کانتر آتونیکس LA8N-BF

جدید

تحلیل و بررسی کوتاه کانتر آتونیکس LA8N-BF

کانتر آتونیکس  LA8N-BF  یکی از  پرکاربردترین کانترهای  مورد استفاده در بازار صنعت می باشد.

جزییات بیشتر

استعلام بگیرید

با کارشناسان فروش تماس بگیرید !
 
بررسی تخصصی

تحلیل و بررسی دقیق کانتر آتونیکس LA8N-BF

کانتر سری LA8N آتونیکس دارایا طراحی کوچک و در عین حال بسیار کاربردی می باشد. مدل LA8N با طیف وسیع تری از صفحه نمایش 8 رقمی نسبت به دیگر محصولات و سه نوع سیگنال ورودی امکانات زیادی را در اختیار کاربر قرار می دهند. باطری داخلی تعبیه شده در این دستگاه را می توان برای بیش از 10 سال مورد استفاده قرار داد. در مدل های جدید این کانتر نور پس زمینه برای استفاده بهتر از صفحه نمایش LCD آن به دستگاه اضافه شده است .

کانتر آتونیکس LA8N-BF

معرفی شمارنده (کانتر)

شمارنده دستگاهی است تعداد دفعات انجام یک فرآیند را ذخیره و نمایش می دهد. بوسیله ی این دستگاه می توان عملیات شمارش وکنترل تعداد محصولات را با دقت انجام داد.

مزایای استفاده از شمارنده(کانتر)

برای کاربر شمارش یک فرآیند به صورت مکرر و به تعداد زیاد کار دشواری است و در نتیجه شمارنده می تواند تعداد شمارش زیاد را با دقت بالا انجام دهد.

همچنین دیگر کنترل کننده ها از جمله plc  نیز می تواند عمل شمارش را با دقت انجام و خروجی مورد نظر را از آن گرفت اما استفاده از PLC در بعضی از پروسه ها توجیه اقتصادی نداشته و مقرون به صرفه نمی باشد.

انواع مدکاری شمارنده:

شمارنده های دیجیتال دارای دو مد مختلف کاری که در مد اول دستگاه عددی را به عنوان نقطه ی شمارش نهایی دریافت و پس از شروع عملیات شمارش،به محض رسیدن شمارنده به این عدد(نقطه شمارش نهایی) رله خروجی دستگاه وصل می گردد و در حالت دوم دستگاه فقط به عنوان شمارنده عمل می نماید که در این حالت دستگاه خروجی ندارد.

کاربرد شمارنده ها:

به طور کلی هر شمارنده معمولا برای شمارش تکرار هر اتفاق،دور(در ثانیه،دقیقه،ساعت) و...مورد استفاده قرار میگیرد و کاربرد فراوانی در صنعت دارد.

یکی از کاربردهای جالب شمارنده ها در مولتی متر دیجیتال است که یک ولتاژ اندازه گیری شده و به صورت عددی نمایش داده می شود و همچنین نیز می تواند درون یک مولتی متر دیجیتال تبدیل A/D(آنالوگ به دیجیتال) از یک شمارنده برای تبدیل ولتاژ آنالوگ به عدد مورد استفاده قرار گیرد.

شمارنده ها را می توان در خطوط تولید(برای شمارش تعداد بسته های بسته بندی شده و یا تعداد قطعات عبوری از مقابل سنسور که به شمارنده پالس میفرستد را به دقت شمارش کرد و آن را نمایش داد) به کار برد.

نکاتی که در خرید شمارنده ها باید دانست :

1-ولتاژ تغذیه ورودی

2-قابلیت ذخیره سازی اطلاعات

3-جریان مجاز رله خروجی آن

4-مدهای کاری شمارنده

5-قابلیت شبکه شدن

6-ابعاد آن

نحوه ی کدخوانی کانتر  LA8N-BF آتونیکس

نحوه ی کدخوانی کانتر آتونیکس LA8N-BF

ابعاد کانتر آتونیکس LA8N-BF

ابعاد کانتر آتونیکس LA8N-BF

 
جزئیات فنی
مد عملکرد:کانتر
ولتاژ تغذیه:Free Voltage
تعداد ارقام:8 رقم
سایز:24×48
خروجی:نمایشگر
شرکت سازنده:آتونیکس
کشور سازنده:کره جنوبی

نوشتن دیدگاه

کانتر آتونیکس LA8N-BF

تحلیل و بررسی کوتاه کانتر آتونیکس LA8N-BF

کانتر آتونیکس  LA8N-BF  یکی از  پرکاربردترین کانترهای  مورد استفاده در بازار صنعت می باشد.

نوشتن دیدگاه

17 محصول مشابه یافت شد