برندها

 • AUTONICS

  شرکت اتوماسون صنعتی آتونیکس

  شرکت اتوماسون صنعتی آتونیکس

  یکی از کمپانی‌های بزرگ با تولیدات متنوع و با کیفیت در زمینه لوازم اتوماسیون صنعتی، کمپانی آتونیکس است. شرکت اتوماسیون صنعتی آتونیکس اکنون به یکی از غول‌های صنعتی تبدیل شده و به تمام نقاط جهان محصولات خود را صادر می‌کند. آزند کنترل نمایندگی محصولات آتونیکس در این مطلب قصد دارد به صورت اجمالی به معرفی محصولات اتوماسیون صنعتی آتونیکس بپردازد.

  تاریخچه کمپانی آتونیکس

  آتونیکس (Autonics) یک ارائه دهنده قابل اعتماد جهانی، راه حل‌های اتوماسیون صنعتی در کره جنوبی است. کمپانی آتونیکس ارائه دهنده پیشرو در زمینه راه حل‌های اتوماسیون صنعتی با طیف گسترده‌ای از محصولات است، که در سراسر جهان به بازار عرضه می‌شوند. محصولات اصلی این کمپانی شامل سنسورهای مختلف، کنترل‌کننده‌ها، دستگاه‌های حرکتی، تجهیزات اندازه‌گیری، سیستم‌های علامت‌گذاری لیزری، تجهیزات اتصال و غیره است. محصولات شرکت اتوماسیون صنعتی آتونیکس توسط مهندسان در کاربردهای مختلف صنعتی مورد اعتماد و پذیرفته شده‌اند و فناوری تولید شده توسط این کمپانی به طور گسترده در دستگاه‌های اتوماسیون روزانه به کار می‌رود.

  تاریخچه کمپانی آتونیکس 

  آتونیکس با داشتن 12 دفتر بین المللی در کره جنوبی، چین، ژاپن، هند، ویتنام، اندونزی، مالزی، روسیه، ترکیه، ایالات متحده آمریکا، برزیل، مکزیک، قادر به ارائه راه حل‌های اتوماسیون جامع برای مشتریان خود در سراسر جهان است. 

  تحقیق و توسعه در آتونیکس

  آتونیکس هر ساله حدود 20 درصد از منابع انسانی خود را به تحقیق و توسعه اختصاص می‌دهد که یک استاندارد برتر در صنعت است. این کمپانی همچنین بیش از 10 درصد از درآمد سالانه خود را در تحقیق و توسعه سرمایه گذاری می‌کند تا فناوری و محصولات جدید را به مشتریان خود ارائه دهد. شرکت اتوماسیون صنعتی آتونیکس در حال حاضر دو موسسه تحقیق و توسعه جداگانه برای سنسور و کنترل و اندازه گیری دارد؛ که به تولید محصولات جدید در این زمینه می‌‌پردازد. 

  مروری کوتاه بر تاریخچه شرکت آتونیکس

  در جدول زیر به مروری اجمالی از تاریخچه این کمپانی می‌پردازیم:

  تحقیق و توسعه در آتونیکس

  محصولات اتوماسیون صنعتی آتونیکس

  همان طور که گفته شد محصولات تولید شده توسط کمپانی آتونیکس بسیار زیاد و متنوع است در این بخش نگاهی کلی به محصولات تولید شده توسط این شرکت می‌اندازیم:

  کنترلر دما  و رطوبت آتونیکس

  کنترل‌های دما و رطوبت آتونیکس برای کاربردهای متفاوت بسیار مناسب است و دارای مدل‎‌های متفاوتی است. کنترل‎های دمای تولید شده توسط این شرکت دارای مقاومت بالایی بوده و دماهای 20- تا 150 را تحت پوشش قرار می‌دهد. همچنین جنس بدنه کنترل‌های دمای آتونیکس از فولاد زد زنگ بوده و برای همه مناطق جغرافیایی مناسب است. کنترل‌های رطوبتی این محصول نیز از این قاعده مستثنا نبوده و رطوبت 0 تا 99 درصد را بدون کوچک‌ترین آسیبی پوشش می‌دهند.

   کنترلر دما و رطوبت آتونیکس

  سنسور القایی آتونیکس

  یکی دیگر از محصولات شرکت اتوماسیون صنعتی آتونیکس، سنسور القایی است. این سنسور برای تشخص غیر تماسی اجسام بسیار کاربرد دارد و دارای حساسیت بالایی نیز است. سنسور القایی آتونیکس دارای قطرهای متفاوت و منبع تغذیه 12 - 24 VDC است. این محصول دوام و طول عمر بالایی دارد و برای استفاده در صنایع با دقت و سرعت بالا بسیار مناسب است.

  سنسور خازنی آتونیکس

  یکی دیگر از محصولات به نام کمپانی آتونیکس سنسور خازنی است. سنسور خازنی آتونیکس نیز دارای مدل‌های مختلف با قطرهای گوناگون است و برای استفاده در صنایع با دقت بالا و بسیار حساس مناسب است. این سنسورها داری ویژگی‌هایی مانند: نوع سیم و برق DC 3 سیم 12-24VDC، محدوده دمای محیط عملکرد برابر است با 25- تا 70 درجه سانتی‌گراد و ذخیره سازی برابر است با  30- تا 80 درجه سانتی‌گراد، محدوده رطوبت محیط عملکرد و ذخیره سازی برابر است با 35 درصد تا 95 درصد و... هستند. همچنین این محصول دارای جنس بدنه مقاوم بوده و از کیفیت بالایی نیز برخوردار است.

  سنسور نوری آتونیکس

  سنسور نوری کمپانی آتونیکس یکی از سنسورهای بسیار پرکاربرد و مناسب برای صنایع مختلف است. سنسورهای نوری تولید شده توسط این کمپانی در مدل‌های مختلفی مانند سنسور نوری آتونیکس (فتو الکتریک یا چشمی)  یعنی سنسور نوری دو طرفه آتونیکس، سنسور نوری یک طرفه آتونیکس، سنسور نوری آینه دار آتونیکس، پرده نوری آتونیکس، سنسور نوری تشخیص رنگ آتونیکس تولید می‌شود که هر کدام آن‌ها نیز خود دارای سری‌های مختلفی هستند. از ویژگی بارز این محصول می‌توان به مواردی مانند تشخیص رنگ بسیار قابل اعتماد و پایدار با تطابق رنگ فوق العاده، دارای حفاظت IP67 و استاندارد IEC، دقت تطبیق رنگ بالا، برخی از این مدل‌ها برای نصب در فضای کوچک بسیار مناسب هستند و... اشاره کرد.

   سنسور نوری آتونیکس

  پنل میتر (نمایشگر) آتونیکس

  پنل میتر یا پانل میتر آتونیکس ابزاری برای جهت نمایش و کنترل متغیرهای آنالوگ همچون: ولتاژ، جریان، فرکانس و سرعت است و داری دو مدل پنل میتر آنالوگ و پنل میتر دیجیتال از نظر نوع و نمایش مقادیر اندازه گیری است. از ویژگی‌های بارز پنل میتر (نمایشگر) آتونیکس می‌توان به دقت بالا مناسب برای اندازگیری ولتاژ، جریان و... نام برد.

   پنل میتر آتونیکس 

  پنل میتر آتونیکس

  سنسور فشار آتونیکس

  شرکت اتوماسیون صنعتی آتونیکس یکی از بهترین سنسورهای فشار را تولید می‌کند که مناسب برای اندازه گیری انواع فشار مایعات و گاز است. سنسور فشار آتونیکس دارای 6 مدل است که به بازار عرضه می‌شود. سنسور فشار این کمپانی یکی از سنسورهای پر کاربرد برای مصارف صنعتی مانند: صنایع نساجی، صنایع لاستیک و پلاستیک، انبارها، صنایع غذایی و آشامیدنی، بسته بندی، داروخانه، تجهیزات قطعات الکترونیکی و صنایع ماشین ابزار و کلیه ابزارهایی است که به تشخیص دقیق و سنجش فشار هوا نیاز دارند است. از ویژگی بارز این سنسور مواردی مانند: دارای صفحه نمایش دیچیتال برای نمایش فشار گاز، روغن و مایع، عملکرد تغییر خودکار سطح فشار مطابق با تغییر فشار اولیه، ارائه خروجی پایدار و دقیق را ارائه و... اشاره کرد.

  استپ موتور و استپ درایو آتونیکس

  استپ موتورها و استپ داریوهای آتونیکس این کمپانی در ابعاد و اندازه‌های مختلف برای کارایی متفاوت تولید می‌شوند. این محصولات دارای فازها و خروجی‌ها و ورودی‌های متفاوتی است و از عمر و دوام بالایی نیز برخوردار است. 

  خرید انواع محصولات آتونیکس

  یکی از برندهای جهانی تولید اتوماسیون صنعتی شرکت اتوماسیون صنعتی آتونیکس است. این شرکت انواع محصولات را تولید کرده و به عنوان یک شرکت با کیفیت در دنیا شناخته می‌شود. از محصولات اتوماسون صنعتی آتونیکس می‌توان به نمایشگر آتونیکس، سنسور فشار آتونیکس، سنسور خازنی آتونیکس، کنترلر دما و رطوبت آتونیکس و... اشاره کرد. برای اطلاع از قیمت و خرید محصولات اتوماسیون صنعتی آتونیکس می‌‎توانید از آزند کنترل نمایندگی محصولات اتوماسیون صنعتی آتونیکس از طریق واتساپ استعلام بگیرید.

 • DELTA

  شرکت اتوماسیون صنعتی دلتا

  در دنیای پیشرفته امروزی یکی از پرکاربردین لوازم و ابزارآلات ابزارهای اتوماسیون صنعتی است و شرکت‌های زیادی به تولید لوازم اتوماسیون صنعتی می‌پردازند. یکی از شرکت‌های به نام در این زمینه شرکت اتوماسیون صنعتی دلتا است. کمپانی دلتا در سال‌های اخیر با تولید محصولات متنوع در زمینه اتوماسیون صنعتی جایگاه ویژه‌ای در بازار جهانی برای خود رقم زده است. در حال حاضر این کمپانی محصولات متنوعی مانند: پی ال سی دلتا، اچ ام آی دلتا، اینورتر دلتا، منبع تغذیه دلتا، سروو دلتا، سنسور القایی دلتا ،سنسور فشار دلتا،سنسور نوری دلتا و... را تولید و به بازار جهانی عرضه می‌کند. آزندکنترل نمایندگی دلتا در لاله زار در این مطلب قصد دارد به معرفی کامل این برند بپردازد.

  تاریخچه کمپانی دلتا

  کمپانی دلتا در سال 1971 با هدف "ارائه راه حل های نوآورانه، پاک و کارآمد برای فردای بهتر" تاسیس شد. شرکت اتوماسیون اداری دلتا در واقع یک تولید کننده لوازم اتوماسیون اداری در سه شاخه الکترونیک قدرت و اتوماسیون، دسته‌های تجاری دلتا شامل Power Electronics، Automation و Infrastructure است. کمپانی  دلتا برخی از کارآمدترین محصولات برق را در صنعت ارائه می دهد، از جمله منابع تغذیه سوئیچینگ با راندمان بالای 90 درصد، برق مخابراتی تا 98 درصد و اینورترهای PV با راندمان تا 99.2 درصد. این کمپانی  همچنین اولین منبع تغذیه سرور جهان را با گواهی 80 Plus Titanium توسعه داده  و به بازار عرضه کرده است.

  دفتر مرکزی شرکت اتوماسون صنعتی دلتا در تایوان است و به طور منظم بیش از 8 درصد از درآمد فروش سالانه خود را در تحقیق و توسعه سرمایه گذاری می‌کند و امکانات تحقیق و توسعه جهانی در چین، اروپا، ژاپن، سنگاپور، تایلند و ایالات متحده دارد. این کمپانی تا کنون توانسته است جوایز بین المللی متعددی را به خود اختصاص دهد از جمله: 

  جایزه طراحی و تعهد مستمر به ESG 

  از سال 2011 به مدت 11 سال متوالی در فهرست جهانی DJSI از شاخص‌های پایداری داوجونز ثبت شده است. 

  در سال 2020، دلتا همچنین توسط CDP با دو رتبه رهبری "A" به دلیل مشارکت قابل توجه در تغییرات آب و هوا و مسائل مربوط به امنیت آب شناخته شده و به دلیل توسعه مداوم زنجیره ارزش پایدار به عنوان رهبر تعامل با تامین کنندگان معرفی شده است

  تاریخچه کمپانی دلتا

  در جدول زیر می‌توانید تاریخچه این کمپانی را در به صورت اجمالی مشاهده کنید:

  تاریخچه کمپانی دلتا

  محصولات اتوماسیون صنعتی دلتا

  همان طور که گفته شد محضولات تولید شده توسط کمپانی دلتا بسیار زیاد و متنوع است در این بخش نگاهی کلی به محصولات تولید شده توسط این شرکت می‌اندازیم:

  پی ال سی دلتا

  پی ال سی دلتا از نظر اقتصادی بسیار به صرفه بوده و برای انواع صنایع کوچک و بزرگ مناسب است. خرید و فروش کنترلرهای منطقی قابل برنامه ریزی دلتا در تمام کشورهای صنعتی جهان انجام می‌شود و کشورهای صنعتی زیادی از پی ال سی این برند استفاده می‌کنند. شرکت اتوماسیون صنعتی دلتا تا کنون سه مدل پی ال سی به بازار عرضه کرده است که عبارت‌اند از: 

  سری AH

  سری AS 

  سری DVP

   پی ال سی دلتا

  میتوانید انواع پی ال سی دلتا را از آزندکنترل نمایندگی اتوماسیون صنعتی دلتا استعلام قیمت گرفته و سپس خرید کنید.

  اچ ام آی دلتا

   خرید و فروش مانیتورهای صنعتی یا همان اچ ام آی دلتا در ایران بسیار رواج دارد و یکی از پرطرفدارترین مانیتورهای صنعتی است. این مانیتورها داری مدل‌های زیادی هستند که عبارت‌اند از:

  پنل‌های لمسی به انواع DOP سری‌های DOP-100، DOP-B، DOP-W،DOP-H 

  پنل‌های سری  HMC

  اچ ام آی دلتا در سایزهای محتلف وانواع سری ها در آزندکنترل نمایندگی اتوماسیون صنعتی دلتا قابل استعلام جهت خرید می باشد.

  اینورتر دلتا

  یکی دیگر از زمینه‌های فعالیت دلتا در تولید انواع کنترل دور یا اینورتر است. از مدل‌های موجود در بازار ایران اینورتر دلتا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  اینورتر دلتا VFD-L

  اینورتر دلتا VFD-EL

  اینورتر دلتا VFD-MS

  اینورتر دلتا VFD-M

  اینورتر دلتا VFD-B

  اینورتر دلتا VFD-CP2000

  اینورتر دلتا VFD-C200

  اینورتر دلتا VFD -C2000

  اینورتردلتا در سری های مختلف سبک کار وسنگین کار از آزند کنترل نمایندگی اینورتر دلتا در لاله زار قابل استعلام و خرید میباشد.

  منبع تغذیه دلتا

  منیع تغذیه دلتا یکی از منبع تغذیه بسیار پر کاربرد با رنج توانی متفاوت است که برای کاربردهای مختلف در صنایع با دقت  و سرعت بالا بسیار مناسب است. از مدل‌های پر کاربرد این منبع تغذیه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  منبع تغذیه دلتا مدل  DIN RAIL(منبع تغذیه DIN RAIL  دلتا سری DVP، منبع تغذیه DIN RAIL  دلتا سری CLIQ، منبع تغذیهDIN RAIL   دلتا سریCLIQ II، منبع تغذیه DIN RAIL   دلتا  سری CLIQ M، منبع تغذیه DIN RAIL دلتا  سری SYNC، منبع تغذیه DIN RAIL   دلتا  سری LYTE، منبع تغذیه DIN RAIL   دلتا سری CHROME)

  منبع تغذیه دلتا مدلPANEL MOUNT (منبع تغذیه PANEL MOUNT   دلتا سری PMC، منبع تغذیه  PANEL MOUNT   دلتا سریPMT، منبع تغذیهPANEL MOUNT  دلتا سری PMF، منبع تغذیهPANEL  MOUNT   دلتا سری PMR، منبع تغذیهPANEL MOUNT   دلتا سری PMH)

  منبع تغذیه دلتا مدل OPEN FRAME (منبع تغذیه OPEN FRAME دلتا سری PJ، منبع تغذیه OPEN FRAME    دلتا سری PJB، منبع تغذیهOPEN FRAME  دلتا سریPJT)

  منبع تغذیه دلتا مدل MODULES(منبع تغذیهMODULES   دلتا سری BUFFER MODULES، منبع تغذیهMODULES   دلتا سری REDUNDACY MODULES، منبع تغذیه MODULES  دلتا سری   DC-UPS MODULES

    منبع تغذیه دلتا

  منبع تغذیه دلتا را میتوانید از آزندکنترل نمایندگی فروش محصولات اتوماسیون صنعتی دلتا خرید کنید و همچنین چون کارشناسان این مجموعه در بحث منبع تغذیه مشاوره ارائه می دهند میتوانید در مورد سایر برندهای منبع تغذیه چون منبع تغذیه زیمنس؛ منبع تغذیه مین ول؛منبع تغذیه فونیکس کنتاکت؛منبع تغذیه امرن و... مشاوره نیز بگیرید.

  سروو دلتا

  یکی دیگر از ابزارهای پرکاربرد تولید شده توسط شرکت اتوماسیون صنعتی دلتا سروو موتور بوده که  سروو دلتا دارای مدل‌های زیر است:

  سروو سری B2

  سروو سری B3

  سروو سری A2

  سروو سری A3

  سروو دلتا یکی از با کیفیت ترین سروو های بازار صنعت ایران محسوب میشود که میتوانید از آزند کنترل نمایندگی اتوماسیون صنعتی دلتا خرید کنید اگر به دنبال سروو ارزان وکیفیت متوسط  میگردید سروو سانیو یا سروو انکام دیگر پیشنهاد آزند کنترل میباشد.

  سنسور فشار دلتا

  سنسور فشار دلتا برای اندازه گیری انواع گازها بسیار مناسب است و در رنج توانی متفاوتی تولید می‌شود از مدل‌های پرکاربرد این سنسور می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  سنسور فشار چند منظوره دلتا سری  DPA

  سنسور فشار چند منظوره دلتا سری  DPB

  آزندکنترل نمایندگی سنسور فشار دلتا بدلیل عدم تنوع این محصول در بازار ایران سنسور فشار آتونیکس یا سنسور فشار سنسیس را پیشنهاد می دهد.

  خرید انواع محصولات دلتا

  یکی از برندهای جهانی تولید اتوماسیون صنعتی شرکت اتوماسیون صنعتی دلتا است. این شرکت انواع محصولات را تولید کرده و به عنوان یک شرکت سبز در دنیا شناخته می‌شود. از محصولات اتوماسون صنعتی دلتا می‌توان به پی ال سی دلتا، اچ ام آی دلتا، اینورتر دلتا، منبع تغذیه دلتا، سروو دلتا، سنسور دلتا و... اشاره کرد. برای اطلاع از قیمت و خرید محصولات اتوماسیون صنعتی کمپانی دلتا می‌‎توانید از آزند کنترل نمایندگی دلتا در لاله زار از طریق واتساپ استعلام بگیرید.

 • ENCOM

  شرکت اتوماسیون صنعتی انکام

  برند انکام تولید کننده انواع اتوماسیون صنعتی مانند: پی ال سی انکام، اینورتر انکام، سروو انکام، اچ ام آی انکام است. آزندکنترل نمایندگی محصولات انکام قصد دارد در این مطلب به معرفی کمپانی انکام پرداخت و به صورت اجمالی در مورد محصولات این شرکت صحبت کند.

  تاریخچه کمپانی انکام

  شرکت اتوماسیون صنعتی انکام در سال 2004 در چین تایسس شد و کار خود را در زمینه تولید انواع محصولات اتوماسیون صنعتی آغاز کرد. بعد از مدت کوتاهی از تولید توانستند با برندهای برتر دیگر در این زمینه به رقابت بپردازند. در حال حاضر این برند با برندهای دیگری مانند: آتونیکس، آتک و... در بازار جهانی مشغول رقابت است. در جدول زیر می‌توانید داستان و مسیر طی شده این برند را مشاهده کنید:

  جدول داستان و مسیر طی شده انکام

  شنژن انکام

  Shenzhen Encom یک شرکت فناوری پیشرفته در سطح ملی با حقوق مالکیت معنوی مستقل است که بر تحقیق و توسعه محصول، تولید و فروش در زمینه اتوماسیون صنعتی تمرکز دارد و در تلاش است تا به یک برند معتبر تبدیل شود. ENC می‌تواند محصولات و راه حل‌های حرفه‌ای را برای بازار داخلی و خارجی برای انجام انواع برنامه‌ها ارائه دهد. اینورتر فرکانس، درایو سروو، PLC، سیستم انرژی جدید و غیره از محصولات این کمپانی است.

  محصولات کمپانی انکام

  در این بخش به بررسی برخی از محصولات تولید شده توسط این کمپانی می‌پردازیم:

  اینورتر انکام

  اینورتر انکام دارای سری‌های مختلفی مانند اینورتر انکام سری EN500، اینورتر انکام سری EN600، اینورتر انکام سری EDS800 است که در ادامه برخی از ویژگی‌های هر یک را بر می‌شماریم:

  اینورتر انکام سری EN500: این مدل اینورتر انکام دارای ویژگی‌های مانند: اینورتر EN500 دارای راکتور داخلی DC از توان 90 کیلووات به بالا، عدم یونیت ترمز داخلی در برخی از مدل‌ها و استفاده از چاپر یا یونیت ترمز خارجی، درایو 90 کیلووات درایور انکام EN500 دارای قدرت 90 کیلوات سنگین کار است و 110 کیو وات سبک کار است.

  اینورتر انکام سری EN600: اینورتر انکام سری EN600 با قدرت توان 2.2 تا 55 برای وسایل با توان کاری سبک و نیمه سنگین مانند: فلزکاری، ماشین آلات پلاستیک، ماشین آلات CNC، تجهیزات چاپ، صنعت چاپ و رنگرزی، ساخت کاغذ، مهندسی شهری، پروژه تامین آب و تصفیه فاضلاب و سایر صنایع کاربرد دارد. همچنین به طور گسترده‌ای در زمینه‌های نساجی، تبرید، کشتی سازی، سیمان، سرامیک، صنایع شیمیایی، معدن و... کاربرد دارد.

  اینورتر انکام سری EDS800: این مدل اینورتر انکام دارای محدوده فرکانس خروجی از صفر تا 400 هرتز، ورودی ترمینال CCI آنالوگ با قابلیت انتخاب نوع ولتاژی یا جریانی، دارای 2 ورودی آنالوگ در دو سطح 0-10 ولت و 0-5 ولت،7 ورودی دیجیتال، یکی از ورودی‌های دیجیتال (X5) را می‌توان به عنوان ورودی پالس تعریف کرد، ورودی‌های ترمینال X1 تا X5 دیجیتال قابل برنامه ریزی است. کاربرد اینورتر انکام سری EDS800 به مانند دیگر سری‌ها بسیار زیاد است.

  از دیگر سری‌های اینورتر انکام می‌توان به اینورتر فرکانس عمومی مینی تک برد سری EDS780، اینورتر فرکانس چندکاره سری EDS1000، اینورتر فرکانس ویژه سری EDS-A200 برای موتور تک فاز، اینورتر فرکانس عمومی مینی سری  EDS900 نام برد. علاوه بر این انکام یک سری محصولات دارد  که با نام اینورتر ویژه صنعت به بازار عرضه می‌کند. این اینورتر خود دارای سه سری است که عبارت‌اند از:

  اینورتر انکام

  اینورتر وکتور سری EN650B برای موتور آهنربای دائم: پلت فرم سخت افزاری 32 بیتی DSP برای دستیابی به گشتاور بالا، دقت بالا و تنظیم سرعت گسترده استفاده میکند. از کنترل برداری بدون سنسور سرعت بدون PG و کنترل بردار سنسور سرعت با PG پشتیبانی میکند و دارای گشتاور فرکانس پایین است. به پارامترهای موتور حساس نیست، اما خیلی به تغییرات پارامترها بستگی ندارد. مقاومت بالایی در برابر تغییرات دمای محیط دارد و پاسخ به خاموش شدن با سرعت بالا سریع و پایدار است. این مدل برای استفاده در نفت، الیاف شیمیایی، نساجی، اکستروژن، کمپرسور، مواد غذایی، سیم و کابل، سرامیک، ماشین آلات بسته بندی، تنباکو و سایر موارد و صنایع مناسب است.

  اینورتر با حفاظت بالا سریEN610: اینورترهای سری EN610 با حفاظت بالا به طور ویژه برای سازگاری با محیطهای خشن مانند رطوبت بالا، آلودگی بالای نفت و گرد و غبار بالا ساخته شدهاند. پلت‌فرم سخت‌افزاری 32 بیتی، DSP پردازنده سیگنال دیجیتال، الگوریتم کنترل پیشرفته، کنترل بردار حلقه بسته PG  و کنترل برداری بدون حسگر، با هر دو روش کار بردار سرعت و کنترل بردار گشتاور. این میتواند به سرعت جریان ضربه را محدود کند و میتواند به طور گسترده در تولیدات پیشرفته استفاده شود. این سری با دقت کنترل بالا، پاسخ سریع، ویژگی فرکانس پایین برتر، تشخیص و حفاظت هوشمند، دارای طیف گستردهای از عملکرد شبکه و عادات کاربر دوستانه، گسترش فراوان باس محیطی، گسترش ترمینال، گسترش رله، گسترش آنالوگ و غیره است. این مدل برای کاربردهای بسیار مرطوب، گرد و غبار بالا و روغن مناسب است.

  EN550: واحد بازخورد یکسو کننده سری EN550 مجموعه‌ای از واحدهای جلویی فعال است که توسط پلت فرم Encom Electric بر اساس انباشت فناوری فراوان توسعه یافته است. این محصول از الگوریتم‌های هسته پیشرفته استفاده می‌کند و دارای حقوق مالکیت معنوی مستقل است. انرژی الکتریکی احیا کننده تولید شده در طول تنظیم سرعت موتور می‌تواند به شبکه برق بازگردانده شود تا از اتلاف انرژی واحد ترمز مصرف کننده انرژی معمولی جلوگیری شود و در نتیجه به اثر صرفه جویی در انرژی دست یابد. از کاربرد این مدل می‌توان به طور گسترده در بلند کردن، جابه‌جایی و بارهای انرژی بالقوه و پردازش فلز، کاغذسازی، چاپ و موارد انتقال چند محوری استفاده کرد.

  اینورتر صنعتی انکام

  برای تهیه اینورتر انکام می‌توانید به آزندکنترل نمایندگی اینورتر انکام مراجعه کنید.

  پی ال سی انکام

  یکی دیگر از تولیدات کمپانی انکام پی ال سی انکام مدل UN200 series MINI PLC است. از ویژگی‌های باز این محصول می‌توان به مواردی مانند: عملکردهای مختلف کنترل را در سیستم‌های مقیاس کوچک یا متوسط تحقق می‌بخشد، به طور گسترده‌ای برای تشخیص خودکار، کنترل خودکار در زمینه‎‌های صنعتی و عمرانی، با عملکرد عالی، مجموعه دستورالعمل‌های غنی، مقیاس پذیری خوب، اشاره کرد که نسبت به قیمت کارایی بالایی دارد. خرید پی ال سی انکام از آزندکنترل نمایندگی پی ال سی انکام.

  پی ال سی انکام

  اچ ام آی انکام

  در این بخش به بررسی اچ ام آی انکام خواهیم پرداخت. این محصول دارای ویژگی‌های به مانند: دارای USB، دارای اترنت و پورت داخلی، دارای 4 رشته و صفحه لمسی با دقت بالا، دارای SD کارت، دارای حافظه 128 مگ، سی پی یو 32 بیتی و مواردی از این دست اشاره کرد. برای خرید و اطلاعات بیشتر در مورد این محصول می‌توانید به واتساپ آزندکنترل نمایندگی اچ ام آی انکام پیام دهید.

  اچ ام ای انکام

  سرو انکام

  آخرین محصول این شرکت که به معرفی آن می‌پردازیم سروو انکام است. این محصول دارای ویژگی‌هایی مانند حذف لرزش، فیک بک دوم، مدار حلقه بسته، پورت ارتباطی، موتور ترمز استفاده از برق سه فاز 220 و380ولت و مواردی از این دست اشاره کرد. برای اطلاعات بیشتر در این مورد می‌توانید به آزندکنترل نمایندگی سروو انکام مراجعه کنید.

  سروو انکام

  ليست قيمت سروو پک های برند انکام

  در جدول زیر لیست قیمت سروو پک‌های برند انکام را می‌توانید مشاهده کنید:

  ليست قيمت سروو پک های برند انکام 

  خرید محصولات اتوماسیون صنعتی انکام

  همان طور که گفته شد انکام یکی از برندهای به نام تولید کننده محصولات اتوماسیون صنعتی است و تاکنون محصولات زیادی را تولید و عرضه کرده است. محصولات این کمپانی شامل: پی ال سی انکام، اینورتر انکام، سروو انکام و اچ ام آی انکام است. این محصولات با توجه به کیفیت بالایی که دارند از قیمت مناسبی برخوردار هستند. برای خرید این محصولات می‌توانید به آزندکنترل نمایندگی محصولات انکام مراجعه کنید.

 • FATEK

  شرکت اتوماسیون صنعتی فتک

  شرکت اتوماسیون صنعتی فتک با چندین سال تجربه و با استفاده از بهترین تکلنوژی روز دنیا توانسته است جایگاه خود را در بین کشورهای صنعتی به عنوان یک تولید کننده محصولات اتوماسیون صنعتی باز کند. کمپانی فتک تا کنون توانسته است محصولات خود را به کشورهایی مانند انگلستان، آمریکا، چین و... ارسال کند. از محصولات اتوماسیون صنعتی فتک که تا کنون تولید شده است می‌توان به پی ال سی فتک، اچ ام آی فتک، منبع تغذیه فتک، IOT فتک و محصولات SCADA اشاره کرد. آزندکنترل نمایندگی محصولات اتوماسیون صنعتی فتک در این مطلب به بررسی تاریخچه و محصولات این شرکت می‌پردازد.

  تاریخچه کمپانی فتک

  کمپانی فتک در سال 1992  با نام تجاری FATEK Automation Corp در تایوان توسط گروهی از مهندسین که سال‌ها در زمینه طراحی و توسعه PLC مشغول بودند تاسیس شد. فتک از بدو تاسیس خود به منظور ارائه محصولات کنترل اتوماتیک با کیفیت بالا، عملکرد بالا و کاربر پسند برای تحقیق و توسعه تلاش کرده است. خط تولید این برند بر روی تولید PLC، HMI، راه‌حل‌های IoT، نرم‌افزار کاربردی SCADA، سرور OPC و منبع تغذیه و غیره تمرکز دارد. با تلاش‌های چندین دهه انجام شده توسط این کمپانی، اکنون در صنعت به دلیل کیفیت و قابلیت اطمینان بالا به عنوان یک برند معتبر شناخته می‌شود. شرکت اتوماسیون صنعتی فتک همچنین به طور مداوم در زمینه تحقیق و توسعه و نوآوری تلاش می‌کند تا زمینه کاربرد گسترده‌تری را گسترش دهد و تلاش می‌کند تا به یک ارائه‌دهنده راه‌ حل حرفه‌ای، قابل اعتماد و جامع تبدیل شود.

  تحقیق و توسعه در فتک

  فتک علاوه بر پایبندی مستمر به الزامات بسیار بالا برای عملکرد و قابلیت اطمینان محصول و اصرار بر ارائه بهترین محصولات به مشتریان، پیوسته در حال انجام تحقیق و توسعه و نوآوری است که کلید فتک برای حفظ رقابت پذیری قوی و ارتقای مداوم است.

  FATEK دارای استعدادهای R&D با رتبه برتر و منابع تحقیق و توسعه فراوان است. این برند تایوانی همیشه در سرمایه گذاری تحقیق و توسعه و همخونی فناوری‌های جدید از هیچ تلاشی دریغ نکرده است. در نتیجه، دائماً محصولات نسل جدیدی تولید کرده و ارائه دهد، روند فناوری را رهبری کند و به سرعت به نیازهای مشتری پاسخ دهد. همان طور که مشاهده می‌کنید این شرکت برای تحقیق و توسعه اعتبار بالایی قائل است و پروژهای خود را بر مبنای تحقیق و توسعه برنامه ریزی می‌کنند.

  پروژه آینده شرکت اتوماسیون صنعتی فتک

  یکی از دلایل پیشرفت هر روز شرکت اتوماسیون صنعتی فتک قانع نبود به شرلیط موجود است کمپانی فتک در سایت رسمی خود اعلام کرده است که به زودی در زمینه تولیدات هوش مصنوعی گام خواهد برداشت این کمپانی در متنی با عنوان بلوپرینت آینده چنین می‌گوید:

  "فتک هرگز راضی نبوده که تنها تولید کننده برتر PLC و HMI باشد. امروزه، به طور رسمی در راه حل کاربردی اینترنت، جای پایی به دست آورده است و برای توسعه سیستم کنترل سینماتیک پیشرفته و تولید هوشمندانه و راه حل مرتبط با آن قدم برداشته است. در آینده، فتک علاوه بر تلاش برای تحقیق و توسعه و گسترش محصولات و راه حل‌های صنعتی جامع‌تر و تداوم ارائه محصولات کنترل صنعتی با کارایی بالا و پایدار با کیفیت بالا، مصمم است که نقش کلیدی در زمینه کنترل صنعتی داشته باشد."

  محصولات اتوماسیون صنعتی فتک

  در این بخش به بررسی محصولات تولید شده توسط شرکت اتوماسیون صنعتی فتک می‌پردازیم:

  پی ال سی فتک

  اولین محصول کمپانی فتک که به معرفی آن می‌پردازیم پی ال سی فتک است. از ویژگی‌‌های بارز این محصول می‌‎توان به موارد زیر اشاره کرد.

   پی ال سی فتک • سرعت پردازش قابل قبول و بسیار مناسب

  سرعت پردازش قابل قبول و بسیار مناسب 

  امکان ذخیره سازی اطلاعات به کمک حجم حافظه‌ای که دارد

  در صورت پیکربندی نشدن به عنوان ROR می‎توان از آن به عنوان رجیستر معمولی استفاده کرد

  قابل رقابت و به صرفه بودن با برندهای اروپایی

  به دلیل اندازه و حجم کم، جای کمی را اشغال می‌کنند.

  ساعت و تاریخ داخلی دارد

  منبع تغذیه 220VAC 

  در برخی از مدل‎ها امکان جداسازی ترمینال وجود دارد

  دارای ورودی و خروجی رله‌ای

  کنترل ورودی‌های دیجیتال به کمک SINK/SOURCE 

  برای تمام اتوماسیون‌های عمومی و صنعتی مناسب است

  راحتی در نصب و دقت بالا در محاسبه 

  امکان دریافت انواع کدهای دستوری

  نمونه‌های از ویژگی‎های این محصول است.

  اچ ام آی فتک

  یکی دیگر از محصولات پر کاربرد فتک، اچ ام آی فتک است. این محصول تا کنون توانسته است جای خود را در بین کشورهای صنعتی باز کند. از ویژگی‌های این محصول می‌‎‌‌‌‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  اچ ام آی فتک دارای • محیط نرم افزاری مناسب با ویژگی‌های برنامه نویسی قدرتمند 

  دارای کارایی بالا و رابط ماشین با کیفیت 

  محیط نرم افزاری مناسب با ویژگی‌های برنامه نویسی قدرتمند 

  قابلیت پشتیبانی از همه فونت‌های ویندوز و فونت فارسی 

  قابلیت نصب کنترلر یکپارچه قابل برنامه ریزی

  قابلیت یکپارچه سازی با  PLC

  امکان پشتیباتنی از پورت‌های RS232/422/485

  دارای اندصفحه نمایشگرهای 4، 7 و 10 اینچی

  دارای نمایشگر گرافیکی عالی

  پورت‌های ارتباطی ایزوله شده برای محافظت از مدارهای داخلی

  امکان ایجاد یک رابط کاربری ظریف

  برقراری ارتباط کابلی 

  صفحه نمایش TFT-LCD

  این موارد را می‌توان به عنوان بارزترین ویژگی‌های این محصول به شمار آورد.

  منبع تغذیه فتک

  یکی از بهترین منبع‌های تغذیه موجود در بازار ایران منبع تغذیه فتک است که دارای ویژگی‌هایی به شرح زیر است:

   بهترین منبع‌های تغذیه موجود در بازار ایران منبع تغذیه فتک است

  دارای جریان ورودی و توان مجاز خروجی متفاوت

  فرکانس خروجی 50 تا 60 هرتز

  دارای نویز و ریپل خروجی

  دارای ولتاژ خروجی 24 ولت

  و بسیاری از ویژگی‎های دیگر.

  IOT فتک

  قابلیت FATEK IOT این است که امکان نگهداری از راه دور را زمانی که تجهیز در مسافت دور باشد فراهم می‌کند. یکی از ویژگی‌های بارز این محصول این است که بدون نیاز به حضور در محل به راحتی می توان به دستگاه متصل کرد. برای انجام کار با اپلیکیشن فقط کافی است  آن را آپدیت و مشکلات سیستمی را برطرف کنید. قابلیت iAccess و تابع Passthrough HMI  در این محصول یکپارچه شده‌اند. از طریق این قابلیت به طور مستقیم می‌‎توان برنامه PLC را مانیتور و آپدیت نمود و HMI نیز همزمان بدون وقفه به کار خود ادامه می‌دهد.

   • تمام برنامه ریزی‌ها و تنظیمات از طریق مرورگر بدون نیاز به به روز رسانی پروژه‎ها

  در یک نگاه اجمالی می‎توانب به ویژگی‎های زیر اشاره کرد:

  تمام برنامه ریزی‌ها و تنظیمات از طریق مرورگر بدون نیاز به به روز رسانی پروژه‎ها امکان پذیر است

  نیازی به نصب نرم افزار ندارد

  نگرانی در مورد مشکلات به روز رسانی نسخه وجود ندارد.

  آخرین نسخه پلتفرم مانیتورینگ را می‌توان با ورود به مرورگر دریافت کرد

  محصولات SCADA

  محصولات اسکادا تولید شده توسط این کمپانی مجموعه نرم افزارهایی برای بهتر انجام شدن کارها به شمار می‌رود.

   محصولات اسکادا فتک مجموعه نرم افزارهایی برای بهتر انجام شدن کارها

  از نرم افزارهای تولید شده توسط شرکت اتوماسیون صنعتی فتک می‌‎توان به نرم افزار  FvRT1.5.107 و نرم افزار FvRT1.6.19 اشاره کرد که قابلیت مانیتورینگ یا اسکادا را برای محصولات برند فتک امکان پذیر می‌سازد.

  خرید محصولات شرکت اتوماسیون صنعتی فتک

  آنچه در این مطلب به آن اشاره شد تاریخچه کمپانی فتک و ویژگی بارز محصولات این شرکت است. همان طور که در بالا اشاره شده محصولات اتوماسیون صنعتی فتک بر مبنای توسعه و تحقیق و کاربری راحت طراحی و تولید می‌‌شود. از محصولات این شرکت می‌توان به پی ال سی فتک، اچ ام آی فتک، منبع تغذیه فتک، IOT فتک و محصولات SCADA اشاره کرد. برای خرید محصولات شرکت اتوماسیون صنعتی فتک می‌توانید به آزندکنترل؛  نمایندگی محصولات اتوماسیون صنعتی فتک مراجعه کنید.

 • Hitek

  شرکت اتوماسیون صنعتی هایتک

  یکی از شرکت‌های به نام تولید کننده اتوماسیون صنعتی در تایوان، با سابقه‌ای بالا شرکت اتوماسیون صنعتی هایتک است. این شرکت به صورت تخصصی در زمینه تولید اینورتر فعالیت می‌کند. از دیگر محصولات اتوماسیون صنعتی هایتک می‌توان به سروو هایتک اشاره کرد. آزندکنترل نمایندگی محصولات اتوماسیون صنعتی هایتک قصد دارد در این مطلب به بررسی تاریخچه کمپانی هایتک پرداخته و با نگاهی اجمالی محصولات این شرکت را معرفی کند.

  تاریخچه کمپانی هایتک

  Hitek Electric با نام رسمی Hitek Electric Co., Ltd از سال 1994  در شهر ونلینگ (Wenling) فعالیت خود را آغاز کرد. بیشترین تمرکز این شرکت بر روی تولید اینورتر است و توانسته تاکنون صدر جدول را به خود اختصاص دهد. شرکت اتماسیون صنعتی هایتک همواره تحقیق و توسعه، تولید و فروش را با هم ادغام کرده و دست به تولید با کیفیت‌ترین محصولات زده است.

   تاریخچه کمپانی هایتک

  کمپانی هایتک تا کنون موفق به کسب حق چاپ 21 نرم افزار و 270 فناوری ثبت شده است. این شرکت در مساحتی به میزان 35000 متر مربع مشغول به فعالیت است و تا کنون سه مرکز تحقیق و توسعه در آلمان تاسیس کرده است.محصولات این کشور به قاره‌های اروپا، آسیای جنوبی، آمریکا، خاورمیانه و... صادر می‌شود. کمپانی هایتک تا کنون توانسته است در چند سال متوالی جز ده برند برتر تولید کننده مبدل فرکانس ولتاژ پایین داخلی شود.

  تاریخچه مختصر این کمپانی را در جدول زیر می‌توانید مشاهده کنید:

  تاریخچه کمپانی هایتک

  محصولات اتوماسیون صنعتی هایتک

  در ادامه به بررسی 2 تا از بهترین محصولات تولید شده توسط شرکت اتوماسیون صنعتی هایتک می‌پردازیم و نگاهی مختصر به ویژگی‌های هر کدام از این محصولات خواهیم داشت.

  اینورتر هایتک

  همان طور که ذکر شد کمپانی هایتک به صورت تخصصی در زمینه تولید اینورتر فعالیت می‌کند. اینورترهای تولید شده توسط این کمپانی مدل‌های مختلفی دارد مانند اینورتر F100، اینورتر F200 و اینورتر F300. آزندکنترل نمایندگی اینورتر هایتک می‌تواند برای اینورترهای تولید شده توسط این کمپانی ویژگی‌های زیر را برشمارد:

  اینورتر هایتک 

  اینورتر هایتک مناسب برای استفاده در صنایع نساجی، صنایع بسته بندی، ماشین‌های چاپ، ماشین‌های حکاکی، ماشین آلات نجاری، ماشین آلان مواد غذایی، فن‌های پمپ، پمپ‌های خورشیدی و...

  امکان تنظیم ولوم با دکمه تعبیه شده بر روی اینورتر

  دارای ورودی و خروجی دیجیتال و آنالوگ

  دارای خروجی رله‌ای و ترانزیستوری

  داینامیک داخلی تا 22 کیلو وات

  دارای پورت ارتباطی RS485  با پروتکل Modbus RTL

  مناسب برای کاربردهای سنگین و نیمه سنگین

  دارای رنج‌های توانی مختلف

  محصولات این کمپانی 18 ماه گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش دارد

  ویژگی اینورترهای تولید شده توسط این کمپانی بسیار زیاد است و متناسب با هر مدل ویژگی‌های توانی و ورودی‌ها و خروجی‌ها متفاوت است.

  سروو هایتک

  سرور داریوهای تولید شده توسط شرکت اتوماسیون صنعتی هایتک داری دو مدل SV600 و SV110 است. آزندکنترل نمایندگی سروو هایتک در این بخش به بررسی برخی از ویژگی‌های سرووهای تولید شده توسط این کمپانی می‌پردازد.

  سروو هایتک

   

  مناسب برای استفاده در صنایع مختلف خوردوسازی، ربات مونتاژ، هندلینگ صنعتی، ماشین آلات CNC و...

  دارای تکنولوژی پیشرفته SMD

  سرعت عملیاتی بسیار بالا

  امکان برنامه‌ریزی

  کیفیت فنی بالا

  دارای مصرف جریان کم

   سروو هایتک

  امکان کنترل سرعت و کنترل گشتاور

  رمزگذار گذرگاه 17 بیتی، وضوح تصویر 160000

  گشتاور تا 3 برابر بار نامی

  و مواردی از این دست از ویژگی‌های فنی این محصول به شمار می‌روند.

  خرید محصولات اتوماسیون صنعتی هایتک

  آنچه که در این مطلب ذکر شد تاریخچه کمپانی هایتک و معرفی محصولات اتوماسیون صنعتی هایتک است. شرکت اتوماسیون صنعتی هایتک یکی از تولیدکنندگان در زمینه اینورتر به صورت تخصصی است و محصولاتی مانند اینورتر هایتک و سروو هایتک را تولید می‌کند. برای خرید محصولات هایتک می‌توانید به آزندکنترل؛ نمایندگی محصولات اتوماسیون صنعتی هایتک مراجعه کرده و قیمت اینورتر و سروو را از طریق واتسپ از این شرکت استعلام بگیرید.

 • Inovance

  شرکت اتوماسیون صنعتی اینوونس

  یکی از شرکت‌های به نام در زمینه تولید محصولات اتوماسیون صنعتی شرکت اتوماسیون صنعتی اینوونس است. برند اینوونس تاکنون توانسته است محصولات زیادی را به بازار جهانی عرضه کند. از جمله محصولات کمپانی اینوونس که می‌توان به آن اشاره کرد پی ال سی اینوونس، سرو اینوونس، اینورتر اینوونس، اچ ام آی اینوونس و سنسور اینوونس است. آزند کنترل نمایندگی اینوونس در این مطلب قصد دارد به بررسی این کمپانی و محصولات آن بپردازیم.

  تاریخچه کمپانی اینوونس

  گروه Innovance چین ارائه‌دهنده جهانی راه‌حل‌های اتوماسیون صنعتی است که در سال 2003 تأسیس شد. تکنیک‌های تولید منعطف و درک تخصصی اینوونس از تمام بخش‌های صنعت - از آسانسور گرفته تا پلاستیک و وسایل نقلیه الکتریکی و روباتیک - به این شرکت این امکان را داده است که در سطح جهانی پیشرو در صنعت شود. واحدهای تجاری به عنوان مثال، واحد تجاری آسانسور و پله برقی Innovance - Monarch - یکی از بزرگ‌ترین تامین کنندگان راه حل‌های کنترل آسانسور و پله برقی در جهان است.

  نوآوری و مشارکت‌های بلند مدت بین این کمپانی و مشتریان وجود دارد که برای دستیابی به این هدف، این گروه چیزی فراتر از محصولات را ارائه می‌دهد. همکاری با Innovance به مشتریان امکان دسترسی به تجهیزات تولید و تحقیق و توسعه در سطح جهانی و همچنین متخصصان مهندسی و صنعت بسیار ماهر را می‌دهد. این شرکت با دفاتر و امکانات تحقیق و توسعه در سراسر آسیا و اروپا، حضور بین المللی قوی دارد.

  اینوونس پیشرو در تحقیق و توسعه در جهان

  مرکز تولید جهانی فوق مدرن اینوونس دارای گواهینامه ISO 9001 است و از اصول بهبود مستمر برای دستیابی به استانداردهای کلاس جهانی پیروی می‌کند. تکنیک‌های بازرسی دقیق، مانند بازرسی خمیر لحیم کاری، بازرسی نوری خودکار، بازرسی دمای کوره، آزمایش در مدار و آزمایش عملکردی مونتاژ نهایی، تولید در سطح جهانی را تضمین می‌کند. در همین حال، کنترل فرآیند آماری برای نظارت بر سازگاری فرآیند استفاده می‌شود.

  اینوونس 10 درصد از درآمد خود را در تحقیق و توسعه سرمایه گذاری می‌کند و 800 مهندس را در سه زمینه متمرکز کرده است که عبارت‌اند از: فناوری‌های اصلی، توسعه محصول و کاربردهای صنعتی. این گروه از یک فرآیند مهندسی منحصر به فرد دقیق استفاده می‌کند که شامل مدل سازی طراحی پیشرفته، تجزیه و تحلیل عملکرد و تکنیک‌های تضمین کیفیت است. تیم‌های تحقیق و توسعه آزمایش‌های یکپارچگی قابل‌توجهی را از تمام فناوری‌ها در داخل انجام می‌دهند.

  فناوری‌های به روز اینوونس

  برند اینوونس تاکنون فناوری‌های جدیدی را عرضه کرده است که در ادامه به بررسی آن می‌پردازیم:

  فناوری نوآوری شنژن

  فناوری نوآوری شنژن مرکز اصلی تحقیق و توسعه اینوونس است. تیم بزرگ مهندسین تحقیق و توسعه Innovance تلاش می‌کنند تا برند اینوونس را در خط مقدم نوآوری در اتوماسیون صنعتی نگه دارد و با مشتریان این کمپانی همکاری نزدیکی دارد تا با آخرین روندهای فناوری همراه باشد.

  فناوری نوآوری سوژو

  Suzhou Innovance در سال 2008 به عنوان یک تجارت نرم افزار و سخت افزار کنترل اتوماسیون صنعتی تاسیس شد. اکنون مرکز اصلی تولید برند اینوونس است و همچنین امکانات R&D خود را نیز حفظ می‌کند. مرکز تولید جهانی فوق مدرن اینوونس دارای گواهینامه ISO 9001 است و از اصول بهبود مستمر برای دستیابی به استانداردهای کلاس جهانی پیروی می‌کند.

  محصولات اتوماسیون صنعتی اینوونی

  همان طور که اشاره شد کمپانی اینوونس محصولات زیادی را برای بهبود کیفیت زندگی تولید کرده است که در این بخش به بررسی آن به صورت اجمالی می‌پردازیم:

  پی ال سی اینوونس

  اولین محصول شرکت اتوماسیون صنعتی که به معرفی آن می‌پردازیم پی ال سی است. پی ال سی اینوونس به طور کل در دو سایز کوچک (AM600 کنترل کننده حرکت، AM400 کنترل کننده حرکت اقتصادی) و بزرگ (H0U-XP   نمایشگر و کنترل یکپارچه، H2U-XP - PLC  عمومی، H1U-XP - PLC  اقتصادی، H3U - PLC  با کارایی بالا) تولید می‌شود که هر کدام از آن‌ها خود دارای ویژگی‌های خاص خود هستند که در ادامه به بررسی آن می‌پردازیم:

  پی ال سی اینوونس

  CPU ترکیبی و منبع تغذیه از I/O 

  آموزش پایه 100ns/instruction

  ظرفیت برنامه 64000 

  حافظه دستگاه رله های کمکی – 9216 ، تایمر – 512، شمارنده – 256، ثبت داده ها – 9552، ثبت فایل – 32768

  ورودی‌های پرسرعت تا 200 کیلوهرتز

  خروجی‌های پرسرعت تا 500 کیلوهرتز

  بادامک الکترونیکی سه محوره (فقط مدل حرکتی پیشرفته)

  مدل استاندارد حرکت دایره‌ای و نقطه‌ای دو محوره را ارائه می‌دهد

  مدل سطح بالا، درون یابی نقطه به نقطه سه محور و حرکت منحنی مارپیچی را ارائه می‌دهد

  دارای گزینه‌های ارتباطات اترنت (MODBUS-TCP)، مدوباس  RS485 MODBUS-RTU

  موارد ذکر شده در بالا تنها برخی از ویژگی‌های پی ال سی برند اینوونس است.

  سرو اینوونس

  سرو درایوهای نوآورانه طیف گسترده‌ای از مشخصات را همراه با قابلیت اطمینان، عملکرد بالا، عملکرد قدرتمند، راه اندازی آسان و محدوده توان وسیع 0.05-132 کیلو وات ارائه می‌دهد. سرو اینوونس دارای مدل‌ها و سری‌های مختلف است که عبارتند از:

  سرو درایوهای نوآورانه اینوونس

  مدل استاندارد که دارای سری‌های: سری IS810N – پلت فرم درایو سروو چند محوره، سری SV820N – درایو سروو، سری IS810N-INT – سروو درایو چند محوره، سری IS620M – درایو سروو، سری IS620N – درایو سروو، سری IS620P – سیستم سروو با کارایی بالا، سری IS650P – درایو سروو و سری MS1 – سروو موتور.

  سروو موتور چرخشی درایو مستقیم: سروو موتور چرخشی درایو مستقیم سری ISMT یک واحد با دقت بالا است که برای موقعیت یابی دقیق و استحکام، بدون نیاز به هیچ وسیله کندکننده طراحی شده است. ساختار شفت توخالی با اجازه دادن به کابل‌ها و لوله‌های هوا برای عبور مستقیم از موتور باعث صرفه جویی در فضا می شود. وقتی موتور ISMT با سروو درایو با کارایی بالا سری IS620 همراه شود، می‌تواند کنترل موقعیت، سرعت و گشتاور بسیار سریع و دقیق را اجرا کند. ترکیب سروو درایو و موتور عملکردهای بی‌صدا و روان را با دقت موقعیت یابی مکرر ± 3 ثانیه قوس تضمین می‌کند. این آن را به گزینه‌ای عالی برای برنامه‌های LCD، LEW، OGS، IC، ربات و مراکز پردازش ترکیبی تبدیل می‌کند. 

  از ویژگی‌های سروو اینوونس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  برای حداکثر کارایی در سخت‌ترین برنامه‌ها

  ماژول منبع تغذیه مشترک 22-355 کیلو وات

  ماژول‌های تک و دو محوره 850 وات - 75 کیلووات

  ولتاژ تغذیه سه فاز 400 ولت

  حلقه جریان فوق سریع 4.5 کیلوهرتز

  گشتاور ایمن خاموش SIL 3

  اینورتر اینوونس

  یکی از محصولات بسیار پرکاربرد و بسیار معروف اینوونس، اینورتر اینوونس است که دارای مدل‎‌های مختلفی است که عبارتند از: اینورتر اینوونس سری MD500، اینورتر اینوونس سری MD200، داریو اینوونس سری MD310. از ویژگی‌های بارز این اینورترها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  اینورتر اینوونس

  فرکانس خروجی 500 هرتز

  واحد ترمز دینامیکی داخلی

  فرکانس ورودی Hz  50

  ولتاژ ورودی: سه فاز 380 ولت

  حلقه باز و بسته، سه فاز، 400 ولت، 0.4-450 کیلو وات

  گزینه های ارتباطی: Modbus-RTU، Profibus-DP، CANopen، CANlink

  افزایش خودکار گشتاور

  جبران لغزش

  پارامتر ساده شده برای راه اندازی آسان

  4-رمپ S مستقل

  کنترل V/f و SVC حلقه باز

  کنترل FVC حلقه بسته

  گشتاور راه اندازی

  150% در 0.25 هرتز برای SVC (به مدت 1 دقیقه)

  180% در 0 هرتز برای FVC (به مدت 2 ثانیه)

  اتصال I/O با امکان برنامه ریزی انعطاف پذیر

  عملکرد قابل برنامه ریزی توسط کاربر

  ترمز تزریق DC متغیر

  موارد ذکر شده تنها بخشی از ویژگی‌های این محصول است.

  اچ ام آی اینوونس

  یکی دیگر از تولیدات کمپانی اینوونس اچ ام آی است. HMI های Innovance نمایشگرهای شفاف و قالبی با کاربری آسان را ارائه می‌دهند. HMI های Innovance را می توان با تجهیزات هر ارائه دهنده‌ای ادغام کرد، اما برای بهره مندی از عملکرد بهینه و تنظیمات و عملیات ساده شده سیستم، می‌توان از آن‌ها به عنوان یک بسته با سایر محصولات Innovance مانند PLC ها و AC و درایوها و موتورهای سروو استفاده کرد. اچ ام ای اینوونس سری IT6000 از محصولات این کمپانی ات که در ادامه به بررسی ویژگی آن می‌پردازیم:

  اچ ام آی اینوونس

  HMI هوشمند با کارایی بالا

  در سه اندازه موجود است 4.3، 7.0 و 10.1 اینچ

  صفحه نمایش وفاداری رنگ واقعی 24 بیتی

  نوار زنگ هشدار - لیست زنگ و لیست رویداد

  ماکرو برای اجرای انعطاف پذیر توابع پیچیده

  واردات و صادرات داده‌های دستور غذا

  نمونه گیری داده‌ها

  نمایش نمودار روند

  حداکثر هشت زبان مختلف در کتابخانه متن (از جمله چینی، انگلیسی، کره‌ای، روسی و تایلندی)

  سه پورت سریال و 1 پورت اترنت

  پورت دستگاه USB به سیستم عامل و برنامه یا داده‌های تاریخچه اجازه دانلود/آپلود از کامپیوتر را می‌دهد

  پورت میزبان USB برای دسترسی به UDISK یا استفاده از ماوس، صفحه کلید یا چاپگر

  عملکرد عبور به HMI اجازه می‌دهد تا به عنوان واسطه‌ای برای اتصال رایانه شخصی به PLC عمل کند تا اشکال زدایی را تسهیل کند.

  دارای گزینه‌های ارتباطات اترنت (MODBUS-TCP)، مدباس  RS485/RS422/RS232 MODBUS-RTU

  پروتکل‌های ارتباطی داخلی از PLC های شخص ثالث پشتیبانی می‌کنند

  امنیت بالا 12 رمز عبور، 12 کاربر، 6 سطح قدرت

  توابع ویرایشگر InoTouch گالری، آیکون‌های گسترده شبیه سازی آفلاین و آنلاین

  سنسور اینوونس

  برند اینوونس طیف گسترده‌ای از سنسورهای صنعتی را ارائه می‌دهد که تمام استانداردهای اصلی بین المللی از جمله CE، UL، CSA و گواهینامه‌های ضد انفجار را برآورده می‌کند. رمزگذارها و سوئیچ‌های Innovance در صنایع مختلف، از وسایل نقلیه الکتریکی گرفته تا آسانسور، تولید لوازم الکترونیکی و استخراج زغال‌سنگ استفاده می‌شوند.

  سنسنور اینوونس

  از جمله سنورهای اینوونس می‌‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

  رمزگذارهای اپتوالکترونیکی افزایشی

  رمزگذارهای نوری مطلق

  رمزگذارهای اتوبوس

  رمزگذارهای مغناطیسی مطلق

  رمزگذارهای سروو

  کلیدهای اپتوالکترونیک

  کلیدهای القایی مغناطیسی

  سوئیچ‌های مجاورت اندوکتانسی

  سوئیچ‌های سالن

  ترمز و استارت ترمز

  سنسورهای پله برقی

  خرید محصولات شرکت اتوماسیون صنعتی اینوونس

  در این مطلب به بررسی اجمالی در مورد برند اینوونس پرداختیم و محصولات اتوماسیون صنعتی اینوونس را شرح دادیم. از جمله محصولات این شرکت می‌توان به اینورتر اینوونس، سرو اینوونس، پی ال سی اینوونس و... اشاره کرد. برای خرید محصولات اتوماسیون صنعتی کمپانی اینوونس می‌توانید به آزندکنترل نمایندگی اینورتر اینوونس مراجعه کنید.

 • INVT

   شرکت اتوماسیون صنعتی اینوت

  شرکت اتوماسیون صنعتی اینوت

  یکی از کمپانی‌های بزرگ با تولیدات متنوع و با کیفیت در زمینه لوازم اتوماسیون صنعتی، کمپانی اینوت است. شرکت اتوماسیون صنعتی اینوت اکنون به یکی از غول‌های صنعتی تبدیل شده و به تمام نقاط جهان محصولات خود را صادر می‌کند. آزند کنترل نمایندگی محصولات اینوت در این مطلب قصد دارد به صورت اجمالی به معرفی محصولات اتوماسیون صنعتی اینوت و معرفی این برند بپردازد.

  تاریخچه کمپانی اینوت

  اینوت (INVT)  در مورد تاریخچه کمپانی خود چنین می‌گوید:

  " INVT (شرکت شنژن INVT Electric، با مسئولیت محدود) از زمان تأسیس خود در سال 2002 بر روی اتوماسیون صنعتی و قدرت انرژی تمرکز کرده است و متعهد به "ارائه بهترین محصول و خدمات برای رقابت بیشتر مشتریان" است.  شرکت اتوماسیون صنعتی اینوت ارائه دهنده پیشرو و معتبر جهانی برای محصولات و خدمات اتوماسیون صنعتی و برق است." این کمپانی توانسته است تا کنون بیش از 1300 ثبت اختراع داشته باشد. جالب است بدانید که کمپانی اینوت دارای یک آزمایشگاه مجهز بوده که به آزمایش و بررسی محصولات خود می‌پردازد.

  اینوت تاکنون توانسته است گواهینامه‌های زیر را دریافت کند:

  سیستم مدیریت اطلاعات  و صنعتی سازی

  نوآوری برتر گوانکدوتگ

  گواهی شرکت با فناوری پیشرفته

  گواهی مالیات دهنده برتر سال 2007

  گواهی شرکت پیشرو

  گواهی IS1901

  و گواهینامه‌های دیگر

  تحقیق و توسعه در اینوت

  اینوت هر ساله حدود 20 درصد از منابع انسانی خود را به تحقیق و توسعه اختصاص می‌دهد که یک استاندارد برتر در صنعت است. این کمپانی همچنین بیش از 10 درصد از درآمد سالانه خود را در تحقیق و توسعه سرمایه گذاری می‌کند تا فناوری و محصولات جدید را به مشتریان خود ارائه دهد. شرکت اتوماسیون صنعتی اینوت در حال حاضر دارای موسسه تحقیق و توسعه بوده و همان طور که در ابتدا هم ذکر شد دارای یک آزمایشگاه مجهز با تاییده استاندارد نیز است.

  محصولات اتوماسیون صنعتی اینوت

  همان طور که گفته شد محصولات تولید شده توسط کمپانی اینوت بسیار زیاد و متنوع است در این بخش نگاهی کلی به محصولات تولید شده توسط این شرکت می‌اندازیم:

  اینورتر اینوت

  اینورترهای تولید شده توسط این کمپانی دارای مدل‌های مختلفی بوده و برای موارد متعددی در انواع صنعت کاربرد دارد. با این که سابقه تاسیس شرکت اتوماسیون صنعتی اینوت چندان طولانی نیست، اما محصولاتی با کیفیت بالا و قابل رقابت با برندهای اروپایی را تولید می‌کند. از مدل‌های پر مصرف اینورتر اینوت می‌توان به: اینورتر  GD200A، اینورتر GD20، اینورتر GD20، اینورتر GD10، اینورتر CHF100A، اینورتر GD35 Series و اینورتر GD200L اشاره کرد.

   اینورتر اینوت

  از ویژگی‌های بازر این محصول می‌توان موارد زیر را بیان کرد:

  امکان کار با  ورودی برق تک فاز و سه فاز 

  امکان ریست اتوماتیک آلارم SPI را دارد

  پارامترهای مانند ACC، DEC، TIME  و  S-CURVEجداگانه برنامه ریزی می‌شود

  دریافت اختصاصی آلارم قطع فاز ورودی (SPI)

  دارای خروجی رله‌ای

  امکان فعالیت در هر دو دسته  OPEN  و  CLOSE LOOP

  دارای قابلیت تشخیص Light Load در حالت   Emergency Runing

  امکان استفاده از استفاده از شاسی RUN 

  مناسب برای کار با اکثر موتورها

  PLC و HMI اینوت

  PLC اینوت و HMI اینوت به طور بسیار گسترده‌ای برای استفاده در صنایع نساجی، مواد غذایی و آشامیدنی، صنایع بسته بندی، فولاد، ساختمان سازی، صنایع شیمیایی و... مناسب است. 

   PLC و HMI اینوت

  از سری‌های این محصولات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  کنترلر منطقی قابل برنامه ریزی سری IVC1L

  کنترلر منطقی قابل برنامه ریزی سری IVC2

  کنترلر منطقی قابل برنامه ریزی سری IVC3

  و...

  سیستم سروو جنرال

  محصولی با عملکرد بالا، قابل اطمینان و مناسب برای انواع محیط‌های صنعتی است. از ویژگی‌های بارز این محصول می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  رمزگذاری دوم برای پشتیبانی

  دارای پروتکل‌های ارتباطی CANopen  و  Modbus 

  ولتاژ ورودی VDC 20 ~ 60 VDC

  خرید انواع محصولات اینوت

  یکی از برندهای جهانی تولید اتوماسیون صنعتی، شرکت اتوماسیون صنعتی اینوت است. این شرکت انواع محصولات را تولید کرده و به عنوان یک شرکت با کیفیت در دنیا شناخته می‌شود. از محصولات اتوماسون صنعتی اینوت می‌توان به نمایشگر اینوت، سنسور فشار اینوت، PLC و HMI اینوت و... اشاره کرد. برای اطلاع از قیمت و خرید محصولات اتوماسیون صنعتی اینوت می‌‎توانید از آزند کنترل؛ نمایندگی محصولات اتوماسیون صنعتی اینوت از طریق واتساپ استعلام بگیرید.

 • LS

   شرکت اتوماسیون صنعتی ال اس

  شرکت اتوماسیون صنعتی ال اس

  یکی از شرکت‌های به نام در زمینه تولید اتوماسیون صنعتی، کمپانی ال اس است. شرکت اتوماسیون صنعتی ال اس دارای انواع مختلف محصولات اتوماسیون صنعتی بوده و تا کنون توانسته است جایگاه بالای در بین کشورهای صنعتی برای خود دست و پا کند. این شرکت با توجه به ساخت محیطی ایمن و پاک به تولید محصولات خود می‌پردازد. آزند کنترل نمایندگی محصولات اتوماسیون صنعتی ال اس در این مطلب قصد دارد به معرفی اجمالی و کاملی در مورد این کمپانی بپردازد، تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

  تاریخچه کمپانی ال اس

  شرکت اتوماسیون صنعتی ال اس در سال 1995 فعالیت خود را در زمینه تولید محصولات اتوماسیون صنعتی آغاز کرد و به مرور زمان توانست به توسعه محصولات خود بپردازد و تحقیقات و توسعه را سر لوحه کار خود قرار دهد. تا بتواند بهترین محصولات را برای زندگی شادتر و راحت‌تر همه مردم دنیا فراهم کند. این کمپانی با این شعار کار خود را آغاز کرده و به کار خود با پایبندی به این شعار ادامه می‌دهد.

  " ما با ارائه انرژی پاک و ایمن در حال ایجاد آینده‌ای روشن هستیم. ما با تامین انرژی هوشمند مناسب، زندگی امن و مرفه، آینده‌ای شاد را برای همه مشتریان خود تضمین می‌کنیم."

  در جدول زیر می‌توانید تاریخچه کمپانی ال اس را مشاهده کنید:

  تاریخچه کمپانی ال اس

  محصولات اتوماسیون صنعتی ال اس

  همان طور که در ابتدا ذکر شد این کمپانی محصولات متعددی را تولید می‌کند که در ادامه به بررسی برخی از مهم‌ترین محصولات تولید شده توسط این کمپانی می‌پردازیم.

  پی ال سی ال اس

  پی ال سی ال اس یکی از پی ال سی های بسیار کاربردی و با کیفت است و از نظر اقتصادی بسیار به صرفه هستند. از مدل‌های پی ال سی کمپانی ال اس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: پی ال سی ال اس XGT، پی ال سی ال اس XGB، پی ال سی ال اس GLOFA-GM، پی ال سی ال اس MASTER-K. پی ال سی تولید شده توسط این کمپانی دارای ویژگی‌های زیر هستند:

   پی ال سی ال اس

  دارای ورودی و خروجی آنالوگ

  کانتر با سرعت بالا

  امکان اتصال به نرم افزارهای  ویندوز، KGLWIN، XG5000

  دارای پورت ارتباطی RS-232 Ports

  سرعت پردازش  cpu: 42ns/step

  دارای 256 حلقه کنترل  PID

  تجزیه و تحلیل سیستم از طریق تاریخ عملیات، خطا و سیستم

  رابط کاربری آسان

  و موارد دیگری که برای هر سری از مدل‌ها متفاوت است.

  اچ ام آی ال اس

  رابط‌های ماشین انسانی (HMI) دستگاه‌ها و نرم‌افزارهایی برای نظارت و بهره‌برداری از امکانات اتوماسیون با استفاده از گرافیک طراحی شده، توسط کاربران هستند. پانل‌های XGT که با پلتفرم Windows CE توسعه یافته‌اند، دارای راحتی کاربر محور، عبارات واضح و واقعی، انتقال و کنترل سریع داده‌ها و نرم افزار آشنا را برای کاربران فراهم می‌کنند. 

   اچ ام آی ال اس

  دارای صفحه نمایش با ابعاد مختلف متناسب با مدل

  دارای رم سیستم 1000 کلمه و بیشتر متناسب با سیستم

  حافظه فلش برای پشتیبان گیری از برنامه و پارامتر

  ارتباط نیمه دوبلکس

  نرخ باود 1200 ~ 115200 bps که متناسب با مدل متغییر است

  تنظیم Master/Slave در دسترس است

  RS-232C/RS-485 2 CH جداگانه برای استفاده

  ورودی 24 ولت یا ورودی مستقیم 5 ولت توسط LS PLC

  کلید عملکردی مختلف

  دارای کلیدهای جهت دار ESC، ALM، SET، ENT، F1~F4،

  ویرایشگر پنل

  برنامه نویسی آسان و تنظیم HW

  و موارد دیگری که برای هر سری از مدل‌ها متفاوت است.

  اینورتر ال اس

  اینورتر ال اس یکی از اینورترهای با کنترل دورهای بسیار کاربردی و با کیفت است و از نظر اقتصادی بسیار به صرفه هستند. از مدل‌های اینورتر شرکت اتوماسیون صنعتی ال اس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: اینورتر ال اس سری IG5A، اینورتر ال اس سری IS7، اینورتر ال اس سری H100، اینورتر ال اس سری M100، اینورتر ال اس سری IE5، اینورتر ال اس سری IP5، اینورتر ال اس سری IV5، اینورتر ال اس سری IC5. انکودرهای تولید شده توسط این کمپانی دارای ویژگی‌های زیر هستند:

   اینورتر ال اس

  ورودی دیجیتال و  ورودی آنالوگ

  مناسب برای استفاده سیستم جرثقیل و سیستم آسانسور

  درجه حفاظت IP 00

  دارای مدهای کنترل سرعت

  دارای شبکه ارتباطی مدوباس

  امکان افزایش گشتاور به صورت دستی و اتوماتیک

  امکان مدیریت سیستم در هنگام قطع ناگهانی و لحظه‌ای برق

  و موارد دیگری که برای هر سری از مدل‌ها متفاوت است.

  منبع تغذیه ال اس

  منبع تغذیه‌های ال اس دارای بهترین تجربه در صنعت راه آهن هستند. شرکت اتوماسیون صنعتی ال اس ایمنی و قابلیت اطمینان را بر اساس انباشته شده برق، الکترونیک و فناوری اطلاعات بهبود بخشیده است. این کمپانی با ایجاد یک سیستم کامل از ولتاژ فوق العاده بالا تا توزیع برق در حوزه انتقال نیروی راه آهن، راه حل‌های یکپارچه قدرت را ارائه می‌دهد.

  سروو ال اس

  سروو ال اس به مانند دیگر محصولات این کمپانی مدل‌های متعددی دارند و برای کاربردهای متفاوتی مناسب هستند در ادامه به بررسی ویژگی‌های این محصول می‌پردازیم:

   سروو ال اس

  کنترل بلادرنگ از طریق EtherCAT

  سرعت بالا، قابلیت بلادرنگ و مکانیزم همگام سازی

  سرعت ارتباط EtherCAT بهبود یافته (حداقل 250 us، پشتیبانی DC)

  حمایت از CoE، EoE و FoE

  فرکانس بهبود سرعت پاسخ (≒1kHz).

  پشتیبانی از موتورهای مختلف و درایو رمزگذار

  پشتیبانی از درایو روتاری، DD و موتور (پشتیبانی از موتور شخص ثالث)

  بهبود عملکرد کنترل

  پهنای باند کنترل بهبود یافته

  ارائه فیلتر شکاف 4 مرحله‌ای

  کنترل لرزش توسط FET بلادرنگ

  عملکرد تنظیم افزایش زمان واقعی

  و موارد دیگری که برای هر سری از مدل‌ها متفاوت است.

  خرید انواع محصولات ال اس

  یکی از برندهای جهانی تولید اتوماسیون صنعتی شرکت اتوماسیون صنعتی ال اس است. این شرکت انواع محصولات را تولید کرده و به عنوان یک شرکت سبز در دنیا شناخته می‌شود. از محصولات اتوماسون صنعتی ال اس می‌توان به پی ال سی ال اس، اچ ام آی ال اس، اینورتر ال اس، منبع تغذیه ال اس، سروو ال اس و... اشاره کرد. برای اطلاع از قیمت و خرید محصولات اتوماسیون صنعتی کمپانی ال اس می‌‎توانید از  آزند کنترل؛ نمایندگی محصولات اتوماسیون صنعتی ال اس از طریق واتساپ استعلام بگیرید.

 • Sanyu

  شرکت اتوماسیون صنعتی سانیو

  یکی از برندهای شناخته شده در زمینه محصولات اتوماسیون صنعتی شرکت اتوماسیون صنعتی سانیو (SANYU) است. این برند در حال حاضر انواع سروو، اینورتر، نرم استارت، دستگاه جوش اینورتر را تولید کرده و با برندهای بزرگ دنیا مانند: برند زیمنس، برند فتک و... در حال رقابت است. در این مطلب به طور اجمالی به معرفی انواع محصولات کمپانی سانیو پرداخته و ویژگی هر یک را شرح می‌‌‌دهیم.

  تاریخچه کمپانی سانیو

  همان طور که گفته شده کمپانی سانیو یکی از پیشگامان تولید اینورتر، سرو موتور و... است که در سال 1949 در چین  و تحت لیسانس سانیو ژاپن شروع به فعالیت کرد. محصولات این کمپانی تا کنون توانسته‌اند استانداردهای بین المللی مانند CE، SGS، CCC، ISO9001-2015  را کسب کند. محصولات اتوماسیون صنعتی تولید شده توسط این کمپانی به بیش از پنجاه کشور جهان در قاره‌های مختلف مانند: آمریکا، اروپا، آفریقا، آسیا و... ارسال می‌شود و می‌توان گفت بازار جهانی را در دست گرفته است. شرکت اتوماسیون صنعتی سانیو از یک گروه تحقیقاتی متخصص با مدراک عالی دکترا و کارشناسی ارشد برخوردار است. این کمپانی همیشه در تلاش است تا نیاز مشتریان خود را برآورده کند در نتیجه به کمک گروه تحقیقاتی که در اختیار دارد به روزترین محصولات را تولید می‌کند.

  محصولات اتوماسیون صنعتی سانیو

  شرکت اوماسیون صنعتی سانیو تا کنون انواع سروو، اینورتر و... را تولید کرده است. در این بخش قصد داریم به بررسی ویژگی‌های فنی محصولات این برند بپردازیم.

  اینورتر سانیو

  اینورترهای سانیو در مدل‌ها و سری‌های مختلف تولید شده و برای استفاده در کاربردهای سنگین و عمومی مناسب است. این محصول کمپانی سانیو در مدل‌های سه فاز و تک فاز تولید و عرضه می‌شود. مدل‌های اینورتر این کمپانی عبارت است از: 

  اینورتر سانیو سری SY2000

  اینورتر سانیو سری SY5000

  اینورتر سانیو سری SY8600

  اینورتر سانیو سری SY9000

  از ویژگی‌های اینورتر سانیو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

   اینورترهای کمپانی سانیو در مدل‌ها و سری‌های مختلف تولید می‌شود

  دارای مدل‌های تک فاز و سه فاز تولید می‌شود.

  دارای توان از 4 کیلووات تا 360 کیلوات در برخی از مدل‌ها

  بالا بردن راندمان کاری، پایداری و دقت بالا

  توانایی بالا در جهت کنترل دور موتورهای بار سنگین

  قابلیت پیشرفته تطبیق سرعت  Speed Track Mode

  امکان پیشرفته تطبیق سرعت  Speed Track Mode

  قابلیت اعمال مجزا و قابل کنترل دو مرحله Acc و Dec 

  امکان ذخیره سه خطای آخر با علت وقوع تک تک خطاها

  کاملا بی‌صدا

  مناسب برای انواع موتور با گشتاورهای متفاوت

  دارای امکانات زیاد و متعدد

  قابلیت پیشرفته کنترل و تغییر همزمان 4 موتور

  دارای حفاظت در مقابل خطاها از جمله خطاهای مربوط به فازهای ورودی و خروجی ، Under Voltage، Over Voltage ، Over Load , Over Current، Over Heat

  قابلیت عکس العمل سریع جهت دستیابی به گشتاور مطلوب

  بهینه کردن مصرف انرژی و ضریب قدرت

  قابلیت وکتور کنترل، جدا شدن کی پد، کنترل V/F، توقف و شروع مجدد آنی، تنظیم پسورد

  دارای ورودی و خروجی به صورت آنالوگ VDC-0010 و mA 4-20 و 8 ورودی دیجیتالی به همراه PLC داخلی بدون نیاز به اتصال به کامپیوتر.

  و ویژگی‌های دیگر که بیانگر قدرت بالای این اینورتر است.

   اینورتر سانیو • دارای ورودی و خروجی به صورت آنالوگ

  سرو سانیو

  یکی دیگر از محصولات تولید شده توسط کمپانی سانیو، سروو سانیو است که برای استفاده در  صنایع عمومی و سنگین کاربرد دارد. این محصول دارای یک سری با مدل SY2000 است. که در ادامه به بررسی ویژگی‌های فنی آن می‌پردازیم:

   سروو سانیو که برای استفاده در صنایع عمومی و سنگین

  دارای 5 خروجی دیجیتال و 9 ورودی دیجیتال 

  دارای دو ورودی آنالوگ با سطح ولتاژ 10Vdc

  سروو سانیو دارای رنج توان 0.1 تا 11 کیلووات است

  دارای شبکه‌های ارتباطی متعدد مانند ارتباط مدباس و پروتکل RS485

  دارای پورت به صورت سفارشی مانند ETHERCAT

  دارای مقاومت ترمز داخلی درایو

  امکان پشتیبانی و کنترل سه پارامتر سرعت، گشتاور و موقعیت 

  سرووهای سانیو دارای دو نوع انکودر افزایشی و مطلق است

  دارای موتور ترمزدار و بدون ترمز

  CPU  مورد استفاده در کمپانی سانیو ساخت برند  intel

  سافت استارتر سانیو

  آخرین محصول شرکت اتوماسیون صنعتی سانیو که به معرفی آن می‌پردازیم سافت استارتر یا نرم استارت سانیو است. این محصول با کیفیت بالا بوده و در سری‌های سافت استارتر سانیو سری 2000-SJR، سافت استارتر سانیو سری 5000-SJR، سافت استارتر سانیو سری 0003-SJR تولید و عرضه می‌شود. در ادامه به بررسی ویژگی‌های این محصول می‌پردازیم:

  • سافت استارتر سانیو دارای قابلیت اعمال Start Kick 

  به کنتاکتور بای پس نیاز دارد

  دارای رله‌های قابل برنامه ریزی

  دارای قابلیت اعمال Start Kick با قابلیت تنظیم زمان و گشتاور

  امکان تنظیم همزمان ولتاژ و جریان برای را اندازی

  امکان ایجاد تاخیر در زمان راه اندازی جهت دستیابی به شرایط مطلوب

  عمر و دوام بالا

  مناسب برای صنایع و اتوماسیون صنعتی

  دارای نمایشگر LED، گرافیکال (Text) و نامریکال

  دمای عملکردی محیط برابر است با 10- تا 40 درجه سانتی‌گراد

  رطوبت عملکردی محیط برابر است با بالا تر از 95 درصد بدون متراکم شدن قطرات آب 

  لرزش <5.9 متر در ثانیه

  دارای خروجی نقطه اتصال

  ورودی -خروجی ارتباطی RS485 ترمینال سیگنال ورودی و خروجی ارتباط RS485، می‌تواند برای اتصال چندین سافت استارتر استفاده شود.

  خرید محصولات شرکت اتوماسیون صنعتی سانیو

  آزند کنترل نمایندگی محصولات اتوماسیون صنعتی سانیو در این مطلب به معرفی این برند پرداخته و در مورد ویژگی‌های محصولات تولید شده در این کمپانی صحبت کرده است. همان طور که در بالا اشاره شده محصولات اتوماسیون صنعتی سانیو بر مبنای توسعه و تحقیق و کاربری راحت طراحی و تولید می‌‌شود. از محصولات این شرکت می‌توان به سروو سانیو، اینورتر سانیو و سافت استارتر اشاره کرد. برای خرید محصولات شرکت اتوماسیون صنعتی سانیو می‌توانید به آزندکنترل نمایندگی محصولات اتوماسیون صنعتی سانیو مراجعه کنید.

 • SIEMENS

  شرکت اتوماسیون صنعتی زیمنس

  شرکت اتوماسیون صنعتی زیمنس

  شرکت اتوماسیون صنعتی زیمنس سال‌ها است که در کشور آلمان آغاز به کار کرده و به مرور زمان موفق شد بازارهای جهانی را به دست گیرد. در حال حاضر محصولات اتوماسیون صنعتی زیمنس در کشورهای صنعتی دنیا مانند: آمریکا، انگلستان، چین و... مورد استفاده قرار می‌گیرد. آزند کنترل نمایندگی محصولات اتوماسیون صنعتی زیمنس، در این مطلب به بررسی کمپانی زیمنس پرداخته و نگاه اجمالی به محصولات این برند خواهد داشت. 

  تاریخچه کمپانی زیمنس

  جالب است بدانید که کمپانی زیمنس کار خود را از یک کارگاه کوچک در زیر زمین یک خانه آغاز کرد. زیمنس  در حال حاضر یک شرکت فناوری متمرکز بر صنعت، زیرساخت، حمل و نقل و مراقبت‌های بهداشتی است. از کارخانه‌های با منابع کارآمدتر، زنجیره‌های تامین انعطاف‌پذیر، ساختمان‌ها و شبکه‌های هوشمندتر گرفته تا حمل‌ونقل تمیزتر و راحت‌تر و همچنین مراقبت‌های بهداشتی پیشرفته همه در کمپانی زیمنس انجام شده و این کار را با هدف افزودن ارزش واقعی برای مشتریان انجام می‌دهد. این کمپانی با ترکیب دنیای واقعی و دیجیتال، به مشتریان خود قدرت می‌دهد تا صنایع و بازارهای خود را متحول کنند و به آن‌ها کمک می‌‌کند تا زندگی روزمره را برای میلیاردها نفر تغییر دهند.

  شرکت اتوماسیون صنعتی زیمنس در سال‌های اخیر بر حوزه‌های برق‌ سازی، اتوماسیون و دیجیتالی ‌سازی تمرکز کرده است. زیمنس یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان فناوری‌های کم مصرف و صرفه جویی در مصرف انرژی در جهان، تامین کننده پیشرو در سیستم‌های تولید و انتقال نیرو، همچنین تشخیص پزشکی است.   کمپانی زیمنس در سال مالی 2021 که در 30 سپتامبر 2021 به پایان رسید توانست 62.3 میلیارد یورو درآمد کسب کنند و درآمد خالص این کمپانی 6.7 میلیارد یورو بوده است. تا 30 سپتامبر 2021، این شرکت حدود 303000 کارمند در سراسر جهان داشته است و احتمال در حال حاضر این ارقام بیشتر شده‌اند.

  شعار کمپانی زیمنس: «ما به عنوان یک شرکت فناوری متمرکز، دنیای واقعی و دیجیتال را ترکیب می‌کنیم و به مشتریان خود کمک می‌کنیم تا با چالش‌های بزرگ زمان ما روبرو شوند. کسب‌وکارها و سازمان‌های محلی ما از آزادی کارآفرینی برای ارائه خدمات به مشتریان و بازارهای خود به بهترین شکل ممکن بهره می‌برند، ساختار به سمت ایجاد ارزش برای مشتریان، ایجاد فناوری با هدف و در نتیجه تغییر زندگی میلیاردها نفر برای بهتر شدن است. ما فناوری ایجاد می‌کنیم تا زندگی روزمره را متحول کنیم.»

  تحقیق و توسعه در زیمنس

  زیمنس هر ساله درصدی از منابع انسانی خود را به تحقیق و توسعه اختصاص می‌دهد که یک استاندارد برتر در صنعت است. این کمپانی همچنین بیش از 10 درصد از درآمد سالانه خود را در تحقیق و توسعه سرمایه گذاری می‌کند تا فناوری و محصولات جدید را به مشتریان خود ارائه دهد. شرکت اتوماسیون صنعتی زیمنس یکی از پیشگامان در زمینه تحقیق و توسعه اتوماسیون صنعتی است.

  محصولات اتوماسیون صنعتی زیمنس

  همان طور که مشاهده کردید این کمپانی در زمینه‌های مختلفی فعالیت کرده و محصولات متعددی را در زمینه اتوماسیون صنعتی تولید می‌کند. در این بخش به معرفی برخی از محصولات کمپانی زیمنس می‌پردازیم:

  پی ال سی زیمنس

  یکی از پر کاربردترین محصولات اتوماسیون صنعتی PLC (پی ال سی) است که در تمام صنایع بزرگ و کوچک و حتی ساختمان‌ها نیز می‌توان‌ آن‌ها را مشاهده کرد و زیمنس یکی از پیشگامان و برترین تولید کنندگان پی ال سی است. این کمپانی متناسب با نیاز روز جامعه تاکنون 4 مدل پی ال سی گوناگون تولید کرده است که برای استفاده در صنایع گوناگون مناسب است. مدل‎های تولید شده توسط کمپانی زیمنس عبارت است از: 

   پی ال سی زیمنس

  Modular PLC  یا پی ال سی ماژولار، پی ال سی کامپکت (Compact PLC) یا یکپارچه، Rack PLC یا پی ال سی رک و mini plc  مینی پی ال سی یا لوگو. از ویژگی‌های بارز این پی ال سی‌ها می‌توان به مواردی مانند: دارای کیفیت مطلوب، قابلیت افزایش ورودی و خروجی در برخی مدل‌ها، قابلیت مقیاس پذیری، دارای درجه حفاظت IP2، دارای  CPU هایی با کلاس‌های عملکردی مختلف، امکان گسترش با سه ماژول ارتباطی (CM) و هشت ماژول سیگنال  (SM) در برخی از مدل‌ها، دارای خروجی رله‌ای و ولتاژ 24 ولت و... اشاره کرد.

  اچ ام آی زیمنس

  یکی دیگر از محصولات به نام و پر کاربرد شرکت اتوماسیون صنعتی زیمنس اچ ام آی (HMI) است. این محصول کمپانی زیمنس دارای مدل‌های مختلفی با کارکردهای مختلف است و برای اجرای برنامه‌های تصویری با کارایی و عملکرد بالا طراحی شده است. اچ ام ای زیمنس با ابعاد مختلف صفحه نمایش (4، 7، 9، 12 و...) طراحی شده است و دارای مدل‌های با کی پد و بدون کی پد است. یکی دیگر قابلیت‌های این محصول این است که به صورت واید اسکرین بوده و قابلیت نصب به شکل عمودی را دارد. همچنین این اچ ام آی های زیمنس امکان ساپورت پنل‎های SIMATIC HMI Comfort و پنل‌های  SIMATIC HMIرا دارند. 

   اچ ام آی زیمنس

  اینورتر زیمنس

  اینورترهای تولید شده توسط کمپانی زیمنس دارای مدل‌های مختلفی بوده و کاربردهای متفاوتی نیز دارند. از مدل‌های پر کاربرد اینورتر زیمنس می‌توان به مواردی مانند: اینورتر V20   زیمنس، اینورتر G120C  زیمنس، اینورتر G120  زیمنس، اینورتر میکرومستر 440 زیمنس، اینورتر میکرومستر 430 زیمنس، اینورتر میکرومستر 420 زیمنس اشاره کرد. اگر بخواهیم برخی از ویژگی‌های مشترک بین تمام این مدل‌ها را برشماریم می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

   اینورتر زیمنس

  نصب سریع و آسان

  قابل راه اندازی با کی پد جدا شونده

  کاهش و بهینه سازی مصرف انرژی

  امکان تنظیم و ذخیره پارامترها

  امکان مانیتور کردن اطلاعات درایو

  همان طور که مشاهده کردید این محصول کارایی بالایی داشته و برای استفاده در اکثر صنایع طراحی شده است.

  منبع تغذیه زیمنس

  منبع تغذیه زیمنس سری s7-300، منبع تغذیه زیمنس سری s7400، منبع تغذیه زیمنس سری s7-1500، منبع تغذیه سیتاپ زیمنس ((siemens sitop power supply، انواع منابع تغذیه لوگو ورژن 8، منبع تغذیه زیمنس سری s7-1200 مدل‌های مختلف منبع تغذیه هستند که توسط شرکت اتوماسیون صنعتی زیمنس تولید شده‌اند. این منبع تغذیه برای استفاده در تغذیه انواع PLC ،HMI، کنترلرهای دما، تکس پنل و... مناسب است و از کارایی و کیفیت بالایی نیز برخوردار است. از مزایای بارز این محصول می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  بازدهی بالا

  پایدار و کارآمد

  مقاوم در برابر ارتعاش و شوک

  ایجاد گرمای تولیدی کم

  دارای منبع تغذیه سوئیچینگ

  توان مصرفی کم

  کوچک و کاربردی

  قیمت مناسب

  مواردی را که در بالا ذکر کردیم جز ویژگی‌های مشترک منبع تغذیه زیمنس است. برای اطلاعات بیشتر در مورد منبع تغذیه زیمنس می‌توانید اینجا مراجعه کنید.

  سروو زیمنس

  سروو زیمنس شامل سروو درایو زیمنس SINAMICS V90 و سروو موتور زیمنس  SIMOTICS S-1FL6است. این محصول برای کاربرد متناسب با منبع تغذیه تک فاز و سه فاز طراحی شده است و داری رنج توانی 0.05  تا 7.0 کیلو وات است. از ویژگی بارز این محصول می‌توان به مواردی مانند: دارای شفت به طول‌های 20، 30، 40 و 50 میلی‌متر، درجه حفاظت IP 65، ماکزیمم سرعت  2000، 3000 دور بر دقیقه، کنترل موقعیت ورودی، موقعیت اینرسی، کنترل گشتاور، سرعت، جابه‌جایی بین دو موقعیت و... اشاره کرد.

  خرید انواع محصولات زیمنس

  یکی از برندهای جهانی تولید اتوماسیون صنعتی، شرکت اتوماسیون صنعتی زیمنس است. از انواع محصولات زیمنس می‌توان به سروو موتور زیمنس، منبع تغذیه زیمنس، پی ال سی زیمنس، اینورتر زیمنس و... اشاره کرد. برای اطلاع از قیمت و خرید محصولات اتوماسیون صنعتی زیمنس می‌‎توانید از آزند کنترل نمایندگی محصولات اتوماسیون صنعتی زیمنس از طریق واتساپ استعلام بگیرید.

 • TECO

  شرکت اتوماسیون صنعتی تکو

  یکی از شرکت‌های به نام در زمینه تولید محصولات اتوماسیون صنعتی برند تکو است. این کمپانی تا کنون توانسته اینورتر یا درایو تکو، HMI ها یا رابط های انسان ماشین، کنترلرها، سروو موتور و... را تولید و به بازار جهانی عرضه کند. شرکت اتوماسیون صنعتی تکو با توجه به نیاز جهانی و راحتی کار کاربران تا کنون توانسته است بازارهای جهانی را فتح کند. در بسیاری از کشورهای صنعتی دنیا از محصولات کمپانی تکو در صنایع استفاده می‌شود.

  محصولات تکو

  تاریخچه کمپانی تکو

  Teco  یکی از تولید کنندگان پیشرو سیستم‌های تنظیم و کنترل در دسته PLC (Programmable Logic Controller) است که بر اساس دستورالعمل‌های معتبر و شناخته شده بین المللی IEC/EN 61131 ساخته و آزمایش شده است. شرکت اتوماسیون صنعتی تکو عضو سازمان بین المللی PLCopen است که این استانداردها را توسعه و ترویج می‌دهد و کنترل کامل محصولات خود و همچنین رویه‌های تولید را مطابق با استاندارد EN ISO 9001 فراهم می‎کند.

  کمپانی تکو عمر طولانی مدت محصولات خود را تضمین می‌کند و پشتیبانی فنی و خدماتی را برای آن‌ها فراهم کرده است. از جمله ویژگی محصولات تکو، افزایش قابلیت اطمینان عملیاتی و قابلیت ارتباط پیچیده محصولات خود است با توجه به ظرفیت‌های بالای توسعه و تولید، شرکت، محصولات خود را به طور مداوم نوآوری می‎کند و همه این موارد با توجه به سازگاری معکوس آناین کمپانی انجام می‌شود.

  نگاه اجمالی به دستاوردها و خدمات انجام شده توسط کمپانی تکو را می‌توانید در زیر مشاهده کنید:

  1919: دستگاه‌های تلفن و تلگراف  B.K Prchalové

  1934: پورتال اریکسون و شرکت تلفن و سانترال خودکار

  1945: تسلا کولین

  1966: اولین کنترل NC

  1976: اولین PLC

  1989: نسل جدید PLC Tecomat: NS950

  1993: Teco s.r.o تاسیس شد

  1994: Teco  تاسیس شد

  1997: کنترلر Tecoreg DDC با نام تجاری جدید

  2003: PLC جدید ماژولار Tecomat TC700

  2007: جدید جمع و جور و مدولار Tecomat Foxtrot

  شرکت اتوماسیون صنعتی تکو همکاری نزدیک با دانشکده‌ها و دانشگاه‎های فنی چک دارد. کنترل کننده‌های Tecاین کمپانی در تعداد زیادی از پایان نامه‌های فارغ التحصیلی استفاده شده است. توسعه دهندگان Teco نویسندگان بسیار معتبر کتاب‌های درسی و راهنماهایی هستند که با تکنیک‌های اتوماسیون و کنترل سروکار دارند.

  کمپانی تکو محصول خود را در کشورهای مختلف از طریق شرکای تجاری و یکپارچه سازهای سیستم خود به فروش می‌رساند. همچنین این کمپانی فعالیت‌های خود را در زمینه توزیع عمدتاً بر روی شرکت‌های کاربردی، تحقق یا مهندسی فعال در زمینه اتوماسیون، اندازه گیری و کنترل متمرکز می‌کند.

  این کمپانی برای مشتریان خود خدماتی نیز در نظر گرفته است که عبارت‌اند از: 

  خدمات مشاوره و خط تلفن را به صورت رایگان ارائه می‌دهد.

  شرکت تکو مشتریان خود را از طریق آموزش‌های منظم مهندسین پروژه، برنامه نویسان و کاربران نهایی پشتیبانی می‌کند.

  ارائه خدمات در مدت ضمانت 36 ماهه و خدمات پس از فروش مستمر، هر دو به صورت 24 ساعته.

  شرکت اتوماسیون صنعتی تکو به معنای محافظت طولانی مدت از سرمایه گذاری مشتری است.

  گواهینامه‌های کسب شده توسط تکو

  در این بخش می‌توانید گواهینامه‌های را که تا کنون این کمپانی کسب کرده است را مشاهده کنید:

  CP-1000, CP-1003, CP-1970, IB-1301, OS-1401, IR-1501, IT-1602, IT-1604, C-OR-0011M-800, C-JC-0006M, C-DM- 0006M-ILED، C-DM-0402M-RLC، C-IB-1800M، CF-1141، C-RC-0003R-Design، C-WS-0400R-Logus، C-RI-0401R-Logus، C-OR- 0202B، C-LC-0202B، C-JC-0201B، C-DL-0064M، C-JR-0203S، C-WG-0503S، C-IT-0908S-PNP، C-WS-0200R-Logus، C- RQ-0600R-CHT

  محصولات اتوماسیون صنعتی تکو

  در این بخش به طور اجمالی به معرفی محصولات اتوماسیون صنعتی تکو خواهیم پرداخت:

  اینورتر تکو

  همان طور که گفته شد یکی از محصولات تولید شده توسط کمپانی تکو، اینورتر تکو است. از جمله اینورترهای تولید شده توسط این کمپانی می‌توان به اینورتر تکو سری E310+، اینورتر تکو سری T310، اینورتر تکو سری F510، اینورتر تکو سری S310، اینورتر تکو سری A510، اینورتر تکو سری A510S اشاره کرد که دارای ویژگی‌ها و کارکردهای بالایی هستند. درادامه به بررسی بیشتر ویژگی اینورتر تکو خواهیم پرداخت:

  اینورتر تکو

  قابلیت نمایش پارنترهای مختلفی بر روی صفحه نمایش مانند: ولتاژ، فرکانس، ورژن برنامه، خطا و جریان.

  دارای فانکشن Speed Search

  مد کنترلی Vector Control و V/F

  دارای فرکانس حامل 1 تا 12 کیلو هرتز

  امکان قفل پرامتر

  دارای فن داخلی

  قابلیت کنترل فن

  صفحه نمایشگر به صورت LED و  LCD

  امکان قفل پارامترها و  پسورد گذاری 

  دارای رزولوشن 0.01Hz

  امکان نمایش پارامترهای  مختلفی مانند: جریان، ولتاژ، فرکانس، سرعت، دما و...

  دارای فرکانس حامل تا 16 کیلوهرتز و تنظیم اتوماتیک این فرکانس با توجه به رنج درایو

  امکان شروع به کار مجدد درایو در صورت قطعی برق

  دارای 2 مد کنترلی V/F  و مد وکتور کنترل

  دارای زمان‌های روشن و خاموش اختصاصی  Acc/Dec

  سروو موتور تکو

  سروهای کمپانی تکو دارای عملکردهای بالایی بوده وبرای کار در انواع صنایع سبک و سنگین مناسب است. از جمله ویژگی‌های این مدل سرو تکو می‌توان به مواردی مانند: لحاظ ظاهری جمع و جور، عملکرد بالا ، رمزگذار 2500ppr، قابل انطباق با عملکردهای دیگر از لحاظ گشتاور ، سرعت ، موقعیت ، موقعیت از نقطه به نقطه و توابع سوئیچینگ حالت مخلوط، دارای رابط ارتباطی داخلی RS232 / RS485. 5. سروو موتور TECO رابط کاربری انسانی. TSTA / TSTAP مشخصات محصول سری / مدل: 400W TSTA15C / TSTAP15C + TSC06401C3NT3001 750W TSTA20C / TSTAP20C + TSB08751C3NT3001 1KW TSTA30C / TSTAP30C + TSB13102B3NTA001 1.5KW TSTA50D / TSTAP50D + TSB13152B3NTA001 2KW TSTA50D / TSTAP50D + TSB13202B3NTA001 3KW TSTA75D / TSTAP75D + TSB13302B3NTA001 و... اشاره کرد.

  کنترلر  (PLC) تکو

  یکی دیگر از محصولات تولید شده توسط کمپانی تکو پی ال سی (PLC) است. پی ال سی های تولید ده توسط این کمپانی دارای سری‌های متفاوت با ویژگی‌های کاربردی است که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت. از جمله سری‌های پی ال سی تکو می‌توان به، پی ال سی تکو سری TC700، پی ای سی تکو TC800 و... اشاره کرد.

  از ویژگی این پی ال سی می‌توان مواردی مانند: دارای خروجی آنالوگ، دارای ورودی آنالوگ، دارای ورودی و خروجی دیجیتال، دارای پورت ارتباطی پروفی نت، دارای صفحه نمایشگر و... اشاره کرد.

  HMI تکو

  اچ ام ای (HMI) تکو دارای قابلیت‌های مانند ارزیابی و کنترل فرایندها، قابلیت ارتباطی اترنت، تکو دارای صفحات باکیفیت لمسی از سایز ۴/۳ اینچ تا ۱۵ اینچ، قابلیت  اتصال مطابق با پروتکل های ارتباطات صنعتی، مطابق با پروتکل های ارتباطات صنعتی و... است.

  خرید محصولات اتوماسیون صنعتی تکو

  همان طور که گفته شد تکو (TECO) یکی از برندهای به نام تولید کننده محصولات اتوماسیون صنعتی است و تاکنون محصولات زیادی را تولید و عرضه کرده است. محصولات این کمپانی شامل: پی ال سی تکو، اینورتر تکو، سروو تکو، اچ ام آی تکو است. این محصولات با توجه به کیفیت بالایی که دارند از قیمت مناسبی برخوردار هستند. برای خرید محصولات اتوماسیون صنعتی تکو می‌توانید به آزندکنترل نمایندگی محصولات تکو مراجعه کنید.

 • آیمستر - ADT

  شرکت ADT بهترین شرکت تولید کننده محصولات و تجهیزات برق صنعتی در کشور کره جنوبی می باشد که در سال ۱۹۹۹ تاسیس گردیده است.
  الویت اصلی شرکتADT رضایت خاطر مشتریانش است.ADT تمرکز خود را جهت کنترل موتورها و راه های تبدیل نیرو با بهترین کیفیت و استفاده از تکنولوژی های روز دنیا بکارگرفته است.
  ADT در سال ۲۰۱۰ قرارداد OEM را با شرکت صنایع سنگین HYUNDAI برای تولید اینورترهای low-voltage به ثبت رسانید.
  این شرکت از سال ۲۰۱۶ محصولات این شرکت با برند imaster روانه بازارشد.
  اینورتر آیمستر در رده برترین برندهای جهانی عرصه درایو قرار گرفته است.

  اطلاعات تکمیلی در مورد تاریخچه فعالیت شرکت ADT

  درایو iMASTER  در 4 مدل U1 ، A1 و E1 و C1 ارائه شده است.
  imasterU1 : مدل ارتقا یافته fuji ژاپن،برای کاربردهای عمومی نظیر کنترل موتورهای صنعتی با کاربری سبک
  imasterE1 : مدل ارتقا یافته Hyundai کره، برای کاربردهای سنگین
  imasterA1: مدل ارتقا یافته ABB آلمان،برای کاربردهای سنگین و فوق سنگین

  imasterC1: در مدل سه فاز با رنج توانی (5.5kw-22kw) ارائه می شود. اینورتر iMASTER C1  دارای کنترل ترمز خارجی ، جهت استفاده در آسانسور و بالابر می باشد.

  درایو IMASTER دارای ۱۸ ماه گارانتی می باشد.

  اینورتر آیمستر

 • اشنایدر - Schneider

  نگاهی مختصر به اشنایدر الکتریک (Schneider electric)

  تاریخ تاسیس شرکت اشنایدر الکتریک در سال 1836 میلادی بوده که  حدود  170 سال سابقه حضور در بازار جهانی دارد. اشنایدر الکتریک یک شرکت فرانسوی می باشد . بنیانگذاران این شرکت دو برادر آلمانی بودند و با شعار << صرفه جویی انرژی>> کار خود را ادامه دادند و در دوران عصر الکترونیک و کامپیوتر بعنوان ارائه دهنده ی راه حل توسعه ارتباطات کسب و کار عاقلانه و آینده محور را پایه گذاری کردند.

  اشنایدر الکتریک به عنوان متخصص در سطح جهانی در مدیریت انرژی با فعالیت در بیش از 100 کشور، راه حل های جامعی برای داشتن انرژی ایمن، قابل اعتماد، اثر گذار، قابلیت تولید بالا و سازگار با محیط زیست ارائه می دهد.

  Schneider electric  حدود 000, 110 کارمند دارد و میزان فروش آن در سال 2010 € 16.9 بیلیون بوده است و با مشارکت فعال شرایطی ایجاده کرده است که سازمان ها و کاربر ها بتوانند از حداکثر انرژی بهرمند باشند.

  ساختارهای سازمانی – تکنولوژی در حال توسعه و وسعت فعالیت اشنایدر الکتریک

 • اف جی - FG

  نمایندگی FG

   نمایندگی FG اف جی محصولات این برند را با قیمت مناسب عرضه می کند.
  از نظر قیمت و کیفیت برند اف جی یکی از برند های متوسط چینی و با قیمت مناسب است.
  اما کیفیت این برند همانند برند هایی چون ویکا و سایر برند های ترکیه ای نیست و اصلا نمیتوان انتظار یک برند اروپایی را داشت.

  محصولات کمپانی FG

  کمپانی اف جی در زمینه اندازه گیری فشار و دما فعال است.
  و محصولات خود را روز به رو گسترش می دهد و تنوع محصولات خود را زیاد میکند.
  در حال حاضر محوصولات این برند در گروه های زیر جای میگیرند.

  1- گیج های فشار خشک
  2- گیج های فشار روغنی
  3- ترمومتر دما
  4- ترانسمیتر فشار
  5- پرشر مانوستات

  دو آیتم آخر جزء محصولات اخیر این کمپانی است.
  ترمومتر ها و گیج های فشار FG در نمایندگی فروش عرضه میشوند.

 • اچ پی مونت - Hpmont

   درایو Hpmont با کیفیت و قیمت مناسب . مناسب برای اپلیکیشن های پمپ و فن و ماشین سازی ها و انواع کاربرد های نیمه سنگین و سبک با قابلیت های کارامد می باشد.

  انواع اینورتر اچ پی مونت

 • فلکسم - FLEXEM

  درباره فلکسم :

  شرکت فلکسم براساس علم و فناوری نوین (نرم افزار و سخت افزار)، کاملا تخصصی در زمینه تولید HMI و PLC و دستگاه های کنترلر و ارتباط از راه دور، فعالیت خود را از سال 2010 آغاز کره است. شرکت فلکسم دارای نمایندگی های بیشماری در کشورهای مختلف از جمله ایران می باشد و بدین وسیله توانسته است،تمامی محصولات خود را در زمینه های مختلف در اختیار مهندسین زبده و علاقه مندان به تکنولوژی  روز و همچنین محققین قرار دهد.

 • لایت آن - Liteon

  شرکت لایت‌آن در سال 1975 تاسیس شد. این شرکت با دارا بودن بیش از 55 کارخانه و 38000 کارمند در سراسر دنیا از پیشروترین شرکت های تکنولوژی در سطح دنیا می باشد

 • لیدشاین - Leadshine

  معرفی شرکت لیدشاین

  در سال 1997 توسط وارن لی, پروفسور فارغ التحصیل دانشگاه ام آی تی, شرت لیدشاین تکنولوژی تاسیس گردید.
  شرکت لیدشاین تکنولوژی با بیش از سی دفتر در شهر شنزن کشور چین, پیشرو در طراحی, ساخت, فروش و پشتیبانی مطمعن و مقرون به صرفه درایور و استپ موتور و... با تکنولوژی روز دنیا می باشد.
  لیدشاین ارئه دهنده محصولات مختلفی از جمله سروو درایور, استپ موتور, سروو موتور, موتور و... می باشد.
  در حال حاضر لیدشاین یکی از بزرگترین شرکت های تولید درایور در جهان است. این شرکت ارائه کننده راه کار و محصولات با کیفیت به ده ها صنعت و هزاران تولیدی در آسیا, اروپا, آمریکای شمالی و جنوبی, استرالیا و آفریقا می باشد.
  با رهبری دکتر لی, لیدشاین با یکی از قوی ترین تیم های تحقیق و توسعه (بیش از صد نفر) در این صنعت می باشد.
  این تیم شامل افرادی با تحصیلات بالا (پی اچ دی و کارشناسی ارشد) در مهندسی الکترونیک و دستگاه های کنترلی, مکانیک, مکاتروینک و کامپیوتر می باشد. رزومه درخشان این افراد و تجربه آن ها موجب شد که لیدشاین امکان طراحی محصولاتی با کیفیتی بسیار بالا بر پایه به روزترین و کارآمدترین تکنولوژی را دارا باشد.
  لیدشاین با اداره ی تاسیسات مجهز با کارمندانی متخصص, دارای استاندارد ISO-9001, فرآهم آورنده ی محصولات در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد.
  لیدشاین موفق در ارائه قطعات به هزاران صنعت از جمله ساخت دستگاه های سی ان سی فرز, آسیاب, پلاسما, ماشین تراش, لیزر برش, حکاکی و مارکینگ, پرینترهای جوهری, پلاترها, تجهیزات الکترونیکی, پزشکی, بازرسی, بسته بندی و... است.
 • چینت -CHINT

  چینت الکتریک بزرگترین و معتبرترین تولیدکننده تجهیزات صنعت برق در کشور چین می باشد.
  این شرکت در زمینه تولید تجهیزات توزیع و انتقال(فشار قوی و متوسط)، تجهیزات برق فشار ضعیف ،تجهیزات برق ساختمانی، لوازم اندازه گیری و سلولهای خورشیدی فعالیت می کند.

 • کاکن - Kakon

  شرکت کاکن کره ی جنوبی پیشتاز تولید رله و تجهیزات Low Voltage در کشور کره ی جنوبی می باشد، محصولات دیگر این شرکت عبارت انداز:

  ✅انواع سنسورهای القایی و خازنی درابعاد و اندازه های مختلف
  ✅انواع سنسورهای نوری و سنسور تشخیص رنگ
  ✅انواع فیوزهای تک پل و دو پل در دو مدل روشنایی و موتوری در رنج های مختلف جریانی
  ✅انواع انکودرهای افزایشی در رنجهای مختلف پالس خروجی
  ✅سیستم های مانیتورینگ HMI
  ✅سبد کاملی از رله های مختلف در طرح های مختلف
  ✅انواع میکروسوئیچ ها

 • کنوتک - CONOTEC

  معرفی برند CONOTEC

  CONOTEC یکی از شرکت‌ های معروف کشور کره‌ در صنعت برق می‌باشد که فعالیت خود را در سال 1990 میلادی با مسئولیت محدود آغاز کرده است . 

  این شرکت به عنوان تولید کننده و صادر کننده پیشرو خود را معرفی می‌کند .

  Conotec با شعار حفظ زندگی بهتر جهت توسعه فن‌آوری در تلاش است با حفظ تنوع محصولات و کیفیت  آنها رضایت همه مشتریان را جلب کند .رشد چشمگیر از بدو ورود به این عرصه و همچنین سرمایه گذاری و تلاش مداوم توانسته خود را در صدر شرکت‌های صادرکننده محصولاتش به کشورهای آسیای شرقی ، مرکز و آمریکای جنوبی قرار دهد .

  ازمحصولات این شرکت می‌توان به انواع کنترلر از قبیل کنترار رطوبت ، کنترلر دما، مولتی پنل متر ، تایمر ، ماشین آلات بازرسی برای تهویه هوا اشاره کرد که در طی سال‌های 1990 تا به امروز فعالیت می‌کند .

  گروه  فنی و مهندسی آزندکنترل  با هدف رضایتمندی مشتریان و توجه به نیاز بازار برق و اتوماسیون صنعتی محصولات conotec را بفروش می رساند .

فهرست

کارشناس فروش : ۰۹۱۲۴۷۴۴۸۵۷

حساب کاربری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم