کانتر دلتا CTA4100A

جدید

تحلیل و بررسی کوتاه کانتر دلتا CTA4100A

کانتر دلتا CTA4100A یکی از   کانترهای  مورد استفاده در بازار صنعت می باشد.

جزییات بیشتر

1,235,000 تومان

با کارشناسان فروش تماس بگیرید !
 
بررسی تخصصی

تحلیل و بررسی دقیق کانتر دلتا CTA4100A

معرفی شمارنده (کانتر)

شمارنده دستگاهی است تعداد دفعات انجام یک فرآیند را ذخیره و نمایش می دهد. بوسیله ی این دستگاه می توان عملیات شمارش وکنترل تعداد محصولات را با دقت انجام داد.

مزایای استفاده از شمارنده(کانتر)

برای کاربر شمارش یک فرآیند به صورت مکرر و به تعداد زیاد کار دشواری است و در نتیجه شمارنده می تواند تعداد شمارش زیاد را با دقت بالا انجام دهد.

همچنین دیگر کنترل کننده ها از جمله plc  نیز می تواند عمل شمارش را با دقت انجام و خروجی مورد نظر را از آن گرفت اما استفاده از PLC در بعضی از پروسه ها توجیه اقتصادی نداشته و مقرون به صرفه نمی باشد.

انواع مدکاری شمارنده:

شمارنده های دیجیتال دارای دو مد مختلف کاری که در مد اول دستگاه عددی را به عنوان نقطه ی شمارش نهایی دریافت و پس از شروع عملیات شمارش،به محض رسیدن شمارنده به این عدد(نقطه شمارش نهایی) رله خروجی دستگاه وصل می گردد و در حالت دوم دستگاه فقط به عنوان شمارنده عمل می نماید که در این حالت دستگاه خروجی ندارد.

کاربرد شمارنده ها:

به طور کلی هر شمارنده معمولا برای شمارش تکرار هر اتفاق،دور(در ثانیه،دقیقه،ساعت) و...مورد استفاده قرار میگیرد و کاربرد فراوانی در صنعت دارد.

یکی از کاربردهای جالب شمارنده ها در مولتی متر دیجیتال است که یک ولتاژ اندازه گیری شده و به صورت عددی نمایش داده می شود و همچنین نیز می تواند درون یک مولتی متر دیجیتال تبدیل A/D(آنالوگ به دیجیتال) از یک شمارنده برای تبدیل ولتاژ آنالوگ به عدد مورد استفاده قرار گیرد.

شمارنده ها را می توان در خطوط تولید(برای شمارش تعداد بسته های بسته بندی شده و یا تعداد قطعات عبوری از مقابل سنسور که به شمارنده پالس میفرستد را به دقت شمارش کرد و آن را نمایش داد) به کار برد.

نکاتی که در خرید شمارنده ها باید دانست :

1-ولتاژ تغذیه ورودی

2-قابلیت ذخیره سازی اطلاعات

3-جریان مجاز رله خروجی آن

4-مدهای کاری شمارنده

5-قابلیت شبکه شدن

6-ابعاد آن

کانترهای دلتا برخلاف سایر محصولات اتوماسیون صنعتی آن نتوانست جای خود را در صنعت با توجه به رقبایی چون آتونیکس باز کند اما باید این مورد را در نظر گرفت  کانتر دلتا CTA4100A با توجه به رقیبی چون آتونیکس با توجه به قابلیت ها و قیمتی که دارد کاملا اقتصادی بوده و توجیه قیمت دارد.

کانتر دلتا CTA4100A

نحوه ی کدخوانی کانتر دلتا CTA4100A

نحوه ی کدخوانی کانتر دلتا CTA4100A

ابعاد کانتر دلتا CTA4100A 

ابعاد کانتر دلتا CTA4100A

 
جزئیات فنی
مد عملکرد:کانتر/تایمر
ولتاژ تغذیه:110-220V AC
تعداد ارقام:6 رقم
سایز:48×48
خروجی:دو تنظیم
شرکت سازنده:دلتا
کشور سازنده:چین
کد تجاری محصول:CTA4100A

نوشتن دیدگاه

کانتر دلتا CTA4100A

تحلیل و بررسی کوتاه کانتر دلتا CTA4100A

کانتر دلتا CTA4100A یکی از   کانترهای  مورد استفاده در بازار صنعت می باشد.

نوشتن دیدگاه

17 محصول مشابه یافت شد