دوست داشتن0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها

مبدل تک فاز به سه فاز

تحلیل و بررسی کوتاه مبدل مبدل تک فاز به سه فاز

مبدل تک فاز به سه فاز زمانی که برق مجموعه کاری ما تک فاز می باشد و ما نیازمند استفاده از اینورتر سه فاز در توانهای بالای 2.2 کیلو وات هستیم استفاده از این مبدل پیشنهاد می گردد. 

ادامه مطلب
3,600,000 تومان
نام تجاری:
کد QR را برای باز کردن این صفحه بر روی تلفن همراه خود اسکن کنید.
محصولات مرتبط
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه مبدل 24 به 10 ولت  مبدل 24 به 10 ولت (مبدل با ورودی 10~36 VDC و خروجی رگوله 10 VDC) در بسیاری موارد در صنعت می تواند را ه گشا باشد چرا که 10ولت سوئیجینگ در بازار کم و گران می باشد و در مواردی چون...
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه مبدل پالس 5 به 24 ولت مبدل پالس 5 به 24 ولت تبدیل پالس line driver به open collector  را  انجام داه و در بسیاری از موارد می تواند مورد توجه کارشناسان و مهندسان برق قرار بگیرد.
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه  کارت تبدیل ورودی 220 ولت کارت تبدیل ورودی 220 ولت با توجه به نیاز و شرایط بعضی از پروژه ها بهترین و ارزانترین راه اعمال 220 به ورودی پی ال سی دلتا و.. می باشد.
3,600,000 تومان (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی کوتاه مبدل مبدل تک فاز به سه فاز مبدل تک فاز به سه فاز زمانی که برق مجموعه کاری ما تک فاز می باشد و ما نیازمند استفاده از اینورتر سه فاز در توانهای بالای 2.2 کیلو وات هستیم استفاده از این مبدل پیشنهاد می...
توضیحات

آزند کنترل نماینده ی محصولات اتوماسیون صنعتی دلتا  علاوه بر فروش وخدمات فنی فروش تمام محصولات اتوماسیون صنعتی دلتا ، با ارائه ی انواع لوازم جانبی اتوماسیون صنعتی دلتا  همیشه سعی بر آن دارد بهترین راهکار را به شما اتوماسیون کاران پیشنهاد می دهد.

تحلیل و بررسی دقیق  مبدل تک فاز به سه فاز

در بسیاری موارد دسترسی به برق سه فاز به دلایل مختلف امکان پذیر نیست و تجهیزاتی وجود دارند که نیازمند برق سه فاز با توان بالای 2.2 کیلووات هستند . اینورترهای تک فاز به سه فاز معمولا در تمام برندهای موجود حداکثر در توان 2.2 کیلووات تولید شده اند و رنج بالاتری ندارند .

برای بالابر ، آسانسور ، پله برقی ، پمپ های هیدرولیک ، پمپ چاه که نیاز به توان بالاتر از 2.2 کیلووات دارند می توانیم از مبدل تک فاز به سه فاز استفاده کنیم و اینورتر سه فاز رو تا 7.5 کیلووات در بار و توان کامل راه اندازی نماییم .

توجه توجه :

این مبدل حتما باید به همراه اینورترهای صنعتی  مورد استفاده قرار بگیره و به تنهایی قابل استفاده نیست.

کاربردهای مبدل تکفاز به سه فاز

1-انواع فن                                                              

2-انواع الکتروپمپ

3-انواع بالابرهای صنعتی

4-انواع نوارهای نقاله

 5-دستگاه های هواساز

6-دستگاه های کارواش

7-دستگاه های چاپ

8-دستگاه های بافندگی

ادامه مطلب
جزئیات محصول

مشخصات

نام محصول:
مبدل تک فاز به سه فاز
شرکت سازنده:
آزند کنترل
کشور سازنده:
ایران

فهرست

کارشناس فروش : ۰۹۱۲۴۷۴۴۸۵۷

حساب کاربری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم