محصولات آموزشی 

نمایش 1 - 7 از 7 آیتم
 • 108,000 تومان 120,000 تومان موجود
  ارزان شد!
  تحلیل و بررسی کوتاه فیلم  آموزشی HMI2 و Macro2 دلتا سی دی آموزشی فیلم  آموزشی HMI2 و Macro2 دلتا  تمامی صنعتگران و دلتاکاران را با  آخرین و پیشرفته ترین موارد آموزشی مربوط به اچ ام آی های دلتا و نحوه ی ماکرونویسی در آن را آشنا نموده و تمامی شما صنعتگران را آماده ی انجام پروژه های پیشرفته تر می نماید.
 • 108,000 تومان 120,000 تومان موجود
  ارزان شد!
  تحلیل و بررسی کوتاه فیلم  آموزشی جامع لوگو زیمنس سی دی آموزشی جامع لوگو زیمنس تمامی صنعتگران و زیمنس کاران را با پی ال سی لوگو ورژن 8 و نحوه ی برنامه نویسی آن و ... به صورت کامل آشنا نموده وحتی موارد ترکیبی دیگر چون آموزش شبکه کردن لوگوی زیمنس و اچ ام آی دلتا در آن نیز آموزش داده می شود.
 • 139,500 تومان 155,000 تومان موجود
  ارزان شد!
  تحلیل وبررسی کوتاه فیلم آموزشی مجموعه مثال کاربردی 3 دلتا و سایر برندها فیلم آموزشی مجموعه مثال کاربردی 3 دلتا و سایر برندها، اولین مجموعه آموزشی در حوزه ی اتوماسیون صنعتی محسوب می شود که توانسته تمامی برندهای مطرح اتوماسیونی کشور (زیمنس ،اینوت،ال اس و...) را در قالب یه مجموعه منسجم بگنجاند و بحث شبکه مدباس مولتی برند در این مجموعه به صورت کامل آموزش داده...
 • 139,500 تومان 155,000 تومان موجود
  ارزان شد!
  تحلیل و بررسی کوتاه  فیلم آموزشی جامع نرم افزار iX Developer ( مجموعه 1) سی دی آموزشی جامع نرم افزار iX Developer ( مجموعه 1) آموزش مانیتورینگ صنعتی PC BASE توسط نرم افزار IX Developer و تجهیزات دلتا می باشد و با توجه به اینکه محصولات دلتا  نرم افزار مانیتورینگ  قوی تحت PC ندارند می تواند مورد توجه صنعتگران بویژه دلتاکاران قرار بگیرد.
 • 139,500 تومان 155,000 تومان موجود
  ارزان شد!
  تحلیل و بررسی کوتاه فیلم آموزشی جامع نرم افزار IX DEVELOPER ( مجموعه 2) سی دی آموزشی جامع نرم افزار iX Developer ( مجموعه 2) آموزش مانیتورینگ صنعتی PC BASE توسط نرم افزار IX Developer و تجهیزات دلتا می باشد و با توجه به اینکه محصولات دلتا  نرم افزار مانیتورینگ  قوی تحت PC ندارند می تواند مورد توجه صنعتگران بویژه دلتاکاران قرار بگیرد.
 • 139,500 تومان 155,000 تومان موجود
  ارزان شد!
  تحلیل و بررسی کوتاه فیلم آموزشی شبکه های صنعتی زیمنس ،دیتالاگینگ و وب سرور در تیا پورتال  سی دی آموزشی شبکه های صنعتی زیمنس ،دیتالاگینگ و وب سرور در تیا پورتال آموزش شبکه های صنعتی مهمی چون پروفینت و مدباس و در غالب چندین مثال کامل و تشریح کامل دیتالاگینگ و وب سرور در تیا پورتال به بهترین شکل ممکن آموزش می دهد و می تواند مورد توجه صنعت گران بویژه زیمنس...
 • 79,200 تومان 88,000 تومان موجود
  ارزان شد!
  تحلیل و بررسی کوتاه فیلم آموزشی برق صنعتی و مدار فرمان در نرم افزار شبیه ساز مدار فرمان EKTS این مجموعه ی آموزشی برق صنعتی  برگرفته از کتاب برق صنعتی و مدار فرمان هنرستان  تمامی مطالب را به صورت روان از صفر تا صد از پایه ترین مطالب تا آموزش  مدار فرمان در نرم افزار شبیه ساز مدار فرمان EKTS  برای شما در قالب ویدیو تشریح می کند.
نمایش 1 - 7 از 7 آیتم
 • سی دی آموزشی
  سی دی آموزشی

  چرا سی دی آموزشی؟

  آزند کنترل در راستای رسالت خود که پشتیبانی کامل فنی و فروش از تمام محصولات اتوماسیون صنعتی می باشد تمامی منابع آموزشی موجود در بازار صنعت که انواع سی دی آموزشی( اتوماسیون صنعتی دلتا،اتوماسیون صنعتی زیمنس واتوماسیون صنعتی فتک ...)  که بخشی از رسالت آموزشی آزند کنترل محسوب می شود را در سایت فروشگاهی خود به شما ارائه خواهد داد که شما مهندسان فعال در صنعت از مراجعه به منابع دیگر بی نیاز باشید.