دوست داشتن0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها

کلید اتوماتیک فیکس 250 آمپر 3 پل هیوندای

تحلیل و بررسی کوتاه کلید اتوماتیک کمپکت 250 آمپر 3 پل هیوندای

کلید اتوماتیک کمپکت 250 آمپر غیر قابل تنظیم هیوندای ، نقش حفاظت از تجهیزات الکتریکی و در مدارهای قدرت استفاده میشود،کلید اتوماتیک کامپکت غیر قابل تنظیم 250 آمپر سه پل هیوندای برای حفاظت در برابر اضافه بار، خطای الکتریکی در مدار و قطع و وصل کردن مدار به کار می رود.

ادامه مطلب
استعلام بگیرید
نام تجاری:
کد QR را برای باز کردن این صفحه بر روی تلفن همراه خود اسکن کنید.
محصولات مرتبط
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کلید اتوماتیک ال اس مدل ABN 40 کلید اتوماتیک غیرقابل تنظیم 40 آمپر مدل ABN40، در صورت قطع مدار در اثر افزایش بیش از حد جریان کلید بلافاصله آماده کار می باشد، همچنین دارای کنتاکت کمکی است که وضعیت کلید را...
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کلید اتوماتیک ال اس مدل ABN 60 کلید اتوماتیک غیرقابل تنظیم 60 آمپر مدل ABN60، در صورت قطع مدار در اثر افزایش بیش از حد جریان کلید بلافاصله آماده کار می باشد، همچنین دارای کنتاکت کمکی است که وضعیت کلید را...
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کلید اتوماتیک ال اس مدل ABN 75 کلید اتوماتیک غیرقابل تنظیم 75 آمپر مدل ABN75، در صورت قطع مدار در اثر افزایش بیش از حد جریان کلید بلافاصله آماده کار می باشد، همچنین دارای کنتاکت کمکی است که وضعیت کلید را...
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کلید اتوماتیک ال اس مدل ABN 100 کلید اتوماتیک غیرقابل تنظیم 100 آمپر مدل ABN 100، در صورت قطع مدار در اثر افزایش بیش از حد جریان کلید بلافاصله آماده کار می باشد، همچنین دارای کنتاکت کمکی است که وضعیت...
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کلید اتوماتیک ال اس مدل ABN 125 کلید اتوماتیک غیرقابل تنظیم 125 آمپر مدل ABN 125، در صورت قطع مدار در اثر افزایش بیش از حد جریان کلید بلافاصله آماده کار می باشد، همچنین دارای کنتاکت کمکی است که وضعیت...
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کلید اتوماتیک ال اس مدل ABN 175 کلید اتوماتیک غیرقابل تنظیم 175 آمپر مدل ABN 175، در صورت قطع مدار در اثر افزایش بیش از حد جریان کلید بلافاصله آماده کار می باشد، همچنین دارای کنتاکت کمکی است که وضعیت...
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کلید اتوماتیک ال اس مدل ABN 200 کلید اتوماتیک غیرقابل تنظیم 200 آمپر مدل ABN 200، در صورت قطع مدار در اثر افزایش بیش از حد جریان کلید بلافاصله آماده کار می باشد، همچنین دارای کنتاکت کمکی است که وضعیت...
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کلید اتوماتیک ال اس مدل ABN 250 کلید اتوماتیک غیرقابل تنظیم 250 آمپر مدل ABN 250، در صورت قطع مدار در اثر افزایش بیش از حد جریان کلید بلافاصله آماده کار می باشد، همچنین دارای کنتاکت کمکی است که وضعیت...
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کلید اتوماتیک ال اس مدل ABN 630 کلید اتوماتیک غیرقابل تنظیم 630 آمپر مدل ABN 630، در صورت قطع مدار در اثر افزایش بیش از حد جریان کلید بلافاصله آماده کار می باشد، همچنین دارای کنتاکت کمکی است که وضعیت...
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کلید اتوماتیک ال اس مدل ABN 800 کلید اتوماتیک غیرقابل تنظیم 800 آمپر مدل ABN 800، در صورت قطع مدار در اثر افزایش بیش از حد جریان کلید بلافاصله آماده کار می باشد، همچنین دارای کنتاکت کمکی است که وضعیت...
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کلید اتوماتیک ال اس مدل ABS 300 کلید اتوماتیک غیرقابل تنظیم 300 آمپر مدل ABS 300، با قدرت قطع 65 کیلو آمپر محصول شرکت LS کره جنوبی می باشد.
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کلید اتوماتیک ال اس مدل ABS 400 کلید اتوماتیک غیرقابل تنظیم 400 آمپر مدل ABS 400، با قدرت قطع 65 کیلو آمپر محصول شرکت LS کره جنوبی می باشد.
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کلید اتوماتیک ال اس مدل TD 25 کلید اتوماتیک قابل تنظیم 25 آمپر مدل TD 25، با قدرت قطع 50 کیلو آمپر محصول شرکت LS کره جنوبی می باشد.
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کلید اتوماتیک ال اس مدل TD 40 کلید اتوماتیک قابل تنظیم 40 آمپر مدل TD 40، با قدرت قطع 50 کیلو آمپر محصول شرکت LS کره جنوبی می باشد.
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کلید اتوماتیک ال اس مدل TD 63 کلید اتوماتیک قابل تنظیم 63 آمپر مدل TD 63، با قدرت قطع  50 کیلو آمپر محصول شرکت LS کره جنوبی می باشد.
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کلید اتوماتیک ال اس مدل TD 80 کلید اتوماتیک قابل تنظیم 80 آمپر مدل TD 80، با قدرت قطع  50 کیلو آمپر محصول شرکت LS کره جنوبی می باشد.
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کلید اتوماتیک ال اس مدل TD 100 کلید اتوماتیک قابل تنظیم 100آمپر مدل TD 100، با قدرت قطع  50 کیلو آمپر محصول شرکت LS کره جنوبی می باشد.
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کلید اتوماتیک ال اس مدل TS 125 کلید اتوماتیک قابل تنظیم 125آمپر مدل TS 125، با قدرت قطع  50 کیلو آمپر محصول شرکت LS کره جنوبی می باشد.
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کلید اتوماتیک ال اس مدل TS 160 کلید اتوماتیک قابل تنظیم 160آمپر مدل TS 160، با قدرت قطع  50 کیلو آمپر محصول شرکت LS کره جنوبی می باشد.
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کلید اتوماتیک ال اس مدل TS 200 کلید اتوماتیک قابل تنظیم 200 آمپر مدل TS 200، با قدرت قطع  50 کیلو آمپر محصول شرکت LS کره جنوبی می باشد.
توضیحات

 ویژگی های کلید اتومات هیوندای HYUNDAI HGM 38KA 250

 • کلید اتومات 250 آمپر 
 • این نوع کلید فیکس بوده ( غیر قابل تنظیم ) 
 • قابلیت نصب بصورت افقی و عمودی 
 • کنترل و قطع جریان بیش از حد مجاز و اتصال در مدار
 •  قدرت قطع در برابر اتصال کوتاه 38KA
 • دارای استاندارد IEC 60947-2
 •  کیفیت عالی

کلید اتوماتیک کامپکت هیوندای 3 پل غیر قابل تنظیم 250 آمپر 

کلید اتوماتیک کامپکت هیوندای 3 پل غیر قابل تنظیم 250 آمپر (HGM 250L) یک نوع سوییچ حفاظتی است که برای کاربردهای سوئیچینگ و حفاظت مدار از آن استفاده می‌شود. یکی از نکات مهم این کلید ها کاربرد عمومی آنهاست که می توان از آن در تمامی تابلوهای برق استفاده نمود. کلید اتوماتیک کمپکت هیوندا دارای دو مدل فیکس و قابل تنظیم می باشد که این مدل از کلید اتومات هیوندای غیر قابل تنظیم ( فیکس ) می باشد و برای تمامی اماکنی که از برق 3 فاز استفاده می نماید ، مناسب است و قدرت تحمل جریان 250 آمپر را دارد.

کلید اتوماتیک چیست؟

کلید اتوماتیک یک نوع بریکر قابل قطع زیر بار است که جهت حفاظت اتصال کوتاه و اضافه بار در موتورها و مصرف کننده های دیگر استفاده می شوند.کلیدهای اولیه ابعاد و اندازه ی بزرگتری داشتند و به دلیل فشرده  شدن و کوچک شدن، به این بریکرها کلید اتوماتیک کمپکت گفته می شود

جهت حفاظت تابلو در برابر آتش سوزی و به منظور بالا بردن امنیت تجهیزات داخل تابلو برق از کلیدهای اتوماتیک کمپکت استفاده می گردد.کلیدهای اتوماتیک کمپکت از رنج 16 الی 1600 آمپر ساخته می شوند و در انواع  تک پل، دو پل، سه پل و چهار پل  تولید می شوند که در نوع چهار پل آن علاوه برسه فاز R S T پل چهارم به نول N اختصاص دارد که البته استفاده و فروش آن از ۳ پل به طور قابل ملاحظه ایی کمتر است. کلیدهای اتوماتیک کمپکت از عمر بسیار بالاتر و قدرت قطع بالاتری نسبت به کلیدهای مینیاتوری و کلیدهای حرارتی برخوردار هستند.

در این جا لازم است به تفاوت کلیدهای اتوماتیک و غیر اتوماتیک اشاره شود:

 • کلید های دارای رله کلید های اتوماتیک نام دارند.
 • کلید های بدون رله که تنها کاربرد قطع و وصل کردن را دارند، کلید غیر اتوماتیک نام دارند.

کلیدهای اتوماتیک در دو نوع فیکس و قابل تنظیم ساخته می شوند. کلیدهای اتوماتیک فیکس از لحاظ رنج جریان قابل حفاظت غیر قابل تنظیم هستند ولی در نوع کلیدهای اتوماتیک قابل تنظیم، امکان تنظیم جریان از 0.6 یا 0.8 تا 1 برابر جریان بار کامل وجود دارد. کلیدهای اتوماتیک کمپکت لوازم جانبی از قبیل کنتاکت کمکی، رله شنت،  رله آندر ولتاژ، کنتاکت تریپ، موتور دارا می باشد.

 کلید اتوماتیک هیوندای

از مهمترین قطعات ساخت بخش الکتریکال شرکت هیوندای کلید اتوماتیک یا به اصطلاح عام ، کلید اتومات MCCB است. این نکته قابل ذکر است که غول  هیوندای در کشور سازنده ، یعنی کره جنوبی دارای رقیب سر سختی مانند ال اس LS می باشد که در ایران هم این رقابت ادامه دارد. بهرحال کلید اتومات غیر قابل تنظیم هیوندای از جمله بهترین های این قطعه در بازار کشور است. 

کلید اتوماتیک هیوندای سری  HGM 

سری  HGM  از کلیدهای اتوماتیک حرارتی – مغناطیسی کمپانی هیوندای الکتریک می باشد که در دو حالت ثابت ( غیر قابل تنظیم ) و قابل تنظیم حرارتی  روانه بازار شده اند. این تولیدات در پنج فریم 100 -125-250-400-800  با ابعاد مختلف موجود هستند که بسته به جریان هر کلید، فریم، متغییر میباشد.

در نوع قابل تنظیم حرارتی در سه حالت می توان جریان ترمال Ir ( مربوط به حفاطت در زمان بلند مدت )  را بسته به فریم جریان تنظیم کرد و محدوده تریپ را برای جریان بلند مدت  محدودتر نمود. در نوع قابل تنظیم بر خلاف نوع ثابت در قسمت پایین کلید پیچ تنظیم برای حالت ترمال ( حرارتی ) دیده می شود.

مزیت کلید اتوماتیک MCCB (فیکس) 250 آمپر هیوندای

 • زیبایی و ظاهر مناسب کلید اتوماتیک هیوندای MCCB
 • قیمت مناسب کلید اتوماتیک هیوندای MCCB غیر قابل تنظیم (فیکس)
 • پیچ های آلنی با کیفیت با آبکاری برای ترمینال های قدرت کلید اتومات 250 آمپر فیکس هیوندای
 • در دسترس بودن دفترچه تنظیمات فارسی ساده و حتی سایر زبان های منطقه

ابعاد کلید اتوماتیک MCCB (فیکس) 250 آمپر هیوندای

شکل ظاهری کلید اتوماتیک MCCB (فیکس) 250 آمپر هیوندای

تغییر ظاهری که شرکت روی محصولات کنتاکتور و بیمتال انجام داده ، روی کلید اتوماتیک ها نیز اعمال کرده است. رنگ کل کلید اتومات 250 آمپر فیکس هیوندا به رنگ سفید است. دور تا دور آن نوار مشکی رنگ کلید را احاطه کرده است، سمت چپ کلید اتومات مشخصات کامل کلید اتومات ذکر شده است. بطور مثال نام برند و همچنین مدل کلید اتوماتیک 250 آمپر فیکس هیوندای ما که MCCB است در آنجا حک شده است.

در قسمت راست کلید اتوماتیک دکمه تریپ دستی قرار گرفته که یک کلید فشاری است که با فشردن این کلید ، میله تریپ دهنده تغییر وضعیت داده و باعث می شود تا مکانیزم تریپ عمل کرده و کلید به وضعیت رفته و کلید قطع شود .دسته عملگر کلید اتومات دسته قطع و وصل کلید اتومات بصورت دستی است که در هر وضعیتی که باشد آن را نشان میدهد یعنی اگر کلید دستی در حالت بالا ، یعنی وصل باشد. وسط قسمت دسته عملگر کلمه ON حک شده که نشان دهنده وصل کلید است. همین وضعیت برای کلید اتومات حالت قطع OFF هم وجود دارد.

ادامه مطلب
جزئیات محصول

مشخصات

نوع قطعه
کلید اتوماتیک فیکس (غیرقابل تنظیم)
قدرت قطع
38 کیلو آمپر
حداکثر جریان مجاز
250 آمپر
ولتاژ کاری
380/415VAC
شرکت سازنده
هیوندای
کشور سازنده
کره جنوبی
کد تجاری محصول
HGM 250L

فهرست

کارشناس فروش : ۰۹۱۲۴۷۴۴۸۵۷

حساب کاربری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم