AUTONICS

AUTONICS

شرکت اتوماسون صنعتی آتونیکس

شرکت اتوماسون صنعتی آتونیکس

یکی از کمپانی‌های بزرگ با تولیدات متنوع و با کیفیت در زمینه لوازم اتوماسیون صنعتی، کمپانی آتونیکس است. شرکت اتوماسیون صنعتی آتونیکس اکنون به یکی از غول‌های صنعتی تبدیل شده و به تمام نقاط جهان محصولات خود را صادر می‌کند. آزند کنترل نمایندگی محصولات آتونیکس در این مطلب قصد دارد به صورت اجمالی به معرفی محصولات اتوماسیون صنعتی آتونیکس بپردازد.

تاریخچه کمپانی آتونیکس

آتونیکس (Autonics) یک ارائه دهنده قابل اعتماد جهانی، راه حل‌های اتوماسیون صنعتی در کره جنوبی است. کمپانی آتونیکس ارائه دهنده پیشرو در زمینه راه حل‌های اتوماسیون صنعتی با طیف گسترده‌ای از محصولات است، که در سراسر جهان به بازار عرضه می‌شوند. محصولات اصلی این کمپانی شامل سنسورهای مختلف، کنترل‌کننده‌ها، دستگاه‌های حرکتی، تجهیزات اندازه‌گیری، سیستم‌های علامت‌گذاری لیزری، تجهیزات اتصال و غیره است. محصولات شرکت اتوماسیون صنعتی آتونیکس توسط مهندسان در کاربردهای مختلف صنعتی مورد اعتماد و پذیرفته شده‌اند و فناوری تولید شده توسط این کمپانی به طور گسترده در دستگاه‌های اتوماسیون روزانه به کار می‌رود.

تاریخچه کمپانی آتونیکس 

آتونیکس با داشتن 12 دفتر بین المللی در کره جنوبی، چین، ژاپن، هند، ویتنام، اندونزی، مالزی، روسیه، ترکیه، ایالات متحده آمریکا، برزیل، مکزیک، قادر به ارائه راه حل‌های اتوماسیون جامع برای مشتریان خود در سراسر جهان است. 

تحقیق و توسعه در آتونیکس

آتونیکس هر ساله حدود 20 درصد از منابع انسانی خود را به تحقیق و توسعه اختصاص می‌دهد که یک استاندارد برتر در صنعت است. این کمپانی همچنین بیش از 10 درصد از درآمد سالانه خود را در تحقیق و توسعه سرمایه گذاری می‌کند تا فناوری و محصولات جدید را به مشتریان خود ارائه دهد. شرکت اتوماسیون صنعتی آتونیکس در حال حاضر دو موسسه تحقیق و توسعه جداگانه برای سنسور و کنترل و اندازه گیری دارد؛ که به تولید محصولات جدید در این زمینه می‌‌پردازد. 

مروری کوتاه بر تاریخچه شرکت آتونیکس

در جدول زیر به مروری اجمالی از تاریخچه این کمپانی می‌پردازیم:

تحقیق و توسعه در آتونیکس

محصولات اتوماسیون صنعتی آتونیکس

همان طور که گفته شد محصولات تولید شده توسط کمپانی آتونیکس بسیار زیاد و متنوع است در این بخش نگاهی کلی به محصولات تولید شده توسط این شرکت می‌اندازیم:

کنترلر دما  و رطوبت آتونیکس

کنترل‌های دما و رطوبت آتونیکس برای کاربردهای متفاوت بسیار مناسب است و دارای مدل‎‌های متفاوتی است. کنترل‎های دمای تولید شده توسط این شرکت دارای مقاومت بالایی بوده و دماهای 20- تا 150 را تحت پوشش قرار می‌دهد. همچنین جنس بدنه کنترل‌های دمای آتونیکس از فولاد زد زنگ بوده و برای همه مناطق جغرافیایی مناسب است. کنترل‌های رطوبتی این محصول نیز از این قاعده مستثنا نبوده و رطوبت 0 تا 99 درصد را بدون کوچک‌ترین آسیبی پوشش می‌دهند.

 کنترلر دما  و رطوبت آتونیکس

سنسور القایی آتونیکس

یکی دیگر از محصولات شرکت اتوماسیون صنعتی آتونیکس، سنسور القایی است. این سنسور برای تشخص غیر تماسی اجسام بسیار کاربرد دارد و دارای حساسیت بالایی نیز است. سنسور القایی آتونیکس دارای قطرهای متفاوت و منبع تغذیه 12 - 24 VDC است. این محصول دوام و طول عمر بالایی دارد و برای استفاده در صنایع با دقت و سرعت بالا بسیار مناسب است.

سنسور خازنی آتونیکس

یکی دیگر از محصولات به نام کمپانی آتونیکس سنسور خازنی است. سنسور خازنی آتونیکس نیز دارای مدل‌های مختلف با قطرهای گوناگون است و برای استفاده در صنایع با دقت بالا و بسیار حساس مناسب است. این سنسورها داری ویژگی‌هایی مانند: نوع سیم و برق DC 3 سیم 12-24VDC، محدوده دمای محیط عملکرد برابر است با 25- تا 70 درجه سانتی‌گراد و ذخیره سازی برابر است با  30- تا 80 درجه سانتی‌گراد، محدوده رطوبت محیط عملکرد و ذخیره سازی برابر است با 35 درصد تا 95 درصد و... هستند. همچنین این محصول دارای جنس بدنه مقاوم بوده و از کیفیت بالایی نیز برخوردار است.

سنسور نوری آتونیکس

سنسور نوری کمپانی آتونیکس یکی از سنسورهای بسیار پرکاربرد و مناسب برای صنایع مختلف است. سنسورهای نوری تولید شده توسط این کمپانی در مدل‌های مختلفی مانند سنسور نوری آتونیکس (فتو الکتریک یا چشمی)  یعنی سنسور نوری دو طرفه آتونیکس، سنسور نوری یک طرفه آتونیکس، سنسور نوری آینه دار آتونیکس، پرده نوری آتونیکس، سنسور نوری تشخیص رنگ آتونیکس تولید می‌شود که هر کدام آن‌ها نیز خود دارای سری‌های مختلفی هستند. از ویژگی بارز این محصول می‌توان به مواردی مانند تشخیص رنگ بسیار قابل اعتماد و پایدار با تطابق رنگ فوق العاده، دارای حفاظت IP67 و استاندارد IEC، دقت تطبیق رنگ بالا، برخی از این مدل‌ها برای نصب در فضای کوچک بسیار مناسب هستند و... اشاره کرد.

 سنسور نوری آتونیکس

پنل میتر (نمایشگر) آتونیکس

پنل میتر یا پانل میتر آتونیکس ابزاری برای جهت نمایش و کنترل متغیرهای آنالوگ همچون: ولتاژ، جریان، فرکانس و سرعت است و داری دو مدل پنل میتر آنالوگ و پنل میتر دیجیتال از نظر نوع و نمایش مقادیر اندازه گیری است. از ویژگی‌های بارز پنل میتر (نمایشگر) آتونیکس می‌توان به دقت بالا مناسب برای اندازگیری ولتاژ، جریان و... نام برد.

 پنل میتر آتونیکس 

پنل میتر آتونیکس

سنسور فشار آتونیکس

شرکت اتوماسیون صنعتی آتونیکس یکی از بهترین سنسورهای فشار را تولید می‌کند که مناسب برای اندازه گیری انواع فشار مایعات و گاز است. سنسور فشار آتونیکس دارای 6 مدل است که به بازار عرضه می‌شود. سنسور فشار این کمپانی یکی از سنسورهای پر کاربرد برای مصارف صنعتی مانند: صنایع نساجی، صنایع لاستیک و پلاستیک، انبارها، صنایع غذایی و آشامیدنی، بسته بندی، داروخانه، تجهیزات قطعات الکترونیکی و صنایع ماشین ابزار و کلیه ابزارهایی است که به تشخیص دقیق و سنجش فشار هوا نیاز دارند است. از ویژگی بارز این سنسور مواردی مانند: دارای صفحه نمایش دیچیتال برای نمایش فشار گاز، روغن و مایع، عملکرد تغییر خودکار سطح فشار مطابق با تغییر فشار اولیه، ارائه خروجی پایدار و دقیق را ارائه و... اشاره کرد.

استپ موتور و استپ درایو آتونیکس

استپ موتورها و استپ داریوهای آتونیکس این کمپانی در ابعاد و اندازه‌های مختلف برای کارایی متفاوت تولید می‌شوند. این محصولات دارای فازها و خروجی‌ها و ورودی‌های متفاوتی است و از عمر و دوام بالایی نیز برخوردار است. 

خرید انواع محصولات آتونیکس

یکی از برندهای جهانی تولید اتوماسیون صنعتی شرکت اتوماسیون صنعتی آتونیکس است. این شرکت انواع محصولات را تولید کرده و به عنوان یک شرکت با کیفیت در دنیا شناخته می‌شود. از محصولات اتوماسون صنعتی آتونیکس می‌توان به نمایشگر آتونیکس، سنسور فشار آتونیکس، سنسور خازنی آتونیکس، کنترلر دما و رطوبت آتونیکس و... اشاره کرد. برای اطلاع از قیمت و خرید محصولات اتوماسیون صنعتی آتونیکس می‌‎توانید از آزند کنترل نمایندگی محصولات اتوماسیون صنعتی آتونیکس از طریق واتساپ استعلام بگیرید.

فیلتر توسط
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه سنسور القایی آتونیکس PR08-2DN سنسور القایی آتونیکس PR08-2DN سنسوری با ویژگی هایی کلی مثل فاصله ی تشخیص 2mm،قطر 8mm،کابلی،سه سیمه،NPN NO می باشد.
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه آمپلی فایر فیبر نوری آتونیکس BF4R آمپلی فایر فیبر نوری آتونیکس BF4R یک تقویت کننده فیبر نوری با عملکرد بالا بوده که با داشتن ساختاری Compact و کوچک قابلیت نصب در فضاهای باریک را دارا می باشد. این...
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل وبررسی کوتاه انکودر آتونیکس E30S4-100-3-T-24 انکودرهای آتونیکس  E30S4-100-3-T-24  یک انکودر روتاری افزایشی با خروجی قطب توتم است. مناسب برای اندازه گیری زاویه، موقعیت، دور، سرعت، شتاب و فاصله است و با توجه به...
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه سنسور القایی آتونیکس PR08-2DN2   سنسور القایی آتونیکس PR08-2DN2 سنسوری با ویژگی هایی کلی مثل فاصله ی تشخیص 2mm،قطر 8mm،کابلی،سه سیمه،NPN NC می باشد.
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه سنسور القایی آتونیکس PR08-2DP سنسور القایی آتونیکس PR08-2DP سنسوری با ویژگی هایی کلی مثل فاصله ی تشخیص 2mm،قطر 8mm،کابلی،سه سیمه،PNP NO می باشد.
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه سنسور القایی آتونیکس PR08-2DP2 سنسور القایی آتونیکس PR08-2DP2 سنسوری با ویژگی هایی کلی مثل فاصله ی تشخیص 2mm،قطر 8mm،کابلی،سه سیمه،PNP N.C می باشد.
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه سنسور القایی آتونیکس PR12-2AC سنسور القایی آتونیکس PR12-2AC سنسوری با ویژگی هایی کلی مثل فاصله ی تشخیص 2mm،قطر 12mm،کابلی،ACدوسیم ،N.C می باشد.
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه سنسور القایی آتونیکس PR12-2AO سنسور القایی آتونیکس PR12-2AO سنسوری با ویژگی هایی کلی مثل فاصله ی تشخیص 2mm،قطر 12mm،کابلی،ACدوسیم ،N.O می باشد.

فهرست

کارشناس فروش : ۰۹۱۲۴۷۴۴۸۵۷

حساب کاربری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم