دوست داشتن0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها

کابل پروگرم اینترنتی پی ال سی دلتا و فتک I-SOCKET

کابل پروگرم اینترنتی دلتا و فتک  به صورت دارای مشخصات فنی زیر می باشد:

  1. قابلیت پروگرم کردن انواع پی ال سی فتک و دلتا به صورت وایرلس

  2. قابلیت برنامه ریزی انواع پی ال سی دلتا و فتک به صورت اینترنتی (بدون نیاز به IP STATIC)
  3. مواردی که داخل پک آی سوکت(کابل پروگرم دلتا و فتک) هستن شامل پروگرمر؛کابل ارتباطی پی ال سی فتک و پروگرمر آی سوکت؛کابل ارتباطی پی ال سی دلتا و پروگرمر آی سوکت و دانگل که به سیستم وصل می شود و با پروگرم ارتباط میگیرد)

ادامه مطلب
1,800,000 تومان
کد QR را برای باز کردن این صفحه بر روی تلفن همراه خود اسکن کنید.
محصولات مرتبط
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه مبدل 24 به 10 ولت  مبدل 24 به 10 ولت (مبدل با ورودی 10~36 VDC و خروجی رگوله 10 VDC) در بسیاری موارد در صنعت می تواند را ه گشا باشد چرا که 10ولت سوئیجینگ در بازار کم و گران می باشد و در مواردی چون...
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه مبدل پالس 5 به 24 ولت مبدل پالس 5 به 24 ولت تبدیل پالس line driver به open collector  را  انجام داه و در بسیاری از موارد می تواند مورد توجه کارشناسان و مهندسان برق قرار بگیرد.
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه  کارت تبدیل ورودی 220 ولت کارت تبدیل ورودی 220 ولت با توجه به نیاز و شرایط بعضی از پروژه ها بهترین و ارزانترین راه اعمال 220 به ورودی پی ال سی دلتا و.. می باشد.
3,600,000 تومان (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه مبدل مبدل تک فاز به سه فاز مبدل تک فاز به سه فاز زمانی که برق مجموعه کاری ما تک فاز می باشد و ما نیازمند استفاده از اینورتر سه فاز در توانهای بالای 2.2 کیلو وات هستیم استفاده از این مبدل پیشنهاد می...
1,800,000 تومان (بدون مالیات)
کابل پروگرم اینترنتی دلتا و فتک  به صورت دارای مشخصات فنی زیر می باشد: قابلیت پروگرم کردن انواع پی ال سی فتک و دلتا به صورت وایرلس قابلیت برنامه ریزی انواع پی ال سی دلتا و فتک به صورت اینترنتی (بدون نیاز به IP...
توضیحات

کابل پروگرم اینترنتی پی ال سی دلتا و فتک I-SOCKET تحولی در زمینه ارتباطات دیواس های صنعتی و مانیتورینگ با محصولات دلتا ؛ فتک و حتی سایر محصولات اتوماسیون صنعتی در کشور می باشد. شاید تا الان زیاد به فکر فرو رفته اید که کابل پروگرمری را به صورت وایرلس یا یک لول بالاتر اینترنتی داشته باشید که از راه دور با پی ال سی دلتا یا فتک خود ارتباط داشته باشید و سپس عملیات کنترل و پروگرم و مانیتورینگ پی ال سی خود را  داشته باشید.اما چاره ای پیدا نکردید چرا که تا الان دو کابل پروگرم چون کابل پروگرم دلتا UC-PRG020-12A و کابل پروگرم فتک U2C-MD180 که روانه بازار شده است سیم دار می باشند و کار با آن ها در موارد حساس که پروگرم پی ال سی پای تابلو سخت و طاقت فرسا هست بسیار مشکل می باشد و اینکه کابل پروگرم بیسیم می تواند در مواردی که پروژه بسیار حساس هست و دسترسی به برنامه  و پی ال سی در همه ساعات مهم می شود بسیار کاربردی می شود.کابل پروگرم اینترنتی دلتا و فتک I-SOCKET باهدف  پی ال سی دلتا و پی ال سی فتک روانه بازار شده است.می تواند پی ال سی فتک و پی ال سی دلتا را از طریق RS232 و RS-485 پروگرم کند.کابل پروگرم اینترنتی پی ال سی دلتا و فتک I-SOCKET که عملا به دو صورت وایرلس،اینترنتی قابلیت پروگرم کردن انواع پی ال سی چون پی ال سی فتک و پی ال سی دلتا در حال حاضر دارد و از دو طریق 232 و 485 اینکار امکان پذیر هست را می توانید از آزند کنترل نمایندگی پی ال سی دلتا با بهترین قیمت خرید کنید.

معرفی کابل پروگرم اینترنتی (یا وایرلس) پی ال سی دلتا و فتک تحت عنوان I-SOCKET

کابل پروگرم وایرلس دلتا و فتک که به صورت اینترنتی هم از آن می توان استفاده کرد شامل یک دانگل ؛ یک پروگرمر ،دو کابل RS-232 فتک و دلتا می باشد .که در فیلم زیر به صورت کلی نحوه کار با آن توضیح داده شده است و این محصول معرفی شده است.

آشنایی با آی سوکت(کابل پروگرم اینترنتی دلتا و فتک)

برای اینکه با I-SOCKET بیشتر آشنا شویم اینطور باید بیان کنیم که این کابل کابل معمولی در واقع نیست این کابل را می توان در مباحثی چون مانیتورینگ استفاده کرد.و بدون داشتن آی پی استاتیک و مشکلاتی از این دست که همیشه در موارد ارتباط اینترنتی مشکل ساز هست توسط کابل شگفت انگیز آی سوکت حل می شود و به طور مثال از تهران به اهواز یا اهواز به تهران به آسانی ریمون میزنیم.از طریق این کابل عملا ارتباط با پی ال سی دلتا و فتک از طریق اینترنت بدون نیاز به IP استاتیک حل می شود.

آی سوکت چیست-بخش یک

آی سوکت چیست-بخش دوم

نحوه کارکرد I-SOCKET(کابل پروگرم اینترنتی دلتا و فتک)

این دیوایس دو بخش اصلی دارد :

1-پروگرمر

2-دانگل

نحوه کارکرد آی سوکت-بخش یک

نحوه کارکرد آی سوکت-بخش دوم

ویژگی های کلی کابل پروگرم اینترنتی دلتا و فتک آی سوکت

1-ارتباط با P;C دلتا و فتک از طریق اینترنت بدون نیاز به IP STATIC

2-امکان پروگرم کردن کارت های لودسل دلتا

3-امکان ارتباط با DTC1000

4-امکان ارتباط با کارت های آنالوگ و دما دلتا از طریق RS-485

مزایای کابل پروگرم اینترنتی دلتا و فتک I-SOCKET

1-پروگرم کردن پی ال سی به صورت بی سیم با پورت RS-232 و RS-485

2-ارتباط با پی ال سی از طریق اینترنت بدون نیاز به آی پی استاتیک

3-انجام مانیتورینگ تحت وب با نرم افزارهایی نظیر IX-DEVELOPER و اسکادا

4-امکان حذف و احرای پروژه بدون اچ ام آی  و مانیتورینگ ارزانتر

5-امکان ارائه ی امکاناتی در پروژه های مانیتورینگ که دیگر نیازی به فکر و درگیر شدن با پروتکل سخت و پیچیده MQTT در بحث پروژه های دلتا ندارید.

6-این مبدل چون از طریق وای فای ارتباط میگیره چند مزیت داره دارد یک مورد اینکه این ارتباط دچار نویز نمی شود و ارتباطتون با پی ال سی یا هر چیزی که به آن وصل هستید قطع نمیشود و دوم اینکه چون وای فای هست در اصل به گونه ای ایزوله هست و اتصالی سمت تجهیز باعث آسیب به پورت USB لب تاپ نمی شود.

7-با خرید این تجهیز نیاز به هزینه برای خرید مبدل های RS-232 و RS-485  ندارید.

8-این کابل در حال توسعه هست ؛با توجه به تجربیات دوستان امکان دارد بتوان گفت می تواند حتی پی ال سی های امرن و میتسوبیشی و... بتوان پروگرم کرد که این امر نیاز به کمک شما دوستان دارد.

افزونه تنظیماتی کابل پروگرم اینترنتی یا وایرلس آی سوکت

دانلود افزونه تنظیماتی I-SOCKET

درایور USB برای شناسایی دانگل به عنوان پورت COM توسط کامپیوتر

دانلود USB برای شناسایی دانگل به عنوان پورت COM توسط کامپیوتر(درایور CH341)

کارایی آی سوکت در راستای تکنولوژی روز دنیا

آی سوکت یک محصولی فراتر از پروگرمر پی ال سی دلتا و فتک به نظر می باشد چرا که در انقلاب صنعتی چهارم؛دنبال آن دنیا هست که بتوان تمامی تجهیزات را از راه دور آپدیت کرد و به طور کامل در دسترس داشت .تمام تلاش بر این هست که در ساده ترین حالت ممکن امکان شبکه سازی بین تجهیزات ایجاد بشه تا بتونیم به  IIOT نزدیک شویم.

انقلاب صنعتی چهارم-قسمت اول

انقلاب صنعتی چهارم--قسمت دوم

نحوه اتصال آی سوکت(نحوه ارتباط پروگرمر و دانگل)

در بحث اتصالات آی سوکت دو حالت وایرلس و اینترنتی داریم که با تصویر در مورد هر کدام صحبت می کنیم:

اتصال آی سوکت به صورت وایرلس

نحوه ی اتصال آی سوکت -حالت وایرلس

اتصال آی سوکت به صورت اینترنتی و از راه دور

نحوه ی اتصال آی سوکت -حالت اینترنتی و از راه دور

خرید کابل پروگرم اینترنتی دلتا و فتک I-SOCKET

برای خرید کابل آی سوکت(کابل پروگرم اینترنتی دلتا و فتک) که محصولی شگفت انگیز محسوب میشود می توانید به کارشناسان آزند کنترل مراجعه نموده که شما را در گروه ها و کانال های پشتیبانی اضافه نموده که از پشتیبانی فروش و خدمات پس از فروش برخوردار شوید و از شر کابل های سیمی برای پروگرم کردن پی ال سی و سایر تجهیزات خلاص شوید.کابل پروگرم اینترنتی آی سوکت فراتر از یک کابل می باشد انقلابی در اتوماسیون صنعتی کشورمان می باشد جهت پیشبرد آسانتر کارهای مربوط به اوماسیون صنعتی و حتی هوشمندسازی،که با تجربیات شما دوستان در رسانه های اجتماعی آزندکنترل و بازخوردهایتان جهت بهبود فنی و کارایی آن تلاش می کنیم.

ادامه مطلب
جزئیات محصول

فهرست

کارشناس فروش : ۰۹۱۲۴۷۴۴۸۵۷

حساب کاربری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم