دوست داشتن0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها

پالس متر آتونیکس مدل LR5N-B

تحلیل وبررسی کوتاه  پالس متر آتونیکس مدل  LR5N-B

 پالس متر آتونیکس مدل  LR5N-B ساده ترین و اقتصادی ترین مدل پالس متر آتونیکس محسوب شده و در مواردی خاص این نوع پالس متر می تواند مورد توجه مهندسین فعال در صنعت قرار بگیرد.

ادامه مطلب
استعلام بگیرید
نام تجاری:
کد QR را برای باز کردن این صفحه بر روی تلفن همراه خود اسکن کنید.
محصولات مرتبط
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل وبررسی کوتاه  پالس متر آتونیکس مدل  LR5N-B  پالس متر آتونیکس مدل  LR5N-B ساده ترین و اقتصادی ترین مدل پالس متر آتونیکس محسوب شده و در مواردی خاص این نوع پالس متر می تواند مورد توجه مهندسین فعال در صنعت قرار بگیرد.
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل وبررسی کوتاه  پالس متر آتونیکس مدل  MP5S-4N  پالس متر آتونیکس مدل  MP5S-4N از جمله پالس مترهای آتونیکس  با ابعاد بزرگ محسوب شده و در مواردی خاص این نوع پالس متر می تواند مورد توجه مهندسین فعال در صنعت قرار بگیرد.
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل وبررسی کوتاه  پالس متر آتونیکس مدل  MP5W-41  پالس متر آتونیکس مدل MP5W-41 از جمله پالس مترهای آتونیکس  با ابعاد استاندارد بازار صنعت محسوب شده و در موارد زیادی می تواند مورد توجه مهندسین فعال در صنعت قرار بگیرد.
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل وبررسی کوتاه  پالس متر آتونیکس مدل  MP5W-4N  پالس متر آتونیکس مدل MP5W-4N از جمله پالس مترهای آتونیکس  با ابعاد استاندارد بازار صنعت محسوب شده و در موارد زیادی می تواند مورد توجه مهندسین فعال در صنعت قرار بگیرد.
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل وبررسی کوتاه  پالس متر آتونیکس مدل  MP5W-4A  پالس متر آتونیکس مدل MP5W-4A از جمله پالس مترهای آتونیکس  با ابعاد استاندارد بازار صنعت محسوب شده و در موارد زیادی می تواند مورد توجه مهندسین فعال در صنعت قرار بگیرد.
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه کانتر آتونیکس CT6M-1P4 کانتر آتونیکس CT6M-1P4 یکی از پر مصرفترین کانتر/تایمرهای  مورد استفاده در بازار صنعت می باشد.
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه کانتر آتونیکس CT6M-2P2 کانتر آتونیکس CT6M-2P2 یکی دیگر از کانتر/تایمرهای  مورد استفاده در بازار صنعت می باشد.
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه کانتر آتونیکس CT6M-1P4 کانتر آتونیکس CT6M-1P4 یکی از  کانتر/تایمرهای  مورد استفاده در بازار صنعت می باشد.
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه کانتر آتونیکس CT6S-1P2 کانتر آتونیکس CT6S-1P2 یکی از  کانتر/تایمرهای  مورد استفاده در بازار صنعت می باشد.
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه کانتر آتونیکس CT6S-1P4 کانتر آتونیکس CT6S-1P4  یکی از   پرمصرف ترین کانتر/تایمرهای   مورد استفاده در بازار صنعت می باشد.
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه کانتر آتونیکس CT6S-2P4 کانتر آتونیکس CT6S-2P4  یکی از  کانتر/تایمرهای   مورد استفاده در بازار صنعت می باشد.
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه کانتر آتونیکس FS4A کانتر آتونیکس  FS4A  یکی از  پر مصرف ترین کانترهای  مورد استفاده در بازار صنعت می باشد.
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه کانتر آتونیکس FX4S کانتر آتونیکس  FX4S  یکی از پرمصرف ترین  کانتر/تایمرهای   مورد استفاده در بازار صنعت می باشد.
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه کانتر آتونیکس FX6 کانتر آتونیکس  FX6  یکی از کانتر/تایمرهای   مورد استفاده در بازار صنعت می باشد.
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه کانتر آتونیکس FX6-2P کانتر آتونیکس  FX6-2P  یکی از کم مصرف ترین کانتر/تایمرهای  مورد استفاده در بازار صنعت می باشد.
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه کانتر آتونیکس LA8N-BF کانتر آتونیکس  LA8N-BF  یکی از  پرکاربردترین کانترهای  مورد استفاده در بازار صنعت می باشد.
توضیحات

پالس متر:

دستگاهی می باشد که برای اندازی گیری سرعت چرخش اشیا و دور بر دقیقه استفاده می شود ،کاربرد فراوانی دارد از جمله کنترل ماشین آلات صنعتی در فرایند مختلف استفاده از پالس متر دقت کنترل واندازه گیری را بالا می برد به طوری که می توان فرایند کنترل را دقیق و با اعتماد انجام داد حتی در سرعتهای بالایی که اشیا چرخش دارند.

باتوجه به این مسئله که نهایت و ماکزیمم سرعت در ماشین آلات دارای حد ثابتی می باشد ایجاد بهره وری و کنترل سرعت چرخش درچنین ماشین آلات صنعتی که دارای چرخش توسط موتور الکتریکی می باشدیک مسئله و نیاز قدیمی  سیستم های اتوماسیون صنعتی می باشد.یعنی ما نیاز داریم که در هر لحظه بدانیم چطور یک ماشین و موتور در شرایط خاص کنترل شود تا به درستی کار کند.

در سیستم های کنترل صنعتی دقت خروجی دستگاه از اهمیت بالایی برخوردار  هست به همین دلیل برای تنظیم و یا حفظ خروجی مورد نظر از فرآیندهای خاصی استفاده می شود. در حال حاضر شرکت آتونیکس طیف مختلفی از کنترلرهای بسیار دقیق و قابل اعتماد برای کنترل سیستم ایده آل فراهم می کند.

پالس و نوع ورودی پالس متر:

پالس مربعی یک سیگنال الکتریکی است که میتواند توسط یک سنسور یا مولد پالس تولید شود.این سنسور می تواند یک سنسور القائی،سنسور خازنی، انکودر،

فلومتر،سنسور نوری،و . . . باشد.اصطلاحا به این نوع ورودی پالس متر،ورودی پالس الکتریکی یا ترانزیستوری ویا ورودی حالت جامد(solid state input) گفته می شود.

(این پالس می تواند از نوع NPN یا PNP باشد وباید طول یک پالس حداقل بیشتر از 10 میکروثانیه باشد)

ویژگی های اصلی

13نوع حالتهای مختلف کارکرد:

برگشت، سرعت، فرکانس، نسبت مطلق، گذشت زمان، نسبت خطا، چرخه، تراکم،  سرعت عبور، خطا، عرض زمان، اندازه گیری طول، اختلاف زمان، فاصله، ضرب (سری MP5M دارای  11 حالت عملیات)

عملکرد های خروجی مختلف:

خروجی رله، NPN / PNP  خروجی کلکتور باز، سرعت پایین خروجی سریالی، خروجی BCD، انتقال PV، خروجی ارتباطی RS485

عملکرد های مختلف:

عملکرد Prescale، نظارت بر عملکرد داده ها، عملکرد پسماند، اوج نظارت بر عملکرد ارزش، نظارت بر عملکرد تاخیر، خودکار زمان صفر تنظیم عملکرد، عملکرد تنظیم قفل، عملکرد نمایش دوره تاخیر

حداکثر محدوده صفحه نمایش: 19999-99999

واحد های مختلف نمایش: دور در دقیقه، RPS، هرتز، هرتز، ثانیه، دقیقه، متر، میلی متر، میلی متر / S، M / S، M / دقیقه، متر / ثانیه، ℓ / S، ℓ / دقیقه، ℓ / ثانیه،٪ ، تعداد، و غیره

ولتاژ ورودی قابل انتخاب (PNP) و یا بدون ولتاژ ورودی (NPN)

 50kHz  واکنش سرعت بالا

نحوه ی کدخوانی پالس متر آتونیکس مدل LR5N-B 

نحوه ی کدخوانی پالس متر آتونیکس LR5N-B

ابعاد پالس متر آتونیکس LR5N-B

ابعاد پالس متر LR5N-B

ادامه مطلب
جزئیات محصول

مشخصات

مد عملکرد:
پالس متر
ولتاژ تغذیه:
استفاده از ولتاژ ورودی
تعداد ارقام:
5 رقم
سایز:
24×48
خروجی:
نمایشگر
شرکت سازنده:
آتونیکس
کشور سازنده:
کره جنوبی

فهرست

کارشناس فروش : ۰۹۱۲۴۷۴۴۸۵۷

حساب کاربری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم