دوست داشتن0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها

كلید اتوماتیك اشنایدر 125 آمپر

تحلیل و بررسی كلید اتوماتیك اشنایدر 125 آمپر

کلید اتوماتیک قابل تنظیم 125 آمپر مدل LV430311، با قدرت قطع 25 کیلو آمپر محصول شرکت اشنایدر فرانسه می باشد.

ادامه مطلب
استعلام بگیرید
نام تجاری:
کد QR را برای باز کردن این صفحه بر روی تلفن همراه خود اسکن کنید.
محصولات مرتبط
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی كلید اتوماتیك اشنایدر 25 آمپر کلید اتوماتیک قابل تنظیم 25 آمپر مدل LV429556، با قدرت قطع 25 کیلو آمپر محصول شرکت اشنایدر فرانسه می باشد.
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی كلید اتوماتیك اشنایدر 40 آمپر کلید اتوماتیک قابل تنظیم 40 آمپر مدل LV429554، با قدرت قطع 25 کیلو آمپر محصول شرکت اشنایدر فرانسه می باشد.
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی كلید اتوماتیك اشنایدر 63 آمپر کلید اتوماتیک قابل تنظیم 63 آمپر مدل LV429552، با قدرت قطع 25 کیلو آمپر محصول شرکت اشنایدر فرانسه می باشد.
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی كلید اتوماتیك اشنایدر 80 آمپر کلید اتوماتیک قابل تنظیم 80 آمپر مدل LV429551، با قدرت قطع 25 کیلو آمپر محصول شرکت اشنایدر فرانسه می باشد.
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی كلید اتوماتیك اشنایدر 100 آمپر کلید اتوماتیک قابل تنظیم 100 آمپر مدل LV429550، با قدرت قطع 25 کیلو آمپر محصول شرکت اشنایدر فرانسه می باشد.
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی كلید اتوماتیك اشنایدر 125 آمپر کلید اتوماتیک قابل تنظیم 125 آمپر مدل LV430311، با قدرت قطع 25 کیلو آمپر محصول شرکت اشنایدر فرانسه می باشد.
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی كلید اتوماتیك اشنایدر 160 آمپر کلید اتوماتیک قابل تنظیم 160 آمپر مدل LV430840، با قدرت قطع 25 کیلو آمپر محصول شرکت اشنایدر فرانسه می باشد.
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی كلید اتوماتیك اشنایدر 200 آمپر کلید اتوماتیک قابل تنظیم 200 آمپر مدل LV431111، با قدرت قطع 25 کیلو آمپر محصول شرکت اشنایدر فرانسه می باشد.
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی كلید اتوماتیك اشنایدر 250 آمپر کلید اتوماتیک قابل تنظیم 250 آمپر مدل LV431110، با قدرت قطع 25 کیلو آمپر محصول شرکت اشنایدر فرانسه می باشد.
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی كلید اتوماتیك اشنایدر 400 آمپر کلید اتوماتیک قابل تنظیم 40 آمپر مدل LV432676، با قدرت قطع 36 کیلو آمپر محصول شرکت اشنایدر فرانسه می باشد.
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی كلید اتوماتیك اشنایدر 630 آمپر کلید اتوماتیک قابل تنظیم 630 آمپر مدل LV432876، با قدرت قطع 36 کیلو آمپر محصول شرکت اشنایدر فرانسه می باشد.
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
تحلیل و بررسی رله آندر ولتاژ کلید اتوماتیک تنظیمی اشنایدر در بسیاری از موارد نیاز است که کلید را در موارد اضطراری و در یک حالت شبیه به اینترلاک، از مدار خارج کنیم ( قطع کنیم)، یکی از راهکارها برای این منظور،رله آندر...
استعلام بگیرید (بدون مالیات)
کلیدهای اتوماتیک کمپکت زمانی که به بخش مکانیزم موتوری مجهز می شوند، از دوام مکانیکی بسیار بالا به همراه عملکرد آسان و مطمئن برخوردار می شوند.
توضیحات

کلید اتوماتیک کمپکت چیست؟

کلید اتوماتیک یک نوع بریکر قابل قطع زیر بار است که جهت حفاظت اتصال کوتاه و اضافه بار در موتورها و سیستم روشنایی، صنعتی و مصرف کننده های دیگر استفاده می شوند، به عبارت دیگر این کلیدها به منظور حفاظت و قطع کردن مدار در برابر برگشت جریان و یا افت ولتاژ بیش از حد مجاز و کشیده شدن جریان اضافه توسط مصرف کننده (اضافه بار) و اتصال کوتاه مدار به کار می روند. کلیدهای اولیه ابعاد و اندازه بزرگتری داشتند و به دلیل فشرده شدن و کوچک شدن به این بریکرها کلید اتوماتیک کمپکت گفته می شود. تفاوت بین کلیدهای اتوماتیک و غیر اتوماتیک در این است که در کلیدهای اتوماتیک رله های الکترونیک مختلف جهت تشخیص جریان اضافه بار و اتصال کوتاه و سایر پارامترها وجود دارد اما کلیدهای غیر اتوماتیک صرفا جهت قطع و وصل مدار است و فاقد رله الکترونیک می باشد.

کلیدهای اتوماتیک بصورت دسته بندی های زیر و با حفاظت های اضافه بار، اتصال کوتاه و نشتی جریان زمین تقسیم می شوند:

 1. کلید اتوماتیک کمپکت غیر قابل تنظیم (فیکس)
 2. کلید اتوماتیک کمپکت قابل تنظیم حرارتی مغناطیسی
 3. کلید اتوماتیک کمپکت قابل تنظیم الکترونیکی

 کلیدهای اتوماتیک در دو نوع فیکس و قابل تنظیم ساخته می شوند. کلیدهای اتوماتیک فیکس از لحاظ رنج جریان قابل حفاظت غیر قابل تنظیم هستند ولی در نوع کلیدهای اتوماتیک قابل تنظیم، امکان تنظیم جریان از 0.6 یا 0.8 تا 1 برابر جریان بار کامل وجود دارد. کلیدهای اتوماتیک کمپکت لوازم جانبی از قبیل کنتاکت کمکی، رله شنت، رله آندر ولتاژ، کنتاکت تریپ، موتور دارا می باشد.

کلیدهای اتوماتیک به دو دسته­ ی کامپکت و هوایی دسته بندی می­ شوند. بسته به نوع نیاز کاربر از هر دو دسته، میتوان استفاده کرد اما عمده ترین تفاوت این دو دسته در این است که کلید های اتوماتیک کامپکت ماکزیمم تا 1600 آمپر ساخته می شود و اگر کلید اتوماتیک با جریان بالاتر مورد نظر باشد باید از کلید های هوایی استفاده شود.

مزایای کلید اتوماتیک کمپکت نسبت به سایر کلید و فیوزها

در سیستمهایی که عمل حفاظت موضعی و سلکتیو اهمیت زیادی دارد یا در شبکه سه فاز به علت ازدیاد جریان، قطع همزمان سه  فاز باهم الزامی است باید از کلیدهای اتومانیک استفاده کرد. همچنین در برخی از شبکه های توزیع بدلیل حساسیت می باید به محض تشخیص اضافه ولتاژ یا افت ولتاژ و همچنین تشخیص جریان برگشتی فورا مدار قطع گردد، از کلیدهای اتوماتیک استفاده می گردد و با استفاده از کنتاکت های خطا یا آلارم، وضعیت خطا اعلام می گردد. همچنین جهت وارد کردن دستی یا اتوماتیک ژنراتور یا ترانسفورماتور به شبکه جهت تقویت و تداوم کار شبکه و یا انجام تعمیرات می باید از کلیدهای اتوماتیک استفاده نمود.

از دیگر مزایای استفاده از کلیدهای اتوماتیک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کلیدهای اتوماتیک پس از قطع مدار به هر دلیلی اعم از اضافه بار یا اتصال کوتاه بلافاصله برای بهره برداری آماده است.
 • در کلیدهای اتوماتیک با کمک کنتاکت های کمکی و خطا می توان انواع وضعیت عملکرد کلید مثل قطع، وصل، خطا یا تریپ را توسط یک آلارم مانند سیگنال نمایش داد.
 • طراحی این کلیدها به گونه ای است که در صورتیکه این کلیدها را در مسیر مداری که اتصال کوتاه شده قرار بدهیم، هنگام بسته شدن رله اضافه جریان سریعا عکس العمل نشان داده و مدار را قطع می نماید.
قابلیت های مهم کلید های اتوماتیک:
 1. تنظیم کردن جریان در این نوع کلید ها به راحتی امکان پذیر است.
 2. کلید های مینیاتوری تا 63 آمپر عرضه می­شوند اما کلیدهای اتوماتیک (از نوع کامپکت) تا 1600 آمپر ساخته می­شوند.
 3. وسایل جانبی که میتوان به کلید اتوماتیک متصل کرد بیشتر است.
 4. مد عملکرد کلیدهای اتوماتیک در سه ناحیه انجام می­شود. (ناحیه خطا ، ناحیه یک ، ناحیه صفر) اما کلیدهای مینیاتوری و یا حرارتی دارای 2 ناحیه صفر و یک می ­باشند.
 5. کلیدهای اتوماتیک قابلیت کنترل از راه دور را دارا می­باشند.

کلید اتوماتیک

ساختمان داخل کلیدهای اتوماتیک کمپکت
 1. بدنه یا قاب کلید
 2. کنتاکت های کلید
 3. جرقه گیر
 4. مکانیزم قطع و وصل کننده کلید
 5. واحد تریپ

مواردی که در خرید کلیدهای اتوماتیک باید در نظر گرفت:

 1. قابل تنظیم بودن کلید اتوماتیک و یا غیرقابل تنظیم بودن آن
 2. رنج جریان کارکرد
 3. تعداد پل های قطع و وصل
 4. قدرت قطع اتصال کوتاه
 5. ابعاد آن
 6. تجهیزات جانبی
ادامه مطلب
جزئیات محصول

مشخصات

نوع قطعه
قابل تنظیم (1~0.7)*125A
قدرت قطع
25 کیلو آمپر
حداکثر جریان مجاز
125 آمپر
کد سری کلید اتوماتیک
NSX160
شرکت سازنده
اشنایدر
کشور سازنده
فرانسه
کد تجاری محصول
LV430311

فهرست

کارشناس فروش : ۰۹۱۲۴۷۴۴۸۵۷

حساب کاربری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم