernet پیاده‌سازی فناوری‌های مختلف را ممکن ساخته‌اند. علاوه بر این، یک پورت PROFINET برای ارتباط با کامپیوتر، ماژول ارتباطی با پورت‌های PROFIBUS، ماژول GPRS برای ارتباط با شبکه‌های موبایل GSM/G، ماژول LTE برای ارتباط با شبکه‌های موبایل نسل چهارم و نیز پردازنده ارتباطی برای اتصال با مراکز کنترل برای برنامه‌های کنترل از راه دور نیز برای مدل‌های متفاوت این سری در نظر گرفته شده‌ است.

 مزایای سری پی ال سی زیمنس S7-1200 

تجزیه و تحلیل کارآمد خطا و بومی‌سازی سریع خطا همراه با نمایش اطلاعات خطا به صورت پیام‌های متنی ساده بر روی درگاه‌های TIA‌و HMI و همچنین بر روی وب‌سرور، با به حداقل رساندن زمان راه‌اندازی و خطایابی، فعالیت حداکثری دستگاه‌ها را تضمین می نماید. سری  S7-1200 با یک مکانیزم خطایابی یکپارچه شده ارائه می‌شود و نیاز به استفاده از دستگاه‌ها و برنامه جانبی برای خطایابی را از میان برداشته است. قابلیت‌هایی مانند برنامه‌های کنترل حرکت ساده، وظایف اندازه‌گیری و شمارش سریع همراه با سیستم‌های کنترل حلقه بسته به درون مدل‌های این سری ادغام شده‌اند و بدون نیاز به توسعه برد اضافی اجرا می‌شوند. 

سری پی ال زیمنس s7-300

مدل‌های موجود در سری پی ال سی S7-300، نمونه‌های ماژولار کوچکی هستند که برای مدیریت فرایندهای با محدوده عملکرد متوسط و پایین طراحی شده‌اند. طراحی ساده و بدون فن، کاربری آسان و کاربر پسند، همراه با قیمت‌های مقرون به صرفه، باعث شده است که خرید پی ال زیمنس s7-300 گزینه مناسبی برای فرایندها و برنامه‌های با پیچیدگی متوسط باشد. این مدل‌ها از طیف گسترده‌ای از ماژول‌ها برای شخصی‌سازی حداکثری و مطابقت بهینه با فرایندهای اتوماسیون پشتیبانی می‌کنند. پیاده‌سازی آسان ساختارهای توزیع شده و شبکه‌سازی عالی از دیگر قابلیت‌های این سری به شمار می‌روند. به لطف بهره‌گیری از مجموعه‌ای از توابع یک‌پارچه شده، این سیستم‌ها قدرت بالایی داشته و در صورت افزایش وظایف، به‌راحتی می‌توان آنها را با ماژول اضافی گسترش داد. دستگاه‌های موجود در این سری در صنایع نساجی، ماشین‌های بسته‌بندی، کارخانجات ساخت ابزارآلات،‌ سیستم‌های نصب و صنایع برق و مکانیک مورد استفاده قرار می‌گیرند. 

چندین پردازنده با درجات عملکردی متفاوت، طیف گسترده‌ای از ماژو‌ل‌ها با طیف وسیعی از قابلیت‌های کاربر پسند، به کاربران اجازه می‌دهد تا تنها از ماژول‌های مورد نیاز خود استفاده نمایند. به‌لطف سازگاری مغناطیسی بالا و مقاومت در برابر ضربه و لرزش، مدل‌های این سری به صورت جهانی در صنایع مختلف به کار گرفته می‌شوند.

مزایای سری پی ال سی زیمنس S7-300

سری پی ال سی زیمنس S7-300 از طراحی ماژولار بهره می‌برد که از چهار ماژول اصلی شامل ماژول CPU، ماژول سیگنال برای ورودی و خروجی‌های آنالوگ و دیجیتال، ماژول پردازنده ارتباطات برای ارتباط BUS و ارتباط نقطه به نقطه و ماژول توابع برای شمارش سریع، موقعیت‌یابی و کنترل PID تشکیل شده است. CPU یا پردازنده‌های متفاوتی با قابلیت‌های متفاوت شامل پردازنده‌هایی با بخش‌های ورودی و خروجی یک‌پارچه، پردازنده‌هایی با پورت PROFIBUS یک‌پارچه، پردازنده‌هایی با پورت PROFINET و یا اینترفیس‌های نقطه به نقطه یک‌پارچه‌ سازی شده برای این سری در دسترس هستند. در واقع سری SIMATIC S7-300 را می‌توان با حداکثر 32 ماژول در فضای بسته و بدون فن به کار گرفت.

سری پی ال سی زیمنس s7-400

سری پی ال سی زیمنس S7-400 قوی‌ترین سری در میان خانواده کنترلرهای SIMATIC در نظر گرفته می‌شود. با وجود عملکرد بالا و قابلیت‌های شخصی‌سازی فراوان، مدل‌های این سری قیمت مقرون به صرفه‌ای دارند؛ از این رو، خرید پی ال سی زیمنس S7-400 انتخاب هوشمندانه‌ای برای مدیریت فرایندهای با نیازهای عملکردی بالا در نظر گرفته می‌شود. این سری می‌تواند در برنامه‌های اتوماسیون کاملا یک‌پارچه (TIA) به‌طور موفقیت‌آمیز مورد استفاده قرار گیرد. این PLCها یک پلتفرم اتوماسیون برای برنامه‌هایی هستند که بر مهندسی فرایند تمرکز داشته و در درجه اول توسط قابلیت‌های ماژولار بودن و ذخایر عملکردی آنها شناخته می‌شود. طراحی ماژولار و بدون فن،‌ سطح بالای توسعه‌پذیری و شخصی‌سازی، گزینه‌های ارتباطی فراوان و قابلیت‌های شبکه‌‌سازی مناسب و مدیریت کاربر پسند، پی ال سی S7-400 را به گزینه‌ای ایده‌آل برای مدیریت سخت‌ترین فرایندها تبدیل کرده است.

چندین کلاس از پردازنده‌های با عملکرد درجه‌بندی شده همراه با طیف گسترده‌ای از ماژول‌ها با عملکردهایی کاربرپسند در دسترس هستند. این پردازنده‌ها قابلیت تقسیم‌بندی بهینه وظایف اتوماسیون و شخصی‌سازی پی ال سی‌های موجود برای این وظایف را فراهم کرده‌اند. این سری در صنایع خودرسازی، خطوط مونتاژ، صنایع فولاد، سیستم‌های مدیریت ساختمان، صنایع چوب و کاغذ، صنایع شیمیایی و پتروشیمی و به‌طور کلی هر فرایندی که نیازی به قدرت بالا، قابلیت اطمینان بالا و شخصی‌سازی فراوان داشته باشد، استفاده می‌شوند. 

مزایای سری پی ال سی s7-400

سری پی ال سی s7-400، به‌لطف ماژول‌های فراوان قابلیت‌ شخصی‌سازی بالایی دارد و این ماژول‌ها را می‌توان حتی زمانی که سیستم روشن است قطع و وصل نمود. این سری از حداکثر 21 واحد توسعه (EU) جهت اتصال به کنترل‌کننده مرکزی پشتیبانی می‌کند. پردازنده‌های مختلفی با رابط‌های PROFINET و PROFIBUS یک‌پارچه برای عملکردهای متفاوت ارائه شده‌‌اند. رابط PROFIBUS امکان اتصال  حداکثر 125 برد PROFIBUS DP را فراهم کرده و رابط PROFINET نیز امکان اتصال حداکثر 256 دستگاه PRIONET IO را برای دستگاه میسر نموده است. علاوه بر این، چندین پردازنده متفاوت می‌توانند در یک کنترل‌کتنده مرکزی در انجام محاسبات با هم همکاری کنند؛ این امر عملکرد PLC را به‌صورت چشمگیری افزایش خواهد داد. 

سری پی ال سی زیمنس s7-1500

به‌لطف سازگاری محیطی گسترده‌، سری پی ال سی زمینس SIMATIC S7-1500 را می‌توان تقریبا در هر مکانی استفاده کرد. این پی ال سی‌ها در محدوده دمایی -25 درجه تا +65 درجه و تا ارتفاع 5 هزار متری به فعالیت خود ادامه می‌دهند. مطابقت شگفت‌انگیز این سری با شرایط متفاوت،‌ خرید پی ال سی زمینس S7-1500 را به انتخابی مناسب برای فرایندهای قرار گرفته در شرایط محیطی غیرعادی تبدیل کرده است. علاوه بر این، کیفیت بالای محصولات زیمنس همراه با قیمت‌های کاربر پسند را می‌توان از دیگر نقاط قوت این سری به‌شمار آورد. در واقع پی ال سی S7-1500،‌ یک سیستم ماژولار، مقیاس‌پذیر با قابلیت استفاده جهانی همراه با درجه حفاظت IP20 است. طراحی ماژولار و بدون فن، پیاده‌سازی آسان ساختارهای توزیع‌شده همراه با قابلیت جابه‌جایی آسان، SIMATIC S7-1500 را به گزینه‌ای مناسب جهت کنترل طیف گسترده‌ای از فرایندها مبدل کرده است.

پی ال سی زیمنس S7-1500 از 32 ماژول متفاوت پشتیبانی می‌کند و دارای طیف گسترده‌ای از ماژول‌ها است که می‌توان آنها را به‌صورت جداگانه ترکیب کرد. این سیستم از پیکربندی تک لایه‌‌ای استفاده می‌کند که در آن تمامی ماژول‌ها بر روی یک ریل DIN نصب می‌شوند.  قابلیت‌های نرم‌افزاری این سیستم با استفاده از اجرای سریعتر دستورات، توسعه زبان‌های برنامه‌نوسی، نوع داده‌های جدید و تولید کد بهینه‌تر افزایش یافته است. 

مزایای سری پی ال سی زمینس S7-1500

وجود دو پورت PROFINET به‌عنوان رابط استاندارد، که در جاهای متفاوتی مانند جداسازی شبکه، اتصال دستگاه‌های PROFINET بیشتر و یا برای ارتباط پرسرعت به‌عنوان یک دستگاه I-device استفاده دارد از مزایای سری پی ال سی زمینس S7-1500 به‌شمار می‌رود. ماژول‌های ارتباطی قابل ارتقای این سیستم، اتصال به سیستم‌های BUS و اتصال‌های نقطه به نقطه را ممکن ساخته‌اند. قابلیت‌های کنترل حرکت، از محورهای سرعت، محورهای جهت‌یابی، عملکرد همگام نسبی و همچنین انکودرهای خارجی پشتیبانی می‌کند. این سری از قابلیت‌های امنیتی مانند حفاظت از دانش و داده‌ها با رمز عبور در برابر خواندن و یا ویرایش غیر مجاز برنامه‌ها نیز پشتیبانی خواهد کرد. 

سری لوگو زیمنس: اتوماسیون آسان و مقرون به صرفه برای فرایندهای شما

لوگو زیمنس پی ال سی با طراحی کمپکت است که استفاده آسانی داشته و قیمت مقرون به صرفه‌ای دارد. طراحی ALL in ON این سیستم با صفحه نمایش و پنل اپراتور یک‌پارچه با کاربری آسان، این سری را برای استفاده در طیف‌های متفاوتی از فرایندها آماده ساخته ‌است. 36  تابع مختلف را می‌توان تنها با فشار دادن یک دکمه بر روی این سیستم فراخوانی کرد. تغییر عملکردها و تابع‌ها به‌راحتی و تنها با فشار دادن یک دکمه قابل انجام است و نیازی به سیم‌‌کشی‌های مجدد و زمان‌گیر نیست. اندازه کوچک این سری با طراحی یکپارچه نیاز به قطعات اضافی فراوان را از میان برداشته و قیمت این سیستم‌ها را بسیار کاهش داده ‌است. با در نظر گرفتن قابلیت‌های این مدل، خرید لوگو زیمنس می‌تواند گزینه مناسبی برای کنترل فرایندهای با پیچیدگی سطح متوسط و کم مانند خدمات ساختمان، تاسیسات برقی، درب‌ها، سیستم‌های تهویه، کمپرسورها، سکوهای بالابر و کنترل گلخانه‌ها باشد. علاوه بر این، استفاده از لوگو  زیمنس به‌عنوان پیش‌پردازنده سیگنال برای پی ال سی‌های دیگر امری بسیار مرسوم است.

مزایای سری لوگو  زیمنس

مدل‌های مختلفی از لوگو برای کاربردهای متفاوت توسعه داده شده‌اند. لوگو ماژولار در نسخه‌های متفاوتی با ولتاژهای ورودی متفاوت در دسترس است. مدل‌های دیگر آن شامل مدل استاندارد و مدل مقرون به صرفه است که بدون کنترل پنل و صفحه نمایش ارائه می‌شود. مدل‌های لوگو ورژن 7 و لوگو ورژن 8 زیمنس می‌توانند با سایر پی ال سی‌های لوگو، کنترلرهای SIMATIC و یا پنل‌های SIMATIC ارتباط برقرار نمایند. لوگو ورژن 8 از 43/38 تابع مختلف شامل توابع یک‌پارچه مانند OR، AND و توابع ویژه مانند شمارنده، رله‌گیر و کنترل‌کننده PI پشتیبانی می‌کند.

آزند کنترل نمایندگی پی ال سی زیمنس در کشور

آزندکنترل نمایندگی پی ال سی زیمنس در کشور؛وارد کننده کلیه محولات اتوماسیون صنعتی زیمنس در کشور میباشد. PLC زیمنس در انواع سری ها ی S7-300،S7-400،S7-1500،S7-1200 و مینی پی ال سی های لوگو ورژن 8 و همچنین لوگوهای ورژن قدیمی مثل لوگو ورژن 6 و لوگو ورژن 7 از فروشگاه آزند کنترل نمایندگی PLC زیمنس قابل خریداری میباشد.فعالان صنعت و کسانی که به دنبال تامین کننده معتبر در بحث پی ال زیمنس میگردن بهترین انتخاب آزند کنترل میباشد چرا که پی ال سی زیمنس خریداری شده از گروه فنی و مهندسی آزند کنترل آکبند و ارورجینال و دارای گارانتی یکساله میباشد.تمام پی ال سی های زیمنس در انواع سری ها را  از آزندکنترل میتوانید به همراه مشاوره فنی تهیه کنید و با شماره های 02188839002 و 09124744857 مشاوره فنی خرید بگیرید.

نتیجه‌گیری: لوگو زیمنس، با طراحی کمپکت، قیمت مقرون به صرفه، کاربری آسان و تنوع 36 تابع، انتخابی ایده‌آل برای اتوماسیون فرایندهای مختلف در سطوح کم و متوسط است. این سیستم با قابلیت‌های منحصر به فرد خود، اتوماسیون را برای طیف گسترده‌ای از کاربردها، از جمله خدمات ساختمان، تاسیسات برقی، درب‌ها، سیستم‌های تهویه، کمپرسورها، سکوهای بالابر و کنترل گلخانه‌ها، به امری ساده و مقرون به صرفه تبدیل کرده است.

علاوه بر این، استفاده از لوگو زیمنس به عنوان پیش‌پردازنده سیگنال برای PLC های دیگر، کارایی و دقت سیستم‌های اتوماسیون را به طور قابل توجهی افزایش می‌دهد.

در مجموع، اگر به دنبال راه حلی آسان، کارآمد و مقرون به صرفه برای اتوماسیون فرایندهای خود هستید، لوگو زیمنس گزینه‌ای ایده‌آل برای شما خواهد بود.

سوال و جواب های شما در مورد لوگو زیمنس:

1. لوگو زیمنس چیست؟

لوگو زیمنس یک سیستم اتوماسیون قابل برنامه‌ریزی است که برای کنترل فرایندهای مختلف در سطوح کم و متوسط ​​استفاده می‌شود.

2. لوگو زیمنس چه مزایایی دارد؟

 • طراحی کمپکت و قیمت مقرون به صرفه
 • کاربری آسان و تنوع 36 تابع
 • قابلیت استفاده در طیف گسترده‌ای از کاربردها
 • قابلیت استفاده به عنوان پیش‌پردازنده سیگنال برای PLCهای دیگر

3. لوگو زیمنس برای چه کاربردهایی مناسب است؟

 • خدمات ساختمان
 • تاسیسات برقی
 • درب‌ها
 • سیستم‌های تهویه
 • کمپرسورها
 • سکوهای بالابر
 • کنترل گلخانه‌ها

4. لوگو چگونه کار می‌کند؟

لوگو زیمنس از طریق برنامه‌نویسی نردبانی، که روشی ساده و بصری برای برنامه‌ریزی سیستم‌های اتوماسیون است، برنامه‌ریزی می‌شود.

5. لوگو چه تفاوتی با PLC دارد؟

لوگو زیمنس از نظر اندازه و قیمت کوچکتر از PLC است و برای فرایندهای ساده‌تر طراحی شده است.

6. چگونه می‌توانم برنامه لوگو زیمنس را بنویسم؟

برای برنامه‌نویسی لوگو زیمنس می‌توانید از نرم‌افزار LogoSoft Comfort استفاده کنید.

7. چه نوع پشتیبانی برای لوگو زیمنس ارائه می‌شود؟

شرکت زیمنس پشتیبانی گسترده‌ای از لوگو زیمنس ارائه می‌دهد، از جمله کتابچه‌های راهنمای کاربر، آموزش‌های آنلاین و پشتیبانی فنی.

8. قیمت لوگو زیمنس چقدر است؟

قیمت لوگو زیمنس به مدل و ویژگی‌های آن بستگی دارد.

9. از کجا می‌توانم لوگو زیمنس را خریداری کنم؟

می‌توانید لوگو زیمنس را از طریق نمایندگی‌های مجاز زیمنس در سراسر جهان خریداری کنید. در کشو از نمایندگی آن یعنی آزند کنترل

10. بهترین مدل لوگو زیمنس برای من کدام است؟

بهترین مدل لوگو زیمنس برای شما به نیازها و کاربردهایتان بستگی دارد. برای انتخاب بهترین مدل، می‌توانید با یک متخصص اتوماسیون مشورت کنید.

امیدوارم این سوالات و جواب‌ها به شما در درک بهتر لوگو زیمنس و کاربردهای آن کمک کند.

در صورت داشتن هرگونه سوال دیگر، می‌توانید در قسمت نظرات مطرح کنید.

ادامه مطلب

فهرست

کارشناس فروش : ۰۹۱۲۴۷۴۴۸۵۷

حساب کاربری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم